Majówki 2016 - część dziewiąta - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-17, 06:38   #991
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

...
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 08:33   #992
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Może w sumie Lenka też stałaby u kogoś gdybyśmy mieszkali w Polsce, narazie to dla mnie takie nierealne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 08:45   #993
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mateusz jakiś miesiąc temu miał spać u babci na dole. Ten sam dom, babcia na co dzień, więc nic w tym nadzwyczajnego, ale jak tylko zanieśliśmy jego poduszkę i kołdrę to ze łzami w oczach stwierdził, że idzie spać do siebie na górę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 12:39   #994
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

My z uwagi na szynę nie wyrywamy się specjalnie, by zostawał gdzieś na noc 😉 na razie to było całe 3 razy - po pierwszej operacji (tak to nigdy więcej!), raz w październiku jak poszliśmy na wesele (wtedy się obudził w nocy i chciał wracać do domu), w listopadzie nocowanka w przedszkolu, teraz 4 raz. Czy będzie tego więcej - zobaczymy, sami na pewno nie będziemy proponować, bo dla mojej mamy to bardzo stresujące doświadczenie a ja niezbyt mam ochotę tłumaczyć dziecku, że nie może bo babcia się nie zgadza.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 07:50   #995
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

U nas Igor RAZ pogonil nas do domu a sam został u moich rodziców. Było ok nie płakał ale na drugi dzień juz chcial wracac a w domu mi mówił że było ok ale żebyśmy go wiecej nie zostawiali samego.
To było jakis czas temu a ja jadąc do domu i w domu nie moglam dojsc do siebie że go nie ma i nie duzo brakowalo mi do łez. Jakby było bliżej to pobieglabym do niego z Kacperkiem zeby z nim zostać. Hahaha

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 06:44   #996
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Hej dziewczyny Nasz Maj juz mija - wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych maluchow

Kocie jak u Was z tymi ADM'ami? Przechodzicie na nie czy Wojtek nadal w szynie??
U nas w miare latwo sie zaczelo, ale z czasem wychodzi, ze to ustrojstwo nie jest takie fajne, jakby sie moglo wydawac... Nie ma dramatu, ale zakladanie tego, to jest troche babrania sie..

Co do spania poza domem, to Mikolaj nie ma szans, zeby gdzies zostal. Ostatnio zazartowalam, ze zostanie u dziadkow, to reakcja byla nie bardzo

Zmieniamy mu przedszkole. Do tego co chodzi teraz i tak chodzil 2,5 miesiaca. Juz prawie drugie tyle nie chodzi, a jest miejsce w pobliskim przedszkolu wiec zmieniamy. Mam nadzieje, ze przejdzie adaptacje rownie szybko, co w styczniu Juz go nastrajamy pozytywnie mimo ze nie wiadomo kiedy tak naprawde pojdzie...czy to bedzie lipiec czy sierpien czy dopiero wrzesien.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019

Edytowane przez mala_biegaczka
Czas edycji: 2020-05-19 o 06:46
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 07:32   #997
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Jak rozmawiać z Lenka o wyprowadzce, ona ciągle o to płacze, mówi że weźnie patyka i zniszczy ten dom. Myślę że ona widzi co się dzieje bo jednak ciągle gdzieś jeździmy załatwiamy, z kimś rozmawiamy a ona wieczorem w łóżku zaczyna temat. Kupiliśmy jej basen pokazałam bujawke że tak kupimy będzie miała swoją, mówiłam że wybierze kolor do pokoju i nic nie działa. Ona nic nie chce tylko zostać tu. O zmianie przedszkola nawet nie wspominam jej, bo mam zamiar jej to tłumaczyć dopiero w wakacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 07:42   #998
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Jak rozmawiać z Lenka o wyprowadzce, ona ciągle o to płacze, mówi że weźnie patyka i zniszczy ten dom. Myślę że ona widzi co się dzieje bo jednak ciągle gdzieś jeździmy załatwiamy, z kimś rozmawiamy a ona wieczorem w łóżku zaczyna temat. Kupiliśmy jej basen pokazałam bujawke że tak kupimy będzie miała swoją, mówiłam że wybierze kolor do pokoju i nic nie działa. Ona nic nie chce tylko zostać tu. O zmianie przedszkola nawet nie wspominam jej, bo mam zamiar jej to tłumaczyć dopiero w wakacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hmm nie wiem jak rozmawiać, może dużo tłumacz dlaczego się przeprowadzacie. U nas jest inaczej. Nie mogą się doczekać przeprowadzki ale to chyba dlatego ze widziały jak ten dom rośnie w oczach z pustego pola


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 07:53   #999
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Też nie mam pomysłu. U nas podobnie jak u Martuni - Majka pyta czasem kiedy w końcu będziemy mieszkać w nowym domku.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 08:09   #1000
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus ja troche obrzydzalam Mikolajowi stary dom i mowilam w samych pozytywach o przeprowadzce. Ale u nas byl tez czynnik jezyka i bliskosci dziadkow i rodziny ogolnie i to wyszlo na plus. U was inna sytuacja...
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 08:11   #1001
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mala_biegaczka, przechodzimy na ADM, już mamy zamówione i czekamy aż przyjdą. Póki nie przyjdą to nadal szyna, ale ona już na zgięcie nic nie poradzi, dlatego zmieniamy. Pewnie na sierpień/wrzesień będziemy się umawiać na kontrolę, może już będzie można w miarę swobodnie jechać.



Z przeprowadzką chyba nie ma opcji jak rozmawiać i tłumaczyć... my przenosząc się z pierwszego mieszkania do rodziców nic nie robiliśmy, Wojtek miał ledwo 1,5 roku i nie zrobiło na nim wrażenia, że któregoś dnia pojechaliśmy do dziadków i już nie wróciliśmy, on i tak spędzał tam po pół dnia. Drugą, do własnego mieszkania już przeżył mocniej, chociaż wcześniej jeździł z nami o oglądał postępy prac, mówiliśmy że to nasz nowy dom i tu teraz będziemy mieszkać. Niby się cieszył, ale później dobre pół roku umiał wychodząc od dziadków płakać, że jego dom jest tu a nie tam.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 09:09   #1002
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Może jak Lena będzie tam częściej jeździć w czasie remontu to się jej spodoba i wyjdzie naturalnie
Zobaczymy w czerwcu jak dostaniemy klucze, zaczniemy remont

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 09:20   #1003
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie powodzenia. Oby Wojtek je zaakceptowal
My na kontrole okolo listopada dopiero jedziemy, ale juz po tych 2 miesiacach w ADM'ach widze poprawe w kolanach.
Martwi mnie nadal ta prawa stopa (ze wzgledu na nia zlecil nam R ADM'y wlasnie, bo tak to pewnie juz bysmy odstawili wszystko) ale mam nadzieje, ze jest ok.

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Anulus a Wy bedziecie sie przenosic tak raz a porzadnie czy jest opcja spedzac czas pol na pol w nowym domu i mieszkaniu terazniejszym?
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:13   #1004
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Biegaczka klucze mamy 2 czerwca, będziemy robić remont a wprowadzamy się na koniec lipca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 12:13   #1005
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Moze jak tam pobedzie przed przeprowadzka, jak bedzie mogla cos wybrac do swojego pokoju czy cos to jej sie zmieni.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 12:25   #1006
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus, Iwonia, zaległe życzenia urodzinowe dla Waszych 4latków. Dużo zdrówka i radości .

Anulus, może jak już będziecie tam jeździć, remontować, wspólnie urządzać to Lena się prędzej przekona do nowego miejsca

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 13:45   #1007
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Biegaczka mamy nadzieje ze basenik bujawka i pisakowkica ja skusi
Asiaczek dziekujemy i mam nadzieje ze wlasnie tak bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 14:10   #1008
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus mysle, ze to da rade - Mikolaj po przeprowadzce z 2 miesiace mowil 'u nas w Anglii', ale potem przestal i juz kompletnie nic nie wspomina. Jeszcze chwila i w ogole zapomni, ze tam mieszkal. Przedszkola juz kompletnie nie pamieta.

Jak mial gorszy czas i mowil, ze mu sie tu nie podoba, to mu zawsze mowilam, ze tu jest cos czego tam nie bylo itd i to zwykle pomagalo.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 19:09   #1009
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mamy tooo, Igor zasuwa na dwóch kółkach! Tydzień temu dostał rower, zabieral się jak pies za jeża (ale on tak ma że musi swoje odstać, nabrać mocy) a dzis ni z tego ni z owego mowi ze chce pocwiczyc i po trzeciej probie pojechal dookoła bloku duma mnie rozpiera.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 20:41   #1010
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Mamy tooo, Igor zasuwa na dwóch kółkach! Tydzień temu dostał rower, zabieral się jak pies za jeża (ale on tak ma że musi swoje odstać, nabrać mocy) a dzis ni z tego ni z owego mowi ze chce pocwiczyc i po trzeciej probie pojechal dookoła bloku duma mnie rozpiera.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Brawo dla Igora


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 20:53   #1011
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Mamy tooo, Igor zasuwa na dwóch kółkach! Tydzień temu dostał rower, zabieral się jak pies za jeża (ale on tak ma że musi swoje odstać, nabrać mocy) a dzis ni z tego ni z owego mowi ze chce pocwiczyc i po trzeciej probie pojechal dookoła bloku duma mnie rozpiera.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Super, gratulacje maja na dwoch nie chce, musza byc te boczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 21:10   #1012
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Brawo dla Igora .

Mati ma we wtorek urodziny i też jednak spróbujemy dać rower bez kółek. Na wszelki kupiłam ochraniacze na kolana żeby za mocno nie płakał .


Odbiegając od tematu spotykacie się normalnie ze znajomymi, rodziną?
Ja już sama nie wiem jak się zachowywać, wszyscy wkoło luzu ją ograniczenia, teściowie z dołu zaczynają żyć normalnie a ja już jestem w siódmym miesiącu ciąży i najchętniej ten czas do porodu spędziłabym w izolacji żeby na pewno teraz nie chorować



Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 23:14   #1013
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Iwonia bravo dla Igora, ja miałam się zabrać za Lene ale my żyjemy teraz w sklepach budowlanych
Asiaczek ja spotykam się z stałymi znajomymi, ale raczej staramy się być ostrożni, myślę że w ciąży byłabym dużo bardziej ostrożna i absolutnie nie luzowala, ale ja rozmawiałam z osobą chora na korone i absolutnie przeziębienie to nie jest. Może większość przechodzi łagodnie ale jednak nigdy nic nie wiadomo. Staramy się żyć już trochę normalniej ale np zakupy robię ja lub mąż, ciągle nosimy płyn do dezynfekcji i z każdego miejsca myjemy ręce, unikamy tłumów na ile się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 08:47   #1014
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Ja juz zyje normalnie na tyle na ile sie da. Chodze do kosmetyczki, na masaz, ze znajomymi tez sie spotykam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 09:40   #1015
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Brawo dla Igora .

Mati ma we wtorek urodziny i też jednak spróbujemy dać rower bez kółek. Na wszelki kupiłam ochraniacze na kolana żeby za mocno nie płakał .


Odbiegając od tematu spotykacie się normalnie ze znajomymi, rodziną?
Ja już sama nie wiem jak się zachowywać, wszyscy wkoło luzu ją ograniczenia, teściowie z dołu zaczynają żyć normalnie a ja już jestem w siódmym miesiącu ciąży i najchętniej ten czas do porodu spędziłabym w izolacji żeby na pewno teraz nie chorować



Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

My poluzowalismy już ograniczenia. Ale spotykamy się tylko w najbliższym kręgu rodzinnym. Z dalsza rodzina jeszcze nie. Cały tydzień chodziłam już normalnie do pracy. W pracy bez maseczek siedzieliśmy a raczej 2m zachowanych nie było. Siedzę z koleżanka biurko w biurko. Mamy płyny dezynfekujące i widzę ze wszyscy ich używają. Byliśmy ze 3 razy w sklepie z dziećmi bo nie było wyjścia ale zdecydowanie nie wybieramy się na wizyty do galerii itp. Omijamy płace zabaw, gdzie są obce tłumy. Ale dzieci siedzą w domu. Nie puszczamy ich do przedszkola/szkoły..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 10:41   #1016
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

U nas maj to miesiąc urodzin, imienin. Połowa mojej najbliższej rodziny, w tym też Mati i ja świętujemy w maju i jest duży problem żeby moi rodzice uszanowali to, że się boję i nawet jeśli się spotkamy to trzymali dystans.
I z jednej strony to najbliższe osoby, ale żyją normalnie, jeżdżą często na zakupy do marketów, pracują w dużych skupiskach ludzi.
Najpierw bałam się najbardziej o rodziców obciążonych chorobami, ale teraz martwię się głównie o siebie i dzieci, skoro oni w sobie nie mają strachu.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 11:47   #1017
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

My w tamtym tygodniu pierwszy raz od moze lutego pojechalismy z domu. Byliśmy u moich rodziców. Serio juz korby sama dostawac zaczelam co mowic Igor (Kacper jeszcze wiadomo wszędzie dobrze aby ze mną). No i wczoraj tez tam byliśmy plus w drodze powrotnej do tesciowej. Ona mieszka z D. batem ktory wszędzie jezdzi i ma w nosie wszystko (maseczka tylko kiedy widzi z daleka policje itp) takze ja sama nie lubię byc gdzies gdzie ktos olewa. Sam ma w nosie i swoja rodzine to jego sprawa ale uleglam i pojechalismy... A dzis z zaleglym prezentem przyjeżdża do Igorka chrzestna ktora "nie wierzy w wirusa". Mam nadzieję ze bedzie wszystko ok.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 07:57   #1018
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Brawo Igor!

Moj nie wiedzial o istnieniu bocznych kolek wiec od razu jezdzil na 2 tzn widzial je w pudelku jak kupilismy mu rower i cos tam stekal ze je tez trzeba, ale mowilismy, ze nie trzeba i mielismy racje

My zyjemy w miare normalnie. Ze znajomymi sie nie widujemy (ale i bez epidemii rzadko sie widywalismy). Glownie moja mama, brat i tesciowie i tyle. Nie zabieramy na pewno dzieci na zadne zakupy i do galerii.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 08:32   #1019
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Lenka ma rower z bocznymi kółkami od zeszłej wiosny więc ma 4 kolka bo ona nawet nie za bardzo lubiła biegówke, dopiero jak dostała rower to zaczęła na niej jeździć. Od 11 ma wakacje więc może wtedy się za to zabiorę żeby ja nauczyć bez, ale póki co to ciężko z czasem u nas, teraz też pracuje,a do tego remont więc jakoś nie mam głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 16:05   #1020
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Ja się znowu usmialam z D. brata bo ten jego syn ma 5,5 roku i jak nagralam im Igora jak smiga na dwoch to on zaraz na drugi dzien odczepil swojemu boczne kolka i mi wysylal filmy jak tamtego uczy. Haha
Oczywiście w miare szybko zalapał bo juz taki duzy ze zapewne juz od dawna byl na to gotowy. I oni tzn szwagier i tesciowa teraz w całej rodzinie sie podniecaja ze ich młody taaak szybko nauczyl się jezdzic. Haha

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-24 09:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.