firma Gosh a dr Irena Eris - preparaty antycellulitowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-19, 15:30   #1
kobietka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Question

firma Gosh a dr Irena Eris - preparaty antycellulitowe?


Witam serdecznie! Zwracam się z ogromną prośbą o udzielenie informacji i porady który z kosmetyków antycellulitowych wybrać. Doradzono mi w sklepie, że krem-peeling antycellulitowy firmy Gosh-Geomar jest bardzo skuteczny i jest go az 600 ml, natomiast serum antycellulitowe dr Ireny Eris jest dużo mniejsze ale tez słyszałam że skuteczne. Bardzo proszę o poradę. Ze swojego doświadczenia doradzi mi Pani, bo chciałabym zakupić coś co naprawdę pomoże zwalczyć duży i głęboki cellulitis.
kobietka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 12:01   #2
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: firma Gosh a dr Irena Eris - preparaty antycellulitowe?

Witam serdecznie! Trudno powiedzieć, który z kosmetyków będzie dla Ciebie lepszy, wiadomo co osoba to opinia. Używałam obu preparatów, ale raczej profilaktycznie, raczej nie mam problemów z cellulitem, przynajmniej na razie. Dla mnie serum Erisa chyba jednak było lepsze, ale to tylko moja opinia, chociaż ostatnio czytalam, że zostało wyróżnione różnymi nagrodami w kilku gazetach w Wielkiej Brytanii i w Stanach. Niestety zaawansowanego cellulitu nie zwalczysz samym kremem, nieważne co mówią reklamy, trzeba ujędrnić skórę poprzez ruch, masaże + kremy... Walka z cellulitem to taka mała wyprawa na wojnę, trzeba zgromadzić broń (a właściwie wytoczyć ciężką artylerię ) i do roboty. Słyszałam, że bardzo dobre efekty daje ruch w wodzie, więc może basen + krem. Powodzenia
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.