Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 07:56   #31
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

nie ma problemu. jeśli nie zatyka ci porów i ogólnie jesteś zadowolony, to nie widzę żadnego problemu (możesz dorzucić jeszcze filtry UV na dzień)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:25   #32
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Uzywajac kremu przciwzmarszczkowego w tak mlodym wieku 'rozleniwiasz cere'. Nie beda na nia dzialac inne srodki tylko takie mocne kosmetyki, wiec czego bedziesz uzywac majac 40 lat??
Slyszalam o modelkach mlodych ktore uzywaja takich kremow ale tylko dlatego ze ich cera jest codzinnie meczona tona kosmetykow.
Zdecydopwanie odradzam czegos takiego, jestem zwolenniczka jak najlzejszych kosmetykow pielegnacyjnych bo po co uczyc skore ze musi miec jakies cudenka?
Moze poprostu wybierz sie do dermatologa, moze krem robiony w aptece specjalnie na potrzeby Twojej skory?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 18:21   #33
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez moorph
Hmmm...
A jesli w wieku 18 lat uzywam kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy NIVEA VISAGE z Q10 plus to tez zle robie?
Srednio uzywam co 2-3 dni
A no i jestem chlopakiem jesli to ma jakeis znaczenie
Moorph, wcale nie robisz źle, wrecz przeciwnie bardzo dobrze. Sama mam 18 lat i stosuję taki krem, poniewaz wiecznie nie dosypiem i moja skóra pod oczami była w koszmarnej kondycji. Teraz, po około 6 miesiacach wyglada już bardzo dobrze, a nawet jak niedospię, to też jest znosnie, mogę się ludziom pokazać

Ludzie kochani, przecież kremy przeciwzmarszczkowe są PRZECIW ZMARSZCZKOM. Czyli stosujemy je, zanim owe zmarszczki się pojawia, zeby zapobiegać im i opóźnić pojawienie się pierwszych zmarszczek. Poza tym skóra nie przyzwyczaja sie do składników, a jeśli krem jest dla niej zbyt treściwy, to po prostu nie przyswaja ich i skłądniki te nie zostaja wchłonięte.

I jeszcze jedno: to co pisze, to nie są moje wymysły. Powtarzam to, czego dowiedziałam się od Autorytetów.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:16   #34
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
.

I jeszcze jedno: to co pisze, to nie są moje wymysły. Powtarzam to, czego dowiedziałam się od Autorytetów.

Pozdrawiam
Kim są owe Autorytety?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:38   #35
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Przede wszystki znana Pani Basia, poza tym niektóre wypowiedzi Pań Nostrzyk i Chlebus (niestety teraz nie potrafię podać, które to wątki i gdzie w ogóle one były, gdyż czytałam je dość dawno i to nie tylko na Wizażu, ale takze na innych fora internetowych), pani dermatolog, która zamykała laserem mojej mamie naczynka na twarzy, Pani Beata Krajnik, w jednym ze swoich artykułow też wspominała o tym, by zmarszczkom zapobiegać i nie sięgać po kremy przeciwzmarszczkowe zbyt późno. Dla mnie są to Autorytety

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:02   #36
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Przede wszystki znana Pani Basia, poza tym niektóre wypowiedzi Pań Nostrzyk i Chlebus (niestety teraz nie potrafię podać, które to wątki i gdzie w ogóle one były, gdyż czytałam je dość dawno i to nie tylko na Wizażu, ale takze na innych fora internetowych), pani dermatolog, która zamykała laserem mojej mamie naczynka na twarzy, Pani Beata Krajnik, w jednym ze swoich artykułow też wspominała o tym, by zmarszczkom zapobiegać i nie sięgać po kremy przeciwzmarszczkowe zbyt późno. Dla mnie są to Autorytety

Pozdrawiam serdecznie
no bo własnie też mam 18 lat, ale kremu przeciwzmarszczkowego używac jeszcze nie musze Pewnie zaczne jak bede miec ok 25 lat
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:16   #37
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Moorph, wcale nie robisz źle, wrecz przeciwnie bardzo dobrze. Sama mam 18 lat i stosuję taki krem, poniewaz wiecznie nie dosypiem i moja skóra pod oczami była w koszmarnej kondycji. Teraz, po około 6 miesiacach wyglada już bardzo dobrze, a nawet jak niedospię, to też jest znosnie, mogę się ludziom pokazać

Ludzie kochani, przecież kremy przeciwzmarszczkowe są PRZECIW ZMARSZCZKOM. Czyli stosujemy je, zanim owe zmarszczki się pojawia, zeby zapobiegać im i opóźnić pojawienie się pierwszych zmarszczek. Poza tym skóra nie przyzwyczaja sie do składników, a jeśli krem jest dla niej zbyt treściwy, to po prostu nie przyswaja ich i skłądniki te nie zostaja wchłonięte.

I jeszcze jedno: to co pisze, to nie są moje wymysły. Powtarzam to, czego dowiedziałam się od Autorytetów.

Pozdrawiam
Mysle,ze cala awantura wynika z blednego tlumaczenia nazw tych kosmetykow na jezyk polski. To, co my znamy pod nazwa "przeciwzmarszczkowy" na ulotkach w j.angielskim jest okreslone jako anti-ageing, czyli przeciwstarzeniowy.

a tak poza tym, w tym watku juz bylo pisane wiele razy, ze rozleniwanie sie skory to mit. podano tez link do arykulu Pani biochemik Barbary Kwiatkowskiej [to nasz Autorytet].
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 21:24   #38
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami-jezeli krem Ci sluzy to uzywaj go-ja tez nie wierze w te podzialy wiekowe-stosuje to co moja skora lubi i po czym widze efekty-nie wierze w tzw rozleniwianie skory kosmetykami.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:15   #39
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami-jezeli krem Ci sluzy to uzywaj go-ja tez nie wierze w te podzialy wiekowe-stosuje to co moja skora lubi i po czym widze efekty-nie wierze w tzw rozleniwianie skory kosmetykami.
Dokładnie tak! Zgadzam się
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:28   #40
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez olik04
no bo własnie też mam 18 lat, ale kremu przeciwzmarszczkowego używac jeszcze nie musze Pewnie zaczne jak bede miec ok 25 lat
Skoro nie potrzebujesz to normalne, że nie używasz, gratuluję świetnej skóry Niektórzy zaś nie mają takiego szczęścia, wiec po nie siegaja. Polecam przeczytać też te artykuły, wiedza w nich zawarta moze Ci się przydać kiedyś :
http://www.wizaz.pl/basia_kosmetyki_a_wiek.php
http://www.wizaz.pl/basia_rozleniwianie_kosmetykami.php

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:06   #41
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Skoro nie potrzebujesz to normalne, że nie używasz, gratuluję świetnej skóry Niektórzy zaś nie mają takiego szczęścia, wiec po nie siegaja. Polecam przeczytać też te artykuły, wiedza w nich zawarta moze Ci się przydać kiedyś :
http://www.wizaz.pl/basia_kosmetyki_a_wiek.php
http://www.wizaz.pl/basia_rozleniwianie_kosmetykami.php

Pozdrawiam serdecznie
dziękuję! A ja własnie tak używam tych kremów. jeden krem mam matujący, inny krem tłusty, jeszcze inny silnie nawilżający. I zależnie od aktualnego stanu skóry takiego używam (zazwyczaj jest to uwarunkowane porą roku, ale nie zawsze).
Artykuł fajny i wlasciwie o pewnych rzeczach nie wiedzialam a przydadzą się!
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 08:15   #42
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez olik04
dziękuję! A ja własnie tak używam tych kremów. jeden krem mam matujący, inny krem tłusty, jeszcze inny silnie nawilżający. I zależnie od aktualnego stanu skóry takiego używam (zazwyczaj jest to uwarunkowane porą roku, ale nie zawsze).
Artykuł fajny i wlasciwie o pewnych rzeczach nie wiedzialam a przydadzą się!
Bardzo się cieszę, ze artykuły się przydały Dobrze, ze używasz kremu zgodnie z potrzebami Twojej skóry, a nie zgodnie z modą Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 09:18   #43
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

A ja sie ciesze ze w koncu osiągnęłyśmy jakis consensus
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 11:38   #44
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Osiemnastolatka i krem przeciwzmarszczkowy?

Cytat:
Napisane przez L_V
A ja sie ciesze ze w koncu osiągnęłyśmy jakis consensus
Ja też W końcu jesteśmy tu po to, by wymieniać informacje, korzystać z doświadczenia Innych, zeby sobie pomamgać i miło spędzać czas
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.