Do Basi i Beaty - pomocy !!!! (odnośnie skóry) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-10, 20:49   #1
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526

Do Basi i Beaty - pomocy !!!! (odnośnie skóry)


mam straszny problem ze skórą, wcześniej tak nie było, około półtora roku temu zaczęłam chodzić do dermatologa w sprawie trądziu, używałam skinoremu, davercin itp na początku było ok a później trądzik wracał, ale to nie oto chodzi, od kilku miesięcy nie używam już żadnych silnych środków, trądzik mi prawie znikł, ale za to od prawie każdego kremu, pilingu, maseczki skóra mnie swędzi i pojawiają się chrostki(nie wiem czy nie popełniłam błędu) i czerwone małe plamki, nawet od tych kosmetyków których wcześniej używałam bez problemu. Proszę o radę, czy to możliwe że podrażnienie mojej skóry spowodowały dermatologiczne środki? Czy są jakieś kojące maseczki? Czy moją skórę można teraz nazwać wrażliwą? Z góry dziękuję
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 22:24   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Do Basi i Beaty - pomocy !!!! (odnośnie skóry)

Maseczka , która na pewno Ci nie zaszkodzi , a będzie bardzo pozytywnie wpływała na skórę to maseczka z siemienia lianego (łagodzi podrażnienia). Bardzo trudno jest odpowiedzieć na Twoje pytanie. Nie widzę Twojej cery , nie wiem jak wyglądają zmiany, prawdopodobnie są to odczyny alergiczne , ale maleńkie krosteczki , łuszczący się naskórek, zaczerwienienie to może także być łojotokowe zapalenie skóry. Uważam ,że powinnaś wybrać się do dobrego dermatologa ,który obejrzy dokładnie Twoją cerę.Czy problemy pojawiają się tylko po zastosowaniu kosmetyków?Czy utrzymują się cały czas?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 08:49   #3
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Re: Do Basi i Beaty - pomocy !!!! (odnośnie skóry)

Skóra piecze mnie tylko po zastosowaniu kosmetyków, po przekłuwaniu wodą przestaje ale wychodzą mi krostki. Skóra nie łuszczy sie i raczej nie jest czerwona. Dziękuję.
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.