Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-25, 16:42   #1231
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Dominisia dziękuję ciociom za komplementy

Dałam jej dziś 3 łyżeczki marchewki. Zjadła, ale przy niektórych "kęsach" wzdrygiwała się jakby dreszcze miała Mąż nagrywał i robił fotki, ale jakiś błąd się wkardł i plik nie działa


Cytat:
Napisane przez calawdeszczu Pokaż wiadomość
no właśnie, zróbmy gdzieś liste kto jest kto
też rozpoznaje, ale nad niektorymi musze się zastanowić i dopasować

ja jakiś czas temu to sobie na kartce zapisywałam, żeby zapamiętać haha, ale teraz juz na szczęscie w wiekszosci wiem kto jest kim
Ja też nie wszystkie dziewczyny rozpoznaję

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
Dziewczyny jako że jutro mnie pewnie na wizażu nie będzie to Wszystkim Mamusiom życzę z okazji jutrzejszego święta spełnienia marzeń i aby zawsze stwierdzenie "jestem mamą" napawało Was dumą
i wzajemnie kochana

Cytat:
Napisane przez calawdeszczu Pokaż wiadomość
bo ja sie zawsze bałam, że jak jej w uszy wody naleje to jakiś stan zapalny będzie itp? :brzy dal:
wiem, pewnie jestem szpadel i coś sobie wymyśliłam...
Wy nie zakrywacie? lejecie tak sru po głowie i leci w uszy?

wiem, że jak takie maluchy idą na basen np. to nikt im uszu nie zakrywa...
wiec robie głupote i mam nie zakrywac...ok dzisiaj spróbuje

a słoik to hipp owoce &zboza banany i brzoskiwnie z kleikiem jaglanym i mam jeszcze deser wielowocowy

możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym całym glutenem? dlaczego jedni wprowadzają a inni czekają...

i jeszcze jedno pytanie mi sie nasuneło
jak sie przechodzi z mm z 1 na 2 to sie wprowadza jakos stopniowo, czy normalnie konczymy puszke 1 i robimy z 2 ?
Ja uszu nie zakrywam, ale pilnuję, żeby się wody nie nalało.

Cytat:
Napisane przez misia1505 Pokaż wiadomość
ja nie mam fejsa
to na co czekasz? zakładaj

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Drugi raz to samo sié wyslalo, tzn kot dupskiem wyslal i znow mi wylaczyl polskie znaki! Sorki


Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Daria dziś jadła kaszkę morelową... Jak widać na załączonym obrazku ---SMAKOWAŁA


Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś w Rossmanie i Pepco. Ewcia zachwycona, rozglądała się, a potem zasnęła spokojnie Ludzie w tym Rossie poszaleli, tłum, nie można się do półek dostać i nie było kremu, który chciałam dla Mamy. Pojechaliśmy do innego Rossmana, a tam cisza, spokój, kupiłam co chciałam
U mnie też tłum ludzi. Trochę zaszalałam, no ale nie mogłam nie skorzystać z takiej promocji Żeby nie było Domci też kupiłam kilka słoiczków i kleik

Fewciu gratulacje dla Blaneczki.

Co do klubu też jestem za.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Szaja, Bokeh i Ifwka wysłałam Wam zaproszenia na fb i proszę o akceptację
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:46   #1232
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Kurde coś nie umiem się dziś zabrać za te nadrabianie... normalnie nie mam czasu Dziwne nie??
obojętne. Dostosuję się do Was
Weekend, Niania ma wolne ! :P

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Drugi raz to samo sié wyslalo, tzn kot dupskiem wyslal i znow mi wylaczyl polskie znaki! Sorki


Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Daria dziś jadła kaszkę morelową... Jak widać na załączonym obrazku ---SMAKOWAŁA
mniam Tylko śliniak za mały

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
dziekuje Wam wszystkim kochane, kazdej z osobna!! Niby wiem, ze nie ma co sie za szybko przejmowac, ale jak czytam o osiagnieciach Waszych dzieci to Wam zazdroszcze...
.
Wiem co czujesz, ja też zazdroszczę, ale wiem, że Blanka nadrobi wszystko. Kiedyś Szaja mi to wyjaśniła
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:47   #1233
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
charlizz, wysłałam Ci zaproszenie na fejsa [COLOR="Silver"]
a no kapnęłam się, dziękuję
Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Alle mi nudno Mąż śpi jeszcze odkąd go zmieniłam przy młodym o 8:30. Igi też śpi - na mnie- i widzę że jest nieodkładalny bo jak się ruszę mocniej to się wierci albo oko otwiera na moment I jeszcze ta aura...deszcz leje od wczoraj a mi głowa pęka bo ciśnienie ostro spadło a j wysokociśnieniowiec.
mnie tez głowa boli coś ;/ nic mi się nie chce dziś
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;40988403]Dziewczyny, któraż kiedyś pytała o rekomendacje czy co tam, ja miałam art poszukać - teraz w innym wątku znalazłam:

http://www.zdrowie.annet.pl/zdrowie/...amy-143-2.html

tak wygląda rekomendacja właśnie [/QUOTE]
ale jaja
Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Hej

Ale mam okropny dzień, spróbuję się wbić w temat..

Wyobraźcie sobie, że zapomniałam indeksu ze sobą wziąć na egzamin. Kapnęłam się dopiero na uczelni. Ale myślę ok, to na następnym egzaminie podejdę do niej po wpis. Uwierzcie mi że nie spodziewalam się co zrobi babsztyl. Na pierwszym egzaminie z nią wszystko cacy miła itp, a dzis lewą nogą wstała, jeszcze taka panna ją wk*rwiła przed bo jej przez ramię do notatek zaglądała. Wchodzę i od razu mówię że nie wzięłam indeksu. A ona że skąd ma wiedziec czy ćwiczenia mam zaliczone. No jak skąd, dostała protokół z ćwiczeń z zaliczeniami od innej babki.. Ale nie. Indeksu nie ma, to dziękujemy - nie dopuściła mnie sucz do egzaminu !!!!!!!!!!!!

A tutaj moje wczorajsze zakupy:
http://timidhope.blogspot.com/2013/0...-promocji.html
co za małpa!!!
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:48   #1234
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Blaneczka bardzo dziękuje za gratulacje! Ściska Was wszystkie bardzo mocno i przesyła małe blaneczkowe całuski
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:49   #1235
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Charlizz Tobie też wysłałam zaproszenie
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:50   #1236
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Daria dziś jadła kaszkę morelową... Jak widać na załączonym obrazku ---SMAKOWAŁA
O, widać że mama zaserwowała jakąś pychotkę
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:54   #1237
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Dziewczyny pękam PRZETESTOWAŁAM te czekolady, czułam się jak rasowy recenzent- siadłam, smakowałam i pisałam Tak się w to wciągnęłam, że zrobiłam wszystkie 12 ankiet na raz, a trzeba było po 3 czekolady na dzien tylko Teraz mi jest trochę niedobrze
O cholera mam nadzieję, że Ci nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Hej

Ale mam okropny dzień, spróbuję się wbić w temat..

Wyobraźcie sobie, że zapomniałam indeksu ze sobą wziąć na egzamin. Kapnęłam się dopiero na uczelni. Ale myślę ok, to na następnym egzaminie podejdę do niej po wpis. Uwierzcie mi że nie spodziewalam się co zrobi babsztyl. Na pierwszym egzaminie z nią wszystko cacy miła itp, a dzis lewą nogą wstała, jeszcze taka panna ją wk*rwiła przed bo jej przez ramię do notatek zaglądała. Wchodzę i od razu mówię że nie wzięłam indeksu. A ona że skąd ma wiedziec czy ćwiczenia mam zaliczone. No jak skąd, dostała protokół z ćwiczeń z zaliczeniami od innej babki.. Ale nie. Indeksu nie ma, to dziękujemy - nie dopuściła mnie sucz do egzaminu !!!!!!!!!!!!
To teraz kiedy? Współczuję, głupia sytuacja
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 16:54   #1238
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

byłam dzisiaj z młodym w pizza hut - z koleżanką sie umówiłam - grzecznie sobie siedział u mnie na kolankach, menu oglądał .. teraz lezy na macie i mówi / pluje (ostatnio się nauczył) do szafy ...
za to tż mam ochotę zatłuc, cały tydzień pracuje i spedza gore godzine dziennie z dzieckiem, a czasem jest to tylko kapiel a dzisiaj co? od rana ja oczywiscie przy dziecku, on zwlekl sie z kanapy kolo 11, pobiegl sie wykapac i mowi ze do Opola po jakis silnik musi jechac i jeszcze nie wrocil ;| za☠☠☠iscie ... znowu czuje sie jak samotna matka .. w dupie mam ze dzisiaj pewnie pojdzie pozno spac rano jak mlody tylko wstanie - a mam nadzieje, ze to b edzie przed 6sta- znosze mu go i niech sie pobawi z wlasnym dzieckiem ... a jak tesciowe na kawe beda chcieli przyjsc po kosciele to wybywam z mlodym na spacer
w☠☠☠☠ilam sie, ze nawet w weekend go juz nie ma ...

w rossmanie stowke zostawilam, i teraz zaczynam zalowac, bo zakupy z dzieckiem to pochopne zakupy i nie wiem czy tego wszytskiego potrzebuje no ale fajnie sie kupuje z 40% obnizka
__________________
12.01.2013

Edytowane przez blogerka
Czas edycji: 2013-05-25 o 16:55
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 17:43   #1239
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
a


o Boże, przeczytałam "nadziewany york" i od razu przed oczami mały kudłaty piesek z kokardką, na talerzu i z jabłkiem w paszczy


dopiero się ze wszystkim obrobiłam i padam na pyszczek a tutaj znajomi zaraz przychodzą
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 17:51   #1240
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Dziewczyny opamiętajcie się... Ponad 20stron do nadrobienia... nie dam rady Pracuję na weekend a w poniedziałek już pewnie będzie 100 stron do nadrobienia.. Hmm ale jest jedno wyjście... Na poniedziałek rezerwuję wizażową nianię
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 17:53   #1241
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

blogerko, ciagle latasz na pizze, a figura miodzio
mala, moj tez honorowy i obrazalski :/

My w koncu w domu. Najpierw bylismy u tesciow, potem na zakupach (mam kolejne sloiczki z biedry i to 'cos' siateczkowe do owocow
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 17:54   #1242
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

heh.. teraz 14.06 a 15.06 mam egzamin z innego przedmiotu
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:03   #1243
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Dadi zobaczył Kłapouchego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130515_142920.jpg (143,2 KB, 36 załadowań)
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:09   #1244
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
blogerko, ciagle latasz na pizze, a figura miodzio
mala, moj tez honorowy i obrazalski :/

My w koncu w domu. Najpierw bylismy u tesciow, potem na zakupach (mam kolejne sloiczki z biedry i to 'cos' siateczkowe do owocow
coś Ty, ja biegam do pizza hut na bar salatkowy, bo jakbym miala na salatke dla jednej osoby miala kupowac tyle waarzyw ile tam moge wrzucicdo miski, to bym zbankrutowala, wyrzucajac polowe ;P
a pizze to ja jadam sporadycznie

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
heh.. teraz 14.06 a 15.06 mam egzamin z innego przedmiotu
strasznie podle babsko, skoro miala z dziekanatu protokoly
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:14   #1245
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość

Bartulo ma nową umiejetnosc- jak chce zwrócic uwage na siebie to udaje , ze KASZLE dopoki nie odezwe sie albo nie przyjde
no, to to co Dawid zaczął ponad miesiąc temu teraz odkrył wymuszanie krzykiem.. nie... DARCIEM się.. Trąba jerychońska normalnie....

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość

strasznie podle babsko, skoro miala z dziekanatu protokoly
no miała bo musiała... no ale ja ostatnio mam szczęście
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:22   #1246
calawdeszczu
Wtajemniczenie
 
Avatar calawdeszczu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
przepraszam, że tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale Szaja Ty pisałaś, że Agu nie tolerowała marchewki i jej placki czerwone wychodziły? możesz je opisać albo jakąś fotkę masz? bo dałam Mai marchewkę przedwczoraj i wczoraj i znowu jej te czerwone placki wyszły
kurde, ja dziś po kąpieli u małej zobaczyłam, że znowu ma te placki czerwone na łokciach ja pitole... a już zniknęły jak przez zeszły weekend nie dawałam jej zadnego słoika.
może to ta wit, C ją uczula, Szaja pisałaś, że tak może być co nie? ale co zrobic jak te wszystkie słoiki co mam ją mają.....

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Kurde coś nie umiem się dziś zabrać za te nadrabianie... normalnie nie mam czasu Dziwne nie??
ja nie wiem co Ty zrobisz, bo sie wakacje zbliżają i niania będzie chciała na urlop jechać... oj kobieto nie nadążysz, dopiero zobaczysz co to znaczy się samemu dzieciem zajmować!

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Daria dziś jadła kaszkę morelową... Jak widać na załączonym obrazku ---SMAKOWAŁA
hahaha, padłam, silver Ty zamiast z miseczki to widze, ze śliniaka zgarniasz

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość

Potem poszłam wyrzucic smieci do sklepu i jak wrocilam chcialam marchewke obrac, okazało się że nie mam obieraka to mi mama zasugerowała że może wyrzuciłam... no i musiałam iść do kontenera i szukać tego obieraka matko ale wstyd.... ale znalazłąm
szukałaś w takim śmietniku na dworze? a skąd wiedziałaś, który Twój worek ze śmieciami- o jaaa.

mam wizje: bokeh nurkuje w śmietniku za obierakiem

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
niezła jesteś. Niewiarygodny z Ciebie tester, smaki Ci się pomieszały przy takiej ilości i du.pa.
masz racje, wszystko pomieszała i wyprodukują jakiegoś gniota czekoladowego dzieki tym jej zapiskom


Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Dadi zobaczył Kłapouchego
hehe a oczy wywrócił jak Kłapouchy
__________________
11.01.2013- Julia, nasze największe szczęście
Być Mamą- bezcenne

calawdeszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:39   #1247
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

A moja po kapieli zawsze tak dlugo je cycka, z godzine sobie lezy, coka, co jakis czas przelknie i lezy z zamknietymi oczami ale cyca.nie da wyjac...
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:47   #1248
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez calawdeszczu Pokaż wiadomość
laski,
pokażę Wam najnowszą ZABAWKĘ mojego dziecka

proszę!
czy Wasze dzieci też mają takie pomysły co tam oball, są lepsze rzeczy
Taaaak, u nas szelki są namiętnie cmokane

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość

nooo, żeby nie odstawały ale śmiej się, mama mi mówiła, że próbowali mi jedno ucho plastrem na noc przylepiać, bo zawsze go sobie podwijałam do spania i mi zaczęło sterczeć
buehehehheh

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
chyba rzeczywiście heheh

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez bijkora Pokaż wiadomość
TŻ wraca za godzinę 2 tygodnie się nie widzieliśmy

Ale już i tak mnie rozczarował. Piałam z nim trochę wcześniej. Zapytałam gdzie już jest. Powiedział mi. To ja piszę ,że za 3h się widzimy, że fajnie i ten tego. A ten zamiast powiedzieć że się cieszy i że tęsknił, czy coś w tym stylu, to się pyta " Masz dla mnie jakąś michę?"

Mam kur.. ogórkową
Taaaa...faceci..
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:56   #1249
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Hejo kochane. Nadrobiłam szybciutko.

Kupiliśmy garnitur. Chyba czwarty, który zmierzył mój TŻ, okazał się tym jedynym, idealnym - czarny, taliowana marynarka, spodnie cygaretki, boski.

Ja sobie z kolei kupiłam spodnie w H&Mie, złowiłam jeszcze szminkę w Rossmanie po promocyjnej cenie (mam chyba z milion szminek, ale zawsze mi mało ) i nie obyło się też bez łowów na moim ulubionym ciucholandzie. Mała grzeczna, także dzień bardzo udany. Teraz śpi.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 19:22   #1250
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Śliniak to za mało, przydałoby się takie ponczo jak u fryzjera

Śmiech na sali. A z tą wodą-brrr ciarki mi przeszły. I ktoś kupuje to gówno i se myśli ale jestem super, nie kupuję wody z biedronki tylko dobrą-Żywiec Zdrój-psikuuuus

Ja też

1,5 h, ładnie Rekompensata za wczorajszy dzień?
To dałaś z tym obierakiem Wiesz, że my chyba ten aparat co zgubiliśmy, wyrzuciliśmy do smieci? Nie pytaj...


Właśnie mnie też to wkurzyło. Ja raczej nie jestem taką babą co lubi się bić na targu i wygrzebywać... No i dlatego zrobiłam takie nieprzemyślane zakupy, zresztą TŻ stał mi nad głową i mówił tylko: bierz co chcesz, nie patrz na cenę i idziemy:O Ja tak nie mogłam

Dziewczyny pękam PRZETESTOWAŁAM te czekolady, czułam się jak rasowy recenzent- siadłam, smakowałam i pisałam Tak się w to wciągnęłam, że zrobiłam wszystkie 12 ankiet na raz, a trzeba było po 3 czekolady na dzien tylko Teraz mi jest trochę niedobrze
No i wszystko zepsułaś, teraz wyniki będą zakłamane...
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:23   #1251
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

black - byłam na blogu i mam pytanie, skoro myjesz pędzle protexem to po co Ci spray do czyszczenia pędzli? .. pytam z ciekawosci bo ja myje swoje szarym mydłem i zastanawiam się czy dobrze robię
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:24   #1252
meduzza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez calawdeszczu Pokaż wiadomość
masz racje, wszystko pomieszała i wyprodukują jakiegoś gniota czekoladowego dzieki tym jej zapiskom
Hie hie, nie martwcie się, wybrałam faworytkę-nr 127 Mam nadzieję, że czymś się różniły i to nie była podpucha
Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Hejo kochane. Nadrobiłam szybciutko.

Kupiliśmy garnitur. Chyba czwarty, który zmierzył mój TŻ, okazał się tym jedynym, idealnym - czarny, taliowana marynarka, spodnie cygaretki, boski.

Ja sobie z kolei kupiłam spodnie w H&Mie, złowiłam jeszcze szminkę w Rossmanie po promocyjnej cenie (mam chyba z milion szminek, ale zawsze mi mało ) i nie obyło się też bez łowów na moim ulubionym ciucholandzie. Mała grzeczna, także dzień bardzo udany. Teraz śpi.
O 4, to bardzo ładnie Wam poszło Zresztą faceci w tej kwestii są bardziej ogarnięci Już się nie mogę doczekać zdjęć

Maluch wykąpany, uspany, czas na relax-pifko z sokiem, czipsy i kabarety. Ehhh czego chcieć więcej?
meduzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:27   #1253
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Hie hie, nie martwcie się, wybrałam faworytkę-nr 127 Mam nadzieję, że czymś się różniły i to nie była podpucha

O 4, to bardzo ładnie Wam poszło Zresztą faceci w tej kwestii są bardziej ogarnięci Już się nie mogę doczekać zdjęć

Maluch wykąpany, uspany, czas na relax-pifko z sokiem, czipsy i kabarety. Ehhh czego chcieć więcej?
a myslalam, ze tylko ja sie tak relaksuje .
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:27   #1254
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Blogerko, dlatego że nie myję ich codziennie. Czasem są lekko przybrudzone i wtedy wystarczy ten spray, żeby je umyć i przy okazji odkazić, bo on jest na bazie alkoholu. Czasem np mam przybrudzony jakiś pędzel do cieni, który mi jest potrzebny "na teraz" - wtedy taki spray jest zbawieniem. Ja mam tak dużo pędzli, że codzienne ich mycie zajmowałoby mi BARDZO dużo czasu, niestety. Codziennie myję tylko te do twarzy, do podkładu, tzn te, które akurat danego dnia ubrudzę.

Ten spray jest super - jeśli macie dostęp do Inglota, to polecam. Tak samo ich pudry sypkie. W połączeniu z Revlonem CS są nie do zdarcia, czy deszcz, czy słońce - makijaż trzyma się na twarzy przez cały dzień.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2013-05-25 o 19:28
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:30   #1255
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Blogerko, dlatego że nie myję ich codziennie. Czasem są lekko przybrudzone i wtedy wystarczy ten spray, żeby je umyć i przy okazji odkazić, bo on jest na bazie alkoholu. Czasem np mam przybrudzony jakiś pędzel do cieni, który mi jest potrzebny "na teraz" - wtedy taki spray jest zbawieniem. Ja mam tak dużo pędzli, że codzienne ich mycie zajmowałoby mi BARDZO dużo czasu, niestety. Codziennie myję tylko te do twarzy, do podkładu, tzn te, które akurat danego dnia ubrudzę.

Ten spray jest super - jeśli macie dostęp do Inglota, to polecam. Tak samo ich pudry sypkie. W połączeniu z Revlonem CS są nie do zdarcia, czy deszcz, czy słońce - makijaż trzyma się na twarzy przez cały dzień.
dzięki za wyjaśnienie
a ile ten spray kosztuje?
poleciłabyś coś jeszcze z Inglota:? bo jak juz sie wybiorę to obczaję

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

i po ile sa pudry sypkie, ktore tak zachwalasz?
maja duzo odcieni do wyboru?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:33   #1256
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Blogerko, dość dużo jest odcieni pudru tego konkretnie - on nie jest matujący, tylko wygładzająco-satynowy, buzia wygląda jak z Photoshopa. Chyba jest 12 odcieni, jeśli się nie mylę, a kosztuje 36zł za 30g, więc moim zdaniem dobra cena. Bardzo dobra. Dziś mam go na twarzy od samego rana, po drodze przysnęłam, jak usypiałam małą, a makijaż jest nienaruszony. Dalej pięknie wygląda.

A spray kosztuje 16zł.

Jeśli chodzi o Inglot, to jest to naprawdę dobra marka, mają świetne cienie, pudry, pomadki, dość dobre pędzle i akcesoria. Podkłady mają takie sobie, korektory też, tak samo bazy - co kto lubi, jednym służą, drugim nie. Jeśli masz gdzie trzymać ich cienie, to polecam bardzo.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:34   #1257
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Maluch wykąpany, uspany, czas na relax-pifko z sokiem, czipsy i kabarety. Ehhh czego chcieć więcej?
Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
a myslalam, ze tylko ja sie tak relaksuje .
I ja dołączam do grona piwkujących i jedzących czipsy Tylko, że zacznę się relaksować jak rozpocznie się mecz
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:39   #1258
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Zazdroszcze czipsow i piwka!!!!
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:41   #1259
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Odp: Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Hejo kochane. Nadrobiłam szybciutko.

Kupiliśmy garnitur. Chyba czwarty, który zmierzył mój TŻ, okazał się tym jedynym, idealnym - czarny, taliowana marynarka, spodnie cygaretki, boski.

Ja sobie z kolei kupiłam spodnie w H&Mie, złowiłam jeszcze szminkę w Rossmanie po promocyjnej cenie (mam chyba z milion szminek, ale zawsze mi mało ) i nie obyło się też bez łowów na moim ulubionym ciucholandzie. Mała grzeczna, także dzień bardzo udany. Teraz śpi.
My kiedy szukaliśmy garnituru
dla męża to zmierzył pierwszy i to był ten! Ale na wszelki wypadek zmierzył jeszcze dwa. Ale w tym pierwszym wyglądał mmm...




Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Blogerko, dość dużo jest odcieni pudru tego konkretnie - on nie jest matujący, tylko wygładzająco-satynowy, buzia wygląda jak z Photoshopa. Chyba jest 12 odcieni, jeśli się nie mylę, a kosztuje 36zł za 30g, więc moim zdaniem dobra cena. Bardzo dobra. Dziś mam go na twarzy od samego rana, po drodze przysnęłam, jak usypiałam małą, a makijaż jest nienaruszony. Dalej pięknie wygląda.

A spray kosztuje 16zł.

Jeśli chodzi o Inglot, to jest to naprawdę dobra marka, mają świetne cienie, pudry, pomadki, dość dobre pędzle i akcesoria. Podkłady mają takie sobie, korektory też, tak samo bazy - co kto lubi, jednym służą, drugim nie. Jeśli masz gdzie trzymać ich cienie, to polecam bardzo.
A ja kocham lakiery do paznokci z inglota.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:45   #1260
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Odp: Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Ja miałam chyba trzy? Albo cztery kolory od nich, ale lepsze są z Flormaru, a sporo tańsze.

W ogóle - mam jeden lakier Chanel. Kupiony w Douglasie, nie na allegro - nie jest to podróba. Chciałam sobie zakosztować luksusu. A wiecie, co jest najlepsze? Że ten lakier jest beznadziejny! W buteleczce kolor jest piękny, na paznokciach bardzo dużo traci, do tego trwałość - mam lepsze lakiery za 5zł. A Chanel kosztował około 100. Pieniądze w błoto wyrzucone, jak nic. Niech Was nigdy nie podkusi, by kupić.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2013-05-26 o 08:31
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.