Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-16, 12:19   #2671
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A to nie moje okolice. Myślałam, że może polecę Ci jakiś bieg. Jak mąż startuje, to tym bardziej powinnas się zmotywować. Może niech z Tobą pobiegnie?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------


Nie, sportowych nie biorę. Suplememtuje D3, DHA, jod i kwas foliowy, ale nie jest to związane z bieganiem. Ogólnie myślałam, czy jednak nie spróbować bcaa. Ja jestem przeciwna temu wszystkiemu, ale powoli się przekonuje, że na takim poziomie (choć dalej amatorskim, ale dla mnie mega wymagającym) jakoś by mi to nie pomogło.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Muszę pogadać z mężusiem i się gdzieś zapisać, on już wcześniej o tym mówił, ale ja nawet przy nim jestem o wiele słabsza. On to w ogóle ma długi krok, jest wysoki (187cm) i ma długie nogi, więc nawet już tu ma przewagę. Z kolei jak biegnę z nim to osiągam lepsze czasy, bo go gonię


Również jestem przeciwna wszelkim "wynalazkom". Boję się w ogóle wprowadzać cokolwiek niesprawdzonego do organizmu, nie lubię eksperymentować.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-17, 11:14   #2672
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

A mnie dopadło jakieś osłabienie. Pierwszy raz w życiu nie wykonałam treningu. Bywało, że robiłam słabiej trening, nie do końca z założeniem, a w środę, no nie dało się. Nogi jak beton, szuralam po asfalcie. Zamiast 8km + 5 km + 2 km, zmusiłam się do przebiegnięcia tylko 11 km i to w mega wolnym tempie...

Kupiłam sobie pasek HR na klatkę piersiową. Daaawno temu biegałam z paskiem, analizowałam, potem mi się popsuł i tak jakoś biegam z tętnem z zegarka, ale w ogóle tetna nie analizuje, po prostu biegam z planem lub na wyczucie. No i kupiłam sobie nowy pasek i mam wrażenie, że pokazuje mi jakieś głupoty... Jeszcze potestuje i zobaczę.

W ogóle to bieganie z podcastami to gamechanger. Od dawna mam zegarek z funkcją słuchana muzyki/podcastów, ale jakoś z tego nie korzystałam. A teraz w zime zaczęłam i po prostu duuuzo lepiej się biega z podcastem w te zimowe, mokre, wieczory

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 08:31   #2673
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Mi jakoś też ostatnio słabiej idzie bieganie i sama nie wiem czemu. Jakiś instynkt samozachowawczy związany kolanem, bo jednak jak więcej biegam to wówczas boli.



Ja lubię biegać z muzyką, z podcastami też (wówczas do nauki angielskiego). Ja mam odpaloną komórkę w nerce i na cały regulator i biegnę/ Nie umiem używać słuchawek, mam klaustrofobię i w słuchawkach czuję się zamknięta w puszce.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 10:48   #2674
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

A nie myślałaś beigac z jedną słuchawką?

Mnie wzięło przeziębienie. Odpuściłam treningi dokonca tygodnia, mam nadzieję, że od tego tygodnia już będzie lepiej. Zobaczę, jak pójdzie dzisiaj

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 08:58   #2675
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A nie myślałaś beigac z jedną słuchawką?

Mnie wzięło przeziębienie. Odpuściłam treningi dokonca tygodnia, mam nadzieję, że od tego tygodnia już będzie lepiej. Zobaczę, jak pójdzie dzisiaj

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Próbowałam, bo mąż dał mi taką "przenośną" małą swoją. Dooopa. Poczułam ucisk w głowę. To jest tak głupie, że nawet jak w samolocie chcę obejrzeć film to jest problem i wtedy ich nie wtykam tak lekko jakby kładę. Cymbał ze mnie
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 11:11   #2676
racetigerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 4
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Może takie słuchawki kostne ? Ich sie nie wkłada do ucha, tylko minus że są bardzo drogie, z plusów to sprawdzają się też na basenie. Osobiście nie mam, tylko kiedyś testowałam i super sprawa, do pływania i w ruchu ulicznym jak jednak słuch sie przydaje do poruszania.
Ja sobie powolutku realizuje plan, mam trochę teraz spokojnych wybiegań, raz w tygodniu staram się chodzić na crossowy trening, jeszcze narty czasem wpadną, póki zima to trzeba korzystać
racetigerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 14:04   #2677
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Próbowałam, bo mąż dał mi taką "przenośną" małą swoją. Dooopa. Poczułam ucisk w głowę. To jest tak głupie, że nawet jak w samolocie chcę obejrzeć film to jest problem i wtedy ich nie wtykam tak lekko jakby kładę. Cymbał ze mnie
Rozumiem, choć trudno mj sobie to wyobrazić.

Cytat:
Napisane przez racetigerka Pokaż wiadomość
Może takie słuchawki kostne ? Ich sie nie wkłada do ucha, tylko minus że są bardzo drogie, z plusów to sprawdzają się też na basenie. Osobiście nie mam, tylko kiedyś testowałam i super sprawa, do pływania i w ruchu ulicznym jak jednak słuch sie przydaje do poruszania.
Ja sobie powolutku realizuje plan, mam trochę teraz spokojnych wybiegań, raz w tygodniu staram się chodzić na crossowy trening, jeszcze narty czasem wpadną, póki zima to trzeba korzystać
Taaak, kostne są super. Mój TZ używa. To jest faktycznie tak, że masz kontakt z otoczeniem. No, ale są faktycznie drogie, można potestowac w sklepach

Mi dalej ciężko, ja nje wiem, czy coś się mnie chwyciło, czy jakiś spadek formy mam. Dziwne to, zero siły, tak nagle. Zobaczymy dzisiaj, choć dzisiaj idę na spokojny bieg.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-27, 13:57   #2678
racetigerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 4
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Macie doświadczenie z butami do biegania w górach? Może polecacie jakieś modele? Macie osobne buty na asfalt i na teren ?
Moje ostatnie podejścia pokazały że nestety moje zwykłe asicsy trochę mnie obdzierają na pięcie gdy zaczyna być mocniej pod górę. Pewnie jest to tez trochę kwestia skarpetki, ale chciałabym więcej pobiegac po górach na wiosnę. Także zaczełam się rozglądać za butami...
racetigerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 14:33   #2679
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja mam na teren z decathlona polecam, są tanie i bardzo spoko, biegałam w nich po górach nawet ultramaraton.
Melduję się po półmaratonie warszawskim, w deszczach i wiatrach poprawiłam PB na 1:37:33, po drodze pierwsza dycha wyszła w 44:07, co daje mi dwie nowe życiówki, każda poprawiona o minutę oczywiście jest niedosyt, że nie 1:36:59 ale jestem zadowolona, od 15 km to już była sroga umieralnia jak wychodziłam na start to mówię, no kuźwa nie opcji się poprawić przy tym wietrze, ale Warszawa niesieee miałam trochę kryzysów, lekko nie było, ale jakoś się udało i moje ciężkie treningi się opłaciły Za 3 tygodnie maraton w Łodzi

Wróciła mi na nowo miłość do ścigania i asfaltu, progres jednak dodaje skrzydeł.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-31, 12:16   #2680
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez racetigerka Pokaż wiadomość
Macie doświadczenie z butami do biegania w górach? Może polecacie jakieś modele? Macie osobne buty na asfalt i na teren ?
Moje ostatnie podejścia pokazały że nestety moje zwykłe asicsy trochę mnie obdzierają na pięcie gdy zaczyna być mocniej pod górę. Pewnie jest to tez trochę kwestia skarpetki, ale chciałabym więcej pobiegac po górach na wiosnę. Także zaczełam się rozglądać za butami...
Ja biegam w terenie i mam buty Adidas TR 2.0 i mogę Ci je polecić. Na początku ciężko było mi w nich biegać, bo wydawały się sztywne i cięższe od poprzednich Adidasów, ale teraz widzę zalety, na pewno mają lepszą przyczepność.
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja mam na teren z decathlona polecam, są tanie i bardzo spoko, biegałam w nich po górach nawet ultramaraton.
Melduję się po półmaratonie warszawskim, w deszczach i wiatrach poprawiłam PB na 1:37:33, po drodze pierwsza dycha wyszła w 44:07, co daje mi dwie nowe życiówki, każda poprawiona o minutę oczywiście jest niedosyt, że nie 1:36:59 ale jestem zadowolona, od 15 km to już była sroga umieralnia jak wychodziłam na start to mówię, no kuźwa nie opcji się poprawić przy tym wietrze, ale Warszawa niesieee miałam trochę kryzysów, lekko nie było, ale jakoś się udało i moje ciężkie treningi się opłaciły Za 3 tygodnie maraton w Łodzi

Wróciła mi na nowo miłość do ścigania i asfaltu, progres jednak dodaje skrzydeł.
Wow! Gratki! to jest COŚ klask i:
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-31, 14:23   #2681
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Velika GRATULACJE!!!

A ja poległam, jakoś czułam, że treningi szly zbyt dobrze. Jak Wam potem pisałam o przeziębieniu i ogólnym osłabieniu, to ostatecznie wylądowałam na antybiotyku, w międzyczasie miałam weekend z grypa żołądkowa i pół tygodnia z oczami zakraplanymi antybiotykiem, bo mi się jakieś zapalenie wdalo i miałam całe oczy popuchniete. Tak więc... Półmaraton w Poznaniu mi uciekł... Nie było szans na przygotowanie się. A ja mam tak, że jak mam biec byle jak, to wolę w ogóle nie biec. No i zostałam, 3 mce dobrych przygotowań, w czasie zimy, w śniegu, błocie i ciemnościach po godz. 19-20. Wszytsko leglo, nie mam teraz planów, jeszcze i tak nie czuje się na siłach :/ Nie wiem co z moim bieganiem.

Kupiliśmy wózek biegowy, ale jeszcze z synem nawet nie testowaliśmy. I tak chcemy go używać rekreacyjnie do biegania, bo przy naszych treningach już konkretnych, to wózek by przeszkadzał.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-31, 15:11   #2682
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

dzięki dziewczyny
beatiska współczuję, ale pech ;( też bym chyba zrezygnowała, zwłaszcza jeśli to był start docelowy. Nic tak nie wkurza jak choroba w trakcie przygotowań :/

Ja jestem podsmarkująca, alergia+przeziębienie, zawsze mnie coś łapie po mocniejszym starcie. Mam nadzieję, że do maratonu będę nówka sztuka
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-17, 08:27   #2683
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduję się po łódzkim maratonie. To był wymarzony debiut. Organizacja perfekt (serio nie było się do czego przyczepić), wspaniała atmosfera na trasie, pogoda jak na zamówienie - dopiero pod koniec wyszło słońce, leciałam, leciałam i doleciałam z czasem 3:34:11 były łzy szczęścia na mecie, niesamowite emocje do 25 km leciałam tempem na 3:30, ale na taki wynik nie byłam przygotowana, na ten który zrobiłam w sumie też nie nie dowierzam jak machnęłam taki rezultat

Jestem przeszczęśliwa
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-20, 12:10   #2684
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Melduję się po łódzkim maratonie. To był wymarzony debiut. Organizacja perfekt (serio nie było się do czego przyczepić), wspaniała atmosfera na trasie, pogoda jak na zamówienie - dopiero pod koniec wyszło słońce, leciałam, leciałam i doleciałam z czasem 3:34:11 były łzy szczęścia na mecie, niesamowite emocje do 25 km leciałam tempem na 3:30, ale na taki wynik nie byłam przygotowana, na ten który zrobiłam w sumie też nie nie dowierzam jak machnęłam taki rezultat

Jestem przeszczęśliwa
Gratulacje klask i: Najważniejsze te pozytywne emocje


U mnie kicha totalna. Kolano się znowu odezwało, tak na maksa. Czekam na rehabilitację w maju. Chyba na razie nici z aktywności. Aż chce się beczeć
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 09:50   #2685
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Melduję się po łódzkim maratonie. To był wymarzony debiut. Organizacja perfekt (serio nie było się do czego przyczepić), wspaniała atmosfera na trasie, pogoda jak na zamówienie - dopiero pod koniec wyszło słońce, leciałam, leciałam i doleciałam z czasem 3:34:11 były łzy szczęścia na mecie, niesamowite emocje do 25 km leciałam tempem na 3:30, ale na taki wynik nie byłam przygotowana, na ten który zrobiłam w sumie też nie nie dowierzam jak machnęłam taki rezultat

Jestem przeszczęśliwa

Dałaś czadu!

Ale mnie tu nie było! Muszę czesciej zaglądać po dawkę motywacji
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-18, 11:30   #2686
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Z kronikarskiego obowiązku melduję się jako wreszcie prawilna ultraska Ukończyłam w Lądku K-B-L w czasie 19h25 min dystans 106 km. To było coś niesamowitego
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2023-07-18 o 11:32
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 08:15   #2687
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Z kronikarskiego obowiązku melduję się jako wreszcie prawilna ultraska Ukończyłam w Lądku K-B-L w czasie 19h25 min dystans 106 km. To było coś niesamowitego
Ja dziękuuuuuję Gratulacje
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 10:33   #2688
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ja dziękuuuuuję Gratulacje
dzięki jestem 3 dni po i chodzę już normalnie, poza odciskami na stopach nic mi nie jest To na pewno nie była moja ostatnia setka
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 13:11   #2689
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dzięki jestem 3 dni po i chodzę już normalnie, poza odciskami na stopach nic mi nie jest To na pewno nie była moja ostatnia setka
Dla mnie to jest awykonalne ja się cieszę jak w miesiącu wybiegam 100 km. Dzisiaj może będą ze mną biegały dzieciaki z wioski- chyba, że pogoda ich zniechęci
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-19, 15:27   #2690
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest awykonalne ja się cieszę jak w miesiącu wybiegam 100 km. Dzisiaj może będą ze mną biegały dzieciaki z wioski- chyba, że pogoda ich zniechęci
przygotowywałam się do tego od kilku lat na pewno ultra nie są dla każdego - trzeba mieć mocną psychę, nie przejmować się bólem, to już takie biegi trochę dla świrów uważam. Ani to zdrowe ani mądre Ja daję sobie jeszcze ze 2 dni odpoczynku i powoli wracam, bo na horyzoncie już szybsze starty
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-20, 08:14   #2691
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
przygotowywałam się do tego od kilku lat na pewno ultra nie są dla każdego - trzeba mieć mocną psychę, nie przejmować się bólem, to już takie biegi trochę dla świrów uważam. Ani to zdrowe ani mądre Ja daję sobie jeszcze ze 2 dni odpoczynku i powoli wracam, bo na horyzoncie już szybsze starty
To naprawdę jakiś hardcore Wyobrażam sobie, że na takich dystansach ludzie mdleją, rezygnują?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-20, 08:44   #2692
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
To naprawdę jakiś hardcore Wyobrażam sobie, że na takich dystansach ludzie mdleją, rezygnują?
mdleją to nie, ale ci z długich dystansów to pod koniec wyglądają słabo, ledwo się przebiera nogami :P nie wiedziałam, że można nie móc zbiegać hehe.

Trochę osób rezygnuje, ale większość dociera do mety. Na takim dystansie może zdarzyć się wszystko, sama zaliczyłam dwa upadki i podkręciłam kostkę, ale nic poważnego się nie stało. Obiłam sobie trochę twarz i kolanko
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-20, 13:31   #2693
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
mdleją to nie, ale ci z długich dystansów to pod koniec wyglądają słabo, ledwo się przebiera nogami :P nie wiedziałam, że można nie móc zbiegać hehe.

Trochę osób rezygnuje, ale większość dociera do mety. Na takim dystansie może zdarzyć się wszystko, sama zaliczyłam dwa upadki i podkręciłam kostkę, ale nic poważnego się nie stało. Obiłam sobie trochę twarz i kolanko
Naprawdę ponadludzki wysiłek, także jeszcze raz gratuluję
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 14:23   #2694
JulkaN35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Gratuluję wytrzymałości i uporu
JulkaN35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 14:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.