Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 10:56   #2011
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Za dużo niestety przytyłam... a przecież teraz będzie tylko w drugą stronę
Wiesz, jak teraz o tym mysle, to tak naprawde nie mam pojecia ile ty wazysz i ile masz wzrostu. Chyba zadna z nas nie pamieta, Dziewczyny wrzucaja swoja wage, wzrost i wymiary a ty zawsze tajemniczo i ogolnikowo " za duzo" i nic wiecej.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 12:23   #2012
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wiesz, jak teraz o tym mysle, to tak naprawde nie mam pojecia ile ty wazysz i ile masz wzrostu. Chyba zadna z nas nie pamieta, Dziewczyny wrzucaja swoja wage, wzrost i wymiary a ty zawsze tajemniczo i ogolnikowo " za duzo" i nic wiecej.
hehe dokładnie a teraz to spokojnie możesz napisać

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Laseczki ja uciekam się zbierać do pracy
wieczorkiem się odezwę i mam nadzieję , że będę miała siły żeby jeszcze shreda poćwiczyć
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 22:40   #2013
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej hej
co tutaj taka cisza???

ja już po pracy i zakupach. Zjem kolację i za pół h zabieram się za shreda

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

no to melduję 30day shred 1/2
na więcej niestety nie mam siły ale jutro wolne więc coś będzie dodatkowo
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 08:32   #2014
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Kurcze...nawet nie wiem co wam poodpisywać, wypadłam z obiegu
Ktoś się mnie pytał o sesję - tragedia, a to dlatego, że nie oprócz normalnego planu III roku, mam jeszcze różnice programowe z semestru zimowego z roku I i II, więc mam 14 egzaminów, w tym praca licencjacka, a na niektóre przedmioty chodzić w ogóle nie mogłam, bo miałam inne w tym czasie, więc indywidualny tok nie sprzyja zdaniu wszystkiego bez problemu:/ Także się zamęczam.

Czbasia Tu nie chodzi o mój kryzys pt. nie mam chłopaka/narzeczonego/męża/ani dziecka w drodze Tu chodzi o to jak się sama ze sobą czuję, sprawy rodzinne, po trochu też z byłymi (mam mega zawirowanie:/) itp. Wszystko się na siebie nakłada, w dodatku podupadłam znowu na zdrowiu i tak to jest.
A tak w ogóle to wielkie brawa za zmobilizowanie do kręcenia!!!!!!!!! Też przechodziłam przez siniaki, pewnie wyglądasz jak ofiara przemocy ^^

Heroine Strasznie się cieszę z powodu Twojej ciąży, w końcu się wyjaśniło, dlaczego wtedy przechodziłaś te złe chwile- hormony szalały bejbe A zdjęcie z brzuszkiem jest konieczne, bez niego dostajesz bana

Migotenka Za wagę, taką niską wagę to ja miałam w gimnazjum

Czekoladka Teraz dopiero odpiszę, ale widziałam zdjęcie kotka - jest cudowny Chociaż ja jestem typową psiarą i uznaję nieskończoną wyższość osobników pieskich nad kotkami xD

Milena Staram się staram czasem zajrzeć, coś naskrobać A tak w ogóle to chyba Ci nie pisałam, ale imię Oskar strasznie mi się podoba, brzmi tak...hm - rezolutnie?

No i ogólnie wielkie brawa dla ćwiczących!!!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg

Edytowane przez zooska
Czas edycji: 2015-01-22 o 08:45
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 09:01   #2015
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wiesz, jak teraz o tym mysle, to tak naprawde nie mam pojecia ile ty wazysz i ile masz wzrostu. Chyba zadna z nas nie pamieta, Dziewczyny wrzucaja swoja wage, wzrost i wymiary a ty zawsze tajemniczo i ogolnikowo " za duzo" i nic wiecej.
Oj pisałam pisałam, widocznie nieuważnie czytałaś zresztą ja wyznawałam zasadę nieważenia się zawsze stawiałam na wygląd- czy podobam się sobie w lustrze

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
no to melduję 30day shred 1/2
na więcej niestety nie mam siły ale jutro wolne więc coś będzie dodatkowo
Szacuneczek

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Kurcze...nawet nie wiem co wam poodpisywać, wypadłam z obiegu
Ktoś się mnie pytał o sesję - tragedia, a to dlatego, że nie oprócz normalnego planu III roku, mam jeszcze różnice programowe z semestru zimowego z roku I i II, więc mam 14 egzaminów, w tym praca licencjacka, a na niektóre przedmioty chodzić w ogóle nie mogłam, bo miałam inne w tym czasie, więc indywidualny tok nie sprzyja zdaniu wszystkiego bez problemu:/ Także się zamęczam.

Heroine Strasznie się cieszę z powodu Twojej ciąży, w końcu się wyjaśniło, dlaczego wtedy przechodziłaś te złe chwile- hormony szalały bejbe A zdjęcie z brzuszkiem jest konieczne, bez niego dostajesz bana
No to masz niezły sajgon... eh ale dasz radę, bo kto jak nie Zoooska a co ze zdrówkiem się dzieje?

Dziękuję też się strasznie cieszę, że w ogóle mi się udało po tych moich przygodach... a zdjęcie zrobię kiedyś
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 09:40   #2016
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Oj pisałam pisałam, widocznie nieuważnie czytałaś zresztą ja wyznawałam zasadę nieważenia się zawsze stawiałam na wygląd- czy podobam się sobie w lustrze
Tak tez mozna.
Ja wczoraj tylko zrobilam biceps - trzy serie po 10 powtorzen, obie rece. Potem moj maly osobisty trener sie obudzil i nie mialam na nic wiecej czasu. Jak tak dobrze policzyc, to daje mi niezly wycisk tylko przez wypluwanie smoka jak go nosze na rekach - trzeba kucnac, podniesc z podlogi, oplukac, w sumie ze 30 przysiadow dziennie w ten sposob robie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 09:46   #2017
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Moj to spi godzine albo pol, dluzej nie spi niz spi Wykonczyc sie mozna Jeszcze te gazy mu dokuczaja Na nic nie mam czasu Śniadanie zjadlam z nim na rekach a w oczach mam zapalki zeby nie zasnac:-(
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 09:55   #2018
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Tak tez mozna.
Ja wczoraj tylko zrobilam biceps - trzy serie po 10 powtorzen, obie rece. Potem moj maly osobisty trener sie obudzil i nie mialam na nic wiecej czasu. Jak tak dobrze policzyc, to daje mi niezly wycisk tylko przez wypluwanie smoka jak go nosze na rekach - trzeba kucnac, podniesc z podlogi, oplukac, w sumie ze 30 przysiadow dziennie w ten sposob robie.
dba o mamusi kondycję

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Moj to spi godzine albo pol, dluzej nie spi niz spi Wykonczyc sie mozna Jeszcze te gazy mu dokuczaja Na nic nie mam czasu Śniadanie zjadlam z nim na rekach a w oczach mam zapalki zeby nie zasnac:-(
weź mnie nie strasz...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 10:15   #2019
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Moj to spi godzine albo pol, dluzej nie spi niz spi Wykonczyc sie mozna Jeszcze te gazy mu dokuczaja Na nic nie mam czasu Śniadanie zjadlam z nim na rekach a w oczach mam zapalki zeby nie zasnac:-(
No ale w nocy spi dluzej?
Pierwsze tygodnie sa nieco ciezsze, ja tez bylam nieco bardziej niewyspana, nocne karmienie, no i wisial na mnie, czasem trudno bylo znalezc chwile na prysznic, i tez czesto jadlam z nim na reku. Ale potem sie poprawilo. Wysypiam sie dobrze, teraz juz potrafi z 8-9 godzin w nocy przespac, tylko jedno nocne karmienie w sumie jest, a w dzien spi po godzine-poltorej ze trzy razy, przed poludniem, jak teraz na przyklad, zasnal, a ja mam owsianke z cynamonem i bananem, i po poludniu kolo trzeciej i pod wieczor tez czasem sobie ucina drzemke.
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
weź mnie nie strasz...
Nie ma sie co denerwowac bedzie dobrze.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:15   #2020
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Witam
Wróciłam niedawno do domu z doby, jestem wypruta
Po drodze wstąpiłam do Lidla i kupiłam sobie koszulki te zwykłe t-shirt i powiem Wam, że są całkiem fajne I kolory mi się podobają, szkoda tylko, że czarnej nie było Tak "apropo" może mi któraś polecić gdzie mogę kupić takie porządne, zwykłe, jednokolorowe t-shirty , które nie rozciągną się po dwóch praniach? Nie chodzi mi o sportowe, tylko takie zwykłe"do chodzenia"
W L. są jeszcze takie fajne koszulki na ramiączkach do ćwiczeń- różowe i szare widziałam, fajny materiał
Muszę się obudzić i zabrać za ćwiczenia xD

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję w końcu ruszyłam dup*ę : 30day shred 1 /1
zobaczymy czy jakieś efekty będą do tego chcę dokładać stepper ale nie dzisiaj hehe


Makaron nie pod rząd nie, nocki mamy 3 w tyg a ja w tym miesiącu mam dwie więc luzik
za ćwiczenia!

A to spoko, nie jest tak źle Myślałam, że masz taki system DDD przerwa PPP przerwa NNN

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję w końcu ruszyłam dup*ę : 30day shred 1 /1
zobaczymy czy jakieś efekty będą do tego chcę dokładać stepper ale nie dzisiaj hehe


Makaron nie pod rząd nie, nocki mamy 3 w tyg a ja w tym miesiącu mam dwie więc luzik
za ćwiczenia!

A to spoko, nie jest tak źle Myślałam, że masz taki system DDD przerwa PPP przerwa NNN

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A u teściów super- ucieszyli się przeogromnie u lekarza byłam wczoraj słyszałam serduszko
To super, musieli skakać pod sam sufit Dobrze, że masz fajnych teściów, to będę Wam pomagać i wspierać...
To musiało być niesamowite uczucie
3miesiąc to już 1/3 za Tobą
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:17   #2021
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry ja ostatnio coś czasu na forum nie mam wczoraj byliśmy u koleżanki na winku i pizzy domowej dziś mam wolne
Kręcę codziennie hula hop ale za zdrowo się nie odżywiam
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 11:22   #2022
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nadrobiłam Was więc odpiszę co pamiętam

Makaron, ale się zawzięłaś z ćwiczeniami, super!
Dzięki
Też mnie to dziwi. Ale pomału do celu i w końcu będę mogła ze spokojem ducha w lustro spojrzeć ^^

Zapomniałam dopisać do poprzedniej wypowiedzi- TŻ skacze z radości, teściowie też, a jak Ty się czujesz?

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Grzeczna dziewczynka.
A ja dzis jestem zadowolona - waga ruszyla ponizej 66 kg, dzis juz 65,8. Niby nic a cieszy. Teraz juz powinno powoli spadac, glownie pilnuje zmniejszonej objetosci posilkow, no i chyba pomaga fakt ze TZ dotrzymuje slowa i nie kupuje ciastek. Ale do cwiczen jakos nie moge sie zebrac, mam lenia po prostu chyba mi jakies baciki sa potrzebne.
Aby do przodu!

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
właśnie się wykąpałam i wcinam śniadanko, ale dzisiaj pospałam
dzisiaj do 21.30 w pracy i dwa dni wolnego
na wadze 50.1 chyba najniższa waga od kiedy pamiętam teraz muszę spiąć bo do lata coraz bliżej
WoW! Brawo!
Super waga, zazdroszczę
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:23   #2023
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Paulownia w nocy budzi sie co godzine czasami co dwie Dzis 4 razy wstawalam do niego a
Liczac od 12. Moze mam malo wartościowe mleko i sie nienajada....nmleka, serow, twarogu nie jem bo boje sie kolki, rybe raz w tygodniu, a tak to jade na kanapkach, gotowanym miesie, rosole...zwariować mozna
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:24   #2024
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wiesz, jak teraz o tym mysle, to tak naprawde nie mam pojecia ile ty wazysz i ile masz wzrostu. Chyba zadna z nas nie pamieta, Dziewczyny wrzucaja swoja wage, wzrost i wymiary a ty zawsze tajemniczo i ogolnikowo " za duzo" i nic wiecej.
To prawda.
Po zdjęciach widać, że wcale za dużo nie jest
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:57   #2025
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Dzięki dziewczyny mi waga już się podoba ale jakos chciałabym tą 4 z przodu zobaczyć hehe


Makaron i ja bym się dowiedziała gdzie można fajne koszulki kupić żeby zaraz się nie porozciągały mi by się biała przydała i czarna

nie nie, my mamy różnie godziny czasami cały tydz na rano a czasmi same popołudnie


Madziu za hula hop i ja dzisiaj bedę kręcić


Zosia ojejku ale tych egzaminów dużo masz ale na pewno uda Ci się trzymam mocno kciuki Kochana


Heroine a jak tam się czujesz? chyba mdłości Cię nie dotyczą ?
a na spacerki chodzisz?

Paulownia to Mały sam Ci trening układa


Milena ojj biedna ale topierwszy miesiąc każda kobieta mówi ze najtrudniejszy więc niedługo będzie lepiej
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 13:12   #2026
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Paulownia w nocy budzi sie co godzine czasami co dwie Dzis 4 razy wstawalam do niego a
Liczac od 12. Moze mam malo wartościowe mleko i sie nienajada....nmleka, serow, twarogu nie jem bo boje sie kolki, rybe raz w tygodniu, a tak to jade na kanapkach, gotowanym miesie, rosole...zwariować mozna
A pewnie przy karmieniu piersia tak jest my od poczatku bylismy na mieszanym, potem juz sama butelka, i w nocy jadl co 4 godziny tak wiec spoko. Jakby nie bylo to mleko modyfikowane bardzo zycie ulatwia. Moge jesc co chce i nie musze sobie zawracac glowy, a maly zdrowo rosnie, spi, najada sie i zadowolony.

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Paulownia to Mały sam Ci trening układa
Jak zacznie chodzic i bede musiala za nim biegac to dopiero bedzie ubaw tak jak Monia pisala tu kiedys.
Mam kawalek czekolady do kawy dostalam w paczce od mamy kilka czekolad, to jedna z moich absolutnych faworytow, Lidlowa Bellarum biala czekolada i krem kawowy. W Danii w Lidlu nigdy jej nie widzialam. Moze i dobrze.
A ja dzis do Lyngby na zakupy. Moze uda sie wylowic jakies buty i torebke.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 13:58   #2027
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

melduję 30min hula hop i 30min stepper a wieczorkiem bedzie shred


Pauownia a to prawda jak zacznie chodzić to dopiero bedzie trening, nie mam swoich dzieci ale doświadczenia tego nabrałam u sis hehe jak mały zaczął śmigać to non stop kuchnia pokój dół i góra.... hehehe

o ja też uwielbiam te czekolady tzn tej krem kawowy nie jadłam ale biała pyszna a ostatnio mama przywiozła mi z de Alpensahne meets Neo i też mi posmakowała

no i pochwal się później zakupami
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 14:35   #2028
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję 30min hula hop i 30min stepper a wieczorkiem bedzie shred



Ja melduję 10 min orbitrek, ćwiczenia na brzuch i Ekstra Figura

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja ostatnio coś czasu na forum nie mam wczoraj byliśmy u koleżanki na winku i pizzy domowej dziś mam wolne
Kręcę codziennie hula hop ale za zdrowo się nie odżywiam
Alkohol tak bardzo chodzi za mną

Figurę masz idealną, a nawet jak te 0,5 kg przytujesz to zgubisz w dwa dni
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:25   #2029
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka niestety to jedyne ćwiczenia ( noo prawie ) jakie teraz wykonuję, do żadnych innych nie mogę się zmusić ale mam zamiar zacząć robić tez brzuszki
Makaron za mną już nie chodzi chyba już mam za dużo po wczorajszym winie
Nawet nie wiem ile mam na plus, bo mało mnie to obchodzi, na wagę nie staję już od dawna póki w spodnie się mieszczę to jest ok
No i dziękuję ale do idealności to mi duuuuuużo brakuje
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 20:57   #2030
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Jak ja bym chciała juz móc ćwiczyć, ale pewnie jak będę mogła już ćwiczyć to czasu nie bede miała:-(

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję 30min hula hop i 30min stepper a wieczorkiem bedzie shred


Pauownia a to prawda jak zacznie chodzić to dopiero bedzie trening, nie mam swoich dzieci ale doświadczenia tego nabrałam u sis hehe jak mały zaczął śmigać to non stop kuchnia pokój dół i góra.... hehehe

o ja też uwielbiam te czekolady tzn tej krem kawowy nie jadłam ale biała pyszna a ostatnio mama przywiozła mi z de Alpensahne meets Neo i też mi posmakowała

no i pochwal się później zakupami
Brawo za ćwiczenia
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 07:22   #2031
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
no to melduję 30day shred 1/2
na więcej niestety nie mam siły ale jutro wolne więc coś będzie dodatkowo
dla mnie to jest bardzo dużo i w moim beznadziejnym lenistwie i braku kondycji niewykonalne

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Kurcze...nawet nie wiem co wam poodpisywać, wypadłam z obiegu
Ktoś się mnie pytał o sesję - tragedia, a to dlatego, że nie oprócz normalnego planu III roku, mam jeszcze różnice programowe z semestru zimowego z roku I i II, więc mam 14 egzaminów, w tym praca licencjacka, a na niektóre przedmioty chodzić w ogóle nie mogłam, bo miałam inne w tym czasie, więc indywidualny tok nie sprzyja zdaniu wszystkiego bez problemu:/ Także się zamęczam.

Czbasia Tu nie chodzi o mój kryzys pt. nie mam chłopaka/narzeczonego/męża/ani dziecka w drodze Tu chodzi o to jak się sama ze sobą czuję, sprawy rodzinne, po trochu też z byłymi (mam mega zawirowanie:/) itp. Wszystko się na siebie nakłada, w dodatku podupadłam znowu na zdrowiu i tak to jest.
A tak w ogóle to wielkie brawa za zmobilizowanie do kręcenia!!!!!!!!! Też przechodziłam przez siniaki, pewnie wyglądasz jak ofiara przemocy ^^
Kochana żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli!!!!
Na pewno mega ciężko ale kto jak kto.. Zooska nasz sobie poradzi!!!!

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość



Oj pisałam pisałam, widocznie nieuważnie czytałaś zresztą ja wyznawałam zasadę nieważenia się zawsze stawiałam na wygląd- czy podobam się sobie w lustrze


Dziękuję też się strasznie cieszę, że w ogóle mi się udało po tych moich przygodach... a zdjęcie zrobię kiedyś
Hahah!!! Ja przez te wszystkie lata na forum pamiętam tylko jeden Twój wpis z waga
A jak my się tu cieszymy po cichu strasznie Wam kibicowałam i życzyłam maleństwa!!

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Tak tez mozna.
Ja wczoraj tylko zrobilam biceps - trzy serie po 10 powtorzen, obie rece. Potem moj maly osobisty trener sie obudzil i nie mialam na nic wiecej czasu. Jak tak dobrze policzyc, to daje mi niezly wycisk tylko przez wypluwanie smoka jak go nosze na rekach - trzeba kucnac, podniesc z podlogi, oplukac, w sumie ze 30 przysiadow dziennie w ten sposob robie.

Monisia mame oszczedza i smoczka nei wypluwa

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Moj to spi godzine albo pol, dluzej nie spi niz spi Wykonczyc sie mozna Jeszcze te gazy mu dokuczaja Na nic nie mam czasu Śniadanie zjadlam z nim na rekach a w oczach mam zapalki zeby nie zasnac:-(
Milenko do przudu.. Teraz już będzie tylko lepiej.
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 07:40   #2032
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja ostatnio coś czasu na forum nie mam wczoraj byliśmy u koleżanki na winku i pizzy domowej dziś mam wolne
Kręcę codziennie hula hop ale za zdrowo się nie odżywiam
winko pizza domowa: pliz:
JA 2 dni odpuscilam kręcenie. Siniaki na biodrach takie ze nei dalam rady wczoraj I dziś tez będzie przerwa po po pracy smigamy na piffko Z ludzmi z pracy

Najsmieszniejsze jest to ze oficjalna wersja jest ze karmie mala bo godzine wczesnniej wychodzę. I musze pamietac o tym. Niby sciagne po powrocie i wyleje

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Paulownia w nocy budzi sie co godzine czasami co dwie Dzis 4 razy wstawalam do niego a
Liczac od 12. Moze mam malo wartościowe mleko i sie nienajada....nmleka, serow, twarogu nie jem bo boje sie kolki, rybe raz w tygodniu, a tak to jade na kanapkach, gotowanym miesie, rosole...zwariować mozna
A przybiera na wadze?? U mnie była syt że po 3 tyg mała nic nie przybrala a ja non stop ja karmiłam.. W nocy karmienie trwało 40 min i przekładałam raz do jednej raz do drugiej piersi. I za max 1,5m godz znowu karmienie. W dzień to samo. I po zważeniu jak okazało się ze nei przybiera polozna zaproponowała dokarmianie mm. I młoda jak się najadła to zaczela przesypiać noc. 1 przerwa była tylko
A ta diete bez nabialu pediatra zaproponował?? zauważyłaś ze faktycznie po tym jest gorzej? Bo na suchym pokarmie dlugo nei pociągniesz.. Może jakiś rosolek na filecie z kluseczkami, krupnik, miesko, warzywa gotowane Ja obiady jadlam normalnei (przez pierwszy miesiąc wystrzegalams sie smażonych i ciężkich) a w 2 mies pomalu wszystko zaczelam jesc i było ok. No chyba ze problemy brzuszkowe ewidentnie po jedzeniu. Wtedy wspolczuje..

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Dzięki dziewczyny mi waga już się podoba ale jakos chciałabym tą 4 z przodu zobaczyć hehe
No to za czwóreczkę

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
A

Jak zacznie chodzic i bede musiala za nim biegac to dopiero bedzie ubaw tak jak Monia pisala tu kiedys. .
Też na to czekam

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję 30min hula hop i 30min stepper a wieczorkiem bedzie shred


---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość



Ja melduję 10 min orbitrek, ćwiczenia na brzuch i Ekstra Figura

--
Nastepna wymiata
jessuuu.. dlaczego ja taka leniwa Bo mogę oficjalnie narzekać na brak czasu. Ale jakbym chciała to te pol godzinki dziennie mogłabym wygosopodarowac

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała juz móc ćwiczyć, ale pewnie jak będę mogła już ćwiczyć to czasu nie bede miała:-(
Poczekam na Ciebuie zaczniemy razem cwiczyc

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Dzien dobry
nadrobiłam co nieco wiec biorę się za robotę
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 07:58   #2033
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej
ja już po śniadanku, wszamałam owsianke z żurawiną i nerkowcami, oczywiście wolne mam a o 6 juz oczy jak 5zł... ale wcześniej usnęłam to się wyspałam heh
melduję wczorajsze ćw 30day shred 1/3
i ponad godzinny spacer z Tż


Basia dziękuję , motywacja wróciła
a po wczorajszym hula hopie mam tak obolałe boczki...dobrze że siniaków nie mam

Milena dziekuję zobaczysz czas zleci i wrócisz do ćwiczeń

Makaron dziękuję i Tobie
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 09:28   #2034
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Kupilam tylko torebke kurtki i butow nie znalazlam, nic jakos mi nie wpadlo w oko. Zrobie zdjecie i pokaze jutro. Teraz zbieram sie na spacer.
Medzik, ja zapomnialam cie spytac czy czujesz ze hula cos dziala na uda bo ze talia i biodra zyskuja to wiem, ale jestem ciekawa czy cos spada i z nog, to juz by bylo wtedy idealnie. A juz nie moge patrzec na te moje bryczesy.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 11:39   #2035
NataliaNatiNatt
Przyczajenie
 
Avatar NataliaNatiNatt
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Witam Was bardzo serdecznie Jestem tu nowa jak widać Szukam motywacji,przepisów,porad czegokolwiek Postanowiłam przejść na dietę 1000 kcal.W ciąży przytyłam 25 kg dobiłam do 99kg Nie obżerałam się,ale cóż widać taka moja natura. Schudłam w ciągu 4 miesięcy 20 kg. Do wagi z przed ciąży brakuje tylko 5 Jednak chce pójść o krok dalej. Przed ciążą miałam do zrzucenia 7kg by wrócić do swojej wagi,wagi w której się najlepiej czuję Tak więc do zrzucenia obecnie mam 12 kg Nie mam czasu na opierdzielanie się, bo za 5,5 miesiąca ślub Liczę na Wasze wsparcie i jakieś porady
__________________
25 lat 172 cm 79 kg
Mama 4 miesięcznego terrorysty
Przyszła żona (11.07.2015)
Cel 67/65 kg

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
NataliaNatiNatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 11:55   #2036
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez NataliaNatiNatt Pokaż wiadomość
Witam Was bardzo serdecznie Jestem tu nowa jak widać Szukam motywacji,przepisów,porad czegokolwiek Postanowiłam przejść na dietę 1000 kcal.W ciąży przytyłam 25 kg dobiłam do 99kg Nie obżerałam się,ale cóż widać taka moja natura. Schudłam w ciągu 4 miesięcy 20 kg. Do wagi z przed ciąży brakuje tylko 5 Jednak chce pójść o krok dalej. Przed ciążą miałam do zrzucenia 7kg by wrócić do swojej wagi,wagi w której się najlepiej czuję Tak więc do zrzucenia obecnie mam 12 kg Nie mam czasu na opierdzielanie się, bo za 5,5 miesiąca ślub Liczę na Wasze wsparcie i jakieś porady
Witamy serdecznie.
Tutaj jest nas kilka swiezych mamusiek, wiec na zrozumienie mozesz liczyc. Masz tyle wzrostu co ja, jak widze moj synek ma juz 5 miesiecy a ja mam jeszcze 5-6 kg do zrzucenia.
Zaraz dopisze porady, tylko cos zjem i zajme sie moim wlasnym malym rozrabiaka.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 13:01   #2037
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez NataliaNatiNatt Pokaż wiadomość
Witam Was bardzo serdecznie Jestem tu nowa jak widać Szukam motywacji,przepisów,porad czegokolwiek Postanowiłam przejść na dietę 1000 kcal.W ciąży przytyłam 25 kg dobiłam do 99kg Nie obżerałam się,ale cóż widać taka moja natura. Schudłam w ciągu 4 miesięcy 20 kg. Do wagi z przed ciąży brakuje tylko 5 Jednak chce pójść o krok dalej. Przed ciążą miałam do zrzucenia 7kg by wrócić do swojej wagi,wagi w której się najlepiej czuję Tak więc do zrzucenia obecnie mam 12 kg Nie mam czasu na opierdzielanie się, bo za 5,5 miesiąca ślub Liczę na Wasze wsparcie i jakieś porady
Czesc, moj synek ma 5 tygodni i tez mam jeszcze do zrzucenia gdzies 15 kg tylko ze karmie cycem wiec o diecie nie ma mowy a cwiczyc zaczne po wizycie u gin. Slub? Wlasny? To swietna motywacja Ja na swoj schudlam 13 ale przed ciaza sie zaniedbalam Dziewczyny sa tu bardzo pomocne, doradza, wesprza, wiec dobrze trafilas moja zasada to 5 zdrowych posilkow dziennie i jakiekolwiek ćwiczenia, rower, spacer, bieganie, Chodakowska;-)

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Dodam ze wzoruje się na przepisach z bloga Smak Zdrowia, wszystko jest tak ladnie wyliczone, poszlam na latwizne;-) kucharka ze mnie jak z koziej dupy traba wiec mi te przepisy ulatwily życie
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 13:15   #2038
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Juz jestem. Troche sie zeszlo kaszka, mleczko, pieluszka, ulewanie, mycie, przebieranie, zmywanie, wyparzanie butelek.
Ja byw glownie odradzila drastyczne ograniczanie kalorii. Dobrze jest starac sie przy kazdym posilku zjesc jakis owoc czy warzywo, i pic duzo wody. Mi pomaga przyrzadzanie niewielkich porcji i wolne jedzenie, jako ze mam tendencje do jedzenia za szybko i przejadania sie. Nie odmawiaj sobie za mocno slodyczy bo bedziesz miala na nie jeszcze wieksza ochote. Ja zjadam codziennie po popoludniowe kawy malutkie ciasteczko migdalowe i kawalek czekolady, glownie ciemnej.
Jakiekolwiek cwiczenia, nawet bardzo umiarkowany ruch jak spacery z wozkiem cokolwiek dasz rade robic. Przy dziecku czasem ciezko znalezc czas na trening.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:37   #2039
NataliaNatiNatt
Przyczajenie
 
Avatar NataliaNatiNatt
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Super Dziękuje
__________________
25 lat 172 cm 79 kg
Mama 4 miesięcznego terrorysty
Przyszła żona (11.07.2015)
Cel 67/65 kg

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
NataliaNatiNatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:50   #2040
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Natalia hej moim zdaniem 1000 kcal to zdecydowanie za mało więc lepiej zwiększyć kalorie a troszkę poćwiczyć wtedy ciałko jest jędrniejsze i lepiej wygląda
widzę że już bardzo dużo schudłaś także trzymam kciuki aby dalej ładnie spadało


Paulownia to czekam na zdjęcie torebki
a odnośnie hula hopu uważam że za wiele to on na uda nie pomoże oczywiście minimalnie pracują ale na uda to najabrdziej cardio plus siłowe niestety.



idę gotować kopytka tak dawno nie jadłam i jakoś ochota mnie naszła wiem wiem mało to dietetyczne tym bardziej że ze skwareczkami
w ogóle sis dzisiaj zaczęła mi o dziecku gadać chyba im niemowlaka brakuje w rodzinie
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.