Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-20, 06:43   #1891
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

A w ogóle się trochę zdolowalam że jednak prawdopodobnie czeka mnie cesarka i jest mała szansa na poród naturalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 07:00   #1892
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A w ogóle się trochę zdolowalam że jednak prawdopodobnie czeka mnie cesarka i jest mała szansa na poród naturalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam doła na początku, że muszę się nastawić na tą możliwość. A teraz im dalej, mały nadal nie chce się obrócic i tak już powoli to przegryzam
Wczoraj trochę posiedziałam to miałam takie kłucia przy spojeniu i pachwinie... Mam nadzieję, że to nie szyjka. Dziś ciut lepiej, nie chce panikować i truć tej mojej gin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 08:30   #1893
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
My już malowaliśmy ceramiczną i nie zaleca się stosowania innych rodzajów farb, więc zostajemy przy tych. Jednak chyba zadecydujemy się na bondexa, a on już całkiem dobrze pachnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tak z ciekawości dlaczego?
My wybraliśmy bo nam kolor pasował

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A w ogóle się trochę zdolowalam że jednak prawdopodobnie czeka mnie cesarka i jest mała szansa na poród naturalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam wrażenie że mnie też to może czekać. Co prawda wizyta dopiero za tydzień ale wydaje mi się że dziecię leży poprzecznie a czasu coraz mniej
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 08:40   #1894
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A w ogóle się trochę zdolowalam że jednak prawdopodobnie czeka mnie cesarka i jest mała szansa na poród naturalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Cie rozumiem.... Tez mi bylo trudno sie z tym pogodzic. w szpitalu widuje mnostwo lekarzy teraz, wiekszosc mowi o cc, niektorzy mowia, ze to jeszcze czas, ze sn niewykluczone. Niemniej Mlody sie nie chce obrocic, wiec nie ma na razie o czym mowic. Po tym pobycie w szpitalu, to juz mi wszystko jedno. Byle dotrwac do konca i byle bez komplikacji.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 09:09   #1895
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cześć,


Miałam dzisiaj koszmar, oczywiście związany z tym co ostatnio tu pisałam. Straszne głupoty mi się śniły,że aż nie będę pisała. Ale człowiek się przejmuje wszystkim jak coś nie jest po jego myśli.

Opadam z sił. Czesałam przed chwilą córkę w dobieranego warkocza i ręce mi mdlały, słabo się zrobiło. Normalnie inwalidka się zrobiła ze mnie, gdzie przed ciążą chodziłam na siłownię i miałam bardzo dobrą formę.

Przyszły do mnie staniki i koszule i wszystko do zwrotu. Koszule za małe, staniki za duże. Wolałabym kupować w sklepie,ale nie mam siły łazić po sklepach. Zostaje mi odesłanie paczki i ponowne zamówienie.

Zaczęłam 32 tydzień, wypadałoby się już zacząć pakować do szpitala, ale mi się wcale nie śpieszy do tego jak pomyślę o tej cesarce. Jak człowiek się czegoś boi to czas leci szybciutko. Ta końcówka ciąży zleci mi chyba szybko właśnie przez to.

Moja już od grudnia jest odwrócona głową do dołu. Ustawiona jest w kanale rodnym do wyjścia, a ja rodzić naturalnie nie mogę, a też bym chciała . Teraz jeszcze to znieczulenie ogólne wyskoczyło i już w ogóle masakra. Jakoś nie umiem tego przetrawić. Niby wiem,że bezpieczeństwo najważniejsze, bo jakbym miała zostać sparaliżowana przez to, albo umrzeć , to wiadomo, ale przykro jest strasznie,że to dzieciątko może być wyjęte z brzucha i zabrane na 12 godzin ode mnie i leżeć gdzieś na patologii noworodków, gdzie bardzo bym chciała,żeby od razu dostało cycusia itd...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2020-02-20 o 09:13
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 09:21   #1896
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Cześć,


Miałam dzisiaj koszmar, oczywiście związany z tym co ostatnio tu pisałam. Straszne głupoty mi się śniły,że aż nie będę pisała. Ale człowiek się przejmuje wszystkim jak coś nie jest po jego myśli.

Opadam z sił. Czesałam przed chwilą córkę w dobieranego warkocza i ręce mi mdlały, słabo się zrobiło. Normalnie inwalidka się zrobiła ze mnie, gdzie przed ciążą chodziłam na siłownię i miałam bardzo dobrą formę.

Przyszły do mnie staniki i koszule i wszystko do zwrotu. Koszule za małe, staniki za duże. Wolałabym kupować w sklepie,ale nie mam siły łazić po sklepach. Zostaje mi odesłanie paczki i ponowne zamówienie.

Zaczęłam 32 tydzień, wypadałoby się już zacząć pakować do szpitala, ale mi się wcale nie śpieszy do tego jak pomyślę o tej cesarce. Jak człowiek się czegoś boi to czas leci szybciutko. Ta końcówka ciąży zleci mi chyba szybko właśnie przez to.

Moja już od grudnia jest odwrócona głową do dołu. Ustawiona jest w kanale rodnym do wyjścia, a ja rodzić naturalnie nie mogę, a też bym chciała . Teraz jeszcze to znieczulenie ogólne wyskoczyło i już w ogóle masakra. Jakoś nie umiem tego przetrawić. Niby wiem,że bezpieczeństwo najważniejsze, bo jakbym miała zostać sparaliżowana przez to, albo umrzeć , to wiadomo, ale przykro jest strasznie,że to dzieciątko może być wyjęte z brzucha i zabrane na 12 godzin ode mnie i leżeć gdzieś na patologii noworodków, gdzie bardzo bym chciała,żeby od razu dostało cycusia itd...
no rozumiem Cię, ale myślę też że dzieciątko pomyśli że jest jeszcze w brzuszku i dostanie cycusia jak tylko bedzie to możliwe takie głupotki pisze, no ale bardzo chcę Cię pocieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 09:53   #1897
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
My wczoraj po wizycie kontrolnej szyjki. Na szczęście stoi w miejscu i lekarz powiedział że odstawiamy luteine za 2 tygodnie i czekamy na poród

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ja czekam na te słowa od lekarza. Ale jak nie usłyszę to w 34 i tak odstawiam. Nie mogę już na nie patrzeć.

Wy już poprane, poprasowane i spakowane a ja nie robię nic. Tzn mam w planie to wszystko ale dopiero w marcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 10:05   #1898
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości dlaczego?
My wybraliśmy bo nam kolor pasował
Słyszeliśmy to co prawda tylko od dwóch sprzedawców, ale farba ceramiczna inaczej się utwardza i wiąże wodę niż inne. I nakładając inną farbę niż ceramiczna może dojść do sytuacji,że będą powstawały pęcherze. Nie wiem ile w tym prawdy, ale zawężamy sobie wachlarz farb i dobrze, bo mamy nawet problem z wyborem między ceramicznymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 10:05   #1899
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja pytałam na ostatniej wizycie z nadzieją na odstawienie polocardu albo luteiny ale niestety jeszcze nie. Liczę że za trzy tygodnie coś mi ubedzie.

Ja czekam jednak z praniem do następnej wizyty skoro musimy wytrzymać i leżeć te trzy tygodnie choć boję się co mi powie znowu na wizycie i czy wrócę do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 10:10   #1900
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Jak ja czekam na te słowa od lekarza. Ale jak nie usłyszę to w 34 i tak odstawiam. Nie mogę już na nie patrzeć.

Wy już poprane, poprasowane i spakowane a ja nie robię nic. Tzn mam w planie to wszystko ale dopiero w marcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też jeszcze nic nie mamy. Pierwsza ciąża, a ja zachowuje się jakbym była już doświadczoną matką Polką ale od marca przechodzę na wolne, więc wtedy się ruszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 10:16   #1901
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
My też jeszcze nic nie mamy. Pierwsza ciąża, a ja zachowuje się jakbym była już doświadczoną matką Polką ale od marca przechodzę na wolne, więc wtedy się ruszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie w pierwszej też byłam taka wyluzowana Torbę pakowałam dopiero między skurczami porodowymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 11:36   #1902
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja też w lesie z przygotowaniami. Ale niedługo zaczynam pranie ubranek itp. a potem zabieram się za zamówienie apteczne. Z pierwszym dzieckiem byłam bardziej zorganizowana i przygotowana. Teraz mam wrażenie że na wszystko jest czas i wszystko się da ogarnąć na szybko. Nic nie musi być na tip top. Damy radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 11:50   #1903
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja też nic nie przygotowane, 32tc leci a na facebooku jrdna dziewczyna właśnie wczoraj pisała żeby się przygotować wcześniej bonwłasnientrafiła do szpitala (34tc) a kilka godzin później napisała żenwłasnie urodziła
Chłopak 2.5kg!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 13:53   #1904
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny z tym CC jak jest,koleżanka powiedziała swojemu lekarzowi , że chcę CC bo jej się nie chce przeć i babrać w tym .

To mój pierwszy poród ,ale nie wyobrażam sobie mówić babrać w tym .. Tymbardziej , że czytam o Was .


Defintywnie jestem inna ..mam jakieś przemyślenia wewnętrzne dziś na temat porodu i wszystkiego.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 14:13   #1905
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
no rozumiem Cię, ale myślę też że dzieciątko pomyśli że jest jeszcze w brzuszku i dostanie cycusia jak tylko bedzie to możliwe takie głupotki pisze, no ale bardzo chcę Cię pocieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki . Nie zawsze jest w życiu tak jakby się chciało i trzeba to jakoś przyjąć.

W końcu zebrałam się,żeby zrobić zdjęcie. Ostatnie robiłam w Boże Narodzenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31tyg.b.jpg (81,7 KB, 90 załadowań)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 14:14   #1906
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Ja też nic nie przygotowane, 32tc leci a na facebooku jrdna dziewczyna właśnie wczoraj pisała żeby się przygotować wcześniej bonwłasnientrafiła do szpitala (34tc) a kilka godzin później napisała żenwłasnie urodziła
Chłopak 2.5kg!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam. Duży dzidziuś. Ja też myślę,żeby się już zacząć pakować.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 14:22   #1907
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym CC jak jest,koleżanka powiedziała swojemu lekarzowi , że chcę CC bo jej się nie chce przeć i babrać w tym .

To mój pierwszy poród ,ale nie wyobrażam sobie mówić babrać w tym .. Tymbardziej , że czytam o Was .


Defintywnie jestem inna ..mam jakieś przemyślenia wewnętrzne dziś na temat porodu i wszystkiego.
Nie wyobrażam sobie mówić o porodzie w ten sposób. Dla mnie to magia czy to sn czy cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 14:25   #1908
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dzięki . Nie zawsze jest w życiu tak jakby się chciało i trzeba to jakoś przyjąć.

W końcu zebrałam się,żeby zrobić zdjęcie. Ostatnie robiłam w Boże Narodzenie.
Jejku ale ładnie wyglądasz no i w życiu bym nie powiedziała że jesteś rocznik 81 (wnioskuję po tym, że liczba przy nicku to rok urodzenia )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 14:45   #1909
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie mówić o porodzie w ten sposób. Dla mnie to magia czy to sn czy cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaczynam się martwić ,czy jej się coś nie dzieje. Cieszyła się ciążą ,a nagle nic ją nie obchodzi,wszystko jest obojętne. Teściowa ma za☠☠☠ist..ą , mąż super sama jej zazdroszczę ,bo który facet chodzi na te wszystkie zakupy ..
Pasuję jako depresja ,ale chyba ona jest po porodzie ,a nie przed?
Karmić piersią , też niechce bo to za duże obciążenie..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 14:54   #1910
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hormonumy tak działają że może też orzednporodem czymuć się depresyjnie... nie wiem, ale pewnie coś ją musiało przygnębić, może nie ma.tak kolorowo jak się wydaje a może hormonybtak szaleją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 14:57   #1911
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Jejku ale ładnie wyglądasz no i w życiu bym nie powiedziała że jesteś rocznik 81 (wnioskuję po tym, że liczba przy nicku to rok urodzenia )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję . Tak, to niestety mój rocznik ;-).
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 15:07   #1912
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym CC jak jest,koleżanka powiedziała swojemu lekarzowi , że chcę CC bo jej się nie chce przeć i babrać w tym .

To mój pierwszy poród ,ale nie wyobrażam sobie mówić babrać w tym .. Tymbardziej , że czytam o Was .


Defintywnie jestem inna ..mam jakieś przemyślenia wewnętrzne dziś na temat porodu i wszystkiego.
To chyba sobie sama nie zdaje sprawy że CC to jest mimo wszystko operacja pełna konsekwencji. Sorki ale mnie wkurza takie gadanie zwłaszcza osób które wcześniej nie rodziły. Ale jeśli to jest częścią jej zachowania to faktycznie może być coś na rzeczy z depresją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ania20bn
Czas edycji: 2020-02-20 o 15:10
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 15:30   #1913
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
To chyba sobie sama nie zdaje sprawy że CC to jest mimo wszystko operacja pełna konsekwencji. Sorki ale mnie wkurza takie gadanie zwłaszcza osób które wcześniej nie rodziły. Ale jeśli to jest częścią jej zachowania to faktycznie może być coś na rzeczy z depresją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak. CC jest zdecydowanie większym obciążeniem dla organizmu niż SN. Dłużej się dochodzi do siebie i potem zostają zrosty, a przy następnej ciąży częściej występują komplikacje. Ja się tak nacierpiałam po pierwszej cc,że tylko tego bólu się boję, bo wiem jak było. Nie rozumiem kobiet, które myślą,że cc to lżejsza forma porodu. Może w momencie porodu jesteś znieczulona i nie czujesz, ale zaraz dostajesz dawkę bólu i niestety trwa to dużo dłużej niż ból przy SN. Ja po cc chodziłam zgarbiona przez 3mce , bo brzuch mnie bolał. CC to operacja ratująca życie i zdrowie obu stron matki i dziecka w razie komplikacji, a nie zachcianka kobiety , która nie chce przeć.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 16:24   #1914
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Chyba wlasnie zakonczylam zakupy. Zostaną mokre husteczki z rossmana. Jak przyjdzie suszarka to upiore i zaczne prasowac. To juz 34 tc - chcialabym miec juz poród za sobą a z drugiwj strony zwariuje z trojką w wiwku 0-4,5 roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 17:51   #1915
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Jakie chusteczki kupujecie do pupy?Ja przy córce używałam chusteczek nivea, teraz w sumie nie wiem jakie są najlepsze. Pampersy kupię pampers premium care jasnozielone. Polecacie szczególnie jakieś chusteczki?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:12   #1916
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jakie chusteczki kupujecie do pupy?Ja przy córce używałam chusteczek nivea, teraz w sumie nie wiem jakie są najlepsze. Pampersy kupię pampers premium care jasnozielone. Polecacie szczególnie jakieś chusteczki?
Ja kupiłam te water wipes, chyba najlepsze jeśli chodzi o skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:14   #1917
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jakie chusteczki kupujecie do pupy?Ja przy córce używałam chusteczek nivea, teraz w sumie nie wiem jakie są najlepsze. Pampersy kupię pampers premium care jasnozielone. Polecacie szczególnie jakieś chusteczki?
Ja bede uzywac wodnych jak juz. Tych z rossmana. W domu i szpitalu waciki z wodą. Super sprawa. Ze zwyklych chusteczek w miare zaufanie mam do niebieskich z rossmana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:34   #1918
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jakie chusteczki kupujecie do pupy?Ja przy córce używałam chusteczek nivea, teraz w sumie nie wiem jakie są najlepsze. Pampersy kupię pampers premium care jasnozielone. Polecacie szczególnie jakieś chusteczki?
Ja lubie babydream z rossmana. ale na poczatku w domu waciki i woda.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:39   #1919
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jakie chusteczki kupujecie do pupy?Ja przy córce używałam chusteczek nivea, teraz w sumie nie wiem jakie są najlepsze. Pampersy kupię pampers premium care jasnozielone. Polecacie szczególnie jakieś chusteczki?
HiPP. Mam zaufanie do jakości i składów kosmetyków tej firmy.
Paczkę Pampersów Premium Care właśnie dzisiaj odebrałam z Rossmanna za 1 gr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:54   #1920
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jakie chusteczki kupujecie do pupy?Ja przy córce używałam chusteczek nivea, teraz w sumie nie wiem jakie są najlepsze. Pampersy kupię pampers premium care jasnozielone. Polecacie szczególnie jakieś chusteczki?
Nas wszystkie uczulaly i korzystalismy tylko z h2owipes lub water wipes. A w domu tylko woda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.