Były męczy moją mamę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 18:53   #1
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453

Były męczy moją mamę


Hej
Trzy lata temu (tak jest TRZY!) skończyłam toksyczny 2,5-letni związek. Chłopak po pierwsze nie przyjeżdżał do mnie, zawsze widywaliśmy się w środku drogi. Mnie do siebie nie zapraszał. Tylko RAZ byłam u niego w domu. Jego rodziców nie poznałabym nawet gdyby mi ich ktoś pod nos podsuną. Dwa razy wystawił mnie dzień przed weselem, ciężko się bawić z myślą, że znowu mamy przerwę. No tragiczny związek i jak dla mnie bez szans na przyszłosć. Taki niepoważny i na poziomie liceum.
Teraz jestem zakochana, w przyszłym roku mam ślub, zaliczka wpłacona, muzyka zaklepana itd, a ON smsuje do mojej mamy! Dwa lata temu coś się do mnie odzywał, ok mówiłam co u mnie on co u niego. Rok temu byłam juz z moim obecnym i tylko odpisywałam smsy, że wszystko dobrze i jestem zaręczona. Wtedy nagle zwariował i odwiedził mnie na uczelni, bez uprzedzenia, ot tak bez powodu! Na początku roku zmieniłam numer i operatora, żeby taniej dzwonić do Tż. Byłemu nie wysłałam nowego numeru bo stwierdziłam, że nie ma takiej potrzeby. To zaczął pisać do mojej mamy! A ona biedna myśli, że on ma jakiś problem i uważa, że ja się powinnam tym zająć. Ha!
Dziiiiwne dla mnie to wszystko. Na szczęście mój Tż to trzeźwo patrzący na życie facet i tylko go ta sytuacja bawi.
Co ja mam zrobić z tym chłopakiem, żeby sobie darował przypominanie o sobie?
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:05   #2
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Były męczy moją mamę

Według mnie najlepiej go IGNORUJ. Nie odpisuj, nie dzwoń, nie odbieraj połączeń, nie spotykaj się z nim.
Jeśli jest normalny to załapie i odpuści.
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:10   #3
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Były męczy moją mamę

a może mama zmieni nr tel i po sprawie??
powiedz jej żeby się nim nie przejmowała!
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:17   #4
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: Były męczy moją mamę

gorzej, jak normalny nie jest, co jasno widać po jego karygodnym zachowaniu. Wiem, że nie jest prosto ignorować takiego mężczyznę, bo sama miałam jazdy po toksycznym związku. Jednak dodatkowym problemem jest atakowanie nie zamieszanej w to mamy - miałam dokładnie tak samo. Z tym, że mój ex-TŻ atakował smsami moją mamę, jak tylko się pokłóciliśmy. Prosił, żeby ze mną rozmawiała, namawiał do planowania spotkań (że niby mama się ze mną umówi pod PK a będzie tam czekał on) i takie różne historie.

Bardzo dobrze Cię rozumiem, szczególnie, że pewnie Twój ex przeinacza pewne fakty, aby wyjść na sierotę, a nóż Twoja mama namówi Cię do odwołania ślubu? Jedyne, co możesz zrobić, to pogadać z mamą. U mnie na początku mama obiecywała nie odpisywać, chociaż to robiła. Wtedy brałam jej telefon, czytałam na głos wiadomości wysłane do niego i mówiłam, że już nigdy jej nie zaufam. To było parę lat temu, teraz bym pewnie tak drastycznie nie postąpiła i Tobie też nie radzę - skoro bombarduje mamę, mama musi przestać reagować. Wybłagaj u niej zmianę numeru, a jeśli sprawa będzie się powtarzać to poproś o pomoc policję. Na pewno zareagują, ponieważ chłopak znęca się psychicznie nad rodziną.
__________________
You don't know how strong you are until being strong is the only choice you have
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:40   #5
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Były męczy moją mamę

Niedawno w Wysokich Obcasach był artykuł o stalkingu


"Według National Violence Against Women każde działanie prześladowcy, w skutek którego nękana osoba odczuwa strach i przerażenie, ma zachwiane poczucie bezpieczeństwa, znajduje się na liście działań przyjmujących postać stalkingu - świadomego i złośliwego nękania obiektu swoich uczuć. " (http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=282)

Trudno powiedzieć czy Twój były coś takiego uprawia, ale na w razie czego dobrze wiedzieć, że coś takiego jest.

Rozmawiałaś z nim? Prosiłaś o spokój?
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:41   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Były męczy moją mamę

Dziwne, że Twoja mama smsuje z Twoim byłym chłopakiem... Niech mu uprzejmie napisze, żeby więcej do niej nie pisał. Porozmawiaj z nią i wyjaśnij, że ex nie ma żadnego problemu poza najwyraźniej chorobliwą zazdrością, która rzuciła mu się na mózg kiedy się dowiedział, że wychodzisz za mąż.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:05   #7
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dziwne, że Twoja mama smsuje z Twoim byłym chłopakiem... Niech mu uprzejmie napisze, żeby więcej do niej nie pisał. Porozmawiaj z nią i wyjaśnij, że ex nie ma żadnego problemu poza najwyraźniej chorobliwą zazdrością, która rzuciła mu się na mózg kiedy się dowiedział, że wychodzisz za mąż.
bardzo dziwne... olać go i tyle innej rady nie ma.

najgorzej jak już będziesz w białej kiecce przy ołtarzu a pojawi sie on i narobi ambarasu
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 08:49   #8
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Były męczy moją mamę

Mój były też pisał i dzwonił do mojej mamy, kiedy go zostawiłam. To było żałosne, bo dzwonił np. w sobotę wieczorem i pytał, czy jestem w domu a ja nie to gdzie wyszłam bo- uwaga- się martwi
Albo czy się z kimś już spotykam. I kazał mojej mamie tego mi nie powtarzać oczywiście, że wydzwania

A mamie zablokowałam jego nr na telefonie i kazałam go ignorować i tyle.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 10:19   #9
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Były męczy moją mamę

Ja na Twoim miejscu sama bym do niego zadzwoniła i zażądałabym, żeby przestał wciągać osobę postronna w tym wypadku mamę w jakieś swoje gierki, które jej nie dotyczą i powiedziała stanowczo, że jesteś szczęsliwie zaręczona, kochasz swojego obecnego chłopaka i to co, kiedyś było między Wami to już przeszłość. Może jak usłyszy to zdecydowanie i konkretnie, to oprzytomnieje i zrozumie, ze nie macie już szansy. Twoja mama też może mu odpisać, że przykro jej ale to nie jej sprawa i nie będzie się w tę sprawę angażować. Może wtedy natręt da jej spokój. Jeśli Twój były nie jest jakims psycholem - z Twojego opisu to nie wynika, więc jest nadzieja, ze nie jest -to takie postawienie sprawy powinno załatwic sprawę i da sobie spokój.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 10:46   #10
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dziwne, że Twoja mama smsuje z Twoim byłym chłopakiem... Niech mu uprzejmie napisze, żeby więcej do niej nie pisał. Porozmawiaj z nią i wyjaśnij, że ex nie ma żadnego problemu poza najwyraźniej chorobliwą zazdrością, która rzuciła mu się na mózg kiedy się dowiedział, że wychodzisz za mąż.
Lexie trafiła w samo sedno.

Zablokować numer na mamy telefonie i już.

No chyba, ze mama bardzo się przejmuje losem Twojego ex - to wtedy poważna rozmowa z mamą, ze nie życzysz sobie, żeby z nim utrzymywała kontakt (no chyba, ze bardzo chce Ciebie zranić, zepsuć Twój aktualny związek lub stracić szacunek w oczach przyszłego zięcia - bo co to za teściowa co dba o samopoczucie exa )
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:18   #11
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dziwne, że Twoja mama smsuje z Twoim byłym chłopakiem... Niech mu uprzejmie napisze, żeby więcej do niej nie pisał. Porozmawiaj z nią i wyjaśnij, że ex nie ma żadnego problemu poza najwyraźniej chorobliwą zazdrością, która rzuciła mu się na mózg kiedy się dowiedział, że wychodzisz za mąż.
zgadzam sie
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 12:15   #12
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dziwne, że Twoja mama smsuje z Twoim byłym chłopakiem... Niech mu uprzejmie napisze, żeby więcej do niej nie pisał. Porozmawiaj z nią i wyjaśnij, że ex nie ma żadnego problemu poza najwyraźniej chorobliwą zazdrością, która rzuciła mu się na mózg kiedy się dowiedział, że wychodzisz za mąż.
No właśnie. Wychodzisz za mąż a Twoja matka pisze sobie z Twoim byłym? "Trochę" to nielojalne z jej strony. Niby dlaczego to robi? I matka Autorki sama powinna zakończyć z nim sprawę smsków, a nie Autorka za nią - bo po pierwsze sama do tego doprowadziła, po drugie jest dorosła.

TheFall nie cackaj się z nim. Krótko i ostro wyjaśnij mu, że nic do niego nie czujesz, że stanowi zamknięty rozdział w Twoim życiu i że nie chcesz mieć z nim żadnego kontaktu. A jesli jeszcze w jakiś sposób będzie próbował nawiązywać kontakt z Tobą lub Twoją rodzinę zadzwonisz na policję. I tak zrób.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:57   #13
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Były męczy moją mamę

Dziewczyny mają rację, facet jest problemem średnim, większym problemem jest Twoja mama.

Ok, napisał do niej, ona mu odpisała - ok. Nie byliście ze sobą 5 min., trochę się znali, więc skoro napisał coś w stylu "co słychać?" nie widzę problemu, na ulicy też by mu odpowiedziała. Problemem jest to, że Twoja mama zdecydowała się ciągnąć ten kontakt. Celowo piszę, że to ona się zdecydowała, bo to ona mu odpisuje etc., gdyby nie to, to on by też pewnie po czasie przestał się do niej odzywać. A największy problem możesz mieć z powodu tego, że mama uważa, że Ty mu powinnaś pomóc. Nie rozumiem tylko, z jakiego powodu Ty. Ma facet rodziców, znajomych, niech do nich uderza. A mama w ogóle wie, jak między Wami było? I jaki jest jej stosunek do narzeczonego? Może były to jej ukochany niedoszły zięć?

Jedyna rada, jak najszybciej ustalić z mamą, że koniec jakichkolwiek kontaktów i ignorować byłego.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 13:26   #14
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Były męczy moją mamę

Weź jego numer, zadzwon z zastrzezonego do niego i powiedz mu co o tym myślisz i że nie ma pisać do twojej mamy! a jak to nie pomoże, to niech twoja mama zmieni numer... a na miejscu twojego obecnego TŻ bym mu niezłe lanto spuściła za to
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 13:30   #15
Zlatanka
Przyczajenie
 
Avatar Zlatanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
GG do Zlatanka
Dot.: Były męczy moją mamę

Zastanawiam się dlaczego twoja mama pisze z nim smsy,wiedzać że ty układasz sobie życie z kimś zupełnie innym i że nie chcesz mieć z nim nic wspólnego.
Pytałaś ją o to?
Zlatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:52   #16
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Były męczy moją mamę

Zacznij od rozmowy z własną matką. Jak ona wystopuje, to i Ty bedzie z nim miała spokój...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:34   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Były męczy moją mamę

niech twój TŻ powie mu coś do słuchu. W ciemnej uliczce, w nocy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:54   #18
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 180
Dot.: Były męczy moją mamę

Powiedz mamie, żeby przestała z nim pisać. Moim zdaniem Twoja matka wcale nie jest nękana przez niego, ona po prostu chce z nim pisać, bo być może w jej marzeniach jesteś jego żoną. Ja nie wyobrażam sobie, żeby moja mama, choć wrażliwa i dobra, kazała mi pomagać eksowi. Ta jej troska mnie niepokoi. Powiedz jej, że w ogóle nie zamierzasz mu pomagać i tyle. Jak chce, niech dalej z nim pisze. Jak do Ciebie znowu zacznie pisywać, to powiedz, ze ma tego nie robić, bo zgłosisz sprawę na policji.
__________________
"W powietrzu czuję:"czegoś" mi brakuje"
Margot May jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 07:23   #19
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Były męczy moją mamę

Mamie to nie przeszkadza, że tak pisze?
Porozmawiaj z mamą, powiedz jak wygląda sytuacja, czego sobie nie życzysz i tyle. Niech sama zdecyduje czy chce zmieniać numer czy zrobić blokade na jego numer.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 07:57   #20
Zlatanka
Przyczajenie
 
Avatar Zlatanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
GG do Zlatanka
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez Margot May Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Twoja matka wcale nie jest nękana przez niego, ona po prostu chce z nim pisać
Mnie też sie tak wydaje a co gorsze twoja mama może chcieć was znów połączyć.
Zlatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 10:23   #21
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez Margot May Pokaż wiadomość
Powiedz mamie, żeby przestała z nim pisać. Moim zdaniem Twoja matka wcale nie jest nękana przez niego, ona po prostu chce z nim pisać, bo być może w jej marzeniach jesteś jego żoną. Ja nie wyobrażam sobie, żeby moja mama, choć wrażliwa i dobra, kazała mi pomagać eksowi. Ta jej troska mnie niepokoi. Powiedz jej, że w ogóle nie zamierzasz mu pomagać i tyle. Jak chce, niech dalej z nim pisze. Jak do Ciebie znowu zacznie pisywać, to powiedz, ze ma tego nie robić, bo zgłosisz sprawę na policji.
Gdyby Twoja mama nie chciała, to nie pisałaby z nim, tylko już dawno to skończyła. Jest przecież dorosła!

Na Twoim miejscu poważnie zastanowiłabym się czy mama czegoś nie knuje z byłym. Bo wejscie innego faceta na ślub wyglada romantycznie i zabawnie tylko na amerykańskich filmach, ale Tobie i Twojemu TŻ nie będzie do śmiechu,.
Ewentualnie były, przez to że Twoja mama daje mu nadzieję, może zacząć sabotować Wasz ślub i wesele, żeby się nie odbył a on miał więcej czasu na zdobycie Cię.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:18   #22
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Były męczy moją mamę

Ej no ale ja nie napisałam, że moja mama prowadzi ostrą wymianę smsów z nim. Po pierwszej takiej akcji poprosiłam ja, żeby nie odpisywała bo to nie ma sensu. Tylko, że on dalej pisuje do niej, a ona myśli, że ma jakieś problemy z sobą i nie chcąc łamać obietnicy czyta mi te smsy nadal nie odpisując. I to jest takie wkurzające, ona się martwi o niego.

Na pewno nie chce żebym do niego wróciła, sama mi chusteczki podawała jak kolejny raz miał ochotę na przerwę (która jest według mnie dziecinna i niedojrzała, jak są problemy w związku to się od nich nie ucieka).

Jedna z was zażartowała, żeby mój Tż go w ciemnej uliczce zaskoczył, on sam stwierdził, że to niezła myśl, tylko lekko ją zmodyfikował. Chce do niego zadzwonić i powiedzieć, że mu się nie podoba jego zachowanie.
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:49   #23
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Ej no ale ja nie napisałam, że moja mama prowadzi ostrą wymianę smsów z nim. Po pierwszej takiej akcji poprosiłam ja, żeby nie odpisywała bo to nie ma sensu. Tylko, że on dalej pisuje do niej, a ona myśli, że ma jakieś problemy z sobą i nie chcąc łamać obietnicy czyta mi te smsy nadal nie odpisując. I to jest takie wkurzające, ona się martwi o niego.

Na pewno nie chce żebym do niego wróciła, sama mi chusteczki podawała jak kolejny raz miał ochotę na przerwę (która jest według mnie dziecinna i niedojrzała, jak są problemy w związku to się od nich nie ucieka).

Jedna z was zażartowała, żeby mój Tż go w ciemnej uliczce zaskoczył, on sam stwierdził, że to niezła myśl, tylko lekko ją zmodyfikował. Chce do niego zadzwonić i powiedzieć, że mu się nie podoba jego zachowanie.
A może sama zadzwonisz i dosadnie powiesz, zeby się odczepił? Podejrzewam, że Twój były ma gdzieś co Twój TŻ o tym myśli i jedyne co to go wyśmieje i powie, żeby sie nie wtrącał. Chodzi o Ciebie, więc jak dla mnie to Ty powinnaś powiedzieć, ze Ci się to nie podoba - bo jak narazie nie wspomniałaś o jakimś sprzeciwie z Twojej strony (oprócz zmiany nr - ale z pierwszego posta wynika, ze to nie przez ex-a się stało)- co jak się wydaje ex wziął za przyzwolenie.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-09-06 o 15:01
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:04   #24
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
A może sama zadzwonisz i dosadnie powiesz, zeby się odczepił? Podejrzewam, że Twój były ma gdzieś co Twój TŻ o tym myśli i jedyne co to go wyśmieje i powie, żeby sie nie wtrącał. Chodzi o Ciebie, więc jak dla mnie to Ty powinnaś powiedzieć, ze Ci się to nie podoba
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:37   #25
lunita
Raczkowanie
 
Avatar lunita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 255
Dot.: Były męczy moją mamę

mialam podobnie dodajac do tego szantaz wyzwiska na przemian ze slodkimi slowkami. po 1,5 roku dal sobie spokoj, najlepszy sposob ignorowac bo jak odpisywalam ja lub moja mama to jeszcze wiecej smsow bylo . pozdrawiam i zycze wytrzymalosci

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
A może sama zadzwonisz i dosadnie powiesz, zeby się odczepił? Podejrzewam, że Twój były ma gdzieś co Twój TŻ o tym myśli i jedyne co to go wyśmieje i powie, żeby sie nie wtrącał. Chodzi o Ciebie, więc jak dla mnie to Ty powinnaś powiedzieć, ze Ci się to nie podoba - bo jak narazie nie wspomniałaś o jakimś sprzeciwie z Twojej strony (oprócz zmiany nr - ale z pierwszego posta wynika, ze to nie przez ex-a się stało)- co jak się wydaje ex wziął za przyzwolenie.


oj ja nie raz tak probowalam robic , wyzywalam zeby sie odemnie odpier**** i nic to nie dawalo a poskutkowalo to ze go ignorowalam
__________________
,,Żyj tak jakby jutra nie było, tańcz tak, jakby nikt nie patrzył"




Dietujemy:


64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57
lunita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:50   #26
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez lunita Pokaż wiadomość
oj ja nie raz tak probowalam robic , wyzywalam zeby sie odemnie odpier**** i nic to nie dawalo a poskutkowalo to ze go ignorowalam
No dokładnie.

Ja myślę, że jego odzywanie się jest uzależnione od tego w jakim jest nastroju. W zeszłym roku w moje urodziny było cicho, w tym roku są już smsy do mamy, żeby złożyć życzenia i przypominanie, żeby czasem nie zapomniała. A za miesiąc kogoś sobie przygrucha i będzie znowu cicho. Potem mu się kontakty rozluźnią i znowu będę ja.
Egocentryzm w czystej postaci.
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 22:26   #27
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 180
Dot.: Były męczy moją mamę

Kup mamie nowy numer. W ogóle wtedy nie będzie dostawała jego esów, więc nie będzie się martwiła o jego uczucia i stan emocjonalny. On ją chyba szantażuje emocjonalnie, bo wie, że ma bardzo miękkie serce i jest wrażliwa na cierpienie innych...
__________________
"W powietrzu czuję:"czegoś" mi brakuje"
Margot May jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 22:31   #28
lunita
Raczkowanie
 
Avatar lunita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 255
Dot.: Były męczy moją mamę

dokladnie tak samo bylo

pamietam kiedys mi napisal tak:

''zobaczysz ze bedziemy razem czy tego chcesz czy nie ,bo jak ja cos chce to zawsze to mam /dostaje.''

a ja sobie pomyslalam aha jasne Nigdy w zyciu!!!

wydaje mi sie ze poprostu to jest jego obsesja zeby dostac to co on chce tak jak w moim przypadku chcial dostac to co mu sie umyslilo a im bardziej ja mialam go gdzies to tymbardziej on chcial byc ze mna, zeby osiagnac to co chcial.
__________________
,,Żyj tak jakby jutra nie było, tańcz tak, jakby nikt nie patrzył"




Dietujemy:


64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57
lunita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:07   #29
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Były męczy moją mamę

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
To zaczął pisać do mojej mamy! A ona biedna myśli, że on ma jakiś problem i uważa, że ja się powinnam tym zająć.
Żartujesz chyba?
Co Ty jesteś, osiedlowy terapeuta? Bez przesady.

Jak gość ma problem, to niech idzie do psychiatry albo terapeuty.
Jak mój ex ma problem, to do mnie nie uderza. Chociaż mamy sporadyczny kontakt e-mailowy.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Jedna z was zażartowała, żeby mój Tż go w ciemnej uliczce zaskoczył, on sam stwierdził, że to niezła myśl, tylko lekko ją zmodyfikował. Chce do niego zadzwonić i powiedzieć, że mu się nie podoba jego zachowanie.
Jak znam mojego to by tak właśnie zrobił i na wstępie wyjaśnił panu grzecznie, że trzecie zęby nie rosną.

Może ten ex sobie myśli, że jesteś sama, albo że Twój chłop to jakaś dupa, skoro ten sobie poczyna tak spokojnie, a tu żadnej reakcji nie ma.

Jak nie działa ignorowanie go, to może zadziała ostrzeżenie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:17   #30
Zlatanka
Przyczajenie
 
Avatar Zlatanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
GG do Zlatanka
Dot.: Były męczy moją mamę

Porozmawiaj z mamą i namów ją na zmianę numeru,bo inaczej nigdy nie skończy się ta jego korespondencja
Zlatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.