Czerwone plamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 14:56   #1
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 154

Czerwone plamy


Hej.
Kirdys borykałam sie z tradzikiem.
I na policzkach mam takie czerwone plamy. Ale ....za delikatnie to ujełam. Mam po prostu taką "czerwoną maskę" i gdzieniegdzie przeswity normalnej skory. Juz nie wiem co z tym robic. Kiedyś były czerwone, ale stosowałam ten No-Scar i zaróżowialy,troche zbledły ale nadal ssą. WYglądam jak jakaś świnka:/
Nie wiem czy to po trądziku czy po czyms??? Po jakis kosmetykach?Nie miałam ostrego tradziku,wiecie taki młodzienczy. I czym to zlikwidować?Słyszałam o przebarwieniach po tradziku,ale zazwyczaj to jakies kropki po pryszczach itp a nie takie całe czerwone policzki.
Mam je od 2 lat, robię regularnie peelingi itp a to nie znika Myslalam o kwasach,ale czy one to usuna???Moze ktos ma podobny problem jak ja.
Bo to nie jest kwestia kilku plam,tylko całe policzki rozowe.
mariaantoninaII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 15:25   #2
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwone plamy

Za mało danych... Masz rozszerzone naczynka czy raczej "przebarwienia" utrzymujące się cały czas? Chodzisz do dobrego dermatologa? W dzisiejszych czasach sporo można poprawić w dermatologii estetycznej, czasem jakimś preparatem na naczynka, a może trzeba czekać aż skóra się zupełnie zregeneruje po tradziku?
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.