Pytanie do Pani kosmetyczki :( mam chyba problem z naczynkami przy nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 11:43   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Unhappy

Pytanie do Pani kosmetyczki :( mam chyba problem z naczynkami przy nosie


Witam. Chciałam się poradzic którejś z Pań kosmetyczek poniewaz od dłuższego czasu mam duży problem ze skórą przy nosie.
Zawsze była ona delikatna i czesto w jesien podrazniona nawet przez lekki katar , byla w tych miejscach zawsze lekko zaczerwieniona (delikatnie) ale to nie byl problem bo kladlam na te miejsca korektor i juz nic nie bylo widoczne. Później (jakies 2lata temu)dowiedzialam sie od kosmetyczki jak bylam na zabiegu oczyszczajacym ze mam duzo naczynek w tych okolicach i zeby bardzo uwazac bo moga one pęknąć i brzydko sie wylać. Nigdy nie przypuszczalam ze to moze byc to ,ale jak raz wzielam powiekszajace lusterko to zauwazylam ze te zaczerwienienie to poprostu naczynka. Wiec uwazalam na te miejsca. Ale niestety jakis czas temu , po tych wakacjach nawet nie wiem dokladnie w ktorym momencie ale po jednej stronie noska dosc w duzym obszarze (0,5cm) zrobila mi sie czerwona plama(nie wiem czy to sie naczynka powiekszyly?) troszke pieklo ,ale potem przeszlo i zostala tylko ta brzydka plama. Wszystko bylo by ok gdyby nie fakt ,że jak nakładam makijaz na te miejsca to po ok 30 minutach skora w tym miejscu bardzo sie łuszczy i to bardzo brzydko wygląda. Niedługo mam studniówkę i chciałabym to jakoś wyleczyć bo skoro trwa to już ok 3 miesiecy to chyba samo nie przejdzie Skóra naprawde bardzo i brzydko sie łuszczy w tych miejscach i chcialabym w jakis sposob to wyleczyc. Czy to jest mozliwe? czy to wlasnie oznacza ze te naczynia mi popekaly ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:35   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Pytanie do Pani kosmetyczki :( mam chyba problem z naczynkami przy nosie

powinnaś pójść do dermatologa, ale do dobrego i polecanego - takiego ,który dokładnie obejrzy Twoją skórę,bez obejrzenia zmian nie można nic stwierdzić, to łuszczenie w miejscu zaczerwienienia jest niepokojące i trzeba to sprawdzić. Być może nałożyło się kilka spraw np. to ,że nakładasz ciągle na to miejsce korektor, może naczynka się rozszerzyły ,a skóra jest przesuszona, a może to jest zapalenie łojotokowe , może inne zmiany chorobowe skóry - bez konsultacji nic poradzić nie można.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.