Pęknięte naczynka - oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 17:02   #1
vampirowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 38
Question

Pęknięte naczynka - oczy


Witam
Zakładam ten wątek tutaj, bo nie wiem gdzie mogę szukać porady...
Chodzi o to, że wczoraj zauważyłam na lewym oku czerwoną plamkę - wygląda to jak pęknięte naczynko, albo coś takiego... Dziś plamka nieco się powiększyła - tzn największe zaczerwienienie jest ciągle umiejscowione w tym samym miejscu, tyle tylko, że owa 'plamka' tak jakby nieco się rozlała i lekko czerwony odcień zajmuję większą powierzchnię niż wcześniej... Niestety dzisiaj zauważyłam też podobno plamkę na drugim (prawym) oku, tyle tylko, że jest ona mniejsza i mniej czerwona... Obie te plamki znajdują się w wewnętrznych kącikach oczu...
Dodam, że jestem w 23 tygodniu ciąży i czytałam w Internecie, że właśnie w czasie ciąży może właśnie tak się dziać... Plamki te nie są jakiś mega dużych rozmiarów, mimo wszystko trochę mnie to wystraszyło, dlatego chciałam zapytać czy któraś z Was tak miała, czy to coś poważnego, czy raczej nic wielkiego i nie ma się czym martwić?
BARDZO PROSZĘ O PORADY

Edytowane przez vampirowa
Czas edycji: 2014-09-03 o 17:04
vampirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:05   #2
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pęknięte naczynka - oczy

Cytat:
Napisane przez vampirowa Pokaż wiadomość
Witam
Zakładam ten wątek tutaj, bo nie wiem gdzie mogę szukać porady...
Chodzi o to, że wczoraj zauważyłam na lewym oku czerwoną plamkę - wygląda to jak pęknięte naczynko, albo coś takiego... Dziś plamka nieco się powiększyła - tzn największe zaczerwienienie jest ciągle umiejscowione w tym samym miejscu, tyle tylko, że owa 'plamka' tak jakby nieco się rozlała i lekko czerwony odcień zajmuję większą powierzchnię niż wcześniej... Niestety dzisiaj zauważyłam też podobno plamkę na drugim (prawym) oku, tyle tylko, że jest ona mniejsza i mniej czerwona... Obie te plamki znajdują się w wewnętrznych kącikach oczu...
Dodam, że jestem w 23 tygodniu ciąży i czytałam w Internecie, że właśnie w czasie ciąży może właśnie tak się dziać... Plamki te nie są jakiś mega dużych rozmiarów, mimo wszystko trochę mnie to wystraszyło, dlatego chciałam zapytać czy któraś z Was tak miała, czy to coś poważnego, czy raczej nic wielkiego i nie ma się czym martwić?
BARDZO PROSZĘ O PORADY
W ciąży nie można nic bagatelizować. Udaj się do lekarza pierwszego kontaktu- niech on to zobaczy, i zdecyduje czy powinnaś się udać do okulisty.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:14   #3
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Pęknięte naczynka - oczy

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W ciąży nie można nic bagatelizować. Udaj się do lekarza pierwszego kontaktu- niech on to zobaczy, i zdecyduje czy powinnaś się udać do okulisty.
Popieram.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 11:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.