Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 06:55   #1861
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 845
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Kto nie chce brac na siebie ofpowiedzialnosci? Bo nie wiem czy chodzi ci o normalne place zabaw czy przedszkolne? W naszym przedszkolu beda wychodzic, wczoraj po prostu pogoda na to nie pozwalala bo ciagle padalo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wladze miast i ogolnie. Cos Szajaba wczesniej pisala ze ciezko by to nadzorowac i ze dlatego tak jest. No ale moze niedlugo otworza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 06:57   #1862
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Ja jakoś ludzi na placach zabaw nie widzę…może boją się policji, za to dzieci na pump truck czy skate park jak najbardziej...niby karta że zamknięty ale teren nie ogrodzony także korzystają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy pump truck i od 18 maja jest normalnie otwarty, nawet na stronie gminy o tym informowano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 07:06   #1863
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez lusia032 Pokaż wiadomość
Mamy pump truck i od 18 maja jest normalnie otwarty, nawet na stronie gminy o tym informowano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też otwarty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 07:24   #1864
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Co to jest pump truck?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 07:49   #1865
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Trochę mnie dziwi to cackanie się z siłowniami, skoro otworzyli już sale gimnastyczne dla wynajmujących je osób. Mam znajomego, który z grupką przyjaciół (ok. 10 osób) wynajmuje szkolna sale gimnastyczną 2x w tygodniu, żeby sobie pograć (sport kontaktowy). Szatnia szkolna mała, prysznice działają normalnie, nie zauważyli, żeby po nich czy po wcześniejszej grupie przyszedł ktoś zdezynfekować pomieszczenie czy ławki. A z siłowniami mają o dziwo taaaki problem? Pfff.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 07:52   #1866
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
Trochę mnie dziwi to cackanie się z siłowniami, skoro otworzyli już sale gimnastyczne dla wynajmujących je osób. Mam znajomego, który z grupką przyjaciół (ok. 10 osób) wynajmuje szkolna sale gimnastyczną 2x w tygodniu, żeby sobie pograć (sport kontaktowy). Szatnia szkolna mała, prysznice działają normalnie, nie zauważyli, żeby po nich czy po wcześniejszej grupie przyszedł ktoś zdezynfekować pomieszczenie czy ławki. A z siłowniami mają o dziwo taaaki problem? Pfff.
Bo w ich działaniu nie ma żadnej logiki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 08:08   #1867
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Ok. Wiesz jakby miało być bezpiecznie, to musieliby cały czas dezynfekować place zabaw, a to trudne. Nie chcą brać na siebie tej odpowiedzialności.
w kontekście otwieranych juz na dniach siłowni, gdzie nie da sie 'caly czas' ich dezynfekowac w trakcie ćwiczeń to dziwi mnie zamknięcie placów zabaw- które sa na powietrzu, dzieci na pewno się w trakcie zabawy na nim tak mocno nie pocą jak ludzie na siłowni. A do tego chyba wszystkie rzetelne statystyki i badania mówią, ze dzieci sa rzadziej zarażone koroną (nie mylić z klikbajtowymi nagłowkami w faktach i onetach itp.)


Jak dla mnie to po prostu kolejny przykład na bezmyslnośc i lekceważenie przez decydentów potrzeb grupy, która nie moze/nie będzie na nich głosować.
W d..ie mam taką praworzadność wobec przepisów, które wg mnie są niesprawiedliwe - tylko dlatego że są 'zarządzone". Juz chyba historia powinna ludzi nauczyc, że nie wszystkie wymysły władzy maja sens





U mnie na osiedlu te otaśmowania na placach juz porozrywane przez wiatr głownie, tony plastikowych śmieci
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 08:24   #1868
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Co to jest pump truck?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie fale z asfaltu do jazdy na deskorolce czy rolkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:18   #1869
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Tak według mnie to pocenie ma niewiele wspólnego z zarażaniem.

W związku z zamknięciem placu zabaw i boomem na działki, o którym pisałam wcześniej, to na tych ogrodach, gdzie rodzice mają działkę, nie ma już ani jednej wolnej. Niektóre stały po kilka lat opuszczone i zarośnięte, a teraz ludzie budują tam huśtawki, altany grillowe itd. Ogólnie, tak po namyśle, pomysł wcale nie jest głupi, bo jak ktoś mieszka w bloku, to nawet jak i ten plac zabaw kiedyś otworzą, to i tak jest niewiele miejsc, gdzie taki człowiek może na legalu grilla zrobić. Działki ogrodzone, więc w zasadzie kontrola kto wchodzi, kto wychodzi, można dzieciaki puścić luzem (no prawie), piwa się napić i wrócić do domu autobusem.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:23   #1870
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Tak według mnie to pocenie ma niewiele wspólnego z zarażaniem.

W związku z zamknięciem placu zabaw i boomem na działki, o którym pisałam wcześniej, to na tych ogrodach, gdzie rodzice mają działkę, nie ma już ani jednej wolnej. Niektóre stały po kilka lat opuszczone i zarośnięte, a teraz ludzie budują tam huśtawki, altany grillowe itd. Ogólnie, tak po namyśle, pomysł wcale nie jest głupi, bo jak ktoś mieszka w bloku, to nawet jak i ten plac zabaw kiedyś otworzą, to i tak jest niewiele miejsc, gdzie taki człowiek może na legalu grilla zrobić. Działki ogrodzone, więc w zasadzie kontrola kto wchodzi, kto wychodzi, można dzieciaki puścić luzem (no prawie), piwa się napić i wrócić do domu autobusem.
nie kazdego stac na zakup działki (nawet po cenach sprzed epidemii ...) no i nawet jesli to sama widzisz, ze liczba dzialek ograniczona.
Dzieciaki tak naprawdę sie juz od tych 2-4? tygodni często razem bawią na podwórkach, u znajomych na chacie, w przedszkolach nawet, skokowego wzrostu zachorowań z tej okazji nie ma, to co tu tak teoretycznie i statystycznie by zaszkodzilo to, że bawią się akurat na placu zabaw?
Dla mnie to w tym momencie jest tak durny zakaz jak zamknięcie WSZYSTKICH lasów wcześniej.
Tak przy okazji to nadal uważam, że odmrażanie powiatami mialoby wiekszy sens niz całymi województwami , skoro rzad niby w hasłach propagował identyfikacje, izolacje to nie powinno byc tak ze izoluje sie faktycznie te osoby, obszary, gdzie w danym okresie zagrożenie, podejrzenia zarazeń są większe? A nie chaos i brak pomyślunku jak to moja babcia mawiała...
I szczerze wątpie czy by sie taka metody spotkały z duzym sprzeciwem społecznym, ludzie wiedząc , że akurat u nich jest większy przyrost tez by chyba byli - w wiekszości - nastawieni ostrożnościowo i sie stosowali.- zwłaszcza jakby wiedzial, ze jest to czasowa "kwarantanna" tzn. izolacja, np. te 2-3 tygodnie do wygaszenia przyrostów. a tak to wiekszośc już ma gdzieś zakazy, bo nie wiadomo ile to jeszcze, kiedy ta druga fala - to chca pokorzystać póki ich "nie złapią".





Czemu uwazasz, ze pocenie niewiele wspolnego ma? tym wirusem się udzie droga kropelkową podobno zarazają głownie - to im wieksza i wiecej tych kropel gdzie na powierzchni osiądzie tym wiecej tego możliwego wirusa, czy nie? a potencjał zarażenia tez od ilości wirusa zalezy?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:33   #1871
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 10:48   #1872
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87881091]nie kazdego stac na zakup działki (nawet po cenach sprzed epidemii ...) no i nawet jesli to sama widzisz, ze liczba dzialek ograniczona.
Dzieciaki tak naprawdę sie juz od tych 2-4? tygodni często razem bawią na podwórkach, u znajomych na chacie, w przedszkolach nawet, skokowego wzrostu zachorowań z tej okazji nie ma, to co tu tak teoretycznie i statystycznie by zaszkodzilo to, że bawią się akurat na placu zabaw?
Dla mnie to w tym momencie jest tak durny zakaz jak zamknięcie WSZYSTKICH lasów wcześniej.
Tak przy okazji to nadal uważam, że odmrażanie powiatami mialoby wiekszy sens niz całymi województwami , skoro rzad niby w hasłach propagował identyfikacje, izolacje to nie powinno byc tak ze izoluje sie faktycznie te osoby, obszary, gdzie w danym okresie zagrożenie, podejrzenia zarazeń są większe? A nie chaos i brak pomyślunku jak to moja babcia mawiała...
I szczerze wątpie czy by sie taka metody spotkały z duzym sprzeciwem społecznym, ludzie wiedząc , że akurat u nich jest większy przyrost tez by chyba byli - w wiekszości - nastawieni ostrożnościowo i sie stosowali.- zwłaszcza jakby wiedzial, ze jest to czasowa "kwarantanna" tzn. izolacja, np. te 2-3 tygodnie do wygaszenia przyrostów. a tak to wiekszośc już ma gdzieś zakazy, bo nie wiadomo ile to jeszcze, kiedy ta druga fala - to chca pokorzystać póki ich "nie złapią".





Czemu uwazasz, ze pocenie niewiele wspolnego ma? tym wirusem się udzie droga kropelkową podobno zarazają głownie - to im wieksza i wiecej tych kropel gdzie na powierzchni osiądzie tym wiecej tego możliwego wirusa, czy nie? a potencjał zarażenia tez od ilości wirusa zalezy?[/QUOTE]
Nie twierdzę, że zakup działki to cudowne remedium, ale śmieszy mnie, że przez lata pies z kulawą nogą się nie zainteresował, a teraz nagle powrót do natury

Co do pocenia- mogę się mylić, ale wirusa nie da się wypocić i w pocie nie jest on obecny. Droga kropelkowa to według mnie kaszlnięcie i kichnięcie. Dlatego nie sądzę, że spocony człowiek rozsiewa bardziej niż suchy z samego faktu spocenia.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:53   #1873
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87881091]
Czemu uwazasz, ze pocenie niewiele wspolnego ma? tym wirusem się udzie droga kropelkową podobno zarazają głownie - to im wieksza i wiecej tych kropel gdzie na powierzchni osiądzie tym wiecej tego możliwego wirusa, czy nie? a potencjał zarażenia tez od ilości wirusa zalezy?[/QUOTE]

Zarażenie drogą kropelkową dotyczy tego, co wydostaje się z dróg oddechowych a nie przez pot.
Zresztą coraz więcej się mówi (znowu dr Drosten) o tym, że większa rolę niż wcześniej sądzono ma zarażanie się drogą inhalacyjną czyli przez cząsteczki wiszące w powietrzu, a one powstają nie tylko przez kichanie i kaszel, ale też podczas mówienia- im głośniej, tym więcej ich się "produkuje".
W tym kontekście mycie rąk wiele nie pomoże. Drosten wyraził przypuszczenie, że ledwo 10% zarażeń następuje przez "zawirusowane" dłonie. Ale WHO dalej swoje, najważniejsze mycie rąk

I tutaj wszelkie aktywności na świeżym powietrzu są obarczone bardzo niskim ryzykiem złapania wirusa w jakikolwiek sposób.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-05-26 o 10:54
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:54   #1874
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 845
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Ok goczek rozumiem. Tylko wiesz w silowniach ma kto to dezynfekowac na placach zabawach nie do konca. Chociaz skoro inne miejsca otwieramy to w sumie i to by mozna.

Ja dzisiaj bylam u fryzjera tym razem na strzyzeniu bez blond pasemek bo jednak mniej kasy teraz i jest roznica wydac za mnie 50 zl za strzyzenie czy 150 zl z pasemkami. Trpche pogadalysmy z fryzjerka jest bardzo mila. Oczywiscie ja trzymam sie przepisow i nie zdejmowalam maski ale sama powiedziala ze moge zdjac. No to zdjelam skoro tak mowila. Ona miala przylbice powiedziala ze jak juz to wazniejsze zeby ona miala. Plyny do dezynfekcji byly, bylam sama w salonie. Potem bylam na cmentarzu u mamy. Dzien Matki smutny u mnie ale co zrobic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:23   #1875
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87880614]w kontekście otwieranych juz na dniach siłowni, gdzie nie da sie 'caly czas' ich dezynfekowac w trakcie ćwiczeń to dziwi mnie zamknięcie placów zabaw- które sa na powietrzu, dzieci na pewno się w trakcie zabawy na nim tak mocno nie pocą jak ludzie nówią, ze dzieci sa rzadziej zarażone koroną (nie mylić z klikbajtowymi nagłowkami w faktach i onetach itp.)


[/QUOTE]

Są rzadziej zarażone, ale dalej być mogą oraz przenosić. Placów zabaw nikt nie będzie co chwilę dezynfekował. Pomijając fakt, że dzieci to dzieci.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:33   #1876
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Dzisiaj przeżyłam lekkie zdziwienie , kiedy czytałam o zatrzymanej przez policję pielgrzymce .Zdziwienie,że ksiądz wpadł na ten pomysł i że znalazł chętnych wiernych.



http://https://tvn24.pl/lodz/koronaw...olicji-4594429
Zamknięte kolejne przedszkole z powodu koronawirusa,tym razem w Wielkopolsce. W najbliższych dniach może więc trochę wzrosnąć liczba chorych temu województwu.



http://https://tvn24.pl/poznan/koron...tannie-4594021


Co do placów zabaw w okolicy to u mnie ludzie się stosują i nie zauważyłam ,żeby ktoś nielegalnie korzystał.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:40   #1877
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przeżyłam lekkie zdziwienie , kiedy czytałam o zatrzymanej przez policję pielgrzymce .Zdziwienie,że ksiądz wpadł na ten pomysł i że znalazł chętnych wiernych.



http://https://tvn24.pl/lodz/koronaw...olicji-4594429
Zamknięte kolejne przedszkole z powodu koronawirusa,tym razem w Wielkopolsce. W najbliższych dniach może więc trochę wzrosnąć liczba chorych temu województwu.



http://https://tvn24.pl/poznan/koron...tannie-4594021


Co do placów zabaw w okolicy to u mnie ludzie się stosują i nie zauważyłam ,żeby ktoś nielegalnie korzystał.
Tak, zamkneli przedszkole w ktorym byla az 5 dzieci. Raczej nie przelozy sie to na duzy wzrost.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:42   #1878
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Tak, zamkneli przedszkole w ktorym byla az 5 dzieci. Raczej nie przelozy sie to na duzy wzrost.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawie jak na kopalniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:01   #1879
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 845
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przeżyłam lekkie zdziwienie , kiedy czytałam o zatrzymanej przez policję pielgrzymce .Zdziwienie,że ksiądz wpadł na ten pomysł i że znalazł chętnych wiernych.



http://https://tvn24.pl/lodz/koronaw...olicji-4594429
Zamknięte kolejne przedszkole z powodu koronawirusa,tym razem w Wielkopolsce. W najbliższych dniach może więc trochę wzrosnąć liczba chorych temu województwu.



http://https://tvn24.pl/poznan/koron...tannie-4594021


Co do placów zabaw w okolicy to u mnie ludzie się stosują i nie zauważyłam ,żeby ktoś nielegalnie korzystał.
Wczoraj przeczytalam ale zapomnialam dodac ze w mazowieckim tez jakies chore osoby z przedszkola kolo Wolomina. Te przedszkole chyba na razie sie nie otworzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 16:04   #1880
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:06   #1881
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87882015]Prawie jak na kopalniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Przecież napisałam,że trochę . Poza tym 5 dzieci plus jakieś przedszkolanki itd. to chyba już będzie trochę ludzi.
Takiej masakry jak na Śląsku jeśli chodzi o zarażenia nie spodziewam się w innych częściach kraju, ale Wielkopolska ma całkiem sporą liczbę chorych. Mazowieckie np. niby większe, ale poziom zarażonych jest taki bardziej stabilny .
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:06   #1882
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

A dziś była konferencja? Mówili coś ciekawego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:10   #1883
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:19   #1884
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzisiaj w autobusie widziałam młodą dziewczynę. Była bez maseczki, ale w rękawiczkach grzebała sobie w nosie
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:28   #1885
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Dzisiaj w autobusie widziałam młodą dziewczynę. Była bez maseczki, ale w rękawiczkach grzebała sobie w nosie
Fuuuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:33   #1886
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87879954]Zależy ile ma się do pracy. Ja mam 25 km w jedną strone i nie ma opcji, że się nie umyje w pracy.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]to na pewno 25 km rowerem to też już jest jakaś masakra.
Poza tym jeśli czuje się potrzebę aby się umyć to przecież tylko dobrze gdy jest sposobność. Idąc tym tokiem rozumowania ciuchy można zmienić w łazience i odświeżyć się przy umywalce, zajęłoby to kilka minut i jeśli komuś by z jakiegoś powodu zależało to by to robił.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:42   #1887
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

28.5 od 7 rano na limango (taki klub zakupowy) będzie kampania kasków rowerowych Bell. Może się komuś przyda


cały dzień czekałam na info o maseczkach i nic :/
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 17:23   #1888
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Przecież napisałam,że trochę . Poza tym 5 dzieci plus jakieś przedszkolanki itd. to chyba już będzie trochę ludzi.
Takiej masakry jak na Śląsku jeśli chodzi o zarażenia nie spodziewam się w innych częściach kraju, ale Wielkopolska ma całkiem sporą liczbę chorych. Mazowieckie np. niby większe, ale poziom zarażonych jest taki bardziej stabilny .
A to na Śląsku jest jakaś masakra? Pytam poważnie, bo pomimo dużej ilości dodatnich wyników nie słyszy się o przeładowaniu/zablokowaniu szpitali na Śląsku chorymi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 17:25   #1889
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Przecież napisałam,że trochę . Poza tym 5 dzieci plus jakieś przedszkolanki itd. to chyba już będzie trochę ludzi.
Takiej masakry jak na Śląsku jeśli chodzi o zarażenia nie spodziewam się w innych częściach kraju, ale Wielkopolska ma całkiem sporą liczbę chorych. Mazowieckie np. niby większe, ale poziom zarażonych jest taki bardziej stabilny .
W wielkopolskim obecnie 95% nowych zarazen to pracownicy jednej firmy, stad te przyrosty w ostatnich dniach. Za chwile sie uspokoi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 17:32   #1890
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
to na pewno 25 km rowerem to też już jest jakaś masakra.
Poza tym jeśli czuje się potrzebę aby się umyć to przecież tylko dobrze gdy jest sposobność. Idąc tym tokiem rozumowania ciuchy można zmienić w łazience i odświeżyć się przy umywalce, zajęłoby to kilka minut i jeśli komuś by z jakiegoś powodu zależało to by to robił.
bez przesady, zalezy od roweru, na szosowym spokojnie i 40 mozna jezdzic, jesli ma sie w pracy prysznic. U mnie to nic specjalnego, duzo ludzi przerzuca sie na rowery w okresie od wiosny do jesieni

+133 nowe przypadki zachorowam oby tak dalej. Ciekawe jak sytuacja zacznie sie przedstwiac po 1 czerwca

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2020-05-26 o 17:36
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-28 11:27:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.