Czy wy też tak macie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-08, 22:33   #1
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998

Czy wy też tak macie?


Cześć, witajcie.

Postanowiłam stworzyć ten wątek, bo pomyślałam sobie, że może nie jestem jedyną osobą na świecie, która ma taki "problem". Moim problemem jest to, że nienawidzę mieć pomalowanych ust. Wszystkie pomadki, błyszczyki, balsamy strasznie mi przeszkadzają, bardzo je "czuję" na ustach, usta wydają mi się sklejone, a przez to robię dziwne miny (info wielokrotnie potwierdzone przez mamę). Mimo, że w ogóle się nie maluję, a pełny makijaż miałam na twarzy raz w życiu (studniówka) to przekonałam się już, że mogę mieć pomalowane oczy, twarz, a usta...nie ma mowy. Po prostu, nie i koniec. Wy też tak macie? A może ja jakaś nadwrażliwa jestem i wydziwiam?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 05:48   #2
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy wy też tak macie?

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Cześć, witajcie.

Postanowiłam stworzyć ten wątek, bo pomyślałam sobie, że może nie jestem jedyną osobą na świecie, która ma taki "problem". Moim problemem jest to, że nienawidzę mieć pomalowanych ust. Wszystkie pomadki, błyszczyki, balsamy strasznie mi przeszkadzają, bardzo je "czuję" na ustach, usta wydają mi się sklejone, a przez to robię dziwne miny (info wielokrotnie potwierdzone przez mamę). Mimo, że w ogóle się nie maluję, a pełny makijaż miałam na twarzy raz w życiu (studniówka) to przekonałam się już, że mogę mieć pomalowane oczy, twarz, a usta...nie ma mowy. Po prostu, nie i koniec. Wy też tak macie? A może ja jakaś nadwrażliwa jestem i wydziwiam?
Uczucie sklejonych ust miałam tylko przy jednej pomadce - płynnej matowej z Lovely.
Żadna inna mi nie przeszkadza (przynajmniej z tych, co mam)


Najmniej odczuwalną pomadką, jaką posiadam, jest płynna matowa z Bourjois. W ogóle nie czuję w niej, że mam pomalowane usta. Może takiej powinnaś spróbować.
Podobnie jest przy koreańskich tintach/tuszach do ust, które mam. Ale je już przez eBaya trzeba zamawiać.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-06-09 o 05:49
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-09 06:48:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.