Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-16, 18:54   #1
ivan69
Przyczajenie
 
Avatar ivan69
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
GG do ivan69

Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)


Witam serdecznie Wizażanki
Proszę Was bardzo o jakieś wskazówki co do makijażu dla mojej skromnej osóbki
Kompletnie nie mam idei jakich cieni mogłabym używać...Mam okropne sińce pod oczami i ogólnie okolice ocząt jakieś przebarwione z widocznymi żyłkami - na zdjęciach troche zatuszował je flash aparatu Używam korektora Maybelline najjaśniejszego, ale i tak jest chyba za ciemny dla mnie - może znacie jakiś lepszy? Mam bardzo jasną karnację, cerę często ziemistą z widocznymi naczynkami, oczy szaro-niebieskie. W naturze najbliżej mi do zdjęcia bez okularków. Na dolnych zdjęciach mam jakieś minimum make-upu
Czytałam, że do okularów najlepsze są ciemniejsze oczka, przy sińcach z kolei jaśniejsze - i już sama nie wiem
Jeżeli mogę jeszcze prosić o jakieś propozycje naturalnego makijażu, takiego codziennego lub wyjściowego na szaleństwa...
Pozdrawiam
ivan69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 20:00   #2
Enterpe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 203
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

Ivanko. Przepiękny temat pościku.Gratuluję twórczej inwencji. Spokojnie, ja na makijażu nie znam się. Koleżanki - wizażanki, NAPEWNO nie opuszczą Ciebie w potrzebie. To głównie amatorki. Bardzo uzdolnione. Podziwiam Je, Ich chęci, zaangażowanie, talent. A za chwilę, Ja umieszczę nowy wątek, by w koncu ruszyły szacowne pośladeczki, zalogowane WIZAŻYSTKI, które to, jeszcze nigdy nie obdarzyły nikogo wsparciem. NIE UDZIELIŁY ANI RADY ANI POMOCY. Korzystają tylko z porad amatorek. Doszkalają się od amatorek. Same siedząc i nic nie robiąc. Mało tego. Życzą sobie pomocy w postaci opracowania całej dekady / patrz wątek lata 50-te/ oraz zapychają mi skrzynke pocztową, bym opracowała IM makijaże z całej dekady w odniesieniu do (sic!) CAŁEGO ŚWIATA.
Z lekka przekroczyły dozwolone granice. Ukaże się nowy wątek /na plotkowym/, napiszę kto jest kim, siedzi cicho, powklejam otrzymana pocztę - SKANDAL!!)_robi ściągawki, od siebie nic nie dając. Niczym pasożyt./ Nie obawiaj się - koleżanki nie opuszczą Ciebie. Tylko już biedne nie wyrabiaja. W razie czego podbij wątek ponownie. Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
Enterpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 20:14   #3
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

Droga Enterpe!!! Chyba troche przesadzilas z ta odpowiedzia!!! Piszesz, ze ZADNA z nas NIGDY nie udzielila ani rady ani pomocy! ! ! ! ! Czy aby NA PEWNO????
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 20:22   #4
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

Enterpe napisał(a):
> Ivanko. Przepiękny temat pościku.Gratuluję twórczej inwencji. Spokojnie, ja na makijażu nie znam się. Koleżanki - wizażanki, NAPEWNO nie opuszczą Ciebie w potrzebie. To głównie amatorki. Bardzo uzdolnione. Podziwiam Je, Ich chęci, zaangażowanie, talent. A za chwilę, Ja umieszczę nowy wątek, by w koncu ruszyły szacowne pośladeczki, zalogowane WIZAŻYSTKI, które to, jeszcze nigdy nie obdarzyły nikogo wsparciem. NIE UDZIELIŁY ANI RADY ANI POMOCY. Korzystają tylko z porad amatorek. Doszkalają się od amatorek. Same siedząc i nic nie robiąc. Mało tego. Życzą sobie pomocy w postaci opracowania całej dekady / patrz wątek lata 50-te/ oraz zapychają mi skrzynke pocztową, bym opracowała IM makijaże z całej dekady w odniesieniu do (sic!) CAŁEGO ŚWIATA.
> Z lekka przekroczyły dozwolone granice. Ukaże się nowy wątek /na plotkowym/, napiszę kto jest kim, siedzi cicho, powklejam otrzymana pocztę - SKANDAL!!)_robi ściągawki, od siebie nic nie dając. Niczym pasożyt./ Nie obawiaj się - koleżanki nie opuszczą Ciebie. Tylko już biedne nie wyrabiaja. W razie czego podbij wątek ponownie. Pozdrawiam Ciebie serdecznie.


Enterpe na miłość boską, o co Ci chodzi? Starałam się zrozumieć do końca to co napisałaś, ale jakoś nie mogę, to jest tak chaotyczne... ggrrr... oświeć mnie
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 20:25   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

Witaj ivanko69! Nie mam teraz dostepu do fotek wiec tylko slownie postaram sie pomoc. Otoz proponuje Ci zdecydowanie roze,fiolety,szarosci,zlo ciste beze. Jezeli jestes krotkowzroczna to unikaj pastelowych kolorow, postaraj sie wyeksponowac gorna powieke a rzesy starannie wytuszuj!Jak tylko dopadne swoje zasoby to dosle pare fotek-pozdrawiam!!
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 20:50   #6
Enterpe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 203
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

DO Szien i Moniki. Dziewczyny. Żle przeczytałyście. Przecież napisałam - jakiego wątku dotyczy wypowiedź. I dalszy ciąg tego wątku. Przeciż Was w tym wątku nie było. I nie WY pisałyście do mnie prywatnie. Przeczytajcie jeszcze raz. Oj, chyba już zmęczenie daje w kość. To nie do Was. Calusy dla Szien i Moniki.
Enterpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 20:50   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

ivanko masz bardzo podobną kolorystykę do mnie i podobne problemy Też mam cienie pod oczami i również noszę okularki(a przynajmniej powinnam).Musisz pamiętać,ze minusy zmniejszają oczy,więc unikaj ciemnych cieni i czarnej konturówki.Jako korektor polecam PAN STICK MF nr 12 TRUE BEIGE.A kolory cieni?Na pewno jasne.Kontur podkreślaj ciemniejszym cieniem,może grafitem?Powiększ oko białą kredką na wewnętrznej powiece i starannie wytuszuj rzęsy ,wyciągając je do góry(albo podkręć zalotką przed nałożeniem tuszu).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-16, 20:55   #8
Enterpe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 203
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

Szien. Wszystko wyjaśnię. To nie dotyczy WAS.Muszę najpierw pozbierać mysli. I wszystko opracować. Calus.
Enterpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 21:20   #9
ivan69
Przyczajenie
 
Avatar ivan69
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
GG do ivan69
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

Dziękuje Wam za porady Nie bardzo rozumiem o co chodzi Enterpe?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich
ivan69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 21:31   #10
Enterpe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 203
Re: Bardzo proszę o poradę, może razem damy radę :)

Do Koleżanek. Zrozumiecie - napewno. Muszę jedynie wszystko opracować dość składnie, przejrzyście i czytelnie. Chwilowo jest to mój problem - chcę tylko nim sie podzielić i swoimi spostrzeżeniami.
Moniko i Szien- jesteście Wizażystkami??? Dalibóg nie wiedziałam. Spokojnej nocki dla koleżeństwa. pzdr
Enterpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.