Majówki 2016 - część dziewiąta - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-24, 09:49   #871
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
.


U nas cały tydzień od południa nie ma wody. Jak nie naleję sobie do misek to nie było by w czym się umyć wieczorem. Ludzie nie myślą i podlewają trawniki a my nie mamy co pić.
Dziś już od rana nie ma kropli wody bo dodatkowo jest jeszcze awaria.
Tak źle nie było nigdy, wody brakowało dopiero wieczorami w wakacje.
Mamy studnię głębinową koło domu i trzeba w końcu wysłać wodę do analizy żeby móc chociaż przynieść sobie w misce

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Asiaczek ogromnie Ci współczuję!


My też mamy studnię głębinową ale taką na pompę i ta pompa właśnie się wczoraj popsuła. Na początku myśleliśmy właśnie, że studnia wyschła ale spostrzegliśmy się, że jednak nie słychać choć prób zasysania wody, więc wymieniliśmy wczoraj. Szczęśliwie Teść miał pompę do studni na zbyciu bo gdyby nie... to byśmy musieli szukać, kupić, nie chcę aż o tym myśleć...

Mnie też szlag trafia jak sobie ludzie podlewają mini ogródki- bo u nas to jest takie osiedle, gdzie każdy domek ma maleńki skrawek ziemi. My jesteśmy w rzędzie, gdzie podwórko jest od południa i strasznie słońce pali, po pierwszym sezonie zlikwidowaliśmy trawnik bo trzeba go codziennie podlewać, na weekend spokojnie nie można pojechać bo już trawa wypalona. Zrobiliśmy sobie dekoracyjną kostkę, w stylu portugalskim i teraz tylko na brzegach mamy roślinność. Wody nie marnujemy na podlewanie całej powierzchni i pracy mamy mniej
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:14   #872
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Konstrenacja u nas jak będzie zakaz to będzie można tylko konewka podlewać jak będzie mało wody i ludzi się stosują, dlatego też mamy takie a nie inne sposoby na walkę z korona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 14:11   #873
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

A my sobie właśnie trawnik zakładamy na tych zawrotnych 60m ogródka, trawa kupiona, ziemia kupiona...ja chyba przemyślę czy to dobry pomysł, ale tak na samym betonie siedzieć trochę słabo...
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 14:59   #874
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie ja tez bym nie wolala trawnik bo moja chodzi gdzie może to boso zresztą ja kocham chodzić bez butów u mojej mamy na takiej trawie, więc u nas będzie trawnik i mamy w planach w przyszłym roku robić taras drewniany, zobaczymy jak wyjdzie.
My mamy działkę prawie 500 no ale stoi dam 124 metrowy dom, altana, szklarnia i dobudowka (schowek) więc tej przestrzeni też nie będzie niewiadomo ile.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Znaczy się wolala trawnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 16:44   #875
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
A my sobie właśnie trawnik zakładamy na tych zawrotnych 60m ogródka, trawa kupiona, ziemia kupiona...ja chyba przemyślę czy to dobry pomysł, ale tak na samym betonie siedzieć trochę słabo...
Ja też chciałam trawnik. Ale u nas jest takie położenie, że trzeba w sezonie naprawdę codziennie podlewać. Po weekendzie u rodziców trzeba było dosiewać trawę bo jak nas nie było to były suche placki przez 2 dni bez podlewania. Stwierdziliśmy,że to bez sensu. Można zamontować jakieś podlewanie zdalne itp. ale na nasze małe podwóreczko to się nie opłacało. Chcieliśmy mieć ładny trawnik albo żaden, więc nie mamy
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:04   #876
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Konstrenacja rozumiem, ja sama jestem ciekawa jak to wyjdzie w praniu bo tu mamy działkę, masę malin truskawek borówek i i tak muszę podlewać co chwilę więc myślę że tam też dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:16   #877
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Ja też chciałam trawnik. Ale u nas jest takie położenie, że trzeba w sezonie naprawdę codziennie podlewać. Po weekendzie u rodziców trzeba było dosiewać trawę bo jak nas nie było to były suche placki przez 2 dni bez podlewania. Stwierdziliśmy,że to bez sensu. Można zamontować jakieś podlewanie zdalne itp. ale na nasze małe podwóreczko to się nie opłacało. Chcieliśmy mieć ładny trawnik albo żaden, więc nie mamy
U nas też tak będzie, bo do południa jest zacieniona a od południa cały czas świeci. Na razie kupujemy zraszacz, chociaż w zeszłym roku stwierdziłam, że podlewanie a konkretnie słuchanie szumu wody mnie relaksuje Tylko liczę, że raczej nie będzie problemu, że sąsiadka nam podleje jak gdzieś wyjedziemy, wystarczy jej dać węża i się podłączy ze swojego garażu a potem się dogadamy, że my jej podlejemy jak ona wyjedzie
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-26, 21:06   #878
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie a juz sie wprowadziliscie? My za miesiąc zaczynamy remont a ja nawet nie wybrałam podlogi już nie mówiąc o meblach kuchennych kafelkach i układzie ścian bo będziemy trochę przerabiać ale jeszcze nie wiemy jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 11:19   #879
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kocie a juz sie wprowadziliscie? My za miesiąc zaczynamy remont a ja nawet nie wybrałam podlogi już nie mówiąc o meblach kuchennych kafelkach i układzie ścian bo będziemy trochę przerabiać ale jeszcze nie wiemy jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tu mieszkamy od grudnia 2018 tylko rok temu sił i czasu starczyło tylko na odchwaszczenie i przekopanie tego kawałka ziemi, ktoś miał niby nam to wszystko porządnie przejechać glebogryzarką bo ciągle kamienie wyłażą i założyć trawnik, ale nas wystawił, inni chcieli szalone ceny i jakoś odpuściliśmy, w tym roku wracamy do tematu.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 11:49   #880
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie dlatego zdziwiłam się że piszesz o działce bo pamiętałam że mieliście przeboje z łazienką? Nie możliwe że minął już ponad rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 12:22   #881
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kocie dlatego zdziwiłam się że piszesz o działce bo pamiętałam że mieliście przeboje z łazienką? Nie możliwe że minął już ponad rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj minął, a my poza ogródkiem dalej nie odmalowaliśmy i nie zawiesiliśmy drzwiczek do górnych szafek w kuchni, większość pomieszczeń nie jest pomalowana i w ogóle a i tak najchętniej byśmy się stąd wyprowadzili i zbudowali sobie domek wolnostojący na własnym kawałku ziemi, bo niektórzy sąsiedzi z osiedla robią takie akcje, że witki opadają i mieszkać się nie chce
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 13:01   #882
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
oj minął, a my poza ogródkiem dalej nie odmalowaliśmy i nie zawiesiliśmy drzwiczek do górnych szafek w kuchni, większość pomieszczeń nie jest pomalowana i w ogóle a i tak najchętniej byśmy się stąd wyprowadzili i zbudowali sobie domek wolnostojący na własnym kawałku ziemi, bo niektórzy sąsiedzi z osiedla robią takie akcje, że witki opadają i mieszkać się nie chce
Oj my też. My już tu mieszkamy dobrych kilka lat. Mamy zamiar kupić niedługo działkę i się budować.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 13:26   #883
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Oj my też. My już tu mieszkamy dobrych kilka lat. Mamy zamiar kupić niedługo działkę i się budować.

Powiem Wam ze urządzanie się w dobie koronawirusa jest mega uciążliwe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 14:07   #884
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

konsternacja, zazdroszczę! My zakredytowani po uszy, nijak już nie wciśniemy kupna działki i budowy, musiałby się stać cud w kwestii zasiedzenia drogi do działki.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 14:54   #885
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
konsternacja, zazdroszczę! My zakredytowani po uszy, nijak już nie wciśniemy kupna działki i budowy, musiałby się stać cud w kwestii zasiedzenia drogi do działki.
Kocie ale tu nie ma czego zazdrościć- działka ma być na kredyt
Czekamy na rozwój sytuacji w dobie koronawirusa... jak się nie uda w tym roku to w 2021 ale jak najszybciej byśmy chcieli się przenieść aby dzieci skorzystały z dużego podwórka póki są małe.


Martunia a jak u Ciebie- Ty już się pobudowałaś? co z tą pracą Twoją?
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 15:25   #886
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Kocie ale tu nie ma czego zazdrościć- działka ma być na kredyt
Czekamy na rozwój sytuacji w dobie koronawirusa... jak się nie uda w tym roku to w 2021 ale jak najszybciej byśmy chcieli się przenieść aby dzieci skorzystały z dużego podwórka póki są małe.


Martunia a jak u Ciebie- Ty już się pobudowałaś? co z tą pracą Twoją?

No właśnie jesteśmy na etapie urządzania. Ponieważ czasu trochę było to nie przyszło nam do głowy 2 miesiące temu żeby już szukać mebli a ciężko kupić narożnik przez internet czy materac do łóżka nie siadając na nim :/

Co się da to kupujemy przez internet, ale jest ciężko. Chcemy w czerwcu się przeprowadzić

A praca hmm było już całkiem fajnie, po czym przez koronawirusa myśle czy się nie zwolnić. Mamy prace zdalna ale kto pracuje zdalnie przy dwójce dzieci (w tym jedno szkolne) wie jak jest ciężko. Do tego mąż tez ma w swojej pracy zapiernicz (stety albo i nie - w budowlance robota wre, nie ma mowy o przestojach itp) wiec ciężko jest pogodzić to wszystko. Po tych 1,5 miesiącach mam serdecznie dość. Byłam 4 dni na opiece to chwile odsapnelam. Muszę pogadać z szefostwem. Z chęcią bym albo zmniejszyła etat albo wzięła bezpłatny, aż sytuacja nie wróci do normy. Bo zwalniać bym się nie chciała. Kiedyś dzieci wrócą do szkół (chyba) a wtedy dostanę na głowę siedząc sama w domy na wsi zabitej dechami he he


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:18   #887
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Jaka macie kuchnie? Ja od miesiąca nie mogę się zdecydować białą czy szara mam już tyle lat białą więc chciałam coś innego ale jakoś białą wydaje mi się dużo prostsza w urządzaniu a kuchnia będzie otwarta na salon/jadalnie .
Lena jutro idzie do przedszkola na 3 godziny, trochę się wacham ale boję się o jezyk..korona potrwa jeszcze napewno długo, na jesień wróci a jezyk jej ucieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:18   #888
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Konsternacja, ale nam już nikt żadnego kredytu nie da,ten mamy na 30 lat i jakoś nie zapowiada się to spłacić wcześniej 😉



Ja jutro jadę po materiały do pracy zdalnej, niby mogę robić kiedy mam czas, ale jak mąż wraca po 17 to chyba pół nocy będę siedzieć, bo nie wiem ile zrobię w ciągu dnia przy Wojtku. Praca niby mało wymagająca bo skanowanie, ale ile dziecko mogę bajkami zajmować, żeby coś zrobić? Ale już serio nie mogę tak siedzieć.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:29   #889
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
No właśnie jesteśmy na etapie urządzania. Ponieważ czasu trochę było to nie przyszło nam do głowy 2 miesiące temu żeby już szukać mebli a ciężko kupić narożnik przez internet czy materac do łóżka nie siadając na nim :/

Co się da to kupujemy przez internet, ale jest ciężko. Chcemy w czerwcu się przeprowadzić

A praca hmm było już całkiem fajnie, po czym przez koronawirusa myśle czy się nie zwolnić. Mamy prace zdalna ale kto pracuje zdalnie przy dwójce dzieci (w tym jedno szkolne) wie jak jest ciężko. Do tego mąż tez ma w swojej pracy zapiernicz (stety albo i nie - w budowlance robota wre, nie ma mowy o przestojach itp) wiec ciężko jest pogodzić to wszystko. Po tych 1,5 miesiącach mam serdecznie dość. Byłam 4 dni na opiece to chwile odsapnelam. Muszę pogadać z szefostwem. Z chęcią bym albo zmniejszyła etat albo wzięła bezpłatny, aż sytuacja nie wróci do normy. Bo zwalniać bym się nie chciała. Kiedyś dzieci wrócą do szkół (chyba) a wtedy dostanę na głowę siedząc sama w domy na wsi zabitej dechami he he


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My kupiliśmy kanapy przez internet i tak się męczę z nimi 5 lat. Dla mnie są za głębokie a Mąż jest zadowolony. Dobrze, że chociaż on

Z pracą to masz rację. trzeba mieć jakieś zajęcie.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Jaka macie kuchnie? Ja od miesiąca nie mogę się zdecydować białą czy szara mam już tyle lat białą więc chciałam coś innego ale jakoś białą wydaje mi się dużo prostsza w urządzaniu a kuchnia będzie otwarta na salon/jadalnie .
Lena jutro idzie do przedszkola na 3 godziny, trochę się wacham ale boję się o jezyk..korona potrwa jeszcze napewno długo, na jesień wróci a jezyk jej ucieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam biało- szarą

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Konsternacja, ale nam już nikt żadnego kredytu nie da,ten mamy na 30 lat i jakoś nie zapowiada się to spłacić wcześniej 😉



Ja jutro jadę po materiały do pracy zdalnej, niby mogę robić kiedy mam czas, ale jak mąż wraca po 17 to chyba pół nocy będę siedzieć, bo nie wiem ile zrobię w ciągu dnia przy Wojtku. Praca niby mało wymagająca bo skanowanie, ale ile dziecko mogę bajkami zajmować, żeby coś zrobić? Ale już serio nie mogę tak siedzieć.
Cięzko będzie z tym pracowaniem przy Wojtku.... a nie dasz rady jeszcze pójść na ten zasilek opiekuńczy?
aaa- zapomniałam napisać wcześniej- moje mega podwóreczko to ok 35 m2, także liliput przy Twoim
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 20:36   #890
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Konsternacja ale chodzi mi o kolor szafek bo ogólnie to nasze mieszkanie jest szaro białe więc pewnie dom też ale myślę nad szafkami, tutaj mam białe na wysoki połysk, białe kafelki i białą podłogę na wysoki połysk białe sprzęty i szara ścianę i blaty więc pewnie szafą kuchnia wyda mi się strasznie ciemna ale znowu biala a już napewno nie chce nic w połysku, jednak te 6 lat temu miałam inny gust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:37   #891
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Konsternacja ale chodzi mi o kolor szafek bo ogólnie to nasze mieszkanie jest szaro białe więc pewnie dom też ale myślę nad szafkami, tutaj mam białe na wysoki połysk, białe kafelki i białą podłogę na wysoki połysk białe sprzęty i szara ścianę i blaty więc pewnie szafą kuchnia wyda mi się strasznie ciemna ale znowu biala a już napewno nie chce nic w połysku, jednak te 6 lat temu miałam inny gust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szafki mam biało- szare w połysku na górze białe na dole szare i słupki szare
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:48   #892
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Jaka macie kuchnie? Ja od miesiąca nie mogę się zdecydować białą czy szara mam już tyle lat białą więc chciałam coś innego ale jakoś białą wydaje mi się dużo prostsza w urządzaniu a kuchnia będzie otwarta na salon/jadalnie .
Lena jutro idzie do przedszkola na 3 godziny, trochę się wacham ale boję się o jezyk..korona potrwa jeszcze napewno długo, na jesień wróci a jezyk jej ucieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czarno drewniana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:59   #893
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Szafki mam biało- szare w połysku na górze białe na dole szare i słupki szare
Ja mam wszystkie meble w połysku teraz powoli wymieniam na mat, chociaż jest cięższy w utrzymaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 21:12   #894
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja mam wszystkie meble w połysku teraz powoli wymieniam na mat, chociaż jest cięższy w utrzymaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u nas na odwrót- mniej odciśniętych palców widać na macie... te fronty w połysku są wiecznie wypalcowane
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 21:16   #895
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja mam wszystkie meble w połysku teraz powoli wymieniam na mat, chociaż jest cięższy w utrzymaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My zaryzykowalismy czarny mat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 21:18   #896
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
My zaryzykowalismy czarny mat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam czarny mat w salonie i sobie chwalę. Sto razy bardziej niż ten połysk w kuchni.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 21:31   #897
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
A u nas na odwrót- mniej odciśniętych palców widać na macie... te fronty w połysku są wiecznie wypalcowane
Serio ? Dla mnie połysk był super łatwy w utrzymaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 21:39   #898
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Konsternacja, poprosiłam o pracę zdalną, bo boję się o moją umowę. Niby urząd i w ogóle, ale krążą te plotki o cięciach etatów i nie przedłużeniu umów, więc wolę trochę pokazać, że mi zależy. Poza tym podobno zasiłek opiekuńczy ma być tylko do 3 mają, potem nie wiadomo co będzie, bez kasy zostać nie możemy a wolę teraz sobie "zaklepać" zajęcie niż za tydzień mieć problem, bo wszyscy się rzucili na pracę zdalną i nie ma nam co dać.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 07:36   #899
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Dziewczyny i co robicie, dajecie dzieci do przedszkola od 6 maja?
Dostałyście już jakieś wytyczne jak to ma w praktyce wyglądać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 07:54   #900
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i co robicie, dajecie dzieci do przedszkola od 6 maja?
Dostałyście już jakieś wytyczne jak to ma w praktyce wyglądać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas na razie cisza. Prezydent jeszcze nie zdecydował co z przedszkolami. Ja się mocno zastanawiam czy nie wziąć urlopu wychowawczego. Zlinczują mnie w pracy, ale nasz problem jest taki ze Tymon nawet nie chce słyszeć o przedszkolu w sytuacji gdy Zuzia i tak zostaje w domu bo szkoły zamknięte.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-24 09:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.