Różane kosmetyki Oriflame - warto? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-01, 20:36   #31
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Różane kosmetyki Oriflame - warto?

Anahstasio, jak sie sprawuje rozana seria do buzi?
Zastanawiam sie nad tonikiem.
Tzn rozwazam zakup toniku oriflame lub toniku dermiki z rozy damascenskiej. Jest oczywiscie miedzy nimi duza roznica, rowniez cenowa, ale moze ten z oriflame troche dorownuje dermice i mozna sie na niego skusic czy lepiej dodac te parę zlotych i jednak kupic dermike?
Mam cere tlusta przy czym jednoczesnie przesuszona i luszczaca sie, nawet po zelu do cery suchej z fitomedu juz mnie sciaga.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 12:15   #32
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Różane kosmetyki Oriflame - warto?

nie miałam jeszcze toniku Dermiki, więc nie mogę porównać, mogę tylko napisać o toniku Ori, chociaż dużo tego nie będzie, bo co tu pisać o toniku? nie czuć po nim jakiegoś super odświeżenia, mam wrażenie, że tonik nawilża skórę, bo zostawia na niej taką jakby właśnie nawilżającą i wygładzającą warstwę, skóra nie jest po nim lepka. tonik ma oczywiście zapach różany

mleczko dobrze zmywa makijaż z twarzy, z oczu nie bardzo. bardzo wydajne, zapach j.w.

krem do twarzy jest lekki, nawilżający, ale konsystencję ma w miarę gęstą, więc nie jest taki super lekki, lejący. pachnie bardzo intensywnie, chociaż ja sama tego nie czuję, ale gdy go nałożę, to domownicy pytają, czym się tak wyperfumowałam
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 19:23   #33
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Różane kosmetyki Oriflame - warto?

Nie wiem czy krem bylby dla mnie dobry, bo oprocz przesuszonej, mam tlusta cere, ale w toniku wlasnie o to mi chodzi. Sciaga mi skore po myciu, wiec taki tonik bedzie chyba jak najbardziej ok.
Nie moge dojsc do ladu z ta moja skora, bo od jakiegos czasu sie diametralnie zmienia. Kiedys uzywałam kosmetykow do typowej tlustej cery i bylo ok, a teraz nie dosc, ze oprocz tluszczu robi sie coraz bardziej sucha, to chyba jeszcze zaczyna sie robic wrazliwa
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.