Propozycja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-25, 17:02   #31
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Propozycja

ps. szyna powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!! chyba ze ty tez juz sie zorientowalas ze to nie ma sensu... pewnie tak... bo milczysz.
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 17:03   #32
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez shilla
JAkie nagrody? Boze, aż takimi materialistkami jestescie? I zejdzcie ze mnie bo ja was do niczego nie zmuszałam... to nie jest zaden obowiazek . LITOSCI !!!! Troche wiecej luzu.. dziewczyny! JAk chcecie wy dalej pociagnijcie ten temat, ja sie wycofuje z takiej niezdrowej zabawy. Bede miała ochote, to zamieszcze swoje prace. Pozdrawiam
Shila, spokojnie. Chodzi o to, że makijaże zamieszczać możemy, ale ocenianie ich to nie jest dobry pomysł. Po prostu znowu jakiś przychlast wyjedzie z tekstem o kółku wzajemnej adoracji (ostatnio coś porządnie wisi w powietrzu, czy Wy też to zauważyłyście? ), itepe, itede... Pozostańmy przy samych makijażach, ale bez robienia konkursów
Czyżby chodziło Ci o wypowiedź Femme?
Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Jesli sa konkursy, to musza byc tez nagrody, hihi - a tu chodzi o inspirejszyn wzajemne, zabawe tworcza, odreagowanie od codziennych problemow itp.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 17:05   #33
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Propozycja

ps 2 . droga POMADKO skąd tyle jadu w Tobie??? (nie odp)
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 17:07   #34
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Propozycja

POMYSL NIE JEST MÓJ!!!!!!!!!!!! same robicie problem. Zaluję ze wogole sie odezwalam. pozdro
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 17:09   #35
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez shilla
POMYSL NIE JEST MÓJ!!!!!!!!!!!! same robicie problem. Zaluję ze wogole sie odezwalam. pozdro
Problem? Pomadka na samym początku zgrabnie wyjaśniła, na czym sprawa polega. Ja tu żadnego problemu nie widzę...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 17:20   #36
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Propozycja

znalazłam

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=george
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 18:06   #37
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez rachela
wlasnie o cos takiego by chodzilo, bez konkursow, po prostu swietna zabawa
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 18:06   #38
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez rachela
Shila, spokojnie. Chodzi o to, że makijaże zamieszczać możemy, ale ocenianie ich to nie jest dobry pomysł. Po prostu znowu jakiś przychlast wyjedzie z tekstem o kółku wzajemnej adoracji (ostatnio coś porządnie wisi w powietrzu, czy Wy też to zauważyłyście? ), itepe, itede... Pozostańmy przy samych makijażach, ale bez robienia konkursów
Czyżby chodziło Ci o wypowiedź Femme?
Boze, przeciez moja wypowiedz byla "w cudzyslowiu" - mi wlasnie chodzilo o to, ze to NIE MA BYC KONKURS, tylko zabawa, artystyczne wyzycie sie... Piszac, ze jesli sa konkursy to sa i nagrody mialam na mysli to, ze TO KONKURS NIE JEST, NIE MA BYC tylko wlasnie sama zabawa, wzajemne inspirowanie sie, bez nagrod, miejsc i zaszczytow... Czy to na prawde bylo tak niejasno napisane? Trudne do zrozumienia? ...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 18:16   #39
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
wlasnie o cos takiego by chodzilo, bez konkursow, po prostu swietna zabawa
no wlasnie ja jestem za
Tylko zabawa bez zadnych konkursow i wybierania lepszych czy gorszych makijazy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 19:28   #40
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez shilla
i inne................
wiecie co dziewczyny..... po pierwsze pomysl nie byl mój. spodobal mi sie , podchwycilam temat. nie mam 15 lat, zeby cos komus udowadniac. Sadzac po waszym nastawieniu do tej calej akcji... zabawy z tego faktycznue nie bedzie. i juz teraz nie dziwie sie, że takie akcje wczesniej nie wypalaly, jesli ZAWSZE tak do tego podchodzicie.
Póknij się w czoło.
Przychodzisz nie wiadomo skąd, w życiu CIe nie widziała na MM. Zaczynasz propagować akcję, jednakowoż sama nic nie dając od siebie i na koniec masz do mnie [do nas] pretensję, że się nie chcemy zgodzić na pomysł Szyny, Twój i jeszcze tam kogoś!

Przecież JA Ci nie bronię! Masz ochotę malować się na komendę wg. wybranego tematu, to się maluj. Ja mogę przyjść i Cię skomentować odpowiednio. To i tak dużo z mojej strony. Po co szukasz problemów, tam gdzie ich nie ma?
Cytat:
KOnkurs= nagrody. JAkie nagrody? Boze, aż takimi materialistkami jestescie? I zejdzcie ze mnie bo ja was do niczego nie zmuszałam... to nie jest zaden obowiazek .
No, taką jestem materialistką, że jak nie widzę Lexusa jako nagrody to nawet mi się o kant nie obija, abym wzięła w takim czymś udział
Cytat:
LITOSCI !!!! Troche wiecej luzu.. dziewczyny! JAk chcecie wy dalej pociagnijcie ten temat, ja sie wycofuje z takiej niezdrowej zabawy. Bede miała ochote, to zamieszcze swoje prace. Pozdrawiam
A czyli jak TY będziesz mieć ochotę, to się pomalujesz? NIeźle. A inne wiżanki mają robić makijaż pod dyktando, bo Tobie odpowiada taka formuła.

Nie rozumiesz, że Forum MOje Makijaże, to nie wyścigi? NIe rozumesz, że to co z powodzeniem dziala w USA u nas nie musi [może] znajść odzwierciedlenia i entuzjazmu? To jak nie rozumiesz, to daj spokój i nie wnerwiaj mnie.

Właśnie LiTOŚCI i więcej luzu... by się przydało.
Cytat:
Napisane przez shilla
ps 2 . droga POMADKO skąd tyle jadu w Tobie??? (nie odp)

Ale ja Ci odpowiem, bo mama mnie uczyła, że jak pytają to trzeba odpowiadać. I to na temat.
Ano widzisz tak jestem jadowita, że czekam kiedy sama się otruję własnym
jadem.


A teraz kilka słów ode mnie!
Nie chce mi się bawić w coś takiego. Jeśli macie dziewczyny wyraźną ochotę to bardzo proszę umieszczać swoje pracę! CHętnie obejrzę i poczytam komentarze. Nie jestem entuzjastką takich pomysłów, bo zwyczajnie w świecie nie chce mi się tego robić. Zamieszczam tutaj swoje makijaże z przyjmnością i dobrowolnie, natomiast idea takiego konkursu jest mi obca, bo nie chcę być porównywana... Jeśli zaś mnie najdzie taka ochota to sama z dobrej woli coś dołączę do wątku.

Zapraszm zatem dziewczyny - zwolenniczi pomysłu do zamieszczania swoich makijaży. MIło będzie popatrzeć.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 21:17   #41
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Póknij się w czoło.
Przychodzisz nie wiadomo skąd, w życiu CIe nie widziała na MM. Zaczynasz propagować akcję, jednakowoż sama nic nie dając od siebie i na koniec masz do mnie [do nas] pretensję, że się nie chcemy zgodzić na pomysł Szyny, Twój i jeszcze tam kogoś!

Przecież JA Ci nie bronię! Masz ochotę malować się na komendę wg. wybranego tematu, to się maluj. Ja mogę przyjść i Cię skomentować odpowiednio. To i tak dużo z mojej strony. Po co szukasz problemów, tam gdzie ich nie ma?

No, taką jestem materialistką, że jak nie widzę Lexusa jako nagrody to nawet mi się o kant nie obija, abym wzięła w takim czymś udział
A czyli jak TY będziesz mieć ochotę, to się pomalujesz? NIeźle. A inne wiżanki mają robić makijaż pod dyktando, bo Tobie odpowiada taka formuła.

Nie rozumiesz, że Forum MOje Makijaże, to nie wyścigi? NIe rozumesz, że to co z powodzeniem dziala w USA u nas nie musi [może] znajść odzwierciedlenia i entuzjazmu? To jak nie rozumiesz, to daj spokój i nie wnerwiaj mnie.

Właśnie LiTOŚCI i więcej luzu... by się przydało.

Ale ja Ci odpowiem, bo mama mnie uczyła, że jak pytają to trzeba odpowiadać. I to na temat.
Ano widzisz tak jestem jadowita, że czekam kiedy sama się otruję własnym
jadem.


A teraz kilka słów ode mnie!
Nie chce mi się bawić w coś takiego. Jeśli macie dziewczyny wyraźną ochotę to bardzo proszę umieszczać swoje pracę! CHętnie obejrzę i poczytam komentarze. Nie jestem entuzjastką takich pomysłów, bo zwyczajnie w świecie nie chce mi się tego robić. Zamieszczam tutaj swoje makijaże z przyjmnością i dobrowolnie, natomiast idea takiego konkursu jest mi obca, bo nie chcę być porównywana... Jeśli zaś mnie najdzie taka ochota to sama z dobrej woli coś dołączę do wątku.

Zapraszm zatem dziewczyny - zwolenniczi pomysłu do zamieszczania swoich makijaży. MIło będzie popatrzeć.




TO NIE RÓB I NIE WYTWARZAJ NIEMIŁEJ ATMOSFERY, BO PRZEZ TAKIE OSOBY JAK TY NIE CHCE MI SIE NA WIZAZ ZAGLADAC. NIKT CI PRZECIEZ NIE KAZAŁ NIC ROBIC. OBDBIJ DZIEWCZYNO!!!! A I ODPOWIADAC NA POSTY MI NIE ZABRONISZ!!! NAPRAWDE NIE POTRAFIE ZROZUMIEC SKAD TYLE NEGATYWNYCH EMOCJI W TOBIE. NIE SPODOBAL CI SIE AZ TAK BARDZO TEN POMYSL TO PO CO ZAGLADASZ DO TEGO POSTU. ZOSTAW GO TYM, KTÓRYM POMYSŁ SIE SPODOBAŁ. OK???
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 21:40   #42
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Propozycja

Bardzo ladna atmosfera sie zrobila jak widze Dziwne to, ze w tak milym miejscu, tak malenkim poscikiem mozna wywolac taka burze. Hmmm...Nikt nic nie musi, nikt nikogo do niczego nie przymusza. Jesli nie spodobal wam sie pomysl (ktory ja nadal uwazam za fajny), to trudno. Zaproponowalam, by wszystko odbywalo sie bez oceny, choc dziwie sie, ze tak bardzo jestescie na nie, bo przeciez codziennie na lamach tego forum wystawiacie swoje makijaze tak naprawde wlasnie do oceny. Zawsze moze znalezc sie ktos, kto je skrytykuje.
Pomadko troszke wiecej luzu, bo choc jestes fajna i zwariowana babeczka, to widze, ze szybko ci puszczaja nerwy. Co z tego, ze shilla nie pokazala zadnego swojego makijazy na MM, to znaczy, ze jest gorsza?Mniej wazna? Nic nie warte jest jej zdanie?
I tak na koniec, to nie uwazam, zeby ktos tu mial pretensje, ze nie chcecie sie zgodzic na ten pomysl. Moze przeciez wydawac sie wam nie trafiony, ale na Boga wyrazajcie to w troche bardziej kontrolowany sposob.
Pozdrawiam was goraco.
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 21:57   #43
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez shilla
TO NIE RÓB I NIE WYTWARZAJ NIEMIŁEJ ATMOSFERY, BO PRZEZ TAKIE OSOBY JAK TY NIE CHCE MI SIE NA WIZAZ ZAGLADAC. NIKT CI PRZECIEZ NIE KAZAŁ NIC ROBIC. OBDBIJ DZIEWCZYNO!!!!
A Jaką ja to wytworzyłam atmosferę na Wizażu? Proszę o konkretne sytuację. To nie zaglądaj tutaj. Nikt pod pistoletem nikogo nie trzyma.
Pisałam, o tym, że ja nie chcę się malowac na zawołanie. Ale nie doczytałaś w ferworze pieniactwa.

Poza tym nie pisz do mnie brukowego "odbij", bo sobie tego nie życzę!

Cytat:
I ODPOWIADAC NA POSTY MI NIE ZABRONISZ!!! NAPRAWDE NIE POTRAFIE ZROZUMIEC SKAD TYLE NEGATYWNYCH EMOCJI W TOBIE. NIE SPODOBAL CI SIE AZ TAK BARDZO TEN POMYSL TO PO CO ZAGLADASZ DO TEGO POSTU. ZOSTAW GO TYM, KTÓRYM POMYSŁ SIE SPODOBAŁ. OK???
Pomysł jak pomysł, ale Twoja wypowiedz mi się nie podoba. Ja wiem, że Ty chciałaś dobrze, ale dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.
Zaglądm do tego wątku, nie postu. Zaglądam, bo mi wolno. Nie żyję w reżimie, gdzie każdy każdemu mówi co ma robić. I ty też mi tego nie zabronisz.

Po czym wnioskujesz, że mam w sobie TYLE negatywnych emocji? PO tym, że się nie zgodziłam na wykonanie pomysłu? Dziwne to wnioskowanie.

Cytat:
Napisane przez szyna
Pomadko troszke wiecej luzu, bo choc jestes fajna i zwariowana babeczka, to widze, ze szybko ci puszczaja nerwy. Co z tego, ze shilla nie pokazala zadnego swojego makijazy na MM, to znaczy, ze jest gorsza?Mniej wazna? Nic nie warte jest jej zdanie?
I tak na koniec, to nie uwazam, zeby ktos tu mial pretensje, ze nie chcecie sie zgodzic na ten pomysl. Moze przeciez wydawac sie wam nie trafiony, ale na Boga wyrazajcie to w troche bardziej kontrolowany sposob.
Szyno! Nie możesz nic powiedzieć o moich nerwach. Gdyby mi puściły nerwy pewnie już spaliłabym serwer od natłoku pisania postów w tym wątku. Póki co wypowiedziałam sie kilka razy.

Czuję się maxymalnie wyluzowana. A, że mi się pomysł podoba-nie podoba, to nie jest oznaką mojej wściekłości, czy napastliwości. Debatuję. Nie wolno mi?

Nie chciała i nie pokazała. Jej sprawa nie podoba mi się tylko jej napastliwość i mam prawo się bronić, bo zwyczajnie w świecie jest dla mnie niemiła. Pewnie zaraz się posypie, że ja dla niej też.

Nie mam pretensji. Staram się klarownie odpierać, a to zarzuty, a to odp. na posty! Czy to źle?

Szynko z całym szacunkiem, ale o pomyśle już pisałam. Jest ok. ja się na niego nie godzę. Kto chcę niech się maluję w dowlonym temacie. Ja nie!
Pisałam to już, ale nikt nie zauważył.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 22:12   #44
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Propozycja

Mam propozycje w takim razie, by ten watek nie przerodzil sie w nieprzyjemna dyskusje. Zamknijmy ten temat, a czy pomysl wypalil, czy nie, okaze sie w praniu. Sciskam mocno
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 00:56   #45
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez szyna
Bardzo ladna atmosfera sie zrobila jak widze Dziwne to, ze w tak milym miejscu, tak malenkim poscikiem mozna wywolac taka burze. Hmmm...Nikt nic nie musi, nikt nikogo do niczego nie przymusza. Jesli nie spodobal wam sie pomysl (ktory ja nadal uwazam za fajny), to trudno. Zaproponowalam, by wszystko odbywalo sie bez oceny, choc dziwie sie, ze tak bardzo jestescie na nie, bo przeciez codziennie na lamach tego forum wystawiacie swoje makijaze tak naprawde wlasnie do oceny. Zawsze moze znalezc sie ktos, kto je skrytykuje.
bardzo madre slowa, popieram no i jesli dziewczynom sie ten pomysl nie podoba to nikt sie nie burzy, akceptujemy wole wiekszosci.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 05:10   #46
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez shilla
TO NIE RÓB I NIE WYTWARZAJ NIEMIŁEJ ATMOSFERY, BO PRZEZ TAKIE OSOBY JAK TY NIE CHCE MI SIE NA WIZAZ ZAGLADAC. NIKT CI PRZECIEZ NIE KAZAŁ NIC ROBIC. OBDBIJ DZIEWCZYNO!!!! A I ODPOWIADAC NA POSTY MI NIE ZABRONISZ!!! NAPRAWDE NIE POTRAFIE ZROZUMIEC SKAD TYLE NEGATYWNYCH EMOCJI W TOBIE. NIE SPODOBAL CI SIE AZ TAK BARDZO TEN POMYSL TO PO CO ZAGLADASZ DO TEGO POSTU. ZOSTAW GO TYM, KTÓRYM POMYSŁ SIE SPODOBAŁ. OK???
shilla, trochę spokojniej, co? Nie krzycz tak.
Wszystko było w porządku do czasu gdy Ty weszłaś tutaj i zaczęłaś się wypowiadać, podburzając swymi wypowiedziami, które bardzo mi się nie podobają.
Zalecam coś na uspokojenie a wątek zamykam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.