Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 09:07   #31
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

swietna zmiana! naprawdę Ci pasuje
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 14:54   #32
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

ameska, ślicznie wyglądasz Rude włosy są piękne (), zazdroszczę, że Ci pasują
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 20:27   #33
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
bonorlz, pani-jesień dzięki mimo wszystko mi te czerwone refleksy przeszkadzają, nie stapiają się ładnie z całością, po prostu coś mi w nich nie gra Kupiłam dzisiaj farbę, kolor karmelowy brąz i mam nadzieję, że choć trochę przykryje mi te rudości..

Szugarbejb masz rację, że nie miałam nigdy włosów tak krótkich i naprawdę dość dziwnie się czuję, gdy z tyłu głowy takie "strzępki" sobie mierzwię TŻtowi się podoba jak już wspominałam, ale jak zwykle wyszło z niego takie specyficzne poczucie humoru Juz opisuję, tuz po wyjściu od fryzjera zadzwoniłam do niego z lamentem, że wyglądam jak pieczarka i po powrocie do mnie zwracała się per pieczareczko Dzisiaj już zaprzestał ale robiliśmy kolację [spaghetti] i on przychodzi do mnie z kuchni, trzyma coś w garści i mówi " kochanie, znowu ci te włosy wypadają i walają się po kuchni.." po czym szczerzy zęby i kładzie mi na stole kawałek surowej pieczarki.. Następna sytuacja, która mnie podłamała to to, że chodził dzisiaj po bloku jakiś człowiek sprzedający krzyżówki, otwieram mu dzrwi a on z tekstem: tatuś albo mamusia w domu są? Załamka..

Co do modelowania to dziś rano znów irokez na głowie, musiałam zmoczyc włosy i suszyć na szczotce + prostownica czyli jakieś 15 min. chyba będę musiała się przyzwyczaić bo przedłużać nie mam zamiaru

Co do obecności na meczach to nie mam niestety jak być, bo studiuję dziennie i zaocznie i nie daję rady czasowo :/

Zapomniałam o zdjęciach pierwsze to włosy przyczesane rano, dla mnie wersja niezbyt wyjściowa Dwa pozostałe to farba, skusiła mnie postać aplikatora [ taki grzebyczek ] i to, że w Polsce nie ma tych farb, więc czuję się w obowiązku wypróbować.

Co do tego "na zawsze i na wieczność" to nie ma szans, od zmian jestem uzależniona a konsekwencje farbowania znam i to bardzo dobrze, uświadamiać mnie nie musicie
Jestem nałogową kosmetykoholiczką, samo to, że w trakcie wakacji się nie farbowałam jest już sukcesem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00060.JPG (41,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00064.jpg (89,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00065.jpg (58,7 KB, 11 załadowań)
__________________

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-09-12 o 14:49 Powód: post pod postem
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 20:40   #34
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
TŻtowi się podoba jak już wspominałam, ale jak zwykle wyszło z niego takie specyficzne poczucie humoru Juz opisuję, tuz po wyjściu od fryzjera zadzwoniłam do niego z lamentem, że wyglądam jak pieczarka i po powrocie do mnie zwracała się per pieczareczko Dzisiaj już zaprzestał ale robiliśmy kolację [spaghetti] i on przychodzi do mnie z kuchni, trzyma coś w garści i mówi " kochanie, znowu ci te włosy wypadają i walają się po kuchni.." po czym szczerzy zęby i kładzie mi na stole kawałek surowej pieczarki.. Następna

Jesteś pewna, że nie ma mamy spólnego TŻta? Mój ma podobne poczucie humoru
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 20:46   #35
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Wiesz co, skoro obie mieszkamy we Wrocławiu to bardzo możliwe Tylko nie wiem kiedy ten mój miałby znaleźć czas na Ciebie ;p
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 20:52   #36
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Wiesz co, skoro obie mieszkamy we Wrocławiu to bardzo możliwe Tylko nie wiem kiedy ten mój miałby znaleźć czas na Ciebie ;p
Dla chcącego nic trudnego Brat mojej koleżanki miał 2 dziewczyny, które o sobie nie wiedziały - serio serio

Dobra, EOT. Żeby nie było - jeszcze raz powtórzę: ślicznie Ci w tym kolorze włosów Uwielbiam barwy złotej polskiej jesieni

Pozdrawiam Wrocławiankę
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 20:59   #37
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Dla chcącego nic trudnego Brat mojej koleżanki miał 2 dziewczyny, które o sobie nie wiedziały - serio serio

Dobra, EOT. Żeby nie było - jeszcze raz powtórzę: ślicznie Ci w tym kolorze włosów Uwielbiam barwy złotej polskiej jesieni

Pozdrawiam Wrocławiankę
Hehe, tylko, że my mieszkamy razem więc musiałby Cię zaniedbywać bardzo No chyba, że tak naprawdę nie trenuję futbolu a te wszystkie siniaki to Ty mu nabijasz Hehe, nie no mam nadzieje, że tylko poczucie humoru naszych TŻtów łączy. Może jeszcze jeden text wrzucę: "Co kochanie, czemu ostatnio tak często wizażujesz, na wątku "Co dzisiaj zjadłam" zaczęłaś się udzielać? "..

Ja też jesienne barwy uwielbiam, zakupiłam dzisiaj świetny żakiet sztruksowy w H&Mie, taki słoneczny, herbaciany, mmm

Tez pozdrawiam
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 21:10   #38
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Hehe, tylko, że my mieszkamy razem więc musiałby Cię zaniedbywać bardzo No chyba, że tak naprawdę nie trenuję futbolu a te wszystkie siniaki to Ty mu nabijasz Hehe, nie no mam nadzieje, że tylko poczucie humoru naszych TŻtów łączy. Może jeszcze jeden text wrzucę: "Co kochanie, czemu ostatnio tak często wizażujesz, na wątku "Co dzisiaj zjadłam" zaczęłaś się udzielać? "..

Ja też jesienne barwy uwielbiam, zakupiłam dzisiaj świetny żakiet sztruksowy w H&Mie, taki słoneczny, herbaciany, mmm

Tez pozdrawiam
Mój, kiedy widzi, jak pałaszuję coś z apetytem, nazywa mnie czule "Grubaskiem" Grubasek, który nawet 50 kg nie waży

Ja uwielbiam takie ciepłe kolory, ale mało mam takich ciuchów Poza tym nigdy nie dopasowywałam koloru ubrań do typu urody, a tak się składa, że jestem Jesienią Uświadomiła mnie niedawno w tym względzie pewna przemiła Wizażanka, której nicka nawet nie muszę pisać, bo i tak wiadomo, o kogo chodzi I teraz będę kompletować nową garderobę w ślicznych, ciepłych barwach

Psuję Ci wątek, przepraszam
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 22:32   #39
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Mój, kiedy widzi, jak pałaszuję coś z apetytem, nazywa mnie czule "Grubaskiem" Grubasek, który nawet 50 kg nie waży

Ja uwielbiam takie ciepłe kolory, ale mało mam takich ciuchów Poza tym nigdy nie dopasowywałam koloru ubrań do typu urody, a tak się składa, że jestem Jesienią Uświadomiła mnie niedawno w tym względzie pewna przemiła Wizażanka, której nicka nawet nie muszę pisać, bo i tak wiadomo, o kogo chodzi I teraz będę kompletować nową garderobę w ślicznych, ciepłych barwach

Psuję Ci wątek, przepraszam
Mój sam waży teraz okrągłe 111 kg więc zawsze mówię, że wypraszam sobie podobne komentarze

Ja jakoś tak samoistnie zawsze kreowałam się na "panią jesień" więc szafa jest właśnie w takiej kolorystyce. Teraz zastanawiam się nad czerwonym płaszczykiem z Orsaya, chociaż nie mam go do czego nosić i dodatkowo drapie Więc takie dość irracjonalne zachowania Co do ciepłych barw to polecam nową kolekcję H&Mu, piękne żółcie i brązy, zakochałam się :ślina:

A co do tej przemiłej wizażanki to wydaje mi się, że już niejedną osobę uświadomiła

Nic nie psujesz, w końcu w tytule jest mowa o jesiennych barwach
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 23:42   #40
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Mój sam waży teraz okrągłe 111 kg
To nie mamy jednak tego samego TŻ

Cytat:
Ja jakoś tak samoistnie zawsze kreowałam się na "panią jesień" więc szafa jest właśnie w takiej kolorystyce.
A ja sobie wymyśliłam nick "pani jesień" bez związku z typem urody i okazało się, że pasuje do mnie idealnie

Cytat:
Co do ciepłych barw to polecam nową kolekcję H&Mu, piękne żółcie i brązy, zakochałam się :ślina:
Dobrze wiedzieć

Cytat:
A co do tej przemiłej wizażanki to wydaje mi się, że już niejedną osobę uświadomiła
No, ba Buziak dla niej

Cytat:
Nic nie psujesz, w końcu w tytule jest mowa o jesiennych barwach
No tak
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 23:54   #41
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Włosy już zafarbowane, wyszedł kolor pomiędzy zdjęciem 5 z mixu w poście 1 a tym z postu 14
Jutro wstawię fotki w świetle dziennym.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 09:06   #42
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
ale jak zwykle wyszło z niego takie specyficzne poczucie humoru Juz opisuję, tuz po wyjściu od fryzjera zadzwoniłam do niego z lamentem, że wyglądam jak pieczarka i po powrocie do mnie zwracała się per pieczareczko Dzisiaj już zaprzestał ale robiliśmy kolację [spaghetti] i on przychodzi do mnie z kuchni, trzyma coś w garści i mówi " kochanie, znowu ci te włosy wypadają i walają się po kuchni.." po czym szczerzy zęby i kładzie mi na stole kawałek surowej pieczarki.. Następna sytuacja, która mnie podłamała to to, że chodził dzisiaj po bloku jakiś człowiek sprzedający krzyżówki, otwieram mu dzrwi a on z tekstem: tatuś albo mamusia w domu są? Załamka..
Oplułam ekran herbatą Ten tekst jest dzisiejszym tekstem dnia, serdecznie Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Może jeszcze jeden text wrzucę: "Co kochanie, czemu ostatnio tak często wizażujesz, na wątku "Co dzisiaj zjadłam" zaczęłaś się udzielać? "..
A co do poczucia humoru to chyba ciężka szkoła wychowania The Crew - teksty tego typu i u mnie były swego czasu standardem ; szkoda tylko że potem zrobiło się już tylko coraz bardziej zgryźliwie ...


Cytat:
Co do obecności na meczach to nie mam niestety jak być, bo studiuję dziennie i zaocznie i nie daję rady czasowo :/
Ja też studiuję dziennie i zaocznie; ale zaczynam zajęcia dopiero w pierwszy weekend października, więc mam nadzieję w sobotę być A Ty o której godzinie będziesz mogła się wyrwać ? Bo może mecz zacznie się tak jak te marcowo/kwietniowe, koło 18 , więc może zdążysz ?


Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Dla chcącego nic trudnego Brat mojej koleżanki miał 2 dziewczyny, które o sobie nie wiedziały - serio serio
Dziewczyny nie piszcie takich rzeczy, bo inni pomyślą, że we Wrocławiu jest jakiś specjalny typ facetów Ja znam takiego, który przez rok utrzymywał żonę i 2 kochanki, i żadna o sobie nie wiedziała ...

Cytat:
Dobra, EOT. Żeby nie było - jeszcze raz powtórzę: ślicznie Ci w tym kolorze włosów Uwielbiam barwy złotej polskiej jesieni
Zgadzam się, w miodzie Ci nawet ładnie, ale w rudościach i czekoladach to już w ogóle był cud i miód

Cytat:
Napisane przez ameska
Co do tego "na zawsze i na wieczność" to nie ma szans, od zmian jestem uzależniona a konsekwencje farbowania znam i to bardzo dobrze, uświadamiać mnie nie musicie
Jestem nałogową kosmetykoholiczką, samo to, że w trakcie wakacji się nie farbowałam jest już sukcesem
Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Włosy już zafarbowane, wyszedł kolor pomiędzy zdjęciem 5 z mixu w poście 1 a tym z postu 14
Jutro wstawię fotki w świetle dziennym.
Cytat:
Napisane przez ameska
A co do tej przemiłej wizażanki to wydaje mi się, że już niejedną osobę uświadomiła
To może i Ciebie teraz uświadomi : Truskawkowa, ameska farbuje włosy co 2 dni, powiedz jej coś !!!!!
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:05   #43
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie piszcie takich rzeczy, bo inni pomyślą, że we Wrocławiu jest jakiś specjalny typ facetów Ja znam takiego, który przez rok utrzymywał żonę i 2 kochanki, i żadna o sobie nie wiedziała ...
Ten, o którym ja pisałam, jest z Warszawy, więc looz
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:15   #44
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Kolejny złoty tekst dzisiejszego ranka: "twoje włosy pachną jak kaszanka".. [ale rym, jestem bombardowana w domu hh i to daje już efekty ].
Poczucie humoru faktycznie ma specyficzne i często nie wiem, czy się śmiać czy płakać

Ja mam pierwszy zjazd już 20/21 września i w sobotę zajęcia do 16, zobaczę czy da się wyrwać, bo to statystyka, która podobno nie jest zbyt przyjemna

Mam teraz na głowie taką właśnie rudą czekoladę więc powinno Ci się podobać. Konsekwencje znam i tuż po powrocie do Wrocławia zacznę je intensywnie odżywiać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00071_3.jpg (50,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00073.jpg (43,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00079.jpg (53,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00077.jpg (68,1 KB, 19 załadowań)
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:22   #45
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Mam teraz na głowie taką właśnie rudą czekoladę więc powinno Ci się podobać. Konsekwencje znam i tuż po powrocie do Wrocławia zacznę je intensywnie odżywiać



I tak już zostań Absolutnie lepiej w ciemniejszych i rudawych, kolor super.

No, to jak już będziesz się odżywiać to daj znać, półki mi się uginają od olejów, protein i innych tego typu rzeczy (i tu znowu wina Truskawkowej ) i mogę Cię popróbkować Chociaż jak już się tak farbujesz co 3 dni to ja nie wiem czy nawet najmocniejsze oleje Ciebie poratują przed wyłysieniem
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:59   #46
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Po prostu zrobiłam metamorfozę metamorfozy Do cięcia już sie prawie przyzwyczaiłam a w obecnym kolorze czuję się lepiej więc warto było Niby salon Kadusa a wpadki się zdarzają..

Co do odżywiania to mam WAXa, kokosek Kallosa, serię L'oreala Apsolut Repair, jakieś ampułki z Kadusa, odżywkie te "końskie" i serię dla brunetek J. Fridy więc też jestem nieźle zaopatrzona Nafta mi do gustu nie przypadła więc nie wiem co z tymi olejkami, ale na próbkę zawsze jestem chętna

I już tak mi tego farbowania nie wypominaj i Truskawkową nie strasz, bo miałam przerwę trzymiesięczną i miały szansę odetchnąć
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:09   #47
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Co do odżywiania to mam WAXa, kokosek Kallosa, serię L'oreala Apsolut Repair, jakieś ampułki z Kadusa, odżywkie te "końskie" i serię dla brunetek J. Fridy więc też jestem nieźle zaopatrzona Nafta mi do gustu nie przypadła więc nie wiem co z tymi olejkami, ale na próbkę zawsze jestem chętna
Czyli to co najważniejsze masz. Ja nafty też nie lubię i nie stosuję, za bardzo mi śmierdziała, nie chciała mi się zmywać z włosów, w ogóle nie i już. Olejów używam takich - KLIK ! - mam milion różnych, i właściwie tylko to trzyma mi głowę w ryzach, inaczej dawno miałabym siano i tragedię. Tak więc jak sobie jakiś olej wymyślisz to daj znać, mogę Ci odlewkę zrobić. Poza tym zrobiłam zakupy na Thanathosie, więc mam proteiny, mleczka itepe więc też mogę posłużyć.

Cytat:
I już tak mi tego farbowania nie wypominaj i Truskawkową nie strasz, bo miałam przerwę trzymiesięczną i miały szansę odetchnąć
Ja na weekend wyjeżdżam zaraz więc się więcej nie odzywam A Truskawkowa może Cię oszczędzi, ma do Ciebie słabość jak widać
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:39   #48
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

ameska
przeslicznie wygladasz w nowych włoskach metamorfoza bardzo korzystna
podoba mi sie kolor hmm ale ciecie tez niczego sobie
ladnemu we wszystkim ładnie

ja kiedys sciełam włosy z długosci" do pasa" na do ramionpo wyjsciu od fryzjera ok ładne miałam i nawet mi sie podobały ale po umysiu włosów pieronacko sie wywijały bo były zabardzo scieniowane ale naszczescie teraz juz odrosły dosc dużo wiec ok
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:01   #49
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja na weekend wyjeżdżam zaraz więc się więcej nie odzywam A Truskawkowa może Cię oszczędzi, ma do Ciebie słabość jak widać
a Ty chyba do mnie masz slabosc, bo moj nick wymieniasz co chwile, nawet jak juz sie nie odzywam

ja za to mam slabosc do Jesieni i Zim, tych z gatunku Krolewna Sniezka, takim wybacze nawet czeste farbowanie, byleby sie trzymaly swoich kolorow

Amesko
rudość boska- this is it stanowi idealne tlo dla Twojej zlocistej karnacji, intensywny kolor dodaje Ci pazura, chociaz ciemniejszy, typowy kasztanek tez bylby dobry.

producenci farb nie rozpieszczaja chlodnych typow urody, popielatych brazow jak na lekarstwo, za to zlocistych brazow, rudosci, czekoladowych odcieni jest bez liku

na przyszlosc masz w czym przebierac

ale z doswiadczenia wiem, ze wlosy czesto farbowane moga dziwnie chwytac barwnik, szybciej sie go rowniez pozbywaja
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 15:33   #50
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a Ty chyba do mnie masz slabosc, bo moj nick wymieniasz co chwile, nawet jak juz sie nie odzywam
Mam

Cytat:
Amesko
rudość boska- this is it stanowi idealne tlo dla Twojej zlocistej karnacji, intensywny kolor dodaje Ci pazura, chociaz ciemniejszy, typowy kasztanek tez bylby dobry.
Lepiej lepiej
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:18   #51
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

szugarbejb przejrzę wątek o olejach i jakby coś się przypomnę dzięki za propozycję ;*

Cytat:
Napisane przez ifrit
przeslicznie wygladasz w nowych włoskach metamorfoza bardzo korzystna
podoba mi sie kolor hmm ale ciecie tez niczego sobie
ladnemu we wszystkim ładnie

ja kiedys sciełam włosy z długosci" do pasa" na do ramionpo wyjsciu od fryzjera ok ładne miałam i nawet mi sie podobały ale po umysiu włosów pieronacko sie wywijały bo były zabardzo scieniowane ale naszczescie teraz juz odrosły dosc dużo wiec ok
Dzięki Mi tez się robi taki irokez śmieszny, ale już uczę się go kontrolować

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
ale z doswiadczenia wiem, ze wlosy czesto farbowane moga dziwnie chwytac barwnik, szybciej sie go rowniez pozbywaja
Co do tych rudości to chyba przeznaczenie było, bo od początku mi to tak po głowie chodziło Jak zwykle na glowie mam co innego niż na pudełku, bo akurat karmelu o tak dużą zawartość czerwonego barwnika bym nie podejrzewała, ale przynajmniej teraz ta czerwień mi się podoba

Ku zgorszeniu Szugar powiem nawet, że maznęłam sobie farbą brwi tak jakbym hennę nakładała :biggrin: przypomniała mi sie bowiem dyskusja z klientką na praktykach o tym, dlaczego producenci ostrzegają na opakowaniu farby, żeby tego nie robić ;p Z zawodowej ciekawości postanowiłam więc spróbować i jak sie okazuje kolor leciutko chwycił [ nałożyłam tak na 3 minuty ] i mają taki lekko rudawy poblask

Tak w ogóle to też nie będę się już tak często odzywać, bo dojechałam już do Wrocławia i zorientowałam się wlaśnie, że nie wzięłam zasilacza do laptopa z domu Trzeba więc będzie liczyć na łaskę i niełaskę TŻta..
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.