Co mogę w sobie zmienić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 23:09   #31
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

jeśli chodzi o trądzik, to ja sie wyleczyłam taką kuracją: płyn Davercin + krem brzoskwiniowy z avonu. no i zero wyciskania krostek! zadziałało!
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 05:23   #32
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

korektorek maybellinu wczoraj zakupiony nie wiem, czy dobrze zrobiłam, ale wziełam ten ciemniejszy- pani w drogerii stwierdziła, że lepiej w nim wyglądam. w najgorszym wypadku zawsze chyba mogę wymienić

kakti, płyn davercin już przerabiałam. O ile sie nie mylę, jest on na bazie erytromycyny. Mi to nie wystarcza ja mam dość silny trądzik, więc muszę mieć terapię skojarzoną tj antybiotyk wewnętrzny+coś na skórę. A w Acnemycynie (jak i Isotrexinie który miałam wcześniej) oprócz erytromycyny jest jeszcze retinoid.
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:23   #33
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Juz jest duzo lepiej.Fryzurka ok.Natomiast zmienilabzm kosmetyczke ktora regulowala brwi.Nadalabym im innz ksztalt i moze jakas delikatna brazowa henna zeby ladnie wymodelowac ksztalt buzi...raczej nie bawilabym sie z tym sama bo bardzo latwo zepsuc sobie efekt.
Przy makijazu polecam podklad z duza iloscia pigmentu(warto zainwestowac np.w la rocha)lepsze to niz pudrowanie bo jak ktos tu juz pisal zapycha pory,oczka sa szeroko rozstawione wiec w wewnetrznzch kacikach malowalabym na ciemniejszy kolor a w zewnetrznych jasnym......
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:01   #34
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

a mam jeszcze pytanie: jak bym wyglądała w kasztanowych włosach, albo np odcieniu takim jak mroźny kasztan z castingu loreala?
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 09:35   #35
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

to tak: teraz trochę czasu minęło, dodaję kolejne zdjęcia. Bardzo bym prosiła o poradę dot włosów i makijażu na chwilę obecną (włoski chcę trochę zapuścić). Co do brwi: WIEM trzeba je wyregulować, jutro jestem umówiona

a i proszę, powiedzcie mi jakim jestem typem urody bo nie wiem waham się między wiosną a latem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100391.jpg (60,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100404.jpg (50,3 KB, 133 załadowań)
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:19   #36
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

O!!! w tych wloskach wygladasz naprawde ok Bardzo mi sie podoba.Co do makijazu to bym Ci radzila podkreslic oczy- ale nie za mocno bo masz jasne brwi i naturalny makijaz bedzie Ci bardziej pasowal
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.


kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:50   #37
martyna_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

od razu lepiej ci w brazie az mi szczeka opadla ja tez chce sie tak zmienic ;]
martyna_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 13:29   #38
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

bez porównania w brązie wyglądasz o 1000 %ładniej

zmiana na duży +
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 14:46   #39
agnis2908
Zadomowienie
 
Avatar agnis2908
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 753
GG do agnis2908
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Jaka metamorfoza!! Jeju, ślicznie Ci teraz w tych włoskach. Bardzo ładnie wyglądasz.Naprawdę Ci dobrze dziewczyny doradziły, we wszystkim. Chyba też poproszę Was o pomoc.
__________________





agnis2908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:19   #40
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Ooo, ten kolor bardzo Ci pasuje. Chyba poprawiła Ci się takrze kondycja włosów o ile mnie oko nie myli.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:21   #41
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Ooo, ten kolor bardzo Ci pasuje. Chyba poprawiła Ci się takrze kondycja włosów o ile mnie oko nie myli.
Też myślę, że są w lepszej kondycji bo staram się je odżywiać. I przede wszystkim nie dotykam się już do farb Palette czy Garnier <bez urazy dla osób, które je lubią, mi po prostu niszczyły włosy>, Ale niestety nadal szybko się przetłuszczają. Na razie od dermatologa dostałam jakiś szampon, zostaje mi tylko go wykupić i przetestować.
Dziękuję Wam bardzo za dotychczasową pomoc, i jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysł na mnie, to słucham <raczej czytam> uważnie

jak mogłabym podkreślić oczy, by mi pasowało? tusz do rzęs to wiem, ale co jeszcze mogę użyć?
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM



Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-02 o 23:09 Powód: post pod postem
martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 18:44   #42
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez martajg
jak mogłabym podkreślić oczy, by mi pasowało? tusz do rzęs to wiem, ale co jeszcze mogę użyć?
Proponowała bym subtelny makijaż. Całą powiekę malujesz jasnym beżowym cieniem, załamania powieki i zewnętrzne kąciki brązowym. Rozświetlenie pod łukiem brwiowym i w wewnętrznych kącikach oczu. Można też dołączyć podkreślenie brązowa kredką. Róż na policzki w odcieniach różu by Ci pasował.
Kolorowe makijaże wymagają wprawy dlatego najlepiej najpierw popróbować takie naturalne.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 18:33   #43
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

W nowym kolorze wyglądasz WSPANIALE! naprawdę super!
Co do brwi - myslę, że powinnaś je trochę skrócić od strony zewnętrznej. (załączam przerobione zdjęcie żeby było jasne o co mi chodzi)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100404a.jpg (51,8 KB, 62 załadowań)
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:48   #44
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Zabijcie mnie, co? Kolor, który wcześniej miałam, czyli ten jak ja go nazwałam lekko rudawy wyszedł po pomalowaniu ciemnym blondem na te jasne włosy ( i nie wiedziałam co to za kolor tak naprawdę mi wyszedł) i teraz próbowałam znów zafarbować, bo tamten się już w większości sprał. No i wzięłam chyba za ciemny odciań nie wiem, sama, co o nim myśleć- załączę zdjęcie. A jakby ktoś umiał określić, jaki był to kolor na poprzednich zdjęciach, to proszę o podpowiedź będę bardzo wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1310658.jpg (58,0 KB, 75 załadowań)
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:15   #45
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Hej! Kolor który masz teraz ŚWIETNIE Ci pasuje!! i nie zmieniaj go
Ogólnie to radziłabym Ci, tak jak tu już dziewczyny pisały:
- włosy, ja bym radziła je prostować prostownicą mi się włosy identycznie kręcą jak Tobie na pierwszym zdjęciu ktore wrzuciłaś, ale ja już od ładnych parę lat je prostuje..inaczej czuje że jakąkolwiek fryzurkę bym nie miała to ona poprostu nie ma kształtu
- wizyty w solarium, nie za często, tak ok. 2 razy w tygodniu tak ok. 7 min każda wizyta,
- brwi bym jeszcze troche wyregulowała od zewnątrz aby były cieńsze, tu bliżej nosa może być,
- rzęsy tuszuj je tuszuj, a jeszcze lepiej jakbyś sobie kupiła zalotkę do rzęs i je troche podkręciła i na co dzień na podkreślenie oczek myślę że to by wystarczyło, czasem może delikatnie kredką podkreślić dolną powieke,
- na cerę to jakiś delikatny podkładzik w miodowym kolorku i troszkę różu na policzka
- bezbarwny błyszczyk

Myślę że to wystarczy, masz bardzo ładną młodą buzię, więc niewiele Ci potrzeba
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:45   #46
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Hej! Kolor który masz teraz ŚWIETNIE Ci pasuje!! i nie zmieniaj go
Ogólnie to radziłabym Ci, tak jak tu już dziewczyny pisały:
- włosy, ja bym radziła je prostować prostownicą mi się włosy identycznie kręcą jak Tobie na pierwszym zdjęciu ktore wrzuciłaś, ale ja już od ładnych parę lat je prostuje..inaczej czuje że jakąkolwiek fryzurkę bym nie miała to ona poprostu nie ma kształtu
- wizyty w solarium, nie za często, tak ok. 2 razy w tygodniu tak ok. 7 min każda wizyta,
- brwi bym jeszcze troche wyregulowała od zewnątrz aby były cieńsze, tu bliżej nosa może być,
- rzęsy tuszuj je tuszuj, a jeszcze lepiej jakbyś sobie kupiła zalotkę do rzęs i je troche podkręciła i na co dzień na podkreślenie oczek myślę że to by wystarczyło, czasem może delikatnie kredką podkreślić dolną powieke,
- na cerę to jakiś delikatny podkładzik w miodowym kolorku i troszkę różu na policzka
- bezbarwny błyszczyk

Myślę że to wystarczy, masz bardzo ładną młodą buzię, więc niewiele Ci potrzeba
dziękuję za rady
co do solarium to nie mogę się opalać mam bardzo delikatną skórę i zawsze mam plamy od słońca . zresztą uzywam retinoidów, więc opcja solarium odpada.

a czy znasz jakiś tusz godny polecenia? ale taki by rozdzielał dobrze rzęsy? bo nie mogę na rzaden natrafić by był dobry miałam tzn mam polecany tusz wonder z oriflame, ale mi nie przypadł do gustu. Z tuszów to szukam czegoś tak do 25-30 zł, mam chrapkę na max faktora, ale dopóki nie znajdę dorywczej pracy to nie mam co na niego liczyć.

Z prostownicą spróbuje jutro może coś z tego wyjdzie
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:02   #47
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

jak do 30zl to mi rozdzielal rzesy astor look out.
a z wonder lash oriflame tez bylam bardzo zadowolona, moze musisz nabrac wprawy?
podobno dobry jest l'oreal telescopic, a z max factora uzywalam 2000calorie - na allegro z przesylka niecale 30zl od sprawdzonych sprzedawcow
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:36   #48
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
jak do 30zl to mi rozdzielal rzesy astor look out.
a z wonder lash oriflame tez bylam bardzo zadowolona, moze musisz nabrac wprawy?
podobno dobry jest l'oreal telescopic, a z max factora uzywalam 2000calorie - na allegro z przesylka niecale 30zl od sprawdzonych sprzedawcow
o, to zaraz idę zerknąć
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:26   #49
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

bardzo ładnie Ci w ciemnych wloskach ja też już jakiś czas temu przeszłam z blondu na ciemny brąz i jestem zadowolona
a co do makijażu to pewnie się powtórzę: dobrze wytuszowane rzęsy, delikatna kreska i ewentualnie jakieś naturalne cienie
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 22:57   #50
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez martajg Pokaż wiadomość
dziękuję za rady
co do solarium to nie mogę się opalać mam bardzo delikatną skórę i zawsze mam plamy od słońca . zresztą uzywam retinoidów, więc opcja solarium odpada.

a czy znasz jakiś tusz godny polecenia? ale taki by rozdzielał dobrze rzęsy? bo nie mogę na rzaden natrafić by był dobry miałam tzn mam polecany tusz wonder z oriflame, ale mi nie przypadł do gustu. Z tuszów to szukam czegoś tak do 25-30 zł, mam chrapkę na max faktora, ale dopóki nie znajdę dorywczej pracy to nie mam co na niego liczyć.

Z prostownicą spróbuje jutro może coś z tego wyjdzie
No to faktycznie solarium odpada, ale nie szkodzi
Hmm co do tuszu to ja sama ciągle eksperymentuje, ostatnio zaszalałam i kupiłam za 35zł tusz Maxfactor 2000 calorie z podkręcaną szczoteczką, no efekt mi się podoba ale ja to mam jakąś manię z rzęsami - ciągle bym chciała żeby były jeszcze gęściejsze, podkręcone i dłusze :P więc tusz jako tusz jest dobry, to tylko ja mam chyba coś ze sobą ;P

Wrzuć fotkę z wyprostowanymi włoskami chętnie zobacze
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 01:33   #51
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

podoba mi sie grzyka, wydaje mi sie ze troche za bardzo pocieniowala reszte wloskow. zastanawiam sie nad brazem. zaraz pokombineje
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 01:41   #52
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

przepraszam jakos mi sie te zalaczniki w brazowym kolorku nie otwieraly, ale juz mam i widze ze switnie grzywka ktora dobralam i nowy kolorek extra

solarium
tusz
róż
błyszczyk

prostownicy Ci nie doradze bo bedziesz meczyc wloski ale zakupilabym takie wieksze walki rzepowe i wloski by ci sie podniosly. jakie lakier i voila!!!!!

no i zaszalej z jakimis dodatkami, jakies wieksze kolczyki zeby rzucaly sie w oczy , z doswiadcznia Ci doradze wez takie ktorych normalnie bys sobie nie kupila !!!!

i te walki rzepowe serio mysle ze to bardzo dobry pomysł


i co robisz ze ci brwi tak szybko rosna? jakas specjalna dieta? ja moje zapuszczam i zapuszzczam i konca sie widac
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.