Ziemia Wulkaniczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-11, 20:57   #1
cochize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 2

Ziemia Wulkaniczna


Witam!!!
Podczas ostatniej wizyty w salonie kosmetycznym miałam zrobioną maseczkę z Ziemi Wulkanicznej - byłam zachwycona! Wszystkie problemy z cerą jakie miałam od dawna zniknęły jak ręką odjął! Jest tylko jeden problem - taki zabieg w gabinecie jest dość drogi..
Ale pare dni temu spotkało mnie prawdziwe szczęście - znalazłam ją na aukcji Allegro po bardzo przychylnej cenie - kupiłam ją od razu, kupiłam też Wode Termalną (bo mam b.wrażliwą cerę) - czy korzystanie z niej w domu przyniesie takie same rezultaty jak w gabinecie? Dziękuję za odpowiedź!
cochize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 22:15   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Ziemia Wulkaniczna

Nie napisałaś czy zabieg w gabinecie polegał tylko na nałożeniu Ziemi Wulkanicznej czy może towarzyszyły mu jeszcze inne kosmetyki i zabiegi , np.zastosowanie ampułki (i jonoforeza lub sonoforeza),jeśli tylko maseczka przyniosła takie efekty to stosowanie jej w domu również będzie poprawiało wygląd cery - to ten sam preparat ,który jest stosowany w gabinecie kosmetycznym - ja uważam ,że takie maseczki powinny byc stosowane dość często i regularnie -a najłatwiej zrobić to w domu. Jeśli jednak zabieg był rozszerzony o inne czynności to nie można jednoznacznie stwierdzić ,że to właśnie Ziemia Wulkaniczna tak podziałała (ale jest to główny składnik zabiegu gabinetowego)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 23:51   #3
cochize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 2
Dziękuję!!!

Dziękuję bardzo! Już widzę że to pomaga)))
cochize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:46   #4
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
ziemia wulkaniczna u kosmetyczki

czy ktoras z was wie moze ile kosztuje wykonanie tej maseczki u kosmetyczki? zastanawiam sie nad kupnem tego cuda ale chcialabym najpierw sprawdzic czy warto zastanawiam sie ile by taki zabieg kosztowal w gabinecie...bo jak okaze sie ze 50 zl to juz wole sobie kupic ten słoik za tyle
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.