Jaki mam miec makijaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-14, 21:07   #1
gosia_ar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 245
Smile

Jaki mam miec makijaz


za tydzien ide na wesele i nie wiem jaki sobie zrobic makijaz i co z fryzurka a jesli chodzi o sukienke to mam rozowa :-) bardzo prosze o jakies rady z gory dzieki

Edytowane przez gosia_ar
Czas edycji: 2007-04-03 o 14:17
gosia_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 21:18   #2
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Jaki mam miec makijaz

zazdroszcze Ci wesela a na fryzurach sie nie znam, ale moze zaczesalabys je do tylu i jakies loczki z przodu... a makijaze: ... daje Ci 2 przyklady.... moze cos Cie zainspiruje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 234.jpg (12,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż1.JPG (4,6 KB, 55 załadowań)
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 21:21   #3
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Jaki mam miec makijaz

i jeszcze to co mi sie rzucilo w oczy to moglabys troszke podregulowac brwi. Pozdrowionka
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 21:22   #4
gosia_ar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 245
Dot.: Jaki mam miec makijaz

dzieki bardzo podoba mi sie to 1 zdjecie a brwi mam juz zrobione )) a jakie kosmetyki proponujesz ?
gosia_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 22:17   #5
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jaki mam miec makijaz

Mi też się rzuciły w oko te brwi ... Makijażyk zrób sobie delikatny ... A jeśli chodzi o fryzurkę idz najlepiej do fryzjera ... on Ci doskonale doradzi ... Osobiście nie proponowała bym loczków ...
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 00:54   #6
Bozenka99
Przyczajenie
 
Avatar Bozenka99
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki mam miec makijaz

w pełni zgadzam sie z Madziulką! idz do fryzjera nie dość ze doradzi to jeszcze dobierze Ci fryzurke i moze uzyje jakisch ozdobników! w tak wazny dla Ciebie dzien powinnas wygląać i czuc sie swietnie! a wiadomo ze jak kobitka ma ładną fryzurke to czuje sie rewelacyjnie! naprawde nie warto z tym zwlekac i radzic sie nikogo na forach internetowych,tylko isc do profesjonalisty i miec pewnosc bo naprawde warto...jeszcze jak to slub to w ogóle nie podlega zadnej dyskusji! poszukaj sobie jakisch slubnych fryzurek w internecie ,wydrukuj tą ktora cie najbardziej interesuje i oznajmij fryzjerowi zeby zrobił ci włoski w tym stylu...zresztą u kazdego fryzjera w salonie są katalogi fryzur,mozna przyjsc wczesniej i pooglądać! prawda?! Życze wszystkiego Naj
Bozenka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 02:10   #7
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Wink Dot.: Jaki mam miec makijaz

Co do makijażu to ja widzę dwie opcje

1) Decydujesz się na róż w kolorze sukni na środek powieki, a w kąciku zew. oka nakładasz jakiś naturalny cień, np ładny brąz i rozcierasz go z tym różem ( tylko tak, żeby róż różem pozostał ). Wtedy na usta proponuję raczej jakiś bezbarwny błyszczyk i róż na policzki bardzo delikatny ( żeby cała twarz nie była w różu - oczy, policzki i usta)


2) Na powiekę dodajesz kolor który masz w swoim stroju ( jakie masz buty, torebkę? może bukiet jakiś mieć będziesz), ewentualnie jakiś miły, perłowy jaśniutki odcień i oczko poprawione eyelinerem, za to na usta róż w kolorze sukni i róż na policzki.

Podsumując tak mi wpadło do głowy, że albo róż na górę buźki albo na jej dół. Z resztą Agabil miała kiedyś swój wątek z dwoma wieczorowymi makijażami, pozwolę sobie wkleić linka: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...typowy+francuz - ten drugi zamieszczony tam makijaż, to moja opcja nr dwa (poza kolorem powiek). Nie wiem jak to można jeszcze lepiej zobrazować

Baw się dobrze
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 15:28   #8
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Jaki mam miec makijaz

tez myslalam o fryzjerze, ale tam raczej jusisz mniej wiecej chociaz wiedziec co chcesz... chyba ze wybierzesz jakiegos dobrego (ja u siebie mam swietna i tania fryzjerke ) to wtedy Ci doradzi... i bedzie slicznie!! a kosmetyki do makijazu?? nie mam pojecia... jest ofert i kolorow... ale ten pierwszy ktory wkleilam to jest reklamujacy Meybelline takze jezeli zdecydujesz sie na tamten to poszperaj tam... (ale niekoniecznie ) buziaki
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 15:46   #9
gosia_ar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 245
Dot.: Jaki mam miec makijaz

podoba mi sie ten pierwszy tylko nie wiem czy cien mam byc blyszczocy czy matowy ?? i jakiego podkladu uzyc

Edytowane przez gosia_ar
Czas edycji: 2005-08-16 o 16:44
gosia_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.