Mamusie styczniowe 2020 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-04, 19:57   #901
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej. Ja to żyje w jakimś niedoczasie. Dwójka dzieci, praca, dom i wakacje....

Co do seksu to ja to jestem jakiś ewenement. Nigdy mi się nie chce. Moje libido jest poniżej poziomu.🙈 aż dziw że trzecie dziecko w brzuchu 😂😜 no ale jak już coś tam działamy to w ciąży bez prezerwatywy. Mąż się cieszy🤣😜



U mnie już brzuch widoczny. Wczoraj mnie Pani z dzieckiem zaprosiła w sklepie na początek kolejki. To dopiero 12tc.co będzie dalej 😃
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 21:40   #902
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny a ja miałam dziś taki koszmarny dzień meble zamowilsmy miesiąc temu dziś wkoncu dotarły i mąż składa jeszcze dobrej pory , burdel mam okropny w pokoju , a do tego córcia która nie usiedzi w miejscu w tym całym bajzlu eh marzę tylko o łóżku ale nawet nie mam jak iść spać bo w sypialni wszystkie rzeczy ze starej szafy i komody a w salonie jeszcze mąż wkretarką dokręca , oby jutro już skończył bo zwariuje

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Inevera dostałaś ode mnie wiadomość ?
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 07:05   #903
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja miałam dziś taki koszmarny dzień meble zamowilsmy miesiąc temu dziś wkoncu dotarły i mąż składa jeszcze dobrej pory , burdel mam okropny w pokoju , a do tego córcia która nie usiedzi w miejscu w tym całym bajzlu eh marzę tylko o łóżku ale nawet nie mam jak iść spać bo w sypialni wszystkie rzeczy ze starej szafy i komody a w salonie jeszcze mąż wkretarką dokręca , oby jutro już skończył bo zwariuje

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Inevera dostałaś ode mnie wiadomość ?
Mam nadzieję że się uda.
Dzień dobry
Ja właśnie szykuje się na badanie mam nadzieję że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Po za tym dzisiaj mój mąż ma urodziny więc to byłby super prezent na urodziny. Jedziemy na weekend urodzinowy na działkę i będziemy odpoczywać mam nadzieję że pogoda będzie trochę lepsza i wykapiemy się w basenie. Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 07:58   #904
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że się uda.
Dzień dobry
Ja właśnie szykuje się na badanie mam nadzieję że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Po za tym dzisiaj mój mąż ma urodziny więc to byłby super prezent na urodziny. Jedziemy na weekend urodzinowy na działkę i będziemy odpoczywać mam nadzieję że pogoda będzie trochę lepsza i wykapiemy się w basenie. Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prenatalne? Trzymam kciuki, daj znać po badaniu
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 08:26   #905
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja miałam dziś taki koszmarny dzień meble zamowilsmy miesiąc temu dziś wkoncu dotarły i mąż składa jeszcze dobrej pory , burdel mam okropny w pokoju , a do tego córcia która nie usiedzi w miejscu w tym całym bajzlu eh marzę tylko o łóżku ale nawet nie mam jak iść spać bo w sypialni wszystkie rzeczy ze starej szafy i komody a w salonie jeszcze mąż wkretarką dokręca , oby jutro już skończył bo zwariuje

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Inevera dostałaś ode mnie wiadomość ?
Tak, dostałam. Wczoraj wieczorem dzieci późno zasnęły i nie ogarnęłam Na telefonie ciężko to robić. Postaram się dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 11:14   #906
Gapowiczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja jestem po prenatalnych, usg super idealnie wszystko, a w połączeniu z beta i białkiem ryzyko 1:161 trisomii 21... dzisiaj zrobiłam test SANCO i tydzień oczekiwania na wyniki. Macie jakieś doświadczenia co robić dalej?
Gapowiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 13:31   #907
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że się uda.
Dzień dobry
Ja właśnie szykuje się na badanie mam nadzieję że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Po za tym dzisiaj mój mąż ma urodziny więc to byłby super prezent na urodziny. Jedziemy na weekend urodzinowy na działkę i będziemy odpoczywać mam nadzieję że pogoda będzie trochę lepsza i wykapiemy się w basenie. Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kciuki! Daj znać po!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Gapowiczkaa Pokaż wiadomość
Ja jestem po prenatalnych, usg super idealnie wszystko, a w połączeniu z beta i białkiem ryzyko 1:161 trisomii 21... dzisiaj zrobiłam test SANCO i tydzień oczekiwania na wyniki. Macie jakieś doświadczenia co robić dalej?


A ile masz lat? Niestety wraz z wiekiem rośnie ryzyko, choćby tylko statystycznie. Dobrze, że zdecydowałaś się na SANCO, wyniki bardziej miarodajne.
Ja czekam na swoje wyniki na razie, zrobiłam wcześniej niż usg i pappa, które mam dopiero za kilka dni.
Na razie postaraj się na spokojnie, wiem, że łatwo pisać, ale ze słyszenia te PAPPA to sama wiesz, że różnie wychodzą. Trzymam kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja miałam dziś taki koszmarny dzień meble zamowilsmy miesiąc temu dziś wkoncu dotarły i mąż składa jeszcze dobrej pory , burdel mam okropny w pokoju , a do tego córcia która nie usiedzi w miejscu w tym całym bajzlu eh marzę tylko o łóżku ale nawet nie mam jak iść spać bo w sypialni wszystkie rzeczy ze starej szafy i komody a w salonie jeszcze mąż wkretarką dokręca , oby jutro już skończył bo zwariuje

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Inevera dostałaś ode mnie wiadomość ?


Mnie remont czeka za miesiąc. Słabo mi na samą myśl Trzymaj się! Za to efekty będą i niedługo będziesz tylko korzystała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-05, 15:08   #908
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ufff.. Po wizycie dzieciątko mało współpracujące ale udało się wszystko pomięrzyc i wszystko jest tak jak powinno być. Usg trwało ze 40 minut i dopochwowo i przez powłoki potem znowu dopochwowo nawet leżałam na boku żeby się przekrecilo.. No istny osiolek odwracalo się tak żeby się nie pokazać po za tym sprzęt usg w tej przychodni jest dość słaby.. Doktor w tej przychodni przyjmował po raz ostatni więc zapisałam się do innej przychodni do niego będzie to moja 3 wizyta u tego lekarza każda w innym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 18:01   #909
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Ufff.. Po wizycie dzieciątko mało współpracujące ale udało się wszystko pomięrzyc i wszystko jest tak jak powinno być. Usg trwało ze 40 minut i dopochwowo i przez powłoki potem znowu dopochwowo nawet leżałam na boku żeby się przekrecilo.. No istny osiolek odwracalo się tak żeby się nie pokazać po za tym sprzęt usg w tej przychodni jest dość słaby.. Doktor w tej przychodni przyjmował po raz ostatni więc zapisałam się do innej przychodni do niego będzie to moja 3 wizyta u tego lekarza każda w innym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się że wszystko dobrze 🙂
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 19:30   #910
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cześć.

Podczytuje od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz nabrałam odwagi aby się ujawnić.

Mam termin porodu na 16 stycznia
Jestem już po badaniach prenatalnych i teście NIFTY. Czekam na pappe (zapomnieliśmy), ale to w sumie formalność.

Czekamy na Córeczkę ma już 6 cm
To nasze pierwsze dziecko, w tym roku skończę 34 lata.

Pozdrawiam serdecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 19:47   #911
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Cześć.

Podczytuje od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz nabrałam odwagi aby się ujawnić.

Mam termin porodu na 16 stycznia
Jestem już po badaniach prenatalnych i teście NIFTY. Czekam na pappe (zapomnieliśmy), ale to w sumie formalność.

Czekamy na Córeczkę ma już 6 cm
To nasze pierwsze dziecko, w tym roku skończę 34 lata.

Pozdrawiam serdecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratulacje 😀
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-05, 19:55   #912
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Cześć.

Podczytuje od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz nabrałam odwagi aby się ujawnić.

Mam termin porodu na 16 stycznia
Jestem już po badaniach prenatalnych i teście NIFTY. Czekam na pappe (zapomnieliśmy), ale to w sumie formalność.

Czekamy na Córeczkę ma już 6 cm
To nasze pierwsze dziecko, w tym roku skończę 34 lata.

Pozdrawiam serdecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witaj, gratulacje!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 21:19   #913
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Również gratuluje Mamusi. Bardzo szybko sie dowiedziałaś o płci . Ja nie liczę ze moj lekarz od usg powie. W poprzedniej ciazy dopiero w polowie ciazy powiedział o płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 21:32   #914
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Również gratuluję ciekawe czy ja też już się dowiem za 2 tygodnie ale raczej wątpię
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 21:51   #915
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Również gratuluje Mamusi. Bardzo szybko sie dowiedziałaś o płci . Ja nie liczę ze moj lekarz od usg powie. W poprzedniej ciazy dopiero w polowie ciazy powiedział o płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Płeć potwierdzona jest testem NIFTY. Choć i z usg trochę już widać, ze kształtuje się panna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 21:57   #916
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Jeju jaka jestem głodna, nie zasnę nie chce jesc za dwoje żeby nie przytyć 30 kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 22:08   #917
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

To co sie przytyje to sie zrzuci z silną wolą..mi sie udalo wrócić do wagi z przed ciazy. W zasadzie zostało mi 2 kg no ale tłumaczyłam sobie ze to mięśnie od ćwiczeń hehe. Teraz licze ze mniej mi zostanie no ale nie będę przez to sie pilnować z jedzeniem tylko wcinam co chce i kiedy chce. W poniedziałek usg w końcu!. Wtedy oficjalnie Mówimy znajomym bo poki co Tylko wiedzą najbliżsi. Juz widzę te zaskoczenie ze tak szybko się zdecydowaliśmy... w zasadzie zawsze powtarzalam ze długo czekać nie bede i utwierdze Wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A tak poza tym jeszcze nie zasnelam a juz 2 razy siusiu bylam. Co za zmoora hehe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 02:12   #918
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny obudziłam się o 2:30 na siku i zasnąć nie mogę
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 06:02   #919
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
To co sie przytyje to sie zrzuci z silną wolą..mi sie udalo wrócić do wagi z przed ciazy. W zasadzie zostało mi 2 kg no ale tłumaczyłam sobie ze to mięśnie od ćwiczeń hehe. Teraz licze ze mniej mi zostanie no ale nie będę przez to sie pilnować z jedzeniem tylko wcinam co chce i kiedy chce. W poniedziałek usg w końcu!. Wtedy oficjalnie Mówimy znajomym bo poki co Tylko wiedzą najbliżsi. Juz widzę te zaskoczenie ze tak szybko się zdecydowaliśmy... w zasadzie zawsze powtarzalam ze długo czekać nie bede i utwierdze Wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A tak poza tym jeszcze nie zasnelam a juz 2 razy siusiu bylam. Co za zmoora hehe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny obudziłam się o 2:30 na siku i zasnąć nie mogę
Też miałam taki problem ze spaniem. A pobudek miałam mnóstwo. Zaczęłam pić melisę przed snem i jest o niebo lepiej. Dalej budzę się wiele razy, ale zasypiam prawie od razu. Polecam bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

Uzupełniłam pierwszą stronę. Jeśli są jakieś błędy to proszę o info, bo robię to na telefonie, czyli muszę na pamięć, a z tym różnie A jeśli nadal kogoś brakuje to proszę o PW.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-06, 06:30   #920
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Też miałam taki problem ze spaniem. A pobudek miałam mnóstwo. Zaczęłam pić melisę przed snem i jest o niebo lepiej. Dalej budzę się wiele razy, ale zasypiam prawie od razu. Polecam bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

Uzupełniłam pierwszą stronę. Jeśli są jakieś błędy to proszę o info, bo robię to na telefonie, czyli muszę na pamięć, a z tym różnie A jeśli nadal kogoś brakuje to proszę o PW.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takto z ciąża jest najpierw spałam nawet na siedząco a teraz budzę się koło północy i nie śpię do 3 4 albo wstaje przed 5 i rozpoczynam dzień... Masakra.
Te testy genetyczne są super. Ja wczoraj o płeć nawet nie pytałam bo i tak słabo z nami maluszek współpracował 40 minut trwało samo usg chociaż lekarz powiedział że jego rekord to 2 godziny ważniejsze dla mnie było wykonać wszystkie pomiary tak jak należy. Miłego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 09:55   #921
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Moje usg prenatalne trwało może z 10min. Aż w szoku byłam, że tak szybko, ale w sumie udało się sprawnie wszystko sprawdzić i zbadać, to po co dłużej męczyć.

Zastanawiam się nad tym sikaniem. Bo ja jakoś specjalnie częściej nie chodzę do wc. Nawet udaje mi się przesypiać całe noce bez wstawania. Może za mało płynów przyjmuje...
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 11:17   #922
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Moje usg prenatalne trwało może z 10min. Aż w szoku byłam, że tak szybko, ale w sumie udało się sprawnie wszystko sprawdzić i zbadać, to po co dłużej męczyć.

Zastanawiam się nad tym sikaniem. Bo ja jakoś specjalnie częściej nie chodzę do wc. Nawet udaje mi się przesypiać całe noce bez wstawania. Może za mało płynów przyjmuje...
Może.Ja latam jak szalona ale nie piję więcej niż kiedyś.W nocy to mnie ból budzi i muszę iść 😄
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 16:42   #923
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja też w nocy latam minimum 3 razy , wczoraj (tzn. już dziś) zasnęłam 5:30. Na szczęście córcia dała mi pospać do 9:30 Jestem dziś w dużo lepszym nastroju mąż złożył wszystkie meble , poukładałam wszystkie rzeczy , nawet kupiec znalazł się na stare meble , pieniążki już mam a w poniedziałek zabierze meble także wreszcie będę miała jak chodzić po korytarzu bo póki co cały zawalony starymi meblami. Mówię wam tak się cieszę jeszcze mi zostaje dokupić łóżeczko i mebelki dla maleństwa i będzie koniec a jak u was dziś samopoczucie?
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 18:55   #924
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

My dzisiaj skorzystaliśmy, że dziadkowie przyjechali i pojechaliśmy na zakupy. Przy okazji poszłam sobie wózki pooglądać i stwierdziłam, że pewnie kupię taki sam co miałam, bo inne mają beznadziejne kosze na zakupy, a to dla mnie mega istotna kwestia.

A później dzień lenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 22:53   #925
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziś chyba każda na jakiejś imprezce bo mało wiadomości Ja wróciłam o 23 z domówki , mąż jeszcze został a ja z córcią wróciłam ale szczerze mówiąc to ja bardziej zmęczona od niej , ona miała tyłu wujków i cioć że jej to w to migraj . Najbardziej rozczulające jest że jak wchodzę do mieszkania to ona idzie po swój ręcznik i kieruje się do łazienki , mądrala wie że trzeba się umyć przed snem , chcąc nie chcąc o 23 trzeba było ją wykąpać a potem ten moment kiedy przytulona zasypia , dla takich chwil warto żyć Miłych snów mamusie mam nadzieję że dziś nie obudzę się po 2 i włączy się tryb czuwania hehe
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 06:53   #926
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja nie wstaje sikać w nocy. Za to rano budzę się z wielkim pęcherzem...

Wczorajszy dzień spędziłam intensywnie, zakupowo... wieczorem padłam.

Dzisiaj luzik. Pewnie polezymy do pozna, spacerek z psem, obiad u mamy...

W przyszłym tygodniu mam urlop cały tydzień wiec odpocznę od pracy

Jeszcze pracujecie, czy już L4?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Inevera123, mogę prosić o wpisanie na pierwsza stronę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 07:48   #927
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja nie wstaje sikać w nocy. Za to rano budzę się z wielkim pęcherzem...

Wczorajszy dzień spędziłam intensywnie, zakupowo... wieczorem padłam.

Dzisiaj luzik. Pewnie polezymy do pozna, spacerek z psem, obiad u mamy...

W przyszłym tygodniu mam urlop cały tydzień wiec odpocznę od pracy

Jeszcze pracujecie, czy już L4?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Inevera123, mogę prosić o wpisanie na pierwsza stronę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wyślij mi pw z danymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 09:15   #928
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Witam w niedzielny poranek

My mieliśmy wczoraj już do ogarnięcia cały dzień nie było nas w domu, przy okazji odwiedziliśmy rodzinkę.

Jak wracaliśmy to już nie mogłam wysiedziec w aucie.. W domu zaraz była kolacja szybka kąpiel i do spania.

Pierwsza cała noc przespana. Cudowne uczucie

Dziś mąż w pracy więc leniwy dzień będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 09:18   #929
malinova03
Przyczajenie
 
Avatar malinova03
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej dziewczyny. Ja obudziłam się z bólem głowy.. Macie jakieś sposoby aby się go pozbyć? Wczoraj też mnie bolała ale zawsze sen mi pomagał a teraz nic u mnie 11 tydzień. Myślicie, że Apap mogę wziąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malinova03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 09:21   #930
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez malinova03 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja obudziłam się z bólem głowy.. Macie jakieś sposoby aby się go pozbyć? Wczoraj też mnie bolała ale zawsze sen mi pomagał a teraz nic u mnie 11 tydzień. Myślicie, że Apap mogę wziąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Paracetamol można. Ibuprofen nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.