Visaxinum ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-23, 20:14   #1
Cholerycznaa
Rozeznanie
 
Avatar Cholerycznaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 545

Visaxinum ???


3 tygodnie temu zdecydowałam się na zakup Visaxinum. Ostatnio mam straszne problemy z cerą, drobne krostki na czole, brodzie, czasami nawet bolące gule podskórne(zmora) i to jeszcze wszystko na wakacje ! Stosowałyście Visaxinum ? Ja osobiscie po 3 tygodniach stosowania nie widzę różnicy, a po jakim czasie u was były efekty - i czy w ogóle jakieś były? Czy to po prostu strata pieniędzy(w końcu 40zł drogą nie chodzi)
__________________
"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok, nie patrzeć w oczy. Przeszłość oddzielić grubą kreską lecz może zdążę ułożyć jeszcze wszystko przed śmiercią"
Cholerycznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 11:12   #2
GossipBoy
Raczkowanie
 
Avatar GossipBoy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: Visaxinum ???

Hmm...
Suplementy diety nie mają naukowo udowodnionego działania
Te Visaxinum to ja bym sobie w 4 litery wsadził. Jeśli problem jest naprawdę duży trzeba z tym iść do dermatologa
GossipBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 10:36   #3
ornellia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 98
Dot.: Visaxinum ???

Cholerycznaa Ja nie widziałam różnicy ;/ Myślę, że to strata pieniędzy i oczekiwania na efekty. Już lepiej sprawdziło się u mnie picie bratka - oczyścił widocznie cerę. Jeśli problem się pogłębia to może faktycznie udaj się do lekarza zobaczysz co poleci.
__________________
ornellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 13:40   #4
arya91
Przyczajenie
 
Avatar arya91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: Visaxinum ???

Z Visaxinum jak ze wszystkim- wszystko zależy od organizmu. U mnie efekt widoczny po 2 tygodniach, i to nie mały A w każdym razie większy niż po kuracji antybiotykowej i hormonalnej. Także polecam zwłaszcza, że można znaleźć w dobrej cenie (u mnie 30 szt/ 18 zł).
arya91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 21:55   #5
GinaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20
Dot.: Visaxinum ???

Ja polecam i zawsze będę polecać bratek. Jak ktoś wyżej wspomniał - picie bratka jest bardzo skuteczne. Dzięki temu dowiedziałam się, że oczyszczanie od wewnątrz to podstawa. Zawsze uważałam, że to tylko gadanie pt, "zdrowo się odżywiaj, dbaj o siebie, bla bla a pryszcze znikną". Ale okazuje się, że oczyszczanie organizmu jest nieporównywalnie bardziej skuteczne niż jakiekolwiek maści. Mam prawie 20-letnie doświadczenie w walce z trądzikiem i żałuję, że tak późno to odkryłam. Nie mam czasu na parzenie herbatki z bratka, ale na szczęście można go dostać w tabletkach. U mnie 3 razy dziennie po jednej tabletce wystarczy. Po miesiącu efekty były zaskakujące i utrzymują się do dziś (już kilka lat). Teraz, ze względu na problemy z włosami biorę Revalid. Bratek na chwilę odstawiłam. Na szczęście nic się nie dzieje. Revalid też podobno pomaga na cerę, więc możliwe, że to jego zasługa, że trądzik nie wraca. Nie wiem. Jednak bratek będę zawsze polecać. Wiem, że każdy organizm reaguje inaczej, ale spróbować nie zaszkodzi. Efektów nie będzie po tygodniu, ale myślę, że warto być cierpliwym i systematycznym. Na Allegro można go dostać dość tanio. Dla mnie jest wart nawet aptecznej ceny
GinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-22 22:55:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.