Najlepszy i najgorszy podklad :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-24, 20:14   #31
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

No to juz wiem ze musze sprobowac Rimmel Recover Chcialabym sprobowac tez ten podklad Kanebo-ale u nas nie jest nigdzie dostepny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:47   #32
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Skóra atopowa ze skłonnością do przeuszeń, i czasami niespodzianek w postaci wyprysków lub plamek.

Najlepsze: MF lasting performance (na kremik, oczywiście) moje KWC od 5 lat
Rimmel Recover- zastępczo-nawilża i nie wysusza, ładnie rozpromienia twarz.

Najgorsze: Rimmel Stay Matte (wodnisty i mało kryje,a matuje przez 10 minut)
Avon Visions- i w ogóle większość Avonów...
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 21:02   #33
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Jola, ale on na KWC nie ma złych opinii wcale a u mnie to najlepszy podklad ever wiec moze nie bedzie az tak zle
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 00:06   #34
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
No to ladnie... Juz kilka razy sie tu pojawil w kategorii "najgorszy"... A ja go wczoraj kupilam Jeszcze nie wyprobowalam, ale po przeczytaniu kilku opinii nie nastawiam sie na nic dobrego Tak to jest jak sie cos kupuje bez uprzedniego zajrzenia do KWC

Jolu,dopoki nie sprobujesz i nie poczujesz go na twarzy to trudno sugerowac sie recenzjami nawet z KWC,poniewaz kazda cera jest inna i wymagania z nia zwiazane.
Mialam True Matcha i uwazam,ze to dobry podklad chociaz jak dla mnie to za mocno kryl a tego nie potrzebowalam w tamtym okresie jednak to w zaden sposob nie wplynie na moja ocene tego podkladu.
Przyznam,ze kupowanie podkladu czy tuszu do rzes zawsze jest dylematem i bez wzgledu na to ile opinii przeczytamy to nie zmieni to faktu,ze....trzeba probowac na sobie i stajemy sie niczym krolik doswiadczalny
Daj znac jak juz wyprobujesz
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 00:10   #35
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
No to juz wiem ze musze sprobowac Rimmel Recover Chcialabym sprobowac tez ten podklad Kanebo-ale u nas nie jest nigdzie dostepny

Wiesz,bylam bardzo sceptycznie nastawiona do tego podkladu ale nie zaluje,ze skusilam sie na niego poniewaz okazal sie naprawde swietny.
Majac cere wrazliwa zawsze sie boje,ze bedzie pozniej niewypal i sprzatanie po niespodziankach a tym razem.....pozytywne rozczarowanie
Goraco Elfie polecam a jezeli podchodzisz tak samo nieufnie jak ja to moze chociaz potestujesz probeczki?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 04:23   #36
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Wiesz,bylam bardzo sceptycznie nastawiona do tego podkladu ale nie zaluje,ze skusilam sie na niego poniewaz okazal sie naprawde swietny.
Majac cere wrazliwa zawsze sie boje,ze bedzie pozniej niewypal i sprzatanie po niespodziankach a tym razem.....pozytywne rozczarowanie
Goraco Elfie polecam a jezeli podchodzisz tak samo nieufnie jak ja to moze chociaz potestujesz probeczki?
Haxxanko, ale o ktorym mowisz...?!

Ja uwazam Kanebo za odkrycie.. mojego zycia. Przynajmniej odkad sie maluje. I choc brzmi to banalnie - juz nigdy sie z nim nie rozstane. Nie znam lepszego, a wyprobowalam dziesiatki, jak nie setki.

Ps. Swietny avatarek
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 07:48   #37
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Elfiku - EXTRA wątek
Cera sucha
Czasami coś wyskoczy , ale to zazwyczaj przed miesiączką. I z takimi niespodziankami poradziły sobie :
Najlepsze dla mnie podkłady:
1. MAX FACTOR "lasting performance" - powróciłam do niego po długim okresie przerwy Dobrze wyrównuje koloryt cery, nie przesusza skóry(obowiązkowo kremik pod odkład), nie ściera się - dobrze się rozprowadza i nie uwidacznie mojego zmęczenia nawet o 24.00 ( przetestowane wczoraj )
2. CLINIQUE "soft finish makeup" - mniej kryjący od MF, lżejszy, średnio kryjący, ładnie się rozprowadza i nie powoduje plam, dobry na wiosnę, lato
3. RIMMEL RECOVER - w prawdzie kupiłam zły odcień ( czekam na swój z Polski bo w Belgii nie ma jasnych odcieni ) ale już mi się podoba : zapach, efekt końcowy, nie wysusza skóry, świetny efekt rozpromienionej skóry, ładnie się rozprowadza nie pozostawiająć smug ani plam !
Najgorszy dla mnie podkład to :
1. AVON "face lifting" - nakładałam go bez kremu ale ostatnio zaczęłam używać tez krem pod ten podkład i tragednia, tworzy smugi i miejscami wogóle nie chce pokryć skóry - czy liftinguje ? Nie poczułam
2. ERIS - jak dla mnie wszelkie jego postacie - nie podeszła mi konystencja - chociaż miałam tylko próbkę , ale nie to nie na mój gust .

Mam nadzieję ,że komuś pomogłam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 08:00   #38
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Moje Top 3 dla skory silnie przetluszczającej się
Najlepsze :
LRP Unifiance, podklad korygujący
ArtDeco Natural Finish
Revlon colorstay


Najgorsze:
Eris
Maybelline DMM
Avon ..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 08:42   #39
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

hmmm, ja wciąż testuję, na ideał nie trafiłam
Cera:mieszana, wrażliwa, problematyczna, ze skłonnościami do świecenia się

Sprawdziły się u mnie bardzo dobrze:
HYDRALIGHT IsaDory-wtapia się w skórę, jest lekki,niewidoczny i nieźle kryje
Personal Match oraz rozświetlająco-antystresowy Avonu-leciutkie, praktycznie niewidoczne, świetnie się rozprowadzają i dają naturalne wykończenie
Biotherm Light-cudo leciutki ale dobrze kryje, wyrównuje koloryt i jest przy tym niewidoczny
Diorskin Eclat Satin Fluide-cudnie rozświetla i wygładza, choć średnio kryje
ostatnie odkrycie to Rimmel Recover, naprawdę wielkie pozytywne zaskoczenie-zapach, aplikacja, efekt



najgorsze z jakimi mialam do czynienia:
wszelkie Palomy, Erisy
Oriflame -testowałam kilka różnych, ale albo mnie podrażnią okrutnie albo mnie wysypie albo po prostu efekt koncowy mnie nie zadowala
większość podkładów Maybelline
L'oreal mnie nie zachwycił (na dodatek nie jest taki tani)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-03-29 o 10:19
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 10:52   #40
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez jowisia
Haxxanko, ale o ktorym mowisz...?!

Ja uwazam Kanebo za odkrycie.. mojego zycia. Przynajmniej odkad sie maluje. I choc brzmi to banalnie - juz nigdy sie z nim nie rozstane. Nie znam lepszego, a wyprobowalam dziesiatki, jak nie setki.

Ps. Swietny avatarek
Jowisiu to Rimmel Recover naprawde rewelacyjny
W koncu trafilam na pasujacy do mnie avatar a tyle sie naszukalam odpowiedniego buzka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:54   #41
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

hmm a gdzie ten kanebo mozna dostac - nie widziałam nigdzie go

jak dla mnie do tej pory the best byl i jest MF Lasting performacje( potrzebuje mocnego krycia ale przy tym naturalnego kolorku czyli cos pod bezyk )

ostatnio kupiłam LR Posay Unifiance -równiez dobrze kryje- ale kolorek najaśnijeszy jest nadak ciut za ciemny dla mnie- choc ładnie sie stapia z naturalnym odcieniem skóry

wiec oba sa świetne- i tak wpadłam na super pomysl ze mieszam MF( jasniejszy odcien od LRP z odrobina LRP) i po połaczeniu mam swietny efekt - dwa najlepsze podkłady w jednym

najgorsze to chyba Oriflame,Maybelline i Loreala True match ktory ma dziwne kolory ktore na swietle zmieniaja odcien na zólty- przynajmniej ten co ja testowałam
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 18:28   #42
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez karo-la
Skóra atopowa ze skłonnością do przeuszeń, i czasami niespodzianek w postaci wyprysków lub plamek.

Najlepsze: MF lasting performance (na kremik, oczywiście) moje KWC od 5 lat
Rimmel Recover- zastępczo-nawilża i nie wysusza, ładnie rozpromienia twarz.

Najgorsze: Rimmel Stay Matte (wodnisty i mało kryje,a matuje przez 10 minut)
Avon Visions- i w ogóle większość Avonów...
Karola, a Rimmel Recover i MF LP nie wysuszają, nie powodują wyprysków i nie powodują ci podrażnień ( w stylu na przykład nasilenia się AZS ?? ) ?? bo ja szukam szukam i szukam podkładu i nie moge się zdecydować, a ty jak myślę masz podobny problem ze skórą jak ja

A co do podkładów to jak narazie (nie znalazłam ideału) :
NAJLEPSZY : Mimo wszystko La Roche Posay Unifiance - dobrze go wspominam ale więcej go nie kupię, bo mojej cerze tak średnio odpowiadał (chociaż nie podkreslał przesuszeń i dobrze krył - przy zmnieszaniu go z kremem bez efektu maski)

NAJGORSZY : zdycydowanie kryjący ERISA, kupiony przez przypadek - poprostu okropny, nie dość że moja skóra natychmiast go odrzuciła (ale to nie jest kryterium bo jest bardzo trudna) to w ogóle nie krył, uwidaczniał wszystkie niedoskonałości (nawet cienie pod oczami, których prawie nie mam, chyba że jestem bardzo zmęczona) i nadawał cerze niezdrowy, żółty koloryt bleeeeeee
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:28   #43
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Joskelyn
Jola, ale on na KWC nie ma złych opinii wcale a u mnie to najlepszy podklad ever wiec moze nie bedzie az tak zle
No tak, prawda - w koncu ma 3 gwiazdki No i wiadomo, ze nie ma podkladu, ktory by wszystkim pasowal
Cytat:
Napisane przez Hexxana
Jolu,dopoki nie sprobujesz i nie poczujesz go na twarzy to trudno sugerowac sie recenzjami nawet z KWC,poniewaz kazda cera jest inna i wymagania z nia zwiazane.
Mialam True Matcha i uwazam,ze to dobry podklad chociaz jak dla mnie to za mocno kryl a tego nie potrzebowalam w tamtym okresie jednak to w zaden sposob nie wplynie na moja ocene tego podkladu.
Przyznam,ze kupowanie podkladu czy tuszu do rzes zawsze jest dylematem i bez wzgledu na to ile opinii przeczytamy to nie zmieni to faktu,ze....trzeba probowac na sobie i stajemy sie niczym krolik doswiadczalny
Daj znac jak juz wyprobujesz
No i dzisiaj go wyprobowalam Ale w minimalnej ilosci, bo jak dla mnie troche za bardzo matowo wygladal... Jednak tylko na poczatku, bo po 2,3 godzinach juz bardzo sie swiecilam No, ale nie jest najgorszy Pouzywam dluzej, to sie przekonam, ale raczej do mojego KWC nie awansuje
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:59   #44
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

rambo AZS mam głównie na ciele i zimą- nasila się strasznie. Z twarzą jest lepiej- ale nie szaleję. MF kładę na kremik (lekki, nawilżający, z filtrem) i jest ok. Recover- na dobre dni mojej skóry i czuję że nieodzowny będzie latem- nie wysusza mnie i nie podkreśla suchych skórek. Jest przyjemny na twarzy- wchłania się jak kremik.
Lasting Performance na pewno bez kremu wysusza, ale na nic innego go nie zamienię. A z wypryskami i zaskórnikami nie mam problemu ( peeling rozgrzewający i maseczka peel-off) . I maseczki co tydzień, plus krem na dobranoc. W pewnym wieku to już się myśli ile się ma lat..
Jakby coś to pytaj
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:21   #45
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Hmm...
Najgorszych nie mam...Nie lubię Sorai.
Jeśli chodzi o dobre - zdecydowanie Max Factor, jestem fanką Colour Adapt. Swietne, naturalne kolorki, aksamitna konsystencja, która ładnie wtapia sie w skórę. Dostałam niedawno w prezencie Flawless Perfection MF, ale jakos tak nie mogę sie przekonać...Może jak mi sie skończy Adapt, to poćwiczę z nowym
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:21   #46
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera - mieszana, wrazliwa.

Najlepszy - Double Agent Helenka Rubinstein i COLORSTAY Revlon.

Najgorszy - ogolnie nie lubie podkladow zbyt lekkich, bo "wchodza" mi w pory. Ale takich staram sie unikac. No wiec, podsumowujac, hm, po poczatkowym zachwycie Musse Matte Maybelline.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 22:00   #47
kaytie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

A ja uwielbiam Dream Matte Mousse Maybelline na początku byłam przerażona kolorem który dostałam bo wyglądał na ciemny. Był to Fair.Później okazało się że ciemny to on wcale nie jest tylko jak dla mnie troche za "szary". Kupiłam teraz Honey Beige niby jeszcze ciemniejszy ale po chwili ten kolor sie ladnie miesza z kolorem skory i wyglada super szczególnie w moim wypadku. Polecam szczególnie dziewczynom o "zmeczonej" cerze, nadaje ladny koloryt. Poza tym ma świetną konsystencję bardzo łatwo sie rozprowadza i dobrze matuje.

Najgorszy chyba Maybelline Fresh Matte. Przynajmniej kolor który miałam był typowo ceglasty;/ i w ogole fee wyglada jak farba olejna.
kaytie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 09:08   #48
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

CERA: normalna, brak naczynek, zaskórników, blizn, przebarwień.

Od podkładu wymagam - naturalnego efektu, ujednolicenia, twałości , ładnego odcienia oraz rozświetlenia- choć wystarczy żeby nie robił płaskiego matu- do rozświetlenia to mam bazy, sztyfty, emulsje rozświetlające, korektory itd...

NAJLEPSZY- Teint Idole Ultra Lancome Bardzo fajny jest jeszcze Diorskin Fluide i niedawno odkryty dzięki Madziarrce Vitalumiere Chanel Divinora Guerlain ( ta lżejsza , w buteleczce ) też mi się podoba

NAJGORSZY- Double Stay (Matt) Lumene czy jakoś tak ... Taki w granatowym opakowaniu. Oczywiście jeszcze Color Trend Avonu- badziewie jakich mało Dodać mogę jeszcze Teint Glace od Diora i Individualist EL i jakiegoś Clinique jeszcze ... Niestety nie pamiętam nazwy ...

Edytowane przez mania19
Czas edycji: 2006-03-26 o 11:27
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 10:43   #49
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

W swojej karierze makijażowej nie natrafiłam jeszcze na totalnie badziewny podkład, nie wiem czy mam jakieś do nich szczęście .

Cera tłusta, czasami skłonna do przesuszeń, mająca kilka widocznych naczynek, raczej nie skłonna do alergii,szybko zanieczyszczająca się.

Wbrew negatywnym opiniom na KWC Maybelline Fresh Matte przypadł mi do gustu. Obecnie używam Lirene City Matt i jestem z niego bardzo zadowolona. Fakt, że matuje mnie na 3 do 4 godzin, jednak przy mojej cerze, raczej na dłużej się nie da. Bez puderku w kamieniu nie ruszam się z domku
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 11:50   #50
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Najgorszy dla mnie to był podkład z Joko - dosłownie pomarańczowa maska...
Najlepszym dla mnie jest Dream Matte Mousse kolorek Fawn
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:34   #51
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

najgorszy - AA, uzywanie go zakonczylo sie wysypka,
najlepszy - lasting performance MF
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 14:19   #52
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera mieszana, wypryski raz na jakiś czas, przetłuszczająca się strefa T

Najlepszy: Mary kay Full Coverage, chociaż użyłam dopiero dwa razy to już go kocham oraz Personal Match i Lasting Performance oraz Rimmel Recover

Najgorszy: Face Lifting Avonu, Eris Under twenty
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:06   #53
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Brook
hmm a gdzie ten kanebo mozna dostac - nie widziałam nigdzie go
W Sephorze nie wiedziec czemu go nie maja, ale Douglas sprzedaje te firme. I dziekuje zaprzyjaznionej konsultantce, ze mi go wpychala i prawie na sile nim umalowala, bo wczesniej do glowy mi by nie przyszlo tyle wydac na podklad
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:04   #54
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

najgorszy-eris under twenty-kolory beznadziejne ,swiecilam sie na kilometr
najlepszy-maybelline pure makeup- mialam próbke-swietnie matuje i kryje
cera mieszana,skłonna do pszesuszenia i rumienia
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:36   #55
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Najgorszy dla mnie to był podkład z Joko - dosłownie pomarańczowa maska...
a ja własnie chcę kupić podkład z joko bo słyszałam że jest dobry moze nie dobrałas koloru? czy co Ci w nim nie pasowało ? bede wdzieczna za odp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Invisible-info[1].jpg (100,7 KB, 208 załadowań)
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 19:56   #56
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera mieszana

Najlepszy (jak na razie): L'OREAL INFAILLABLE
Najgorszy: SHISEIDO
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 20:01   #57
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez jowisia
Najgorszy : duzo tego bylo, ale najbardziej chyba rozczarowuja te z wyzszych polek (zdzierstwo za bubel )
Oj tak, wtedy rozczarowanie boli nabardziej, zwłaszcza portfel
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 20:06   #58
nutka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 59
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

W jakiej cenie jest Lasting Performance, może ktoś wie jeszcze jaki numer ma najjaśniejszy podkład z tej serii??
nutka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:17   #59
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez nutka24
W jakiej cenie jest Lasting Performance, może ktoś wie jeszcze jaki numer ma najjaśniejszy podkład z tej serii??
W sklepie 53, na allegro 26 zł. Najjaśniejszy jest numer 100, ale do dostanie raczej tylko przez allegro, w sklepach jest 101
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:17   #60
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez nutka24
W jakiej cenie jest Lasting Performance, może ktoś wie jeszcze jaki numer ma najjaśniejszy podkład z tej serii??
W sklepie 53, na allegro 26 zł. Najjaśniejszy jest numer 100, ale do dostania
raczej tylko przez allegro, w sklepach jest 101
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.