Zamawiam dermacol chce ktoś ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-17, 23:50   #1
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237

Zamawiam dermacol chce ktoś ???


Hej dziewczynki!Chcę zamówić podkład dermacol ponieważ w moim mieście akurat nie mogę Go dostać!Chybaże któraś z Was może Go z łatwościa zakupić chodzi mi o numer 213 albo 215 to z chęcią wyśle pieniążki.Jeśli nie to chce zamówić przez internet kosztuje 9.zł i 8.50 przesyłka ale jeśli zamówień będzie więcej to przesyłka wyjdzie taniej bo wtedy zamówie ich więcej a odemnie powysyłam Wam przesyłka piorytetwoą.Jak ktos sie na to pisze to zapraszam.

Sorki że tutaj założyłam ten wątek ale nie wiedziałam gdzie

Dermacol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22926.jpg (12,9 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez kami828
Czas edycji: 2006-06-19 o 19:00 Powód: Post pod postem. Istnieje edycja-proszę z niej korzystać!
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 00:09   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Cytat:
Napisane przez kami828

Sorki że tuataj założyłam ten wątek ale nie wiedziałam gdzie
Na wizażystce
Ale miło, że pytasz - macam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 00:34   #3
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Wątek przesuwam na wizażystkę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 10:46   #4
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Cytat:
Napisane przez kami828
Hej dziewczynki!Chcę zamówić podkład dermacol ponieważ w moim mieście akurat nie mogę Go dostać!Chybaże któraś z Was może Go z łatwościa zakupić chodzi mi o numer 213 albo 215 to z chęcią wyśle pieniążki.Jeśli nie to chce zamówić przez internet kosztuje 9.zł i 8.50 przesyłka ale jeśli zamówień będzie więcej to przesyłka wyjdzie taniej bo wtedy zamówie ich więcej a odemnie powysyłam Wam przesyłka piorytetwoą.Jak kots sie na to pisze to zapraszam.

Sorki że tuataj założyłam ten wątek ale nie wiedziałam gdzie

Dermacol

hej ja równiez poszukuje Dermacolu i jutro będę w specjalnym sklepie kosmetycznym i zapytam o dermacol jesli bedzie ten odcień co chcesz to zakupie go dla Ciebie i Ci wyśle wyjdzie Cie taniej bo chyba nie ma sensu zamaiwac przez internet i placić prawie tyle samo co sam dermacol za wyslanie paczki??
pozdrawiam
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:02   #5
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Dziękuję Fifcia będę Ci bardzo wdzięczna jak mi kupisz bo u mnie nie ma szans żebym znalazła dlatego chciałam zamówić nie miałam wyjścia,wiem że zapłaciłabym prawie tyle ile równowartość Dermacolu ale czego sie nie robi żeby go zdobyć Daj mi znać jak Ci sie uda kupić to Ci wyśle za niego pieniążki
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 17:59   #6
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Co to za cudo ten DERMACOL?? Dlaczego jest taki popularny? Mozecie powiedziec, bo ja troche zielona w tym zakresie :P
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 18:43   #7
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Kami828 bylam dzisiaj specjalnie w Łodzi popytać o Dermacol i za każdym razem gdy pytalam Panie ekspedientki robiły wielkie oczy, jedna z Pań powiedziala ze to chyba bardziej apteczny podklad i zebym spytala w aptece ale nie wydaje mi sie zeby w aptekach były podkałdy !??prawda?? narazie będe dalej szukała ale moze lepiej zamów bo nie wiem kiedy go znajde Jeli uda mi sie go zdobyc w niedlugim czasie to z miłą chęcią Ci wyśleoczywiście ten o ktory prosiłać 213 bądź 215
pozdrawiam
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 18:55   #8
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Ja jutro ide do sklepu w moim mieście w którym jest dermacol!!!Pytałam raz o niego ale nie było akurat odcienia jaki ja chciałam może dowieźli sprawdze jutro a jak nie to poprosze żeby przywieźli Jaki Ciebie odcień interesuje?Może będzie to kupie


shockwaves Dermacol jest taki znany bo to najlepiej kryjący podkład jaki może być,takie bynajmniej są opinie więc myśle że warto w niego zaiwestować bo kosztuje ok.10 zł. tubka jest nie wielka ale podkład jest bardzo wydajny.Można go używać tez punktowo jako korektor,nie powoduje efektu "maski".No mam nadzieję że dla mnie będzie dobry bo żaden podkład mi nie kryje!
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:07   #9
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

A może któras z dziewczynek używa albo używała Dermacol odcień 213 albo 215?zastanawiam się czy nie są za jasne.Ja mam czarne włoski powoli sie opalam bo mam jasna karnacje i potrzebuje nie za ciemny i nie za jasny podkład myśle że te odcienie będą dobre no ale nie wiem...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:44   #10
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

ja mam dosc ciepla skore i sniada jestem a uzywam 217 i jest si a jak sie ostatnio opalilam to mieszam 217 i 214 i mam idealny kolor
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:48   #11
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

hej Kami828!!! Powiedz coś o tym podkładize, to prawda, ze tak dobzre kryje?? Jaką pojemnosć ma takie jedno opakowanie ??? Czy najjaśniejszy kolor jest bardzo jasny ?
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 19:56   #12
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Tutaj pisze o Dermacolu chyba wszystko a przynajmniej to co powinno

Jest tam niżej w bestsellery

http://pasaz.wp.pl/rsklep.html?orgUR...35565023626888

Jest tam niżej w bestsellery


Mi się wydaje że jak dla mnie to dobry będzie 215 do karnacji normalnej ciepłej chodź mam jasną karnacje ale chce sie opalić wręcz musze bo mam czarne włoski więc chyba będzie git.Obym go dostała jutro.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 20:05   #13
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

DERMACOL to produkt czeski, który powstał w latach 50. XX wieku na potrzeby Studia Filmowego Barrandov we współpracy z Instytutem Dermatologii w Pradze. Stworzono podkład o doskonałych właściwościach kryjących wykorzystywany do charakteryzacji na potrzeby filmu i teatru. Dziś podkłady Dermacol to udoskonalone wersje pierwszych produktów spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów

MAke-up Dermacol odznacza się doskonałymi właściwościami KRYJĄCYMI. Wystarczy bardzo niewielka ilość podkładu aby zakryć wszystkie niedoskonałości Twojej cery. Zawiera składniki, dzięki którym chroni przed działaniem wilgoci i wody morskiej - jest bardzo trwały.

Nanosi się go na wchłonięty już krem podkładowy, można go również stosować z innym podkładem z serii Dermacol lub używać jako korektor.

Jest odpowiedni pod makijaż zarówno dzienny, jak i wieczorowy.

Aby uzyskać najlepszy efekt, trzeba niewielką ilość fluidu umiejętnie rozprowadzić,bardzo dokładnie tak, by nie tworzył na buzi maski
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 08:50   #14
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Cytat:
Napisane przez smileofangel
ja mam dosc ciepla skore i sniada jestem a uzywam 217 i jest si a jak sie ostatnio opalilam to mieszam 217 i 214 i mam idealny kolor
Jak już kupię to cudo to napewno nie 1 sztukę... Mieszanie to jest bardzo dobry sposób.
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 09:08   #15
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

kami828 zastanawiam sie w doborze koloru bo sama nie wiem jaki mam wybrać??jejku moze mi któraś z was pomoże?? jestem blada, nie moge sie opalić a jak sie opalam to zazwyczaj na czerwono tak jak raczek chyba ten 211 jest naprawde biały wiec chyba nie pasyuje mi ten odcień ale może 212??213?? jejku nie wiem a wlasnie moze moglasbys mi zakupic?napisz do mnie na gg to jakos sie umówimy oki pozdrawiam cieplutko
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 10:49   #16
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

z jakiego jesteś miasta ? ile by wynosił koszt wysyłki i kiedy planujesz zamówić ?

hejka
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 11:31   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Cytat:
Napisane przez fifcia
Kami828 bylam dzisiaj specjalnie w Łodzi popytać o Dermacol i za każdym razem gdy pytalam Panie ekspedientki robiły wielkie oczy, jedna z Pań powiedziala ze to chyba bardziej apteczny podklad i zebym spytala w aptece ale nie wydaje mi sie zeby w aptekach były podkałdy !??prawda?? narazie będe dalej szukała ale moze lepiej zamów bo nie wiem kiedy go znajde Jeli uda mi sie go zdobyc w niedlugim czasie to z miłą chęcią Ci wyśleoczywiście ten o ktory prosiłać 213 bądź 215
pozdrawiam
Jest wątek o tym gdzie kupić Dermacol w poszczególnych miastach i są namiary na miejsca w Łodzi
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:45   #18
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Cytat:
Napisane przez natii4
Jest wątek o tym gdzie kupić Dermacol w poszczególnych miastach i są namiary na miejsca w Łodzi

Poszukam tego wątku ale wątpie że znajde w nim swoje miasto
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:47   #19
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Cytat:
Napisane przez karolina86k
z jakiego jesteś miasta ? ile by wynosił koszt wysyłki i kiedy planujesz zamówić ?

hejka
Karolina jestem z miejscowości Miastko,to na pomorzu.Nie wiem jeszcze czy zamówie bo jak dostane go "u siebie" to nie będę zamawiać,miałam iść dzisiaj na miasto ale chyba jestem zmuszona iść jutro mam coś do zrobienia.A koszt wysyłki to nie więcej jak 5 zł.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 12:46   #20
czarnydiament
Raczkowanie
 
Avatar czarnydiament
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 42
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Dermacol w SOSNOWCU

w sklepie kosmetycznym w samym centrum na ul. Modrzejowskiej , drugi sklep za drogeria "a propos" prawie na rogu z Targowa. Sa wszystkie odcinie a przemila pani ma bardzo pomyslowo zrobiona palete kolorow tak ze mozna odcien swietnie dopasowac, powiedziala ze na koncu Modrzejowskiej maja drugi sklep i tam tez jest dermacol. A jak jej powiedzialam jakie cudenka sa w Czechach z dermacolu typu korektory w pisaku i fix do dermacolu powiedziala ze sie rozgladnie za tym i moze bedzie zamawiac
czarnydiament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:39   #21
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Cytat:
Napisane przez natii4
Jest wątek o tym gdzie kupić Dermacol w poszczególnych miastach i są namiary na miejsca w Łodzi
szukalam tego wątku i nie znalazłam
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 10:03   #22
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

Dziewczynki nie dostałam Dermacolu w moim mieście więc wczoraj zamówiłam przez allegro.Cena to 10zł. + kosz wysyłki 5 zł.to tylko 3 zł. drożej niż w niektórych sklepachDzisiaj wysyłam pieniążki i mam nadzieje że juz we wtorek-środe będę go miała!Wybrałam kolor 213 i mam pytanko czy któraś z Was używa właśnie taki i czy nie jest zbyt jasny???pozdrawiam buziaczki
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 16:41   #23
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

szukalam tego wątku i nie znalazłam

ja też nie mogę znależć tego wątku
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 16:51   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

A co wpisujecie w wyszukiwarkę?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rmacol%2Cgdzie

Dermacol w Łodzi http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...5&postcount=94
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:44   #25
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

To prawda że Dermacol nie nadaje sie na całą buźke bo wygląda wtedy sztucznie,daje efekt "maski" i że najlepszy jest tylko jako korektor???Jak Wy go nakładacie i czy mieszacie go z jakimiś innymi podkładami?Np.gdyby ten odcien co zamówiłam był za jasny moge go zmieszac z ciemniejszym podkładem innej firmy i bedzie tak samo dobrze krył???
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 17:58   #26
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zamawiam dermacol chce ktoś ???

MAM GO !!!

Pieniążki wpłaciłam w sobote i już dzisiaj go dostałam.Chyba jednak wzięłam za jasny odcień ten 213 jak nałożyłam go na bużke to chciało mi sie śmiać bo wyglądałam jak lalka porcelanowa.Za dużo wzięłam bo naprawde jest wydajny i kryjeeee ze ho ho ! Ale trzeba uważać żeby nie zrobić efektu "maski" z podkładami mocno kryjącymi to trudne ale starłam troche i jest lepiej niestety musiałm przyciemnić pudrem w kamienu bo wyglądałam blado ale jutro zmieszam go z ciemniejszym podkładem i wtedy zobacze jak bedzie a jak cos to znowu zamówie ale ciemniejszy.Wogóle to otwierazm paczke a tam jeszcze ulotka,dwie próbki jakiś kremów i jedna próbka podkładu no i fajna gumeczka do włosówNawet gratisy dająTeraz jeszcze musze coś zrobić żeby mi sie tak ryjek nie świecił bo sie świci okrutnie ale to inna bajka...Dermacol jest super!!!Polecam
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.