szara, brzydka cera... z kłopotami :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-06, 14:31   #31
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Re: co na atopowo-łojotokowe zapalenie skory

ten temat pojawiał się już na forum, więc najpierw przejżyj archiwum (wpisz w wyszukiwarkę).

pozdrawiam
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 21:07   #32
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
apteczka dla skóry

czy macie swoje sprawdzone produkty, ktore można spokojnie umieścić w "apteczce"?? a w niej-wiadomo-ratunek w sytuacjach kryzysowych, niespodziewanych, np:
-na pryszczuchy wrrrr
-gdy skóra jest podrazniona/przesuszona/zaczerwieniona-ogólnie zbuntowana po np. nietrafionym kosmetyku, mrozie, dłuższym przebywaniu w pomieszczeniach z suchym powietrzem itp.
i co tam sobie jeszcze wymyslicie pzdr
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 16:55   #33
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
potrzebuję pomocy w doborze kosmetyków - koszmarna cera :((((

próbuje skomletować jakiś sensowny zestaw pielęgnacyjny i jak na razie kiepsko to wychodzi więc może ktoś mi coś doradzi tutaj?

moje skóra jest tak kapryśna i przewrażliwiona że już naprawdę nie wiem które delikatne kosmetyki wypróbować :0

w skrócie jest taka: WRAŻLIWA, trądzikowa (wypryski głównie na policzkach..na czole..i straszne pory na nosku i okolicy)..naczynkowa niestety (trochę zimna..gorący napój..nowy krem i policzki płoną czerwone)..wygląda nieciekawie..

kupiłam Iwostin Purritin na noc (użyty 1 raz i na razie raczej dobrze tolerowany)..uzywam trochę glinki różowej (krem z glinki białej też jest jako tako tolerowany)..do mycia żel kolastyny NASTOLATKI (nie wiem czemu ale tą serię moja kapryśna skóra najlepiej znosi)..do tego krem nawilżający Nastolatki..
próbowałam Effeclaru ale nie widziałam żadnego efektu..

raczej nie będę wymieniać co mnie uczulało bo byłaby to lista bardzo długa - łącznie z aptecznymi kremami w stylu Toleriane (jeśli tak się to pisze) i maseczką drożdżową

najbardziej mnie denerwuje że maseczki które są do cery wrażliwej ..mają dawać ukojenie wcale nie przynoszą ulgi
ale muszę czymś nawilżać skóre..bo jest dość sucha..zwłaszcza na nosku..
mocne preparaty antytrądzikowe w ogóle odpadają..

szukam kilku rzeczy:
- delikatny krem dobrze nawilżający który nie zapcha porów..
- krem na dzień z filtrami..
- jakąś kojącą maseczkę do cery naczynkowej i wrażliwej..
- jakiś fajny tonik (ideałem byłby antybakteryjny do cery wrażliwej..ale takiego chyba nie ma ) ..

może macie coś wypróbowanego? kupiłam tonik hipoalergiczny DERMIKI do cery bardzo wrażliwej..ale nie czuję żeby łagodził skóre..
zastanawiam się nad kremem Perfecta do cery naczynkowej i mieszanej ale boję się że znów będzie to wyrzucanie pieniążków..ech..
czy jest jakiś super delikatny tonik antybakteryjny? (nie musi matowić..ale żeby przy okazji nawilżania miał działanie anty)?

doradźcie coś proszę..zaczynam się bać że jedyny krem który mogę używać to Nastolatki a on chociaż jest łagodny słabo nawilża..i jednak nie widać żeby zwalczał rózne niespodzianki na twarzy :0
no i chciałabym zacząc stosować tonik..ale jak na razie wszystkie tylko podrażniają
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 19:45   #34
Artur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 32
Re: apteczka dla skóry

Fajny wątek .
Dołączam sie , ja mam jakis płyn na spirytusie na pojedyncze pryszcze z detreomycyna .(koszt 5 zl na recepte do zrobienia). Stosuje go rzadko, ale zawsze do niego wracam- od 4 lat.
Artur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.