Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 16:19   #1681
sandra201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez solange_blanche Pokaż wiadomość
a koniecznie z Sephory chcesz mieć opakowanie? Inglot ma dostępne w sprzedaży: http://inglotcosmetics.com/brush.bel...oducts/567/635
niekoniecznie...ale już się nastawiłam
sandra201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:11   #1682
mrsparanoid
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 568
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

ja kupiłam sobie 4 pędzle(na próbę),firma Hakuro i muszę przyznac,że jestem pozytywnie zaskoczona
__________________
mrsparanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 22:38   #1683
lijuana
Raczkowanie
 
Avatar lijuana
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 151
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Dziewczyny kupowanie pędzli przez internet to pewne ryzyko..bo pędzel trzeba wziac w łapke i zobaczyć włosie..najlepsze sprawdzenie pędzla to takie gdzie stawiamy sobie pędzel na zewnetrznej stronie dłoni i delikatnie dociskamy jeśli stawia opór i nie robi się z niego płaski wachlarz to znaczy ze jest dobry to raz a dwa trzeba zobaczyc go na buzi czy nie kłuje- i ważne jest również z jakiego włosia jest zrobiony...
Jak chciałam kupic pędzle i podałam pewnej znanej artystce makijażu link do strony to właśnie usłyszałam to co ja wam teraz napisałam i nie żałuje bo moje pierwsze pędzelki były solidnie wymacane przeze mnie dzięki czemu od roku jestem posiadaczką świetnych i niezawodnych pędzelków
__________________
10.06
lijuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 20:36   #1684
sandra201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

kupiłam narazie 3 pędzle w Sephorze...są super

w nastepnym miesiacu kolejne

dzis byłam na Targach Urody w Gdańsku była firma Maestro ich pędzle są bardzo gładkie, firma La Rosa też miała pędzle, byli też z firm In Stage, też mają fajne pędzle no i Kryolan - super , Bi-Kor firma też ma.
sandra201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 21:08   #1685
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Maestro są bardzo fajne, a te do linera ( zwłaszcza 660 i 790) taniutkie i świetne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 09:53   #1686
medheriel
Przyczajenie
 
Avatar medheriel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Witam wszystkich, jestem tu nowa i bardzo potrzebuję waszej porady. Niedawno zaczęłam naukę w szkole wizażu i muszę kupić pędzle, przede wszystkim do pudru, różu, ze 2-3 do cieni, do malowania brwi, ust i ewentualnie do rozczesywania rzęs i brwi. Czyli same podstawy. Nigdy nie kupowałam pędzli, bo do malowania siebie najczęściej używam palców Poradźcie mi proszę, czy te pędzle będą dobrym wyborem? A jeśli nie - co byście zaproponowały? Niestety ostrzegam - fundusz mam dość mocno ograniczony...

Będę szalenie wdzięczna za odpowiedź!
Niżej linki do pędzli:

http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...259422490.html
http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...7.html#gallery
medheriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:17   #1687
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez medheriel Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jestem tu nowa i bardzo potrzebuję waszej porady. Niedawno zaczęłam naukę w szkole wizażu i muszę kupić pędzle, przede wszystkim do pudru, różu, ze 2-3 do cieni, do malowania brwi, ust i ewentualnie do rozczesywania rzęs i brwi. Czyli same podstawy. Nigdy nie kupowałam pędzli, bo do malowania siebie najczęściej używam palców Poradźcie mi proszę, czy te pędzle będą dobrym wyborem? A jeśli nie - co byście zaproponowały? Niestety ostrzegam - fundusz mam dość mocno ograniczony...

Będę szalenie wdzięczna za odpowiedź!
Niżej linki do pędzli:

http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...259422490.html
http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...7.html#gallery
Mery macom ma calkiem dobre pedzelki, ale czy nie lepiej kupic kilku szt pojedynczych?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 11:21   #1688
medheriel
Przyczajenie
 
Avatar medheriel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

No owszem, ale za kilka pojedynczych w miarę dobrej jakości zapłacę dobrze ponad 150zł, a tu będę miała sporo pędzli. Jakość średnia, wiem, ale z drugiej strony mają wystarczyć mi na ok rok ćwiczeń. Później będę musiała zainwestować w coś lepszego, ale czy do ćwiczeń warto kupować pędzle w Inglocie lub Sephorze?
medheriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 22:18   #1689
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Moim zdaniem warto, bo dobrym pędzlem "samo się robi", efekt jest inny niż makijaż takimi średnimi. Dobry pędzel naprawdę ułatwia pracę. W zestawie (chociażby Mery Macom) wszystkie pędzle do oczu masz z tego samego włosia, a czasem jest właśnie niezbędne posiadanie różnych rodzajów do różnych celów.
Ostatnio w Inglocie wymacałam wszystkie pędzelki i jedyne, jakie mi nie odpowiadały to były do pudru/różu z włosia koziego, reszta bardzo dobra. Dla porównania powiem, że w Sephorze też macałam i częściej zdarzało mi się pomarudzić na jakiś pędzel (szczególnie te dwustronne).
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 10:42   #1690
sandra201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez medheriel Pokaż wiadomość
nie wiem ja już chyba się nadziałam na kupno przez internet...kupiłam pędzle w zestawie za około 170 zł i są do kitu...teraz chodzę i wszystkiego dotykam, muszę mieć pewność czy pędzle się nadają czy nie...z inglota niektóre też mi się nie podobały...
sandra201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 15:43   #1691
medheriel
Przyczajenie
 
Avatar medheriel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

No to kupiłam jedne z tych pędzli opinię napiszę jak dotrą. Doszłam do wniosku, że nie będę szaleć na początek, może choć kilka mi się przyda Także trzymajcie kciuki i dziękuję za pomoc
medheriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 12:46   #1692
guziczek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Kochane POMOCY!

Kiedy zdecydowałam się już na pędzle LancrOne (zestaw 19 sztuk), to nagle zniknęły z allegro (wszystkie LancrOne)! W ogóle nie ma aukcji wystawionych przez "wizażystów", ani nie działa zakładka "sklep" na ich stronie domowej wizazysci.pl. Czy któraś z Was wie, co się dzieje? Czemu tak jest? I kiedy znowu komplety od nich będą w sprzedaży? Może zawiesili działalność albo splajtowali? (ale wątpliwe to, patrząc po ilościach kompletów, które sprzedawali na allegro)... Oglądałam różne pędzle. Prawie rok! Ciągle było mi żal kasy (bo jak to student - wiadomo...), a teraz kiedy na urodziny siostra postanowiła mi je sprezentować, nagle ich nie ma ;/ no co za niefart . Ostatni raz oglądałam je jeszcze w sierpniu, a potem we wrześnu, kiedy miałam zamówić już ich nie było i nadal nie ma

Edytowane przez guziczek88
Czas edycji: 2010-10-08 o 12:54
guziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:51   #1693
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez guziczek88 Pokaż wiadomość
Kochane POMOCY!

Kiedy zdecydowałam się już na pędzle LancrOne (zestaw 19 sztuk), to nagle zniknęły z allegro (wszystkie LancrOne)! W ogóle nie ma aukcji wystawionych przez "wizażystów", ani nie działa zakładka "sklep" na ich stronie domowej wizazysci.pl. Czy któraś z Was wie, co się dzieje? Czemu tak jest? I kiedy znowu komplety od nich będą w sprzedaży? Może zawiesili działalność albo splajtowali? (ale wątpliwe to, patrząc po ilościach kompletów, które sprzedawali na allegro)... Oglądałam różne pędzle. Prawie rok! Ciągle było mi żal kasy (bo jak to student - wiadomo...), a teraz kiedy na urodziny siostra postanowiła mi je sprezentować, nagle ich nie ma ;/ no co za niefart . Ostatni raz oglądałam je jeszcze w sierpniu, a potem we wrześnu, kiedy miałam zamówić już ich nie było i nadal nie ma
rzeczywiście zniknęły te pędzle. Przeglądając allegro, poleciłabym zestaw Mario Luigi 15 szt. Pędzle mają dużą część włosia z sobola i wydaje mi się, że ten zestaw jest najbardziej praktyczny http://allegro.pl/org-pedzle-do-maki...246930558.html
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:11   #1694
guziczek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Kurcze jakoś tak do tych Mario Luigi nie jestem przekonana. Od czasu, kiedy zaczęłam rozglądać się za pędzlami zależało mi na dokonaniu wyboru właśnie pomiedzy LancrOne a Mario Luigi. Przeczytałam ten wątek od samego początku dawno temu i właśnie to forum pomogło mi zdecydować się na LancrOne. O Mario Luigi moim zdaniem jest tutaj więcej wypowiedzi negatywnych niż o LancrOne (oczywiście nie mówię, że w ogólności więcej, biorę tu pod uwagę tylko te negatywne). Dużo dziewczyn pisało, że w Mario Luigi wypada im włosie, trzonki wypadają ze skuwek itd. Nawet ze zdjęć z allegro jak porównywałam to Mario Luigi mniej mnie przekonywały niż LancrOne. LancrOne wyglądały mi na solidniejsze. ...a teraz ich nie ma
guziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:32   #1695
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

ja z Lancrone mam tylko duży wachlarz. Jestem z niego zadowolona, chociaż mam wrażenie że układ włosia (wachlarza) trochę kształt zmieniło
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:47   #1696
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Ja wolę osobiście Mario Luigi. Z LancrOne wyłaziło mi włosie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 13:24   #1697
szafrannn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez guziczek88 Pokaż wiadomość
Kochane POMOCY!

Kiedy zdecydowałam się już na pędzle LancrOne (zestaw 19 sztuk), to nagle zniknęły z allegro (wszystkie LancrOne)! W ogóle nie ma aukcji wystawionych przez "wizażystów", ani nie działa zakładka "sklep" na ich stronie domowej wizazysci.pl. Czy któraś z Was wie, co się dzieje? Czemu tak jest? I kiedy znowu komplety od nich będą w sprzedaży? Może zawiesili działalność albo splajtowali? (ale wątpliwe to, patrząc po ilościach kompletów, które sprzedawali na allegro)... Oglądałam różne pędzle. Prawie rok! Ciągle było mi żal kasy (bo jak to student - wiadomo...), a teraz kiedy na urodziny siostra postanowiła mi je sprezentować, nagle ich nie ma ;/ no co za niefart . Ostatni raz oglądałam je jeszcze w sierpniu, a potem we wrześnu, kiedy miałam zamówić już ich nie było i nadal nie ma
dzisiaj zamowiłam ten zestaw: http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...232233951.html Więc całkowicie nie zniknęły z allegro No i są wystawione przez wizazysci.pl. Tylko to jest większy zestaw, bo 24 sztuki. Też za długo zwlekałam :P Licytacja trwa jeszcze 5 dni, więc jeśli zależy Ci akurat na pędzlach LancrOne to zamawiaj, ale z tego co widzę to szybko schodzą, bo jak kupowałam rano to było 23 dostępne, a teraz już 18.
szafrannn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 18:31   #1698
guziczek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Dziękuję Ten zestaw to dość spory, aż tak dużego nie przewidywałam i nie chciałabym wydawać 40 zł więcej na pędzle, których nie zużyje (jak np. ten do podkładu z LancrOne). Choć to szczegół, to wolałabym też zestaw ze skuwkami w kolorze metalu, a nie czarnymi.

Dla mnie to coś podejrzane jest... Kliknęłam tam na ten link z allegro i sprawdziłam przy okazji "inne przedmioty sprzedającego" i... nie było żadnych. Dziwne, bo wizażyści zawsze mieli pełno różnych aukcji. Tym bardziej dla mnie podejrzane jest, (to co pisałam wyżej) że na ich stronie domowej www.wizazysci.pl zakładka "sklep" nie działa...

Edytowane przez guziczek88
Czas edycji: 2010-10-09 o 18:32
guziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 19:03   #1699
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez guziczek88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ten zestaw to dość spory, aż tak dużego nie przewidywałam i nie chciałabym wydawać 40 zł więcej na pędzle, których nie zużyje (jak np. ten do podkładu z LancrOne). Choć to szczegół, to wolałabym też zestaw ze skuwkami w kolorze metalu, a nie czarnymi.

Dla mnie to coś podejrzane jest... Kliknęłam tam na ten link z allegro i sprawdziłam przy okazji "inne przedmioty sprzedającego" i... nie było żadnych. Dziwne, bo wizażyści zawsze mieli pełno różnych aukcji. Tym bardziej dla mnie podejrzane jest, (to co pisałam wyżej) że na ich stronie domowej www.wizazysci.pl zakładka "sklep" nie działa...
może napisz do nich i zapytaj czy będą wystawiali zestaw na którym ci zależy.
Nie zastanawiałaś się nad kupnem pojedyńczych pędzli? Polecam ci pędzle z Rossmanna Premium for you beuty. Teraz są nowe, właśnie z metalicznymi skuwkami, są naprawde fajne.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 19:09   #1700
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
może napisz do nich i zapytaj czy będą wystawiali zestaw na którym ci zależy.
Nie zastanawiałaś się nad kupnem pojedyńczych pędzli? Polecam ci pędzle z Rossmanna Premium for you beuty. Teraz są nowe, właśnie z metalicznymi skuwkami, są naprawde fajne.
Potwierdzam, pędzle z Rossmanna o dziwo mają super włosie!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 20:33   #1701
guziczek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

No te Rossamannowe są rewelacyjne, jak na swoją cenę a nawet nie wiedziałam, że teraz wypuścili w srebrnych skuwkach. Tylko teraz chcialabym nieco mniejsze (z krótszym trzonkiem), bo ten duży do pudru ma naprawdę długi.

Wczoraj tak się zastanawiałam, czy do wizażystów nie napisać maila, ale stwierdziłam, że jeżeli firma ma jakieś problemy, to na pewno nie zamierza się z nich nikomu tłumaczyć, tym bardziej zwykłemu, szaremu klientowi przez maila. Postanowiłam, że w przyszłym tygodniu zadzwonię poprostu do przedstawiciela gdańskiego (jego numer jest na stronie). Może tak się czegoś dowiem, albo uda mi się jakoś te pędzle kupić, które bym akurat chciała.
guziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 20:50   #1702
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

linki do nowych pędzli z Rossmanna
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...0&prId=68717#1
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...0&prId=68740#1
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...0&prId=68739#1
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:09   #1703
szafrannn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez guziczek88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ten zestaw to dość spory, aż tak dużego nie przewidywałam i nie chciałabym wydawać 40 zł więcej na pędzle, których nie zużyje (jak np. ten do podkładu z LancrOne). Choć to szczegół, to wolałabym też zestaw ze skuwkami w kolorze metalu, a nie czarnymi.

Dla mnie to coś podejrzane jest... Kliknęłam tam na ten link z allegro i sprawdziłam przy okazji "inne przedmioty sprzedającego" i... nie było żadnych. Dziwne, bo wizażyści zawsze mieli pełno różnych aukcji. Tym bardziej dla mnie podejrzane jest, (to co pisałam wyżej) że na ich stronie domowej www.wizazysci.pl zakładka "sklep" nie działa...
Zestaw jest faktycznie spory i też aż takiego wielkiego nie potrzebuję, ale stwierdziłam, że jak nie kupię teraz to już chyba nigdy się nie zdecyduje. No i jednak mam nadzieję, że wizazysci.pl nie splajtowali i w tym tygodniu dostanę paczkę ;p
Jeśli chodzi o pędzle to mam wypróbowanych parę firm i mam też jeden pędzelek z rossmana, (to jest pędzelek do cieni, średniej wielkości, nie ma na nim numeru, jest napisane tylko for your beauty, jest bardzo podobny do tego z ostatniego linku wrzuconego przez madzia.a ), ale kupiłam go z ciekawości jakoś rok temu i powiem szczerze, że u mnie się nie sprawdził, bo bardzo ciężko rozcierało się nim cienie, trzeba było naprawdę dużo trzeć, a że był dość twardy( moim zdaniem zbyt twardy) to podrażniał oczy. Tak więc używanie go mijało się z celem, bo i tak wykańczałam oko zwykłym aplikatorem z inglota i dopiero wtedy byłam zadowolona z efektu Tyle mogę powiedzieć na temat pędzli z rossmana, ale może ta nowa edycja jest lepsza od poprzedniej, no i pędzli do pudru, różu od nich nie próbowałam, ale ładnie się prezentują
szafrannn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 13:23   #1704
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez guziczek88 Pokaż wiadomość
Kurcze jakoś tak do tych Mario Luigi nie jestem przekonana. Od czasu, kiedy zaczęłam rozglądać się za pędzlami zależało mi na dokonaniu wyboru właśnie pomiedzy LancrOne a Mario Luigi. Przeczytałam ten wątek od samego początku dawno temu i właśnie to forum pomogło mi zdecydować się na LancrOne.
Też długo robiłam przymiarki do jakiegoś zestawu pędzli, ale po dobrych opiniach na wizażu i you tube zdecydowałam się na całkiem inny mały zestaw z Hakuro za 35 zł. W tej chwili na aukcji mają większy zestaw za 65zł http://allegro.pl/zestaw-pedzli-do-m...268301385.html
Cena bardzo korzystna, pędzle świetnej jakości porównywalne do np. maestro (jest o nich odrębny wątek). Zawsze można dokupic pojedyńcze cienie na innych aukcjach. Do tego zestawu mam też zestaw lumiere (z ich sklepu internetowego w usa), pojedyncze pędzle z rossmanna i planuję zakup kilku pędzli z maestro, które zamkną listę must have.
Sądzę, że to lepsza opcja niż jeden duży zestaw z lacrone czy mario luigi.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:47   #1705
słonecznik82
Raczkowanie
 
Avatar słonecznik82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 423
Smile Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Dziewczyny co sądzicie o zestawie pędzli Sephora na allegro?Warto, czy lepiej zakupić Inglot lub Maestrobrush?
Wklejam link:
1) http://allegro.pl/sephora-pedzle-duz...272470652.html
jeszcze jest w sprzedaży zestaw w kropki - trzonki pędzli, co sadzicie, to jakiś podręczny zestaw, ze taki tani?

2) http://allegro.pl/okazja-pedzle-do-m...259879077.html
słonecznik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 08:00   #1706
sandra201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

te pierwsze ja mam ale kupywałam nowe, szkoda że nie możesz ich zobaczyć na żywo, nie wiesz jak bardzo są zniszczone itd.
sandra201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:50   #1707
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cześć
Od kilku tygodni używam TYCH pędzli i mogę je śmiało polecić bo są świetne.Piorę je bardzo często w szamponie Babydream i daję odżywkę i są mięciutkie a trzymam je w woreczku i foliach w których kupiłam, dzięki temu "trzymają"kształt.
Teraz zamówiłam TE i czekam na przesyłkę.
Fakt że w zestawach pędzle są tańsze ale i tak trzeba zawsze jakiś dokupić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:45   #1708
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

SzatAnka, gdy dojdą i jakoś je stestujesz - mogę prosic o opinię? Bardzo się na nie napalam ze względu na min. duo fibre, będzie to mój pierwszy i jak na razie jedyny zestaw pędzli, więc czekam z niecierpliwością i nadzieją, że mi to opiszesz
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:42   #1709
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
SzatAnka, gdy dojdą i jakoś je stestujesz - mogę prosic o opinię? Bardzo się na nie napalam ze względu na min. duo fibre, będzie to mój pierwszy i jak na razie jedyny zestaw pędzli, więc czekam z niecierpliwością i nadzieją, że mi to opiszesz
No jasne ze napiszęTo też bedzie mój pierwszy Duo i nie bardzo wiem na co mi on ale był to jeden z niewielu sensownych dla mnie zestawów.Miałam kupić 15szt ale na co mi tyle!zwłaszcza że te do oczu są do siebie bardzo podobne
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:01   #1710
szyszkaaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 31
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Witam dziewczyny to moj pierwszy post w tym watku. Zglaszam sie z prosba o pomoc poniewaz niedlugo mam urodziny i uparlam sie ze chce zestaw pedzli. Padlo na te: http://allegro.pl/zestaw-pedzli-do-m...268301385.html czekam teraz az sprzedawca znowu je wystawi. To moj pierwszy zestaw pedzli, mam jednak kilka pojedynczych z inglota i sephory. Stad moje pytanie, bo widze ze jestescie specjalistkami w tej dziedzinie Czy warto kupic ten zestaw? Opinie na you tube byly glownie pochlebne jednak chcialabym poznac wasze zdanie. Fundusze posiadam niewielkie wiec jezeli sadzicie ze mozna dostac lepsze pedzle w tej cenie to prosze o linki. Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam
szyszkaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.