zmiana na walentynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-14, 13:04   #1
shimmy
Przyczajenie
 
Avatar shimmy
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do shimmy

zmiana na walentynki


moze jeszcze zawczesnie poruszac temat walentynek ale prosze Was o rade Drogie Koleżanki. Chcialabym w tym szczegolnym dniu wygladac inaczej, tak aby mojemu mezczyznie serce zabilo tak samo jak w dniu kiedy poraz pierwszy mnie zobaczyl. Prosze o pomoc, dobierzcie mi jakis wyjatkowy makijaz ps. mile widziane zdjecia. Dodam jeszcze ze na codzien maluje sie naturalnie, a tym razem chcialabym cos w sobie podkreslic. Z gory Dziekuje za wszystkie propozycje
shimmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 14:17   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: zmiana na walentynki

Fryzurkę proponuję bardziej figlarną, bo ta jest taka "grzeczna". Niestety nie mam fotek, ale ktos inny moze załączy. Jesli masz wysokie czoło proponowałabym grzywkę na bok, a jeśli nie, to w ogóle możesz z niej zrezygnować, to byłaby fajna zmiana W makijażu świetnie byłoby zaakcentować oczy, bo masz je bardzo ładne Szczególnie podobają mi się Twoje powieki Są takie,cóż, widoczne więc bedzie widac w makijazu grę kolorów Pozrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 16:32   #3
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: zmiana na walentynki

nie wiem,ale wiem,ze jesteś bardzo ładną dziewczyną.Pozdrawiam i zycze jemu tego bicia serca....przyspieszonego codziennie..
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 16:47   #4
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: zmiana na walentynki

grzywka bardziej postrzępiona, reszta też może się trochę zbuntować, oczka fajne do malowania i na policzkach super miejsce na delikatny różyk, błyszczyk troszkę odwazniejszy... zastanawiam się jaką porą jesteś

napisz w jakich kolorkach dobrze się czujesz i jak się opalasz, bo Twoja cera nie jest taka oczywista w ocenie
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 08:07   #5
shimmy
Przyczajenie
 
Avatar shimmy
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do shimmy
Re: zmiana na walentynki

Dzieki za porady. PS sama nie wiem jaka porą jestem najlepiej czuje sie w pastelach: różu, błękicie, ponadto lubie biel i czarny, a co do opalania to opalam sie szybko i na brązowo, niestety jesienia opalenizna czesciowo znika a zima to jestem juz strasznie bladziutka i z utesknieniem czekam na lato bo solarium nie dla mnie:P
shimmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.