Potrzebna zmiana. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-25, 11:27   #1
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851

Potrzebna zmiana.


Witam Kilka dni temu skończylam lat 24 i potrzebuję zmiany w wyglądzie, takiej malej wiosennej metamorfozy. Nie mam zielonego pojęcia jakim jestem typem kolorystycznym. Wydaje mi sie, że zblizam sie w kierunku zimy, bo teraz mam ciemne wlosy, ale moja cera ma cieply odcien, lekko brzoskwiniowo-zloty. Naturalne wlosy sa koloru ciemny blond z miedziana poswiata. Niestety, bardzo mi się ten odcien nie podoba, źle się w nim czuję, mam chyba dusze brunetki. Oczy takie jak na zdjeciu, czasem niebiesko-szare, czasem zielonkawe, raczej jasne, takie wodno przeźroczyste. Wlosy aktualnie bez grzywki, dlugosc do ramion, kolor brąz, jasna oprawa oczu. Moim wielkim problemem są opadające powieki (jak widać na zdjęciu).
Chcialabym bardzo zmienic fryzure, no i w koncu jakos po ludzku sie malować, bo tych ekserymentow już mój portfel nie wytrzymuje. Od razu mówie, ze w brązach wyglądam na chorą - to wiem Może ktoś ma jakiś pomysl na makijaż i fryzurę dla mnie? W jakich kolorach będzie mi dobrze? Z góry dziękuję za wszelkie rady i pozdrawiam serdecznie
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 11:31   #2
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Potrzebna zmiana.

cd zdjęć
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 11:43   #3
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Potrzebna zmiana.

a tak bylo w pażdzierniku.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 11:45   #4
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Re: Potrzebna zmiana.

Nie jestem ekspertem- ale jakoś nie bardzo widze cie w jaśniejszych włosach.
za to bardzo mi się podoba kolor na pierwszych zdjeciach- ale ja mam obsesje na punkcie ciemnych włosów
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 11:55   #5
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: Potrzebna zmiana.

Wydaje mi się, że jesteś latem, ew. typem lato-zima. Takze dobrze Ci w ciemnych ale nie czarnych włosach - spróbuj może z zimnymi czerwieniami i fioletami... to takie spostrzeżenia na gorąco - Trochę pokombinuję z Twoim zdjeciem i napiszę co jeszcze mi przyjdzie do głowy....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 11:59   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Potrzebna zmiana.

masz intrygujące spojrzenie i bardzo ładne oczy
Brwi powinny być nieco mniej wyskubane (zwłaszcza na początku),teraz jest między nimi zbyt duża odległość.Tak samo wydaje mi się,że przestrzeń pomiędzy okiem a brwią jest za duża nie wiem,czy to taka Twoja uroda czy zbyt mocno wydepilowane brewki.
Taką zieleń tęczówek ładnie podkreśla kolory wrzosu,fioletu ,lila czy różowości. Unikałabym czarnej konturówki na wewn. powiece-zmniejsza to niepotrzebnie oczy.
włosy...hmmm- Lepiej Tobie w ciemniejszych,ale też nie przesadzajmy by nie było kontrastu z jaśniejszą oprawą oczu.Myślę,że jakis chłodny brąz,czekolada(nie za ciemna) albo stonowany bakłażan...co Ty na to?
Myślałaś o grzywce? Ładnie byś w niej wyglądała Na pierwszym zdjęciu zwłaszcza rzuca się bardzo w oczy Twoje czoło (nie jest za wysokie)ale przy dość pociągłej buzi grzywka ładnie by wymodelowała owal twarzy i podkresliła te oczy i świdrujące wręcz spojrzenie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 12:25   #7
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Potrzebna zmiana.

Dziękuję dziewczyny za odzew.
Ja siebie również nie widzę jako blondynki, a to coś co mialam na glowie to efekt poczynań fryzjerki-wizjoreki. Okropnie zrobiony balejaż, wogóle mi nie pasowal no i męczylam się z nim miesiąc, a potem powiedzialam dość i wrócilam do ciemnych wlosów.
Na zdjęciach wlosy wychodzą czarne, ale takie nie są, na pewno. Na 3 zdjęciu twarzy mam wlaśnie oberżynę
Aguś, te brwi nie chcą rosnąć,kiedyś ich prawie wcale nie bylo a i niestety ta gigantyczna przerwa między okiem a lukiem brwiowym jest genetyczna i nic się nie da zrobić Bardzo mi to utrudnia malowanie. Mam oczy dość glęboko osadzone i w dodatku ta kość pod brwiami jest bardzo wypukla. Cóż, taka uroda.
Jeśli chodzi o grzywkę to miewalam ją często, w różnych wariantach, ale moje wloski są takie slabe i cieńkie, że opanowanie tej grzywki graniczylo rano z cudem. Struktura mojego wlosa pozostawia wiele do życzenia. Dziękuję za odpowiedzi i czekam może na jakieś konkretne przyklady. Dolączam też siebie z grzywką. Wlosy wyszly czarne jak węgiel, ale byly ciemno-brązowe. Jeszcze rz dzięki za rady dziewczyny
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-25, 12:38   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Potrzebna zmiana.

A może spróbuj przybliżyć te brwi nakładając na nie cień pędzelkiem od strony nasady nosa?? Skoro same tak rosną,to niewiele poradzisz Ewentualnie olejek rycynowy,mi po nim zgęstniały
Z tą grzywką znacznie lepiej Od razu inaczej wyglądasz. I włosy wydają się gęściejsze,pomimo,że rzeczywiscie jest ich mniej W przypadku pierwszych fotek ,gdy były równej długości,tak jakoś smętnie zwisały i nadawały zrezygnowany wygląd Twojej ładnej buzi.
Z grzywką wyglądasz radośniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 07.gif (76,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (29,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (9,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72a.jpg (12,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cd.jpg (16,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cieniowaneJasne.jpg (36,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg długie.jpg (122,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugieCieniowane1.jpg (36,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k9.jpg (115,1 KB, 7 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 21:51   #9
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Re: Potrzebna zmiana.

zmieniłaby tylko odcień brwi, te wyglądają nienaturalnie w stosunku do ciemnych włosów.Zdecydowanie przyciemnić i zagęścić.Będzie super.
No jeszcze dłuższa grzywka.
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-26, 19:02   #10
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Re: Potrzebna zmiana.

Moim skromnym zdaniem nie potrzebujesz zadnych zmian, bo jestes bardzo bardzo ladna
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-26, 19:54   #11
agnieszka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2
Re: Potrzebna zmiana.

Cześć
Więc mojim skromnym zdaniem powinaś zrobić sobie grzywkę prostą nie na bo ! Kolor zostaw jaki masz jest bardzo ładny A co do makijażu to powinanś barziej pokazać swoje brwi tzn. pociemnić je ale nei za mocna powinaś używać żywych kolorów do powiek np. fioletowy, niebieski, różowy czy szary ! I malowac się tak od nosa jaśneijsze kolory a do końca powieki odcien ciemneijszy Co do ust potrzbna jest konturówka aby powiększyć towje usta i używaj kolory o jasnej barwie czyli jasny braz i róż albo błyszcznyk bezbarwny
A pozatym jesteś bardzo ładna mam nadzieje ze skorzystasz zmojej rady i jak się zmienisz to napisz od mnie ok to moj e-mail agusiach88@interia.pl POWODZENIA
agnieszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.