Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług prostytute - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-18, 11:27   #181
Yhvothlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 47
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Szokujace jest jak bardzo lezy edukacja seksualna. Czytam ten watek i niektore wypowiedzi sprawiaja, ze oczy przecieram ze zdumienia jak ludzie szastaja swoim zyciem i zdrowiem bezrefleksyjnie.

Jesli chodzi o sposoby zabezpieczenia przed zakazeniem wirusem HIV to nigdzie nie wymieniono zaufania. Jest mnostwo przypadkow, ze zona dowiedziala, sie ze ma HIV, dopiero jak nagle maz zmarl na AIDS (w sensie na inne choroby w efekcie zakazenia wirusem HIV).

Testy 4 generacji moga wykryc wirusa po 21 dniach przy zalozeniu ze to HIV1, bo HIV2 dopiero po 90 dniach mozna wykluczyc testem 3 lub 4 generacji. Chyba, ze sobie test PCR zafundujemy to po 10 dniach na HIV1.

Do tego dochodzi syfilis czy HCV. Zarowno HIV, HCV i Kila moga nie dawac objawow przez wiele lat mozna w tym czasaie zakazac i umierac powoli.

Kila mozna sie zakazic przez pocalunek nawet, wystarczy miec kontakt z owrzodzeniem. Np. dziewczyna zrobila loda komus kto mial kile, ma niebolesne owrzadzenie gdzies na jezyku, czy wardze i nawet o nim nie wie. Potem pocaluje kogos 3 tygodnie pozniej i juz kolega ma kile bo zakaznosc jest olbrzymia.

Serio, jestem w malzenstwie od 5 lat, nie sadze zeby ktores z nas zdradzalo i mimo to oboje sie badamy raz do roku. Drog zakazenia jest wiecej i tak jak wspominalem, zaufanie nie jest skutecznym sposobem zapobiegania zakazeniu wirusem HIV i innymi wenerykami.

Uprawiasz seks bez gumy? Nie wazne czy z mezem, czy chlopakiem, czy zdazylo ci sie raz, czy tylko loda robilas = podejmujesz ryzykowne zachowanie i spelniasz wszystkie warunki zakazenia sie wszystkimi znanymi chorobami wenerycznymi swiata. I nie ma sie co obrazac, ale kazdy kto nie ma aktualnych badan wykonanych przynajmniej 6 tygodni po ryzykownym zachowaniu jest potencjalnie nosicielem wirusa HIV i innych rzeczy jak EBV, CMV, HPV, HSV 1 i 2, chlamydii, rzezaczki, HBV, HCV, ureaplasmy, mycoplasmy, mieczaka zakakaznego itp. Jest tego znacznie, znacznie wiecej.

I co najwazniejsze, o naszym statusie serologicznym swiadcza nasze testy z uwzglednieniem ww. okienek serologicznych, a nie status innych ludzi.

Edytowane przez Yhvothlo
Czas edycji: 2020-02-18 o 11:36
Yhvothlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 11:30   #182
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Yhvothlo Pokaż wiadomość
Szokujace jest jak bardzo lezy edukacja seksualna. Czytam ten watek i niektore wypowiedzi sprawiaja, ze oczy przecieram ze zdumienia.

Jesli chodzi o sposoby zabezpieczenia przed zakazeniem wirusem HIV to nigdzie nie wymieniono zaufania. Jest mnostwo przypadkow, ze zona dowiedziala, sie ze ma HIV, dopiero jak nagle maz zmarl na AIDS (w sensie na inne choroby w efekcie zakazenia wirusem HIV).

Testy 4 generacji moga wykryc wirusa po 21 dniach przy zalozeniu ze to HIV1, bo HIV2 dopiero po 90 dniach mozna wykluczyc testem 3 lub 4 generacji. Chyba, ze sobie test PCR zafundujemy to po 10 dniach na HIV1.

Do tego dochodzi syfilis czy HCV. Zarowno HIV, HCV i Kila moga nie dawac objawow przez wiele lat mozna w tym czasaie zakazac i umierac powoli.

Kila mozna sie zakazic przez pocalunek nawet, wystarczy miec kontakt z owrodzeniem. Np. dziewczyna zrobila loda komus kto mial kile, ma niebolesne owrzadzenie gdzies na jezyku, czy wardze i nawet o nim nie wie. Potem pocaluje kogos 3 tygodnie pozniej i juz kolega ma kile bo zakaznosc jest olbrzymia.

Serio, jestem w malzenstwie od 5 lat, nie sadze zeby ktores z nas zdradzalo i oboje sie badamy raz do roku. Drog zakazenia jest wiecej i tak jak wspominalem, zaufanie nie jest skutecznym sposobem zakazenia wirusem HIV i innymi wenerykami.

Uprawiasz seks bez gumy? Nie wazne czy z mezem, czy chlopakiem = podejmujesz ryzykowne zachowanie i spelniasz wszystkie warunki zakazenia sie wszystkimi znanymi chorobami wenerycznymi swiata. I nie ma sie co obrazac, ale kazdy kto nie ma aktualnych badan wykonanych przynajmniej 6 tygodni po ryzykownym zachowaniu jest potencjalnie nosicielem wirusa HIV.
+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 12:17   #183
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Skoro z nikim się nie całuję, nie robię loda ani nie sypiam, nie mam kontaktu z wydzielinami w pracy, nie chodzę do kosmetyczek, paznokciarek, fryzjerów a nawet na basen, w jaki konkretnie sposób mam się ta kiłą czy HIV zarazić? To raczej u was lezy znajomość zakażeń HIV. Mam jednego partnera od 15 lat i gdyby nie robiono mi badań okresowo i tak, to bym nie robiła.
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 12:19   #184
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87597777]Skoro z nikim się nie całuję, nie robię loda ani nie sypiam, nie mam kontaktu z wydzielinami w pracy, nie chodzę do kosmetyczek, paznokciarek, fryzjerów a nawet na basen, w jaki konkretnie sposób mam się ta kiłą czy HIV zarazić? To raczej u was lezy znajomość zakażeń HIV. Mam jednego partnera od 15 lat i gdyby nie robiono mi badań okresowo i tak, to bym nie robiła.[/QUOTE]


Do dentysty czy innego lekarza tez nie chodzisz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 12:22   #185
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87597777]Skoro z nikim się nie całuję, nie robię loda ani nie sypiam, nie mam kontaktu z wydzielinami w pracy, nie chodzę do kosmetyczek, paznokciarek, fryzjerów a nawet na basen, w jaki konkretnie sposób mam się ta kiłą czy HIV zarazić? To raczej u was lezy znajomość zakażeń HIV. Mam jednego partnera od 15 lat i gdyby nie robiono mi badań okresowo i tak, to bym nie robiła.[/QUOTE]Zatrważające jak ludzie chcą zaklinać rzeczywistosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 12:39   #186
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Teraz to zmyślasz. Albo próbujesz sobie jakoś racjonalizować typa, że skoro był u proatytuki to musi być taki owaki.
Kiedy z nim byłaś, to rozumiem że nie dawał Ci żadnych powodów by w ogóle rozważać rozstanie. A zatem był świetnym facetem. Facet wspomniał o prostytutce i nagle to kawał najgorszego, obleśnego, pożałowania godnego typa nienadającego się do związku.

Śmieszne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Cały czas był kłamcą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87597777]Skoro z nikim się nie całuję, nie robię loda ani nie sypiam, nie mam kontaktu z wydzielinami w pracy, nie chodzę do kosmetyczek, paznokciarek, fryzjerów a nawet na basen, w jaki konkretnie sposób mam się ta kiłą czy HIV zarazić? To raczej u was lezy znajomość zakażeń HIV. Mam jednego partnera od 15 lat i gdyby nie robiono mi badań okresowo i tak, to bym nie robiła.[/QUOTE]Chociażby ten jeden partner mógł Cię zdradzić i coś przywlec.

Dentysta, ginekolog, pobieranie krwi. No chyba że w ogóle nie chadzasz do lekarzy i nie robisz badań okresowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 12:50   #187
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez mijanou Pokaż wiadomość
przypomniał mi się dowcip o wyznaniu miłosnym w wykonaniu doktora wassermanna: " masz u mnie plus".
xdd
__________________
contra negantem principia non est disputandum

Edytowane przez Swietusia
Czas edycji: 2020-02-18 o 12:52
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 13:27   #188
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wygadał, bo widać Ci zaufał, że może się z Tobą podzielić swoją przeszłością seksualna, bez oceniania i komentowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weź mnie nie rozśmieszaj takimi tekstami.Każdy w takiej momencie jest kłamcą i czy o się tyczy korzystania z prostytutek czy innych aktywności seksualnych.Albo nie romawiamy o przeszłości albo nie kłamiemy.Są dwa wyjścia.

Edytowane przez Trudne_sprawy
Czas edycji: 2020-02-18 o 13:38
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 13:43   #189
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Tak. Albo wysyłam "pozdrowienia". Czekam aż mi przejdzie i będę mogła przestać wyzywać, na razie nie umiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie takich ludzi sobie wyobrażam jeśli chodzi o umiłowanie do maczania palców w czyjejś przeszłości i ocenianie na tej podstawie - lekko mówiąc niezrównoważonych emocjonalnie. Tutaj akurat facet sam sobie zrobił dobrze i Ci powiedział, a Ty z nim zerwałaś. Jak zrozumie jaką jesteś osobą to pewnie kupi sobie szampana. A to co uprawiasz to nękanie i powinnaś się zgłosić do specjalisty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Trudne_sprawy Pokaż wiadomość
weź mnie nie rozśmieszaj takimi tekstami.Każdy w takiej momencie jest kłamcą i czy o się tyczy korzystania z prostytutek czy innych aktywności seksualnych.Albo nie romawiamy o przeszłości albo nie kłamiemy.Są dwa wyjścia.
Tu się zgodzę. Kłamstwo nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 13:50   #190
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
O właśnie takich ludzi sobie wyobrażam jeśli chodzi o umiłowanie do maczania palców w czyjejś przeszłości i ocenianie na tej podstawie - lekko mówiąc niezrównoważonych emocjonalnie. Tutaj akurat facet sam sobie zrobił dobrze i Ci powiedział, a Ty z nim zerwałaś. Jak zrozumie jaką jesteś osobą to pewnie kupi sobie szampana. A to co uprawiasz to nękanie i powinnaś się zgłosić do specjalisty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Tu się zgodzę. Kłamstwo nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego jak pytam to oczekuje albo odp albo oznajmienia że nie chcę ktoś o tym gadać.Natomiast oszukiwanie kogoś dobrze wiedząc że tak osoba znając prawdę by z nami nie była jest ohydne.Niestety ten wątek pokazał że nie wszystkim to przeszkadza.
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 13:57   #191
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Nie bo tematy seksu nie stanowią dla mnie tabu.

Tak bo jak ktoś idzie do tego stopnia na łatwiznę że sobie organizuje seks za kasę to znaczy że w każdej chwili może tam zboczyć. Jednak partner który odrzuca taką ewentualność jako np. upokarzającą jego samego jest pewniejszy.
Tak bo jednak zbyt nadmierna niczym nieograniczana swoboda seksualna koniec końców prowadzi do seksualnej przemocy i niedostrzegania w tym nic złego.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-02-18 o 13:59
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 14:08   #192
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87597450]No w sumie nie dziwi ta wypowiedz ,czego można było sie spodziewac po osobie ktora zachodzi w ciążę po 2miesiacach zwiazku ?
Prawdopodobnie przespała lekcje wychowania seksualnego bo nie posiada podstawowej wiedzy na ten temat
Ufa za to ,widać na religię chodziła, good girl[/QUOTE]I co w związku z tym nie mam 15 lat
Tak jak pisałam wcześniej mój były partner chciał dzieci i starałam się prawie rok z nim i nie zaszłam więc ślepo ufałam lekarza nie chce mi się powtarzać bo ty nic innego nie potrafisz jak tylko krytykować.
Wszyscy zachodzą w ciążę po wielu latach według Ciebie.
Ludzie są różni,zresztą nie chciałabym kogoś poznawać przez 5 lat zanim może bym się w końcu zdecydowała zdarzyłaby już przekwitnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:09   #193
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Dentyści i lekarze jako roznosiciele chorób wenerycznych ... nie powiem, ciekawe

Edam rzeczywistośc moja rózni sie od twojej w tylu aspektach, ze moglibyśmy równie dobrze żyć na innych planetach. Gdybym żyła twoim życiem, robiłabym badania nie tylko na wenery, ale i na głowę

No i nie wiem, dlaczego nie bierzecie pod uwagę, że przy ryzykownych zachowaniach to badania możecie sobie wetknąć - HIV jest wykrywalny po 6 mcach czy coś dopiero, a poza tym moge miec badania sprzed tygodnia a już być zarażona.

Limonka, nie, partner mnie nie zdradził i nic nie przywlókł. Nie ty jedna masz specjalizację z wykrywania nieścisłości i kłamstw
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:12   #194
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Nie. Zaufałaś wszystkim swoim partnerom seksualnym i ich poprzednim partnerom. A twój partner mógł nawet nie wiedzieć, że jest nosicielem jakiejś choroby, więc to nie jest kwestia zaufania, tylko ślepego trafu. Po co się rozglądać przed przejściem przez ulicę, trzeba ufać ludziom, że się zatrzymają, bez sensu stosować jakieś podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Zresztą jeśli mnie nie stać żeby się zbadać i nie stać mnie na prezerwatywy, to już serio wolałabym nie uprawiać seksu. Ale nie dajmy się zwariować, kasy na badania szkoda. Lepiej się później leczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz partner może zdradzić to musiałabym chyba za każdym razem kazać mu robić badania,podtawowe miałam robione co roku a takie dodatkowe to nie bo nikt mi tak sobie nie da na nie skierowania.
Wiesz jestem w takim wieku,że na dziecko już czas każdy mi o tym mówił,a druga kwestia skoro lekarze mówili,że bez leczenia nie zajdę i będzie mi w ogóle mam na to małe szanse to tak to wyglądało,ale wcale nie żałuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87597648]Nie stac ja na badania ale na dziecko ja stac
Dziwne[/QUOTE]Wszystkie badania już miałam zrobione na NFZ zresztą prywatnie nie mam zamiaru za wszystko płacić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:13   #195
Yhvothlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 47
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87597777]Skoro z nikim się nie całuję, nie robię loda ani nie sypiam, nie mam kontaktu z wydzielinami w pracy, nie chodzę do kosmetyczek, paznokciarek, fryzjerów a nawet na basen, w jaki konkretnie sposób mam się ta kiłą czy HIV zarazić? To raczej u was lezy znajomość zakażeń HIV. Mam jednego partnera od 15 lat i gdyby nie robiono mi badań okresowo i tak, to bym nie robiła.[/QUOTE]

A jaka masz pewnosc, ze Twoj partner ma 1 partnerke od 15 lat? Piekne oczy i slowo honoru?!

Wpisz w google "husband infectswife with hiv" i badzmy powazni w tej dyskusji, bo nie wiem czy to co napisalas traktujesz powaznie, czy sie nabijasz. Kazdy mysli ze jest wyjatkowym platkiem sniegu i jego problemy nie dotycza. Nie jest i dotycza. Mysle, ze zadna z tych kobiet sie nie spodziewala takiego obrotu spraw, a przez ignorancje taka jak prezentujesz takie infekcje sie szerza na potege, bo przeciez "mnie to nie dotyczy" . Dotyczy, tak samo jak wszystkich innych.

Kile, jak masz pecha to zlapiesz przez podanie komus reki. Kila w 2 stadium powoduje wysypke na dloniach i podeszwach stop, czasem gdzie indziej, ksiazkowe objawy kily wystepuja tylko w 20% wypadkow. Ta wysypka jest wysoce zakazna, wlaszcza przy powstajacych owrzodzeniach. Czasem moze miec postac brazowych plam i innych przebarwien i na ogol jest przeoczana. To jest skrajny przypadek, ale tak tez mozna sie zakazic.

Wirus HCV moze ekstremalnie dlugo przetrwac poza organizmem czlowieka, na zaschnietej krwi, do zakazenia wystarczy minimalna ilosc krwi, nawet niewidoczna golym okiem, to gowno jest wyjatkowo zjadliwe. Brak objawow nawet przez 30 lat, a potem nagle "nowotwor watroby". Ale po co sie badac?

W Polsce funkcjonuje wiele PKD gdzie za darmo i anonimowo mozna sie przetestowac na HIV, Kile i HCV.

No ale rozumiem, ze zyjesz w izolatce, nie wspolzyjesz z nikim, nie masz kontaktu z ludzmi, siedzisz w domu. Mialem podobnie, jeszcze pracowalem w domu, a EBV zlapalem po napiciu sie z puszki po kims, doslownie 1 raz na x lat wyszedlem na impreze. 2 tygodnie w szpitalu i spisany testament bo bylem pewien ze z tego nie wyjde, tak organizm zareagowal na wirusa. Da sie? Da, a to tylko EBV ktorego nosi 95% ludzi... a gdzie dopiero HIV czy HCV albo nie daj Bog koinfekcja 3-4 wirusow na raz z niezabezpieczonego seksu. Taka kumulacja ladnie z butow wywala najwiekszych twardzieli.

Edytowane przez Yhvothlo
Czas edycji: 2020-02-18 o 14:15
Yhvothlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:16   #196
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Yhvothlo Pokaż wiadomość
A jaka masz pewnosc, ze Twoj partner ma 1 partnerke od 15 lat? Piekne oczy i slowo honoru?!
nie wiem na co ma być dowodem jakaś czyjaś żona jakiegoś męża, ja mam od swojego dowody takie, jakie mi wystarczą.

Mogę też jutro wpaść pod ciągnik, umrzeć zasypana lawiną błota, rozbić się śmigłowcem którym nie latam, upaśc i rozbić głowę wciągając majty. czy się przed tymi niebezpieczeństwami zabezpieczam? nie. dlaczego? Sam sobie odpowiedz.

Infekscje to sie może od ciebie szerzą, bo ode mnie na pewno nie

No i powiedz mi, w jaki sposób ty masz pewność, że partnerka z badaniami sprzed tygodnia już nie ma kiły? Piękne oczy?

Edytowane przez 17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Czas edycji: 2020-02-18 o 14:21
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:18   #197
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87597777]Skoro z nikim się nie całuję, nie robię loda ani nie sypiam, nie mam kontaktu z wydzielinami w pracy, nie chodzę do kosmetyczek, paznokciarek, fryzjerów a nawet na basen, w jaki konkretnie sposób mam się ta kiłą czy HIV zarazić? To raczej u was lezy znajomość zakażeń HIV. Mam jednego partnera od 15 lat i gdyby nie robiono mi badań okresowo i tak, to bym nie robiła.[/QUOTE]A nie czasami 3 miesiące i można HIV wykryć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:19   #198
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Wszystkie badania już miałam zrobione na NFZ zresztą prywatnie nie mam zamiaru za wszystko płacić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisalas że nie robiłaś badan na choroby seksualne nigdy w życiu bo nie masz na to kasy
Jak będzie Cię stać utrzymać dziecko jak nie masz kasy na badania dla siebie raz na rok ?
Utrzymanie dziecka kosztuje o wiele więcej niż badania
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:19   #199
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
A nie czasami 3 miesiące i można HIV wykryć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe. W 3 miesiące i tak można zdążyć się tysioncpińcet razy zarazić. Jesli się podejmuje seks bez zabezpieczenia oczywiście.
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 14:22   #200
Yhvothlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 47
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87598152]
Infekscje to sie może od ciebie szerzą, bo ode mnie na pewno nie [/QUOTE]

Tylko, ze ja znam swoj status serologiczny, a Ty swojego chyba nie . Czy sie myle?

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87598136]
No i nie wiem, dlaczego nie bierzecie pod uwagę, że przy ryzykownych zachowaniach to badania możecie sobie wetknąć - HIV jest wykrywalny po 6 mcach czy coś dopiero, a poza tym moge miec badania sprzed tygodnia a już być zarażona.
[/QUOTE]

Co to za bzdury i informacje z poprzedniego tysiaclecia?

HIV1 i HIV2 - 10 dni dla testow NAAT/PCR, uzywane w krowiadstwie albo przy kontrolowaniu zakazenia.

HIV 1 - 21 dni przy testacch 4 generacji (antygen P24 czasem przeciwciala), wykluczenie po 6 tygodniach

HIV 2 - 90 dni przy testach 4 generacji wykluczenie po 90 dniach (tylko przeciwciala, dla HIV2 wykrywanie antygenu P25 nie jest zawarte w testach).

Kiedys byly przepisy dot. koinfekcji z HCV, EBV i CMV - wykluczenie po 12 miesiacach i po 6 miesiacach. Teraz nieaktualne.

Edytowane przez Yhvothlo
Czas edycji: 2020-02-18 o 14:24
Yhvothlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:26   #201
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Yhvothlo Pokaż wiadomość
Tylko, ze ja znam swoj status serologiczny, a Ty swojego chyba nie . Czy sie myle?



Co to za bzdury i informacje z poprzedniego tysiaclecia?

HIV1 i HIV2 - 10 dni dla testow NAAT/PCR, uzywane w krowiadstwie albo przy kontrolowaniu zakazenia.

HIV 1 - 21 dni przy testacch 4 generacji (antygen P24 czasem przeciwciala), wykluczenie po 6 tygodniach

HIV 2 - 90 dni przy testach 4 generacji wykluczenie po 90 dniach (tylko przeciwciala, dla HIV2 wykrywanie antygenu P25 nie jest zawarte w testach).

Kiedys byly przepisy dot. koinfekcji z HCV, EBV i CMV - wykluczenie po 12 miesiacach i po 6 miesiacach. Teraz nieaktualne.
Ponawiam pytanie: skąd wiesz, że partnerka z badaniami sprzed tygodnia juz nie jest zarażona kiłą?
Bo jesli nie wiesz i nie masz pewności, to wypad z wysokiego konia, bo ryzykujesz akurat tak samo, jak ja
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:29   #202
Yhvothlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 47
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87598184]Ponawiam pytanie: skąd wiesz, że partnerka z badaniami sprzed tygodnia juz nie jest zarażona kiłą?
Bo jesli nie wiesz i nie masz pewności, to wypad z wysokiego konia, bo ryzykujesz akurat tak samo, jak ja[/QUOTE]

Nie wiem . Jedynym skutecznym sposobem jest wstrzemiezliwosc seksualna. Dlatego badam sie raz na rok, bo mam zone i moj poziom zaufania sprawia ze uprawiamy seks bez zabezpieczenia, ale i tak sie badamy raz na rok bo to wystarczy, zeby w razie czego zareagowac. Moja zona pracuje w sluzbie zdrowia i ma kontakt z wydzielinami co podnosi ryzyko, zdazaja jej sie zaklucia igla itp. Zycie. Po prostu nie chcemy sie obudzic za 10 lat w zaawansowanej fazie AIDS czy z nowotworem watroby, bo za darmo nei chcialo nam sie przebadac raz na rok. Nie warto.
Yhvothlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:37   #203
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87598158]Pisalas że nie robiłaś badan na choroby seksualne nigdy w życiu bo nie masz na to kasy
Jak będzie Cię stać utrzymać dziecko jak nie masz kasy na badania dla siebie raz na rok ?
Utrzymanie dziecka kosztuje o wiele więcej niż badania[/QUOTE]Jestem w ciąży dlatego wiele badań z krwi miałam robione.
Oczywiście,że kosztuje co ciekawe ogarnęłam już prawie całą wyprawkę i nie twierdzę,że koszty są aż tak ogromne
Później oczywiście pieluchy ewentualnie mleko oczywiście jak będzie zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87598158]Pisalas że nie robiłaś badan na choroby seksualne nigdy w życiu bo nie masz na to kasy
Jak będzie Cię stać utrzymać dziecko jak nie masz kasy na badania dla siebie raz na rok ?
Utrzymanie dziecka kosztuje o wiele więcej niż badania[/QUOTE]Na wymysły nie badania,na podstawowe badania to z NFZ mogę iść typu krew,ginekolog czy dentysta,co ja mam się badać od stóp do głów na to to raczej mało kogo stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:38   #204
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87598159]Możliwe. W 3 miesiące i tak można zdążyć się tysioncpińcet razy zarazić. Jesli się podejmuje seks bez zabezpieczenia oczywiście.[/QUOTE]Dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 14:38   #205
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Z tymi badaniami dla mnie jest jak z przechodzeniem przez pasy na zielonym świetle.
Całe życie przechodziłam z ignorancją. W końcu jest zielone światło, żadne auto nie powinno na nim przejechać, a nawet jak przejedzie i coś się stanie, to nie będzie moja wina.
Rok temu ktoś mnie uświadomił, że skończę jak skończę po zderzeniu z rozpędzoną maszyną, choćbym miała najświętszą rację.
I tak jest z tymi badaniami. Ci, którzy podchodzą do nich z ignorancją, bo uważają, że nie potrzebują na podstawie swojej aktualnej świadomości, choćby mieli najświętszą rację, jak się zarażą hivem, to będą chorzy na aids. I czy naprawdę coś wtedy zmieni dociekanie swoich racji? Czasem najbardziej się opłaca proste myślenie. Zawsze to sobie przekładam na przykład, że jak mnie uderzy rozpędzone auto, rozmaśli mnie i żadna tarcza z analiz, zielonego światła czy wszelkich praw tego nie rozmaślenia nie zatrzyma. Nie lepiej już sobie zrobić te badania? Nie po to, żeby kontrolować swoich partnerów seksualnych czy cokolwiek, tylko po to, żeby sprawdzić, czy jest się zdrowym, dla siebie.

edit: No i tak. Ryzykujemy wszyscy tak samo, nie wiedząc, czy tydzień temu ktoś się tym przykładowym hivem nie zaraził i nie zarazi teraz nas. Tylko różnica leży gdzie indziej. Ten, kto sobie robi te badania regularnie, będzie jeszcze we wczesnym stadium rozwoju choroby o niej wiedział i będzie mógł podjąć należyte w związku z tym działania. A ten, kto się nie bada, bo nie, dowie się znacznie później, kiedy na wiele działań może być już za późno.
Poza tym dodam, że sądzę, że im więcej ludzi bierze w taki sposób odpowiedzialność za swoje zdrowie, tym mniejsze jest ryzyko dalszego rozprzestrzeniania tych chorób, tym mniej nowych zarażeń.
__________________
contra negantem principia non est disputandum

Edytowane przez Swietusia
Czas edycji: 2020-02-18 o 14:51
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:22   #206
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

Cytat:
Napisane przez Yhvothlo Pokaż wiadomość
W Polsce funkcjonuje wiele PKD gdzie za darmo i anonimowo mozna sie przetestowac na HIV, Kile i HCV.

Co to jest PKD? Oprócz Polskiej Klasyfikacji Działalności
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:23   #207
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przeszkadzałby wam fakt gdyby w przeszłości wasz partner korzystał z usług pros

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87598671]Co to jest PKD? Oprócz Polskiej Klasyfikacji Działalności [/QUOTE]Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-18 18:23:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.