Proszę o pomoc!! Fryzura i makijaz dla mojej dziewczyny.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 08:45   #1
robiczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1

Proszę o pomoc!! Fryzura i makijaz dla mojej dziewczyny..


Witam serdecznie.
Sprawa dotyczy mojej dziewczyny,z którą w piątek idziemy na studniówke.
Chciałbym zarówno jak i ona żeby wyglądała pięknie, ale nie bardzo wiemy jak to zrobić.
Wcześniej nie bardzo myślała o "tych" sprawy, bo to twarda harcerka była, ale dla mnie chce o to zadbać. Ja jej ciągle mówie że jest nieoszlifowanym diamencikiem - bo jest!


W piatęk przed studniówką ma umówionego fryzjera i kosmetyczke.
Włosów nie chce na razie ścinać, chociaż moge jej to delikatnie zasugerować
Na zdjęciu ma je spięte, ale rozpuszczone sięgają do ramienia i mają tendencję do skręcania się.
Nigdy nie miała jakiejś specjalnej fryzury, co byście jej doradziły/li ?

Co do makijażu to wolna ręka, na pewno będzie miała regulacje brwi.
Ps.Zaczęła używać masła kakaowego bo ma troche sine pod oczkami. Jest coś lepszego??
Ps2.Ma taka małą deformację noska, który wygląda trochę jak taka mała bulwa, da się coś z tym zrobić??


Bardzo proszę o wasze rady, co zmienić, co zostawić.
CO wogóle robić po kolei, bo szczerze mówiąc narazie jesteśmy w kropce, a zostały nam dwa dni!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,0 KB, 321 załadowań)
robiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 10:08   #2
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Proszę o pomoc!! Fryzura i makijarz dla mojej dziewczyny..

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pa91fd5e8f16d4f3f6b8e51b89c907dcd_62112020.jpg (21,5 KB, 79 załadowań)
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 12:40   #3
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Proszę o pomoc!! Fryzura i makijaz dla mojej dziewczyny..

jaka regulacja? ona ma i tak dość cienkie brwi, a teraz w modzie grubsze są. myślę, że wystarczają ce będzie zaczesanie ich do góry i utrwalenie lakierem. co do makijażu to ile Twoja dziewczyna może przeznaczyć na kosmetyki? najlepiej by już dziś kupiła i poćwiczyła, jeżeli do tej pory nie malowała się. czy może ta kosmetyczka ma ją umalować? dobre rozwiązanie jeśli ona sama tego nigdy nie robiła ale ja jestem sceptycznie nastawiona do kosmetyczek, wizażystki tak, bo to ich praca ale z kosmetyczek to niewiele umie wykonać świetny makijaż. jak będzie ubrana? fryzura i makijaż razem z sukienką i dodatkami muszą tworzyć całość. myślę, że u fryzjerki powinna poprosić o jakieś bardzo efektowne upięcie z wyprostowanych włosów. tak by część włosów była puszczona a część upięta. Twoja dziewczyna ma ślicznie owalną buzię i w każdej fryzurze będzie dobrze wyglądać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8297962.jpg (44,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5409742.jpg (27,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6194133.jpg (11,3 KB, 42 załadowań)
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:58   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Proszę o pomoc!! Fryzura i makijaz dla mojej dziewczyny..

Deformację nosa da się zamaskować korektorem-tu może jej pomóc kosmetyczka.Trwale da się to usunąć tylko operacyjnie-operacją chrząstki nosa.
Na pewno nie dzień przed studniówką.Ale jeśli to jej przeszkadza to może kiedyś o tym pomyśli.
Pod oczami ma cienie. To u wielu kobiet dziedziczne.Też tak mam. Do pielęgnacji polecam koncentrat z witaminą K wzmacniający naczynka (Farmona, seria Dermacos) a do makijażu korektor.Najlepiej w płynie. Ja używam Ever Fresh Maybelline (light beige).Nakłada się go kropkami pod okiem i wklepuje, można przypudrować ale niekoniecznie. Najlepiej żeby w drogerii sprawdziła odcień przed zakupem,powinien być ciut jaśniejszy od koloru skóry.Najlepiej sprawdzać na twarzy np. na policzku a nie na dłoni bo dłoń ma troszkę inny odcień niż skóra twarzy.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:17   #5
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Proszę o pomoc!! Fryzura i makijaz dla mojej dziewczyny..

Jaka śliczna dziewczyna!
Deformacja nosa??? Jest słodziutki!
Dziwne, że to ty, jej chłopak, szukasz dla niej pomysłów jak ma wyglądać, czemu sama nie napisze? Z całego twojego postu zrozumiałam tyle, że chcesz ją zmienić trochę na siłę, ma wyglądać tak jak to sobie wyobraziłeś. Doceń ją trochę!
Z fryzurą to radziłabym upiąć u fryzjera do góry, a makijaż przede wszystkim naturalny, a kosmetyczki mają tendencję do makijaży 'weselnych', więc uwaga.
I zostaw jej te brwi w spokoju chłopaku!! Wiesz, że dzwoni ale nie w którym kościele. Takie naturalne dodają uroku młodej dziewczynie
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.