prostowanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 12:48   #1
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366

prostowanie włosów


Dziewczyny, chcialam sie zapytac ile u Was u fryzjera kosztuje prostowanie wlosow. Pytam, bo potrzebuje wyprostowac wlosy na wesele za tydzien i chcialam miec wyprostowane wlosy tak fajnie, profesjonalnie. Babka zaspiewala mi 60 zl i stwierdzilam ze sa to jakies jaja. Zastanawiam sie wiec czy nie wyprostowac sobie ich sama, wiem ze nie beda super wyprostowane jak to robi fryzjer..no ale szkoda mi tych 60 zl.
acha i moje drugie pytanie: mam sukienke bez ramiaczek, taka gorsetowa i zastanawiam sie( np. jesli nie to prostowanie wlosow i wlosy rozpuszczone ) jaka mozna zrobic fryzure aby fajnie wygladala. Wlosy mam dlugie.
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:34   #2
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: prostowanie włosów

Wpadnij do mnie do domu to Ci za darmo wyprostuje

15zł samo wyprostowanie a z myciem i modelowaniem 25zł w salonach kosztuje u nas.Ostatnio znajomej zawołała 35zł i ja wyśmiała to Ty nie gódź się na 60zł ! Tyle płacić za to ze ci psiknie płynem do prostowania i przejedzie kilka razy prostownicą. Chore i w głowie się nie mieści.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:24   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: prostowanie włosów

Prosze nie dublowac tematu.Wätek zamykam.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.