Podkład COLOUR CHIC MATTE SATIN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 16:23   #1
Riven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Post

Podkład COLOUR CHIC MATTE SATIN


Witam. Ostatnio u mnie w Pepco widziałam podkład COLOUR CHIC MATTE SATIN. Czy któraś z was używała go? Bardzo bym prosiła o opinie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0362.jpg (10,6 KB, 26 załadowań)
Riven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 15:35   #2
Marsile
Przyczajenie
 
Avatar Marsile
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 21
Dot.: Podkład COLOUR CHIC MATTE SATIN

ja go wlasnie kupilam , jak Twoja opinia .. ja sprawdze i napisze
Marsile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 18:24   #3
Riven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Podkład COLOUR CHIC MATTE SATIN

No właśnie ja go nie mam, chciałam dowiedzieć się jaki on jest, czy opłaca sie wydawać kase Napisz mi swoją opinię.
Riven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 23:06   #4
dzenys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Podkład COLOUR CHIC MATTE SATIN

Tez się zastanawiam nad kupnem, a chcę uniknąć zakupu kolejnego fluidu który będzie zajmował miejsce w szafce, bo szkoda wyrzucić...
dzenys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 09:56   #5
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podkład COLOUR CHIC MATTE SATIN

Kupiłam ten podkład kilka dni temu dla wypróbowania. Użyłam go dziś rano. Mam odcień Pastelle 01, chyba najjaśniejszy i faktycznie jest bardzo jasny, powiedziałabym jasny beż raczej neutralny. Dla mnie, właścicielki naprawdę bladej karnacji, jest w sam raz. Mam go na twarzy od 2 godzin i nie zauważyłam, żeby ściemniał. Krycie jest raczej delikatno-średnie, podkład ujednolica koloryt skóry, ale nie sądzę, żeby ukrył coś poważniejszego typu nasilony trądzik. Zresztą wg producenta podkład "maskuje drobne niedoskonałości skóry, matowi i tonuje naturalny koloryt skóry". Dla mnie krycie jest ok, bo generalnie mam mało do ukrycia, zależy mi raczej na ujednoliceniu karnacji. Zaraz po nałożeniu podkładu twarz jest lekko rozświetlona. Nie mogę ocenić, czy podkład matuje (producent obiecuje to na opakowaniu), bo zawsze używam trochę pudru sypkiego do utrwalenia makijażu. Producent obiecuje jeszcze, że cera pozostaje świeża i wygładzona na wiele godzin. Składniki bioaktywne to wit. E, wyciąg z aloesu, jedwabne proteiny i alantoina, ma też filtr UVA i UVB. Po 2 godzinach trudno jeszcze ocenić trwałość podkładu i to, czy faktycznie wygładzi skórę na wiele godzin, ale uzupełnię moją wypowiedź, gdy to sprawdzę. Na razie mogę powiedzieć, że nie żałuję tego zakupu. Kosmetyk kosztował tylko 7,99 zł, ale na mojej skórze (obecnie normalno-sucha) na razie zachowuje się jak średniopółkowce typu L'Oreal. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Właśnie przeglądałam stronę producenta kosmetyków Hean i zauważyłam podkład łudząco podobny do podkładu Colour Chic Matte Satin. Wrzucam link: http://www.hean.pl/product.php?id_pr...d_category=50&. Czy to przypadek, czy może faktycznie Hean jest producentem kosmetyków Colour Chic? Zauważyłam też, że napisy Colour Chic na podkładzie z Pepco i na tych lakierach Hean są identyczne: http://kosmetyki.poradnikzdrowie.pl/...10542/produkt/ .

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2013-04-12 o 10:09 Powód: dodanie linku
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 20:37   #6
krwawa_jadzka
Raczkowanie
 
Avatar krwawa_jadzka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 90
GG do krwawa_jadzka
Dot.: Podkład COLOUR CHIC MATTE SATIN

Wystarczy na opakowaniu przeczytać kto jest producentem... Żadna nowina, jak byk jest napisane, że Hean jest producentem... Przynajmniej tak jest napisane na opakowaniu tym papierowym. Ja zakupiłam dziś tusz do rzęs i lakier do paznokci.
krwawa_jadzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.