Kremy koloryzujące - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-18, 21:28   #1
poison
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5

Kremy koloryzujące


Dziewczyny!! Heh..jaki krem koloryzujący polecacie na lato ?? I moze od razu jaki korektor do tego specyfiku Chodzi mi o duzą palete odcieni kremu, ale również o przyzwoitą cenę Czego najchętniej używcie!! Piszcie wszystkie propozycje..pzdr.
poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 09:00   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kremy koloryzujące

Poszukaj dobrze w archiwum - takie wątki pojawiały sie już milion razy. Niestety, zdaje się nie ma kremów tonujących o dużej palecie odcieni. Krem tonujący ma Nivea (nie ma dobrych opinii), Vichy Lumineuse (ja lubiłam). TY w serii Bio Camille też miało, ale czy nadal ma? Nie wiem...
Ja osobiście używam najchętniej kremów tonujących z wysokim filtrem, ktore znajdziesz w aptece - SVR spf 50 i 100, jeden z blokerów Avene jest też tonujący, jeden Anthelios La Roche Posay, dwa blory Biodermy - Photoderm Max oraz Photoderm Flush (dla naczynkowców). Wszystkie blokery apteczne mają tylko jeden odcień.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 09:22   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kremy koloryzujące

Kupiłam w dużej promocji w "Naturze" krem koloryzujący Lumene "Hydra luminous".Zapłaciłam tylko 17 złotych (w innych drogeriach widziałam po 40 złotych).Jestem z niego bardzo zadowolona:wyrównuje kolor, jest bardzo lekki,ma odcień naturalny.Jest też z faktorem SPF6.Używam codziennie do pracy i ciągle jest go duuużo.Pozdrawiam
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 09:45   #4
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Wink Dot.: Kremy koloryzujące

Day Wear Plus z EL ma jeden kolor ale ladnie dostosuwuje sie do cery, daje efekt delikatnej opalenizny , filtr 15, tylko cena przyzwoita nie jest (ok.160 zl) ale wg mnie to najlepszy z kremow koloryzujacych-tonujacych
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 09:58   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kremy koloryzujące

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka
Day Wear Plus z EL ma jeden kolor ale ladnie dostosuwuje sie do cery, daje efekt delikatnej opalenizny , filtr 15, tylko cena przyzwoita nie jest (ok.160 zl) ale wg mnie to najlepszy z kremow koloryzujacych-tonujacych
To prawda, EL ma taki krem - zreszta nie lubię go, jest bardzo ciemny, dla bladolicych się nie nadaje - testowalam bo miałąm nadzieję na coś fajnego na lato w zastępstwie podkładu i nie przypadł mi do gustu. Tylko że autorka wątku chciała coś o przystepnej cenie. Tonujące kremy ma jeszcze Dior - Hydra Move Teinte, miało kiedyś Lancome (imanance) i YSL (Teint de Jour), niedostępny u nas Biotherm Aquasource teinte, Cityblock Clinique - sheer shimmers.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 10:01   #6
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Kremy koloryzujące

Ja mam ten z Avonu - z rozprowadzaniem są same problemy, bo najpierw trzeba dokładnie rozetrzeć go w rękach, potem twarz sowicie przypudrować. Obchodzę się z nim jak z jajkiem, bo mogą wyjść smugi. Avon ma też inny krem koloryzujący, podobno lepszy. Z innych firm to nie jestem pewna, ale Yr ma coś podobnego w swojej ofercie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 10:19   #7
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Kremy koloryzujące

Używam Avene, nadaje ladny kolor skórze, matuje. Skóra wydaje sie lekko opalona. Niestety cena jest już taka sobie, około 50-60 zł. Aha i odcień jest tylko jeden, ale wydaje mi się on dość uniwersalny
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-19, 10:38   #8
poison
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kremy koloryzujące

Dziekuje Wam bardzo napewno coś wybiore..pzdr.
poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 16:22   #9
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Kremy koloryzujące

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wszystkie blokery apteczne mają tylko jeden odcień.
Ja mam próbkę SVR 50; ten kolorek jest dla mnie trochę za... różowy i mówisz, Smoczyco, ze blokery innych firm mają taki sam odcień? Bo ja szukam czegoś w brzoskwiniowym odcieniu, lekko opalonym...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 16:42   #10
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Kremy koloryzujące

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ja mam próbkę SVR 50; ten kolorek jest dla mnie trochę za... różowy i mówisz, Smoczyco, ze blokery innych firm mają taki sam odcień? Bo ja szukam czegoś w brzoskwiniowym odcieniu, lekko opalonym...
Może wypróbuj Bioderma-Photoderm Max Teintee SPF 100, jest dosyć ciemna, ale tylko na początku, poźniej ładnie stapia się z cerą. Ja mam cerę śniadą o żółtym odcieniu i ta bioderma pasuje mi doskonale. Dla bladolicych będzie za ciemna.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 18:47   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kremy koloryzujące

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ja mam próbkę SVR 50; ten kolorek jest dla mnie trochę za... różowy i mówisz, Smoczyco, ze blokery innych firm mają taki sam odcień? Bo ja szukam czegoś w brzoskwiniowym odcieniu, lekko opalonym...
Goniu, pisząc że wszystkie blokery mają jeden odcień wyraziłam się moze trochę nieprecyzyjnie - miałam na myśli to, iż dany krem danej firmy na tylko jeden odcien, np. SVR 100 - jeden kolor, 50 - też jeden kolor, Anthelios Teinte - też tylko jeden, Photoderm Flush - też jeden jasnobeżowy odcień. Odcienie poszczególnych firm różnią się nieco między sobą oczywiście

Goniu, przetestuj koniecznie Photoderm Max Teinte - to najciemniejszy koloryzujacy bloker jaki znam. Nadaje właśnie odcień delikatnej opalenizny, dla mnie za ciemny, ale może dla Ciebie będzie ok?

Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-19, 20:03   #12
baska25
Raczkowanie
 
Avatar baska25
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 206
Post Dot.: Kremy koloryzujące

Ja używam Nivea Visage i jestem zadowolona.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
baska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 09:41   #13
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Kremy koloryzujące

LRP ma bloker w kolorze opalenizny ale jego minusem jest to, że bardzo się błyszczy i właściwie nie kryje;-)
Polecam Vichy - krem, koloryzujący. najlepiej by było jakbyś sama przetestowała bo nie każdemu może przypaść do gustu;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:08   #14
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Kremy koloryzujące

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Goniu, pisząc że wszystkie blokery mają jeden odcień wyraziłam się moze trochę nieprecyzyjnie - miałam na myśli to, iż dany krem danej firmy na tylko jeden odcien, np. SVR 100 - jeden kolor, 50 - też jeden kolor, Anthelios Teinte - też tylko jeden, Photoderm Flush - też jeden jasnobeżowy odcień. Odcienie poszczególnych firm różnią się nieco między sobą oczywiście

Goniu, przetestuj koniecznie Photoderm Max Teinte - to najciemniejszy koloryzujacy bloker jaki znam. Nadaje właśnie odcień delikatnej opalenizny, dla mnie za ciemny, ale może dla Ciebie będzie ok?

Buźka

Ok, dzięki za wyjaśnienie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 23:42   #15
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Kremy koloryzujące

a moze po prostu dobry krem brazujacy do twarzy,nigdy nie uzywalam tych koloryzujacych (wiem ze ten z nivea ma kiepskie opinie na wizazu),poza tym wydaje mi sie ze moja twarz czulaby sie ciezko pod takim kremem. ja mam krem brazujacy Nivea Soin Bonne Mine-wlasnie sobie nim posmarowlam buzke na noc-ma co prawda niby filtry, tylko producent nie napisal jakie (???),slicznie pielegnuje twarz,nie czuc w ogole zapachu samoopalacza,wiec na dzien nadaje sie jak najbardziej (w ogole to w zalozeniu jest krem na dzien-tylko na lato potrzebuje wyzszej ochrony przed sloncem,wiec teraz stosuje go na noc).polecam. no i koniecznie latem puder brazujcy
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.