ile razy peeling i maseczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-05, 18:01   #1
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska

ile razy peeling i maseczka


hej. Mam pytanie ile razy w tygodniu uzywacie peelingu do twarzy i do ciała, a ile razy maseczki. Niby na opakowaniach maseczek pisze dwa razy w tygodniu, ale jak myslicie mozna czesciej?. macie doswiadczenia z tym zwiazane. czasem robie maseczki z naturalnych produktow ich tez moge uzywac dwa razy w tygodniu? Kto ma jakies doswiadczenia, albo cos wie na ten temat to poprosze bede wdzieczna
moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:08   #2
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: ile razy peeling i maseczka

Ja osobiscie peeling do twarzy robie co 2-3 dzien,a na cialo raz w tygodniu.Z maseczkami jest roznie,oczyszczajaca robie rowniez 2-3 razy w tygodniu,nawilzajaca i odzywcza w zaleznosci od potrzeby skory,ale staram sie chociaz raz w tygodniu robic.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:23   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ile razy peeling i maseczka

Monisko, to wszystko zalezy od potrzeb Twojej cery - moja jest normalna w kierunku mieszanej (tzn policzki czasem "ciagna" a na czole mam jakas krostke), od jakiegos roku stosuje tylko pilingi enzymatyczne (Eris, AA) bo te z granulkami daja tylko psychologiczny efekt "wyszorowanej" buzi, a moga podraznic. Taki lagodny piling mozna stosowac i 3 x w tygodniu. Ja stosuje dwa razy. Dodatkowo, tez dwa razy w tygodniu stosuje maseczke oczyszczajaca (nie w te dni jednak, kiedy piling) np Eris niebieska, blotko Apisu, maseczke drozdzowa (zapasik z mlodziezowej linii Erisu, ktora firma juz wycofala). Nawilzajacych maseczek nie stosuje, albo bardzo nieczesto.
Zapomnialam o ciele! Stram sie raz w tygodniu zrobic sobie piling z cukru i cynamonu - mieszam to z zelem pod prysznic. Rano uzywam sizalowej rekawicy, kiedy chce sie troche rozgrzac

Edytowane przez Sylwiasta
Czas edycji: 2005-10-05 o 18:48
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:47   #4
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ile razy peeling i maseczka

cera mieszana, 2 razy w tyg. peeling (do ciała również), 2 razy maseczka oczyszczająca i 2 razy nawilżająca/odżywcza/na naczynka.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 20:17   #5
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: ile razy peeling i maseczka

U mnie nawykiem stał się peeling antybakteryjny raz w tygodniu a po nim maseczka oczyszczającaW ciagu tygodnia robie zazwyczaj maseczki odżywcze i nawilżające bo mam przesuszona troche buzie na policzkach
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 08:48   #6
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: ile razy peeling i maseczka

ja peeling zarówno do twarzy jak ido ciała robię sobie raz w tygodniu, natomiast maseczke kładę 2 razy w tygodniu, czasami, dgy jestem zmęczona robię sobie maseczkę relaksującą, wtedy wychodzi 3 x na tydzień

a czasami po prostu mam ochotę zrobić coś dla mojej buzi i tez robię maseczkę generalnie, najlepiej jest bez reguł
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 12:43   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: ile razy peeling i maseczka

Zgadzam się z Sylwią, że to zależy od indywidualnych potrzeb. Ja robię peeling twarzy dwa razy w tygodniu i tak samo z maseczką( choć czasem zdarza się częściej, szczególnie w okresie zimowym) . Co do peelingu -wykonuję za każdym razem kiedy wskakuję do wanny wziąść prysznic lub kąpiel , czyli codziennie. Używam dość delikatnego i napewno nie szkodzi to mojej skórze, wręcz przeciwnie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.