Coś o brązowieniu ale TWARZY ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 18:56   #1
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772

Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)


Witajcie !

Wszedzie widze tylko watki o balsamach brazujacych i samoopalaczach do ciała I dobrze bo nawet przetestowałam dzięki Wam Wizażanki już kilka
Ale nie wiem co z twarza Czy np balsam brazujacy Soraya z orzechem nadaje sie do twarzy? Co wogóle stosujecie zeby całość wyglądała ok? Bo ładny brązik na ciele to nie problem ale z buźką to już tak...
Sama się nie odważyłam nałozyć balsamu brązującego na twarz - ale może warto? co Wy na to?
Która z Was tak zrobiła i jak efekty?
A co do samoopalaczy to od razu mowię NIE - są zbyt sztuczne i zbyt ciemne dla mnie.
Czekam na Wasze posty
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 19:08   #2
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

Witaj!
Nie musisz nakładać balsamu brązującego na twarz, gdyż sa specjalne kremy brązujące do twarzy.
Np. krem brązujacy Sopot firmy Ziaja, z tej serii jest jeszcze tonik
krem brązujacy firmy Bielenda jeszcze tej firmy jest tonik i mleczko brązujące.
Moim zdaniem balsam do ciała dla twarzy może być za tłusty.
Pozdrawiam.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 19:11   #3
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

A który z kremów do twarzy byś poleciła? Koleżanka miała sopot i rezultatu nie było widac Może ta Bielenda?
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 19:12   #4
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

moim zdaniem nie warto bo przecierz producentom zależy żeby ich kosmetyki były jak najbardziej funkcjonalnei wyróżniały się od konkurencji czyli jeśli nie piszą że coś jest też do buzi to ja bym raczej nie stosowała bo mogą być nieciekawe niespodzianki.Lepiej wybierz coś do twarzy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 19:17   #5
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

ja mam balsam spotu i smaruje nim zarówno cialo jak i twarz i nie widzę jakich szkodliwych efektów a już z sopotem to mam 3 latka za sobą ale generalnie jesli chcesz używac kremu brązującego to musisz go wybrać z tej samej serii co balsam by był ten sam odcien "opalenizny" i musisz liczyc się z tym że te kremy są słabsze niz balsamy (dlatego np ja uzywam balsamu i tu i tu
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:02   #6
TranceGirl
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 25
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

polecam samoopalacz do twarzy avon bronze mam troche piegów, kolor twarzy dosyc jasny i to mi świetnie pomaga. jeśli wychodzą jakieś smugi proponuje mieszać z mleczkiem do ciała albo jakims kremem nawilżającym
TranceGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:11   #7
Ewcia1111
Raczkowanie
 
Avatar Ewcia1111
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

No własnie dziewczyny...co zrobić żeby nasza twarz była bardziej opalona??? A może poleciłybyście takie kremy ale z troche wyższej pójki?? a.. i mam pytanie jeszcze czy np. po posmarowaniu twarzy lub nóg samoopalaczem możne sie opalać ????Całuski
__________________
Ewcia
Ewcia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 20:18   #8
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

Ja osobiście nie używała żadnego ze wspomnianych przeze mnie kremów, bo mam ciemną karnację. Ale moja siostra używa Ziaji i ma twarz tak jakby była lekko opalona. Zależy jaką kto ma cerę. Na jednego może działać a na drugiego nie.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:22   #9
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

No wlasnie wiele zalezy od samego naturalnego kolorytu skóry ja jestem blondynka i karnację mam dość jasną a że opalam się wolno i tylko na lekki brązik to muszę sobie sama pomgać
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 21:55   #10
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Smile Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

Ja też używałam kremu do twarzy Sopot, ale przerzuciłam się na Bielendę (był w promocji 5,99 ), i jestem z niego zadowolona. Trzeba tylko pamiętać że są dwa rodzaje: nawilżający i drugi, taki bardziej tłusty. Ja polecam ten pierwszy, nadaje ładny, naturalnie przybrązowiony koloryt cery, nie widać przy tym że używasz do tego jakiegoś specyfiku . Ot tak, ładnie opalona buźka. Pozdrawiam
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 05:36   #11
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

ja też mam ten z Bielendy brązujący nawilżający, jest całkiem niezły, ładnie pachnie, całkiem przyzwoicie brązuje, nadaje zdrowego kolorytu, nie zapycha porów, ja go nakładam raczej na noc i rano jest już delikatny efekt
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 07:18   #12
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

Chyba ja jestem jakaś felerna, ale na mnie nie działa ani Ziaja (chodzi o krem) ani Bielenda (też krem) - ZERO efektu brązującego, ZERO !!!!! Nie wiem normalnie o co w tym chodzi. Chociaż właśnie zauwazylam taką prawidłowość, że kremy te dzialają na osóbki, które nie mogą się opalać lub maja jasną karnację i opalają się cieżko , lub też na jasniutki kolor!!! Troszke prawdy chyba w tym jest, bo ja mam troszke ciemniejsza karnacje, opalam się łatwiutko i na ciemny brąz (bardzoo ciemny). Moja kolzeznka smarnęła sie kiedys kremem Ziaji (brązujacym) i wyglądala super - ona ma bialutką skorke. Ja sie też skusilam na niego, ale nic nie bylo widac a nakldalam chyba z 5 warstw i to codzinnie!!!! Podonbnie było z balsamem brąz. Sopot - kumpelka 9blondynka o jasnej, bialej skorze) smarnela sie nim i wyglądala jak po solarce, normlanie brąz , czysty brąz, ciemny brąz (wygladala rewelacyjnie). No i ja też kupilam, ale na mnie nie bylo efektu (wrrrrrr...)...

Wiecie co? Te kremu brązujące chyba sa inteligentne (hihihi), bo wiedzą, ze mają dzialac tylko na tych, ktorzy ich potrzebują (hihihihi!!) - czyli ci, ktorzy trudno sie opalają. Tym łatwoopalajacym sie ludkom mówią -STOP- i myślą sobie(te kremy myślą) - "ty mozesz sie opalac, idź na sloneczko, moja droga" hihihihihihihihihiih!!!
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:43   #13
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

mialam Sopot Ziaji i uzywalam zarówno do ciała jak i do twarzy i tez nie mialam jakis niemiłych niespodzanek na twarzy
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:35   #14
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

Ja używałam w wakacje zwykle kremu i toniku Sopot codziennie i zadowolona byłam z koloru. A ostatnio miałam samoopalacz Daxa w piance. On jest przeznaczony zarówno do twarzy jak i ciała. Na początku podchodziłam do smarowania tym twarzy z nieśmiałością, ale potem spróbowałam na twarz i jest super. Naprawdę ładny kolor, a ja mam raczej śniadą karnację. Tyle że nie używam go za każdym razem, a w stosunku do smarowania całego ciała co 2-3 raz. Czyli mniej więcej raz w tygodniu. Zawsze na oczyszczoną i posmarowaną lekkim kremem twarz. Polecam, bo na całe ciało ta pianka też jest świetna.
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 14:19   #15
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

ja uzywam samoopalacza nivea sun do jasnej karnacji i chwale sobie nie smierdzi jak sopot, kolor jest ladny i delikatny, no i nigdy jeszcze nie mialam zaciekow
pzdr!
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 16:53   #16
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

Z powodzeniem stosowalam Sopot do twarzy.Poza tym jesli samopalacz jest dla Ciebie za mocny to użuj go w odpowiedniej proporcji z kremem ,którego uzywasz do twarzy.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 16:56   #17
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Coś o brązowieniu ale TWARZY ;)

Dzieki Kochane za wszystkie odpowiedzi Tyle tego jest ze nie wiem od czego zacząc to brązowienie buzi
Ja mam bardzo jasną karnację więc spróbuję może tą Bielendę krem do twarzy - zaraz wejdę na KWC i sprawdzę jakie tam opinie są.....
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.