Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-26, 00:17   #3661
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 503
Dot.: Fryzura Joanny Koroniewskiej

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka¿ wiadomo¶æ
To jest warkocz dobierany tyle, ¿e to taki "rewers" o ile w normalnym wplatasz wlosy od góry to w tym pleciesz tak samo tyle, ¿e dok³adasz pasma tak jakby od do³u.
wielkie dziêki tylko mam jeden problem bo jak mam zrobiæ ¿e w³osy by³y tak dobierane jak u niej... ju¿ wiem jak zrobiæ tego warkocza rewersa, ale u niej te w³osy s± dobierane tak jakby z dalszej czesci g³owy...
__________________
Codziennie budzê siê piêkniejsza... ale dzisiaj to ju¿ naprawdê przesadzi³am

Edytowane przez SweetBlackDevil
Czas edycji: 2010-12-26 o 00:28 Powód: dop
SweetBlackDevil jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-26, 15:34   #3662
sylwia166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 13
"ba³agan" na g³owie po wyprostowaniu

hej, mam takie pytanie.. mam gêste, falowane w³osy. w zasadzie to mog³abym powiedzieæ, ¿e takie siano. s± okropne dlatego codzienne muszê je prostowaæ.. : / jednak po prostowaniu s± strasznie proste i wrêcz ulizane. takie "grzeczne" i zwyk³e. chcia³abym uzyskaæ efekt takich trochê potarganych, lekko mo¿e pofalowanych, nie wiem... ¿eby po prostu nie by³y a¿ tak przera¼liwie proste. no i ¿eby by³y trochê podniesione u nasady, a nie oklapniête.
jak uzyskaæ taki efekt?
sylwia166 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-26, 17:53   #3663
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Pro¶ba o radê.

Chcia³bym was prosiæ o radê. Nied³ugo planujê i¶æ do fryzjera i zastanawiam siê jak siê ¶ci±æ. W³osy maj± byæ ¶redniej d³ugo¶ci, grzywka niezbyt krótka, wycieniowana, uszy odkryte, a za uszami gêsto.
Co¶ mniej wiêcej takiego : http://www.fryzunie.pl/wp-content/up..._meskie_01.jpg
Jednak w³osy mam ciemne i nie mam zamiaru ich farbowaæ jak na zdjêciu. ; )

I pytanie: czy taka fryzura jest wporz±dku ? Co wy o niej my¶licie.

Proszê te¿ o przysy³anie screenów z waszymi propozycjami adekwatnymi do moich wymagañ ; )

Z góry, dziêki.
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-26, 21:02   #3664
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: "ba³agan" na g³owie po wyprostowaniu

sylwia pozadany efekt pieknych fal uzyskasz jesli odstawisz prostownice i zadbasz o wlosy. dobrze odzywione fale nie beda sie puszyc, wiec nie bedzie siana czy szopy, ale piekna zdrowa, naturalna fala.

zapraszam do watkow z mojego podpisu.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-26, 22:23   #3665
Dwojnik
Raczkowanie
 
Avatar Dwojnik
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 172
¦ciêcie w³osów.

Cze¶æ.
Zamierzam i¶æ do fryzjera, dlatego chcia³abym poradziæ siê Was w sprawie zmiany fryzury.
http://wd2.photoblog.pl/np1/201012/56/82817001.jpg <-- mój aktualny wygl±d
http://photos.nasza-klasa.pl/3304844...107fd855f.jpeg <-- ostatnie ciêcie

Moje w³osy s± falowane, jednak¿e 3-4 razy w tygodniu je prostujê. Naturalny kolor w³osów to ciemny blond, od d³u¿szego czasu farbujê je na czarno.

Pozdrawiam i z góry dziêkujê za pomoc.

Edytowane przez Dwojnik
Czas edycji: 2010-12-26 o 22:33
Dwojnik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:35   #3666
bordufka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Witam. Przed sylwestrem wybieram siê do fryzjera, jednak nie mam pomys³u na now± fryzurkê. Pomó¿cie mi dobraæ fryzurkê. Dodam, ¿e mam b. blad± cerê, piwne oczy i wysokie czo³o. Chcia³a bym te¿ zmieniæ kolor w³osków. Wstawiam zdj. takiej fryzury jak± mam teraz. Tylko nie chcia³abym ¶cinaæ w³osków tych d³ugich co mam z ty³u, tylko raczej zrobiæ co¶ sobie z tym przodem, a tamte nich sobie rosn±. Tak wiêc czekam na wasze pomys³y i z góry dziêkuje. )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1202_zmniejszacz-pl_8436_6151j.jpg (14,4 KB, 22 za³adowañ)
bordufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:44   #3667
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 2 655
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez bordufka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Przed sylwestrem wybieram siê do fryzjera, jednak nie mam pomys³u na now± fryzurkê. Pomó¿cie mi dobraæ fryzurkê. Dodam, ¿e mam b. blad± cerê, piwne oczy i wysokie czo³o. Chcia³a bym te¿ zmieniæ kolor w³osków. Wstawiam zdj. takiej fryzury jak± mam teraz. Tylko nie chcia³abym ¶cinaæ w³osków tych d³ugich co mam z ty³u, tylko raczej zrobiæ co¶ sobie z tym przodem, a tamte nich sobie rosn±. Tak wiêc czekam na wasze pomys³y i z góry dziêkuje. )
Masz specyficzna buzie i moimi oczami zle bys wygladala w zbyt krotkich wlosach z przodu a z tylu dlugimi Zafarbowalabym wloski na czekoladowy braz lub orzechowy braz [moja kolezanka ma tak sama blada cere] i doskonale jej pasuje. Wlosow nie scinaj. Zapusc troszke grzywke i podetnij na prosto, wlosy zapuszczaj, aby je potem wyrownac, daje zdjecie z fryzura, o ktora mi chodzi. Najlepiej zafarbowalabym na czekoladowy braz + fryzurka Przybylskiej. Bedzie do Ciebie pasowac.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Przybylska+grzywka+mega+proste+w%C5%82osy[1].jpg (24,9 KB, 16 za³adowañ)
__________________
zapuszczam w³osy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam siê!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 13:52   #3668
Syntia99
Przyczajenie
 
Avatar Syntia99
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: ¦ciêcie w³osów.

Uwa¿am, ¿e to dobry pomys³ ¿eby¶ siê obciê³a, masz bardzo ciekaw± urodê i wyra¼ne rysy twarzy, a zbyt dlugie wlosy to przyt³aczaj±. Na fotce w NK wygl±dasz lepiej bo masz krótsze. A co by¶ powiedzai³a na obciêcie na calkiem krótko, jak nie sprobujesz to siê nie dowiesz czy by to by³o dobre. Albo zetnij jedn± stronê na krociutko, drug± zostaw d³u¿sz±, ale te¿ nie za d³ug±, je¶li masz ³adn± szyjê to polecam mocno wyciety na chopaka ty³ - i co ty na to?
Syntia99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:47   #3669
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 2 655
Dot.: ¦ciêcie w³osów.

Santia99 no co Ty, jak sie zetnie na calkiem krotko bedzie beznadziejne wygladac:|
__________________
zapuszczam w³osy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam siê!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:12   #3670
bordufka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: ¦ciêcie w³osów.

Cytat:
Napisane przez Syntia99 Poka¿ wiadomo¶æ
Uwa¿am, ¿e to dobry pomys³ ¿eby¶ siê obciê³a, masz bardzo ciekaw± urodê i wyra¼ne rysy twarzy, a zbyt dlugie wlosy to przyt³aczaj±. Na fotce w NK wygl±dasz lepiej bo masz krótsze. A co by¶ powiedzai³a na obciêcie na calkiem krótko, jak nie sprobujesz to siê nie dowiesz czy by to by³o dobre. Albo zetnij jedn± stronê na krociutko, drug± zostaw d³u¿sz±, ale te¿ nie za d³ug±, je¶li masz ³adn± szyjê to polecam mocno wyciety na chopaka ty³ - i co ty na to?
ciekaw± urodê - nie wiedzia³am.. thx.. a ¶ci±æ siê musze bo teraz wygl±dam strasznie, nie moge chodziæ z takimi w³oskami. A Twój pomys³ jest nawet ciekawy, mo¿e rzeczywi¶cie zetnê jedn± stronê krócej.
bordufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:16   #3671
bordufka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: ¦ciêcie w³osów.

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Poka¿ wiadomo¶æ
Santia99 no co Ty, jak sie zetnie na calkiem krotko bedzie beznadziejne wygladac:|
mo¿e tak ca³kiem krótko nie ale choæ trochê. oto zdj sprzed 6tygodni, chyba nie by³o,a¿ tak strasznie z krótkimi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1119_zmniejszacz-pl_6549.jpg (91,6 KB, 19 za³adowañ)

Edytowane przez bordufka
Czas edycji: 2010-12-27 o 15:21
bordufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 22:09   #3672
Syntia99
Przyczajenie
 
Avatar Syntia99
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: ¦ciêcie w³osów.

hej, nie mo¿na wierzyæ inetowi, WIZAZ.PL wszystko pokrêci³, post na który odpowiedzialam zosta³ tu przeniesiony, a moja odpowied¿ mylnie przeniesiona pod twój post, tak tu robi± ..
nie znam ciê z NK, ale pozdrawiam
Syntia99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:13   #3673
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 2 655
Dot.: ¦ciêcie w³osów.

Sorry, ale nie pdoba mi sie. Beznadziejnie w krotkich Ci bylo. Ja bym zrobila taka fryzure jak ma Ania Przybylska, pocierpiala, ale zapuscila i byla dumna.
__________________
zapuszczam w³osy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam siê!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:15   #3674
Dwojnik
Raczkowanie
 
Avatar Dwojnik
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: ¦ciêcie w³osów.

Cytat:
Napisane przez Syntia99 Poka¿ wiadomo¶æ
Uwa¿am, ¿e to dobry pomys³ ¿eby¶ siê obciê³a, masz bardzo ciekaw± urodê i wyra¼ne rysy twarzy, a zbyt dlugie wlosy to przyt³aczaj±. Na fotce w NK wygl±dasz lepiej bo masz krótsze. A co by¶ powiedzai³a na obciêcie na calkiem krótko, jak nie sprobujesz to siê nie dowiesz czy by to by³o dobre. Albo zetnij jedn± stronê na krociutko, drug± zostaw d³u¿sz±, ale te¿ nie za d³ug±, je¶li masz ³adn± szyjê to polecam mocno wyciety na chopaka ty³ - i co ty na to?
Ciekawa koncepcja. Przez wiêkszo¶æ swojego ¿ycia nosi³am w³osy do pasa i wiem, ¿e nieciekawie w nich wygl±da³am.

Mo¿e co¶ takiego by³oby dobre:
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?...162&nr=2#photo lub
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?...162&nr=3#photo ?
Dwojnik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 12:28   #3675
Syntia99
Przyczajenie
 
Avatar Syntia99
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: ¦ciêcie w³osów.

Cytat:
Napisane przez Dwojnik Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawa koncepcja. Przez wiêkszo¶æ swojego ¿ycia nosi³am w³osy do pasa i wiem, ¿e nieciekawie w nich wygl±da³am.

Mo¿e co¶ takiego by³oby dobre:
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?...162&nr=2#photo lub
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?...162&nr=3#photo ?
Wg mnie najlepiej pol±czyæ idee z obydwu fotek które wskazujesz, fajnie zrobion± fyzê w tym stylu mo¿esz znale¶æ tu:
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/f...htm#785091.jpg
Moim zdaniem jest super zrobiona, ta dlu¿sza strona mo¿e byæ do po³owy ucha, tak jak na twojej fotce. Mnie siê wydaj ¿e dlu¿sza strona powinna byc po prawej , a krótka po lewej, ale czesto siê w³a¶nie spotyka na odwrot.

Edytowane przez Syntia99
Czas edycji: 2010-12-28 o 12:31
Syntia99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 12:32   #3676
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Co ³adniejsze dla 16-letniego ch³opca

Tak jak w temacie.
Mam zamiar wybraæ siê do fryzjera i chcia³bym siê was poradziæ jak siê ¶ci±æ : )

I. Obecnie rozwa¿am w³osy stawiane. Znalaz³em w internecie fajne zdjêcie tego typu: LINK (zdjêcia nie da siê powiêkszyæ, wyskakuje jaki¶ b³±d)
Prosi³bym o przesy³anie fotek z podobnymi, dobrze wygl±daj±cymi w³osami ; )

II. Która fryzura bardziej wam siê podoba:
- LINK - w³osy d³ugie
- LINK - w³osy na ¿el


Z góry dziêki ; ))
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:27   #3677
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Co ³adniejsze dla 16-letniego ch³opca

Fryzura d³uga z pierwszego linku jest najlepsza bo ma³o musisz czasu na nad ni± spêdzaæ jedynie jaka¶ pianka po umyciu i wysuszyæ . Ale z innego w±tku wiem ¿e masz krêcone w³osy trochê , prawda ? Wiêc na szczotce byæ musia³ modelowaæ lub przy suszeniu przeczesywaæ grzebieniem ale przy wilgoci mo¿e byæ gorzej bo Ci siê pokrêc±. Prostownica da³aby radê ale nie wiem czy u¿ywasz a mo¿e to i lepiej bo w³osy niszcz± siê od ci±g³ego prostowania bez kosmetyków. A ta z drugiego linku wygodna po prostu jest . Nie wiem czy lubisz spêdzaæ nad w³osami du¿o czasu czy ma³o ?
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 15:07   #3678
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

W pewnym stopniu prawda, w³osy zakrêcaj± mi siê, ale dopiero wtedy gdy mam d³u¿sze. Nie, nie u¿ywam prostownicy, bo wiem, ¿e niszcz± siê od niej w³osy, poza tym musia³bym z up³ywem czasu je prostowaæ, co w moim przypadku zajê³o by sporo czasu. Do tego dochodzi jeszcze modelowanie. Wydaje mi siê to bardziej pracoch³onne ni¿ w przypadku stawiania w³osów na ¿el. W tym drugim mam trochê do¶wiadczenia, bo posiada³em irokeza przez nieca³e 2 lata. Dobrze mi w nim by³o, ale nigdy nie potrafi³em postawiæ ich tak jak fryzjer. Zawsze gdy zawia³ wiatr (nie koniecznie silny) to by³o po fryzurze. Dzia³o siê to tylko wtedy gdy sam se je stawia³em, gdy fryzjer mi postawi³ to trzyma³y siê 5 dni nawet. Nie wiem dlaczego tak siê dzia³o, mo¿e dlatego, ¿e nie u¿ywa³em ¿adnego usztywniacza ? Jak my¶lisz ?

Irokez jest wygodny, fakt. Ale je¶li chodzi o wygl±d, to która fryzura twoim zdaniem lepiej siê prezentuje ?
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 15:17   #3679
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Jak dla mnie d³u¿sze w³osy s± lepsze. Sam posiadam od kilku lat d³u¿sze w³osy i tez codziennie je myjê , od¿ywka , nawil¿acz,pianka,suszarka ,szczotka. Kilka lat wiêc juz mi to nie zajmuje du¿o czasu. A co do irokeza musia³by¶ po umyciu dawaæ piankê jak±¶ mocno usztywniaj±c± co na krótkich w³osach szybko wysuszysz suszark± , przeczesywaæ grzebieniem na kszta³t irokeza to tez ju¿ nabierze wygl±du a na koniec rozetrzeæ ¿el , gumê lub past± na d³oni i delikatnie wetrzeæ. Pianka i dodatkowe kosmetyki bêd± trzymaæ w³osy przez d³ugi czas. A jak dodatkowo dasz lakier to efekt na pewno bêdzie trwa³y tyle ¿e kup sobie jaki¶ lepszy lakier który nie tworzy skorupy z w³osów a tylko delikatnie osiada na nich . Podobno Taft Strong Czarny jest dobry jednak nie u¿ywa³em nigdy lakieru. S± te¿ takie utrwalacze w p³ynach , z joanny jest niebieski p³yn do stylizacji który tez utrwala w³osy. I nie ma co zwracaæ uwagi na to ¿e ch³opak i du¿o kosmetyków czy co¶. Przecie¿ ka¿dy chce wygl±daæ dobrze i siê dobrze czuæ .
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 15:22   #3680
JulkaKulkaKawalekSznurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Witam.
Mam pytanie, dotycz±ce fryzury.
Mianowicie - moje w³osy s± rzadkie, dosyæ cienkie, przet³uszczaj± siê. W najd³u¿szym miejscu siêgaj± do ramion, na górze s± nieco wycieniowane. Kiedy¶ mia³am grzywkê na bok, któr± planowa³am zapu¶ciæ do zrównania z reszt± w³osów, jednak teraz, kiedy odros³a (na tyle, ¿e kiedy mam przedzia³ek z boku, grzywkê mogê za³o¿yæ za ucho) wydaje mi siê dziwna. W zwi±zku z tym postanowi³am ponownie j± obci±æ, tym razem jednak inaczej. Chodzi mi o proste, gêste ciêcie, do/za brwi. Tu te¿ moje pytanie - czy taka grzywka bêdzie pasowa³a do mojej twarzy, która jest do¶æ okr±g³a i jej g³ównym punktem jest du¿y (bardzo du¿y ) nos?
Zastanawiam siê te¿, czy taka grzywka przy tak cienkich i rzadkich w³osach nie spotêguje wra¿enie ich "marno¶ci"?

Edytowane przez JulkaKulkaKawalekSznurka
Czas edycji: 2011-01-25 o 11:32
JulkaKulkaKawalekSznurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:01   #3681
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Masz racjê, dziêki. ; )
Czyli to ma tak wygl±daæ?: mycie w³osów->wytarcie rêcznikiem (nie do sucha)->na³o¿enie pianki->wysuszenie->na³o¿enie i roztarcie ¿elu/gumy/pasty->umodelowanie irokeza->posprayowanie lakierem

I jeszcze jedno pytanko. Co najlepiej trzyma w³osy i co daje najmniej wilgoci: ¿el, guma czy pasta ?
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:14   #3682
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Dok³anie tak Wydaje mi siê ¿e guma jest najmniej mokra bo ¿el to nawet po konsystencji widaæ ¿e ma du¿o wody w sobie i robi efekt mokrych w³osów. A guma dzia³a tak ¿e wysusza w³osy i utrwala je . Je¶li nawet nie bêdziesz mia³ pianki to mo¿esz daæ na mokre w³osy gumê /¿el/pastê suszyæ i modelowaæ ju¿ na kszta³t irokeza i tez bêd± wstêpnie sztywne.
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:21   #3683
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

To dobrze, bo akurat u¿ywam (u¿ywa³em) gumy ; )
Gumê rozprowadzaæ na mokre w³osy - ale nie maj± byæ zupe³nie mokre ? Mam je pierw potrzeæ trochê rêcznikiem ?
I... lepiej by³oby z piank±, tak? A jak± piankê by¶ poleci³, bo nigdy ich nie u¿ywa³em i nie znam siê ; p
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:30   #3684
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Z Sayos'a s± fajne pianki. Jest kilka poziomów utrwalenia i ró¿ne formy tej pianki. W takim spray'u lub wyciskane. Z tego co siê orientujê koszuje 14.90z³ w Rossmanie.Wstrz±¶nij opakowaniem i wyci¶nij w zag³êbienie d³oni kulkê pianki wielko¶ci mandarynki. Nak³adaj j± rêkoma na w³osy wilgotne . Mo¿esz tak¿e pos³u¿yæ siê grzebieniem, wczesuj±c piankê. W³osy wymodeluj na szczotce lub palcami,ogrzewaj±c je ciep³ym strumieniem powietrza z suszarki.
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:36   #3685
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Okey, dziêki jeszcze raz.

Cytat:
W³osy wymodeluj na szczotce lub palcami,ogrzewaj±c je ciep³ym strumieniem powietrza z suszarki.
To odnosi siê to gumy, nie do pianki ?
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:46   #3686
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Do tego i tego. Piankê nak³adasz na mokre w³osy i suszysz modeluj±c w miêdzyczasie a po na³o¿eniu gumy ju¿ na koniec gdy w³osy s± suche mo¿esz je suszark± potraktowaæ dla lepszego utrwalenia

Nie ma za co , to jest forum i jestem tu zalogowany ci±gle wiêc pomagam.

Edytowane przez Damian17
Czas edycji: 2010-12-28 o 16:47
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:01   #3687
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Aha, czyli pierw na mokre w³osy nak³adam piankê, modelujê i suszê, a potem na te wymodelowane w³osy nak³adam jeszcze gumê, któr± te¿ podsuszam ? ; D
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:10   #3688
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Tak. Wtedy bêd± mocno utrwalone . Na koniec mo¿esz lakier jeszcze daæ je¶li chcesz ;p
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:09   #3689
wacuswielki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Wyhodowa³em takie co¶ na g³owie (zdjêcie za³±czone) i nie mam pomys³u co z tym zrobiæ. Dodam ¿e s± to w³osy twarde. Nie wiem czy do mojego kszta³tu g³owy bardziej pasuj± d³ugie w³osy czy krótkie... Dodam ¿e nie jestem jaki¶ picu¶ glancu¶, interesuje mnie co¶ praktycznego, co bêdzie dobrze wygl±da³o bez (tak najczesciej bede chodzi³) i z gum± do w³osów (czasem). Proszê o propozycje i najlepiej jakie¶ zdjêcia tych fryzur (wtedy sobie drunkê i zabiorê do fryzjera) dzieki.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fryzz.jpg (49,3 KB, 15 za³adowañ)
wacuswielki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:06   #3690
miyooo_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Nie znam siê, wiêc nie mogê odpowiedzieæ na post wy¿ej.
Zajrza³am na forum poniewa¿ mam problem.
Wraz z nowym rokiem zapragnê³am zmiany wewnêtrznej, ale i zewnêtrznej.

Dobrze... moje w³osy by³y farbowane (z konieczno¶ci), ale od roku ju¿ ich nie mêczê i powoli kolor jest na ca³ej d³ugo¶ci zbli¿ony; oprócz tego mam denerwuj±ce zadziory, wicherki i jak kto chce je nazwaæ; s± cienkie, ka¿de u³o¿enie koñczy siê oklapem po 20 min, jednym s³owem mizerne i niepodatne na uk³adanie.
ps. mam 17 lat

Proszê o pomoc jak najlepsz±. Zapragnê³am zmiany, chcê byæ bardziej pewna siebie i odwa¿na. Zwróæcie b³agam uwagê na kszta³t mojej twarzy i takie tam. Jakie¶ rady ?

Tutaj jest link do galerii na mojej picasie. S± 4 zdjêcia.
http://picasaweb.google.com/11229487...IKPyK_Eh6OoOw#

Pozdrawiam
miyooo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.