no to teraz moje oczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-21, 18:33   #1
moni28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 115

no to teraz moje oczka


Jak je malowac? Na zdjeciu jestem bez makijazu. Strasznie nie podobaja mi sie moje brwi, jada jakos tak w gore, ale tak regulowane sa przez kosmetyczke. Naturalnie sa szerokie. Wymyslicie cos wizazanki?

Edytowane przez moni28
Czas edycji: 2006-08-20 o 21:57
moni28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 18:55   #2
Kryminator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 2
Dot.: no to teraz moje oczka

Hej Moni

Ja mysle zeby je troszke wymodelowac brwi ,tzn,skrocic u podstawy i zmniejszyc na szerokosc,zauwazylem ze masz sliczne oczy i w polaczeniu z jakims delikatnym rozowym cieniem powinno dac oczekiwany rezultat-czyli optyczne powiekszenie ,ale tak poza tym to twoje brwi sa calkiem ladne wiec nie wiem skad pomysly ze sa brzydkie.Ale jak to mawiaja delikatna zmiana i niesamowity efekt murowany


Pozdrowionka
__________________
Im bardziej wystrzegalem sie wazeliny-tym wiecej bylo jej na forum .
Kryminator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 00:17   #3
Blondie19
Raczkowanie
 
Avatar Blondie19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 54
Thumbs up Dot.: no to teraz moje oczka

Moim zdaniem ksztalt brwi jest ok, ale sa troche chyba za "dlugie", skrocilabym je od strony zewnetrznej twarzy, ale moze to swiatlo tak pada na zdjeciu? moze poprubuj test z olowkiem (przykladasz olowek w taki sposob aby jego linia przechodzila od nasady nosa przez wewnetrzny kacik oka po poczatek brwi, a drugi olowek musi przechodzic przez zewnetrzny kacik oka, i koniec brwi -napewno znasz ta metode)
co do makijazu - mysle ze pasowaly by ci i jasne i ciemne kolory, bo masz okragle, dosyc duze oczka moglabys obrysowac je lekko jasna kredka lub cieniem, zaznaczajac bardziej wewnetrzne kaciki oczu - da to efekt szerzej rozstawionych oczu i "rozjasni" spojrzenie, albo, jesli wolisz delikatny makijaz - umaluj rzesy wywijając mocniej te w zewnetrznych kącikach oczu, cos mniej wiecej jak na fotce
Blondie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 01:54   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: no to teraz moje oczka

a ja wlasnie myslalam ze brwi sa fantastyczne! ale to co kto lubi, ja uwielbiam takie dlugie, wygiete brwi. wygladaja sexy
co do makijazu to ciezko cos zobaczyc, zdjecie jest male i niezbyt wyrazne.. moze ci sie uda zrobc zdjecie lepszej jakosci?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.