błyszczyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-13, 17:44   #1
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189

błyszczyk


dziewczyny mam pytanie, szukam błyszczyka w kolorze mleczno różowym bez żadnych drobinek. Pomóżcie prosze. Pozdrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 09:47   #2
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Re: błyszczyk

goraco polecam firmy Bell "krem perłowy do makijażu oczu, ust, policzków i ciała" - małe okragłe pudełeczko, kolor nr 5, śmieszna cena może z 7 zł. Używam go wyłacznie na usta - nie wysusza, prześliczny delikatny kolor, który nic sie nie lepi do ust. Kupiłam niedawno pomadkę Lipfinity MFactora i pomadkę Astor, ale leżą odłogiem bo Bell jest the best. Używam od 3 lat. Aga daj znać jeśłi zdecydujesz sie na jego zakup, a warto....
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 13:04   #3
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: błyszczyk

ale czy on jest perłowy na ustach? bo ja bym wolała taki mleczny dający efekt tafli wody..czy nowy silk gloss Max Factora ma drobinki? Jest tam fajny kolor Mellow Pink i sie zastanawiam..
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 13:56   #4
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: błyszczyk

Ja znam taki kolor Jest to błyszczyk Diadem nr. 9. możesz go kupić np. Na bazarku służew przy skrzyżowaniu al.lotników z Puławską.
Pozdr.
aha nie ma drobinek brokatu,i zostawia efekt mokrych ust.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 14:12   #5
anka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 11
Re: błyszczyk

L'Oreal Pastel Repair jest świetny, nie ma drobinek, ma własnie taki mleczny pastelowy kolor, z tym, że wydaje mi sie ze kolor ten jest widoczny tylko na stosunkowo jasnych ustach, moje są takie średnie -ale kolor widac, wiec mysle ze jesli nie masz jakos super mocnego naturalnego koloru ust to bedzie OK. POzdrawiam
anka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 14:17   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: błyszczyk

ja polecam błyszczyk Bielendy Holographic-Efekt 3D nr27-bez żadnych drobinek brokatowych.W opakowaniu wygląda na biały,ale na ustach jest taki różowy-błyszczący i bardzo naturalny.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 18:41   #7
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Re: błyszczyk

błyszczyk Bell jest cudnie połyskliwy, bardzo gładki, aksamitny przy nakładaniu, nie ma brokatu. Masz rację - jego też bym okresliła jako taflę wody. Z tego co wiem jest kilka kolorów. No i jeszcze jeden plus, nakłada sie go palcem więc bez konieczności patrzenia w lusterko jest sie w stanie dokonać jednym pociągnieciem na ustach ewentualne poprawki. Ewentualne bo błyszczyk nie jest "zjadliwy". Można nałożyć jedną warstwę i wystarcza, można położyć grubiej - wtedy jest efekt bardziej metaliczny.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-14, 18:42   #8
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Re: błyszczyk

błyszczyk Bell jest cudnie połyskliwy, bardzo gładki, aksamitny przy nakładaniu, nie ma brokatu. Masz rację - jego też bym okresliła jako taflę wody. Z tego co wiem jest kilka kolorów. No i jeszcze jeden plus, nakłada sie go palcem więc bez konieczności patrzenia w lusterko jest sie w stanie dokonać jednym pociągnieciem na ustach ewentualne poprawki. Ewentualne bo błyszczyk nie jest "zjadliwy". Można nałożyć jedną warstwę i wystarcza, można położyć grubiej - wtedy jest efekt bardziej metaliczny.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 18:42   #9
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Re: błyszczyk

błyszczyk Bell jest cudnie połyskliwy, bardzo gładki, aksamitny przy nakładaniu, nie ma brokatu. Masz rację - jego też bym okresliła jako taflę wody. Z tego co wiem jest kilka kolorów. No i jeszcze jeden plus, nakłada sie go palcem więc bez konieczności patrzenia w lusterko jest sie w stanie dokonać jednym pociągnieciem na ustach ewentualne poprawki. Ewentualne bo błyszczyk nie jest "zjadliwy". Można nałożyć jedną warstwę i wystarcza, można położyć grubiej - wtedy jest efekt bardziej metaliczny.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 07:40   #10
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: błyszczyk

dzieki za odpowiedzi)) bede próbowała wszystkie które polecacie ale wiecie strasznie mnie kusi ten Max Factor czy ktoras z was go ma i moze sie podzielic wrazeniami? Czytałam jego opinie na KWC ale nie wiem w sumie jaki on daje efekt, strasznie sie uczepiłam wiem wybaczcie Pozdrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 20:06   #11
sistrin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 21
bardzo prosze!

Mam do was ogromna prosbe, czy wiecie moze z jakiej firmy moge kupic blyszczyk lub najlepiej pomadke w dosyc jasnym kolorze (nie rozowym) jakby to powiedziec, takim w odcieniu skory, zeby usta sie zlewaly (dolaczam zdjecie o co mniej wiecej mi chodzi)
I jeszcze pytanko czy podoba wam sie taki kolor ust a do tego ciemny (np czarna kreska) makijaz oczu?
Jakbyscie mialy zdjecia to bardzo prosz z gory dzieki
sistrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-18, 20:11   #12
kosmetyczka-szczecin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 44
GG do kosmetyczka-szczecin
Re: bardzo prosze!

musisz poprostu kupic bezbarwny blyszczyk,zalezy za ile chcesz kupic ale nawet te bardzo tanie maja takie bezbarwne,taki makijaz jest bardzo dobry poniewaz tylko jedną czesc powinno sie bardziej eksponowac w tym przypadku sa to oczy
kosmetyczka-szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 20:21   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: bardzo prosze!

Jeśli chcesz żeby usta się zlewały to możesz je delikatnie pokryć podkładem a na to bezbarwny błyszczyk.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 20:37   #14
edzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11
Re: bardzo prosze!

ja tez szukalam takiego blyszczyka, bo bardzo lubie taki makijaz taki kolorek - w odcieniu skory- ma blyszczyk firmy Diadem, nr 15 kosztuje okolo 10 zlotych, bardzo go lubie, bo slicznie wyglada na ustach- bardzo podobnie jak na tym zdjeciu.
edzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 22:16   #15
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Re: bardzo prosze!

Ja równięz ostatnio szukałam takiej pomadki i trafiłam na Inglota - naprawdę nie polecam, bardzo przesusza usta. I przyznam szczerze, że już się zraziłam do pomadek, wolę błyszczyki - używam bardzo jasno różowego. Jak znajdziesz coś odpowiedniego to napisz, proszę. Chętnie wypróbuje
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 15:11   #16
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: bardzo prosze!

l'oreal glam shine numer 04 moon crystal, własnie taki beżowy tylko on ma drobinki wiec nie wiem czy ci przypasuje
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 18:19   #17
Niunia098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 8
Re: bardzo prosze!

no właśnie, ja też mam taki dylemat, wypróbuje tego glam shine numer 4 zobaczymy czy spełni moje oczekiwania.. uwielbiam efekt "beżowych ust" pozdrawiam was serdecznie
Niunia098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 13:31   #18
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: błyszczyk

szkoda ze dopiero teraz odpisuje ale znalazlam taki blyszczyk mleczny roz.Dopiero teraz Loreal wypuscil nowa serie Glam Shine Juice.Ten blyszczyk ma nr 204.Jest super.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.