serum przeciwzmarszczkowe i/ lub ujedrniające dla mojego muminka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-02, 10:58   #1
Panterka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14
GG do Panterka26

serum przeciwzmarszczkowe i/ lub ujedrniające dla mojego muminka


Chce kupic mojej mamie na 51 urodziny serum. Czytałam, ze aby serum bylo skuteczne trzeba stosować kilka tygodni/ miesiecy i powtarzac stosowanie kilka razy w roku, dlatego szukam czegos do/ około 100 zł, raczej do cery wrażliwej. Nie wierze ze za ta cene cos widocznie spłyci zmarszczki, ale być może znacie z doswiadczenie Waszego lub Waszych mam specyfik, ktory co sprawia ze skóra nabiera blasku i jedrności i powstrzymuje proces starzenia skóry? Słyszałam o dobroczynnym działaniu witaminy C. Szukałam juz w KWC Czy moge liczyc na wasze rady i sugestie? Byc moze Pani Beata Krajnik lub jakas inna Pani kosmetyczka poleci cos fajnego? Naprawde jestem zielona... Pozdrawiam!
Panterka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 09:29   #2
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: serum przeciwzmarszczkowe i/ lub ujedrniające dla mojego muminka

Cześć Panterko26

kosmetyczką nie jestem ani żadną znawczynią , ale sama poszukuję kremu na noc dla mojego Mumina

No i znalazłam kremy Lieraca, moje typy to:

1. Arkeskin Visage 50ml. kosztuje 100 lub 120zł.

2. Coherence Nuit 50ml. w tubie 170zł. w słoiczku 220zł. bodajże.

Jeżeli chodzi o serum cos tam tez maja, ale nad tym nie zastanawiałam się podaje linka do strony www.lierac.com.pl

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 12:31   #3
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: serum przeciwzmarszczkowe i/ lub ujedrniające dla mojego muminka

A jaką Muminek ma skórę? Mój Muminek ma troszkę więcej lat, ale ostatnio bardzo sobie chwaliła maseczkę liftingującą z serii Serum Vegetal Yves Rocher. Czasem można sobie nią robić takie kuracje na noc. Podobno fantastycznie odżywiła i nawilżyła skórę (a Muminek lubi się opalać). Jeżeli chodzi o kremy, to zawsze w ciemno można jej kupić Erisa Fortessimo Maxima - bardzo jej odpowiada. W ogóle niewiele w sumie jest takich preparatów za normalną cenę dla pań po 50-tce. Ekskluzywne firmy owszem - dbają o klientki w tym wieku, ale inne to już niekoniecznie. Przy tym jak zwykle życzą sobie za swoje cuda makabrycznych sum, a ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że specyfik za kilkaset (żeby tylko kilkaset!!!) złotych rzeczywiście odmłodzi kogokolwiek. Myślę, że warto rozejrzeć się w ofercie Erisa, ponoć dobra jest też seria Eliksir Dermiki, ale ja jakoś zraziłam się do tej firmy i moja Mama także. Lierac - moja Mama używała któregoś z wymienionych przez Nefretete kremów, już nie pamiętam którego i o ile pamiętam była bardzo zadowolona. Może ta kuracja Lieraca w ampułkach byłaby odpowiednia?
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 22:06   #4
Panterka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14
GG do Panterka26
Re: serum przeciwzmarszczkowe i/ lub ujedrniające dla mojego muminka

Wielkie dzieki! Chyba zastanowie sie na LIERAC, znalazłam serum na ich stronce, oby tylko nie bylo za drogie. Ciekawa jestem czy dostane Lierac w lepszych drogeriach? Ale może ktos jeszcze mi podpowie, mam jeszcze tydzien czasu, wiec wole przemyslec dobrze.
Panterka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.