firma LACURA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-27, 12:42   #1
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695

firma LACURA


Witam, chciałabym wiedzieć co sądzicie o tej firmie. Szczerze mówiąc nie wiem czy jest ona w polsce bo kosmetyki tj tusz do rzęs, pomadkę dostałam w prezencie z Niemiec. Wiecie coś na jej temat ? Do jakiej polskiej firmy jest podobna?
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 16:54   #2
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: firma LACURA

Kosmetyki Lacura sa dostepne w supermarkecie Aldi. Jeszcze nic z nich nie mialam, ale moja mama uzywa tuszu do rzes i mowi, ze jest dobry. Nie sa drogie, ale ciesza sie dobra opinia. Sama nastepnym razem mam ochote cos z nich wyprobowac.
Nie wiem do jakiej polskiej firmy mozna ja porownac.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:52   #3
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Dot.: firma LACURA

Hej, ja mam taki tusz Lacura bo miesiac temu bylam w Niemczech i zaopatrzylam sie. Jak chcecie to moge wam taki tusz sprzedac. Dajcie znac.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 15:52   #4
moniczkaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Australia-Sydney
Wiadomości: 83
Dot.: firma LACURA

a ja mam podkład i błyszczyk do ust.podkład jest beznadziejny,tylko raz wypróbowałam i uznalam ze nie bede niszczyc nim swojej cery,ale za to blyszczykiem jestem pozytywnie zaskoczona.wprawdzie nie pachnie ladnie,ale mozna zniesc ten zapach,bo efekt jaki daje jest naprawde ladny.dodam,ze mam porownanie do kosmetykow wysokopolkowych.
moniczkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:46   #5
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: firma LACURA

czyli raczej kiepska jest ta firma?
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 22:59   #6
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: firma LACURA

W kazdej znajdzie sie cos zlego i dobrego.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 22:08   #7
justyslilu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10
Dot.: firma LACURA

ja mam puder i jest świetny. przywiozłam z Niemiec i myslę ze jak na tą cenę ( wychodziło ok. 15zł za puder) to naprawde godny polecenia.
justyslilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 21:31   #8
kasia_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: firma LACURA

Odświeżam wątek. Moja cera jest wrażliwa z tendencją do przesuszania. Z firmy Lacura stosowałam kremy na noc, na dzień oraz balsamy do suchej i do normalnej skóry. Krem nawilżający na dzień (jasno niebieski) był taki sobie, nie zapychał, nie szkodził, ale rewelacji nie było, nie nawilżał tak jakbym chciała. Balsam do skóry normalnej był ok, ale też bez szału.
Za to pokochałam krem na noc (z granatową zakrętką, chyba do starszej skóry bo z retinolem), fantastycznie się rozprowadzał i wchłaniał, a rano cera była gładka i promienna i taka milusia, nie pozostawiał tłustej warstewki, ale zapach średni. Choć przy tej cenie i rezultatach to zapach kremu na noc mało mnie obchodzi :P Polubiłam też balsam do skóry suchej z wyciągiem z migdałów bodajże. Powiedziałabym, że było to połączenie oliwki i balsamu, gdyż dobrze nawilżał, ale zostawiał na skórze taki błyszczący film. Mnie sie to podobało, szczególnie w wakacje, kiedy opalone nogi tak pięknie mi błyszczały
Co do dostępu w Polsce to trudno mi mówić, mnie mama przywozi z Niemiec.
kasia_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 10:54   #9
dzierzka
Raczkowanie
 
Avatar dzierzka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Leicestershire
Wiadomości: 71
Dot.: firma LACURA

Ja używałam kremu rozświetlającego i byłam bardzo zadowolona - teraz chcę kupić kolejne opakowanie. Miał dużo naturalnych olejków i śliczny brzoskwiniowy zapach Tutaj gdzie mieszkam - w Anglii kosmetyki Lacury wygrywają wiele nagród konsumenckich, więc - jak dla mnie - to porządna, godna polecenia marka
dzierzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 18:29   #10
asha300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: firma LACURA

A czy ten krem Lacura na dzień, czy ktoś stosował, nadaje się także dla cery z niedoskonałościami, nie ma parafiny, czy zapycha? Dziewczyna wyżej napisała, że nie, czy ktoś jeszcze stosował ten kosmetyk?
asha300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:33   #11
cotopaxi32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: firma LACURA

Nie wiem ile ten watek ma ale chetnie odpisze. Jako posiadaczka cery tradzikowej uzywalam kremu AQUA z Lacura wlasnie. Stosowalam tylko na noc. Nie zapchal mnie, lekko nawilzal, milo pachnial, troche sie rolowal.
Teraz kupilam serum i wchlania sie blyskawicznie, ale nie wiem jak jeszcze bede go uzywala, czy pod krem czy sam.
Bardzo lubie ich platki kosmetyczne, nie znalazlam w UK jakis porzadnych. Te sa mieciutkie i tanie.
Mialam kiedys ich tusze, obie wersje, ale nie powalil mnie na lopatki, poniewaz mam bardzo krotkie rzesy i ciezko zaspokoic moje potrzeby.
Poki co nic wiecej chyba nie uzywalam. Ale widze,ze duzo kobiet kupuje te kosmetyki. Zastanawiam sie nad ich roll-on'em pod oczy. Czy bedzie dobrze nawilzal i czy chociaz troszeczke zmniejszy cienie pod oczami.
cotopaxi32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 11:23   #12
dzierzka
Raczkowanie
 
Avatar dzierzka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Leicestershire
Wiadomości: 71
Dot.: firma LACURA

Ja serum uzywalam jako kremu do twarzy - nic juz na nie nie nakladalam. Rowniez slyszalam, ze roll-on jest bardzo dobry ale jeszcze nie mialam okazji wyprobowac - mialam kiedys cos podobnego z Rossmana i nawet dawalo rade a Lacura wydaje mi sie o niebo lepsza niz Rossmanowe marki wlasne wiec chyba dobrze byloby zaciagnac go na liste zakupow
dzierzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 12:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.