Nieporozumienie z facetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-25, 08:43   #1
qqqwe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3

Nieporozumienie z facetem


czesc, spotykam sie od jakis miesiecy z nowym facetem, ale mialam juz wczesniej faceta. Facet jest ode mnie kilka lat straszy. Do tej pory bylo bajkowo wrecz porozumienie na wyszym poziomie,od razu byl zdecydowany , wydawal sie uczuciowy zaangazowany, staral sie. Jednak ja stopniowo sie angazuje w relacje, powiedzialam mu ze jestem dziewica. Zaczelismy stopniowo sie piescic, Najpierw on mnie, ale nie w taki spoosob by mnie doprowadzac do orgazmu ( z moim bylym mialam orgazmy lechtaczkowe) i byla sytuacja ze spedzalismy weekend i zakomunikowalam ,ze nie chce na razie jego piescic, a on wybuchl , ze go nakrecilam.Potem sie pogodzilismyi piescilismy sie...ale czulam sie zle ze robie to po klotni i on mialam wrazenie byl skupiony tylko na swojej przyjemnosci( wrecz przestawil sie z pieszczenia mnie na pieszczenie siebie) Gdy zaczelam odczuwac przyjemnosc z dotyku (mialam wrazenie ze byl zaskoczony) to powiedzial ze 1 raz widzi ze kobieta dochodzi przez pieszczoty , a nie przez seks. Nie wiem gdzie jego wiedza, jak wiekszosc kobiet dochodzi przez lechatczke, a tylko czesc pochwowo. Czulam sie po tym fatalnie, w ogole mnie nie piescil, tylko skupial na sobie. I jak 1 dochodzi to juz sie mna nie intersowal. To tylko poczatki...ale czuje sie okropnie z tym. Nie wiem, ja zawsze myslalam ze facet czuje sie jak facet kiedy doprowadza do orgazmu, kiedy piesci,daje pryzjemnosc,, nie czuje sie po tym wazna i kochana...raczej jak zabawka do mastrurbacji po tej klotni. Nie wiem czy on jest egoista, czy po prostu nie ma wiedzy jak postepowac z kobieta w lozku, skoro zdziwiony ze orgazm moze miec kobieta bez penetracji? Jesszce ta klotnia, moze faktycznie slabo,ze sie nie odwdzieczalam, ale w sumie nie mialam takich obowiazkow. Ogolnie gosc uczuciowy , wydaje sie w zyciu nieegoista ale w lozku totalnie mi przykro. Nie wiem jak zakomunikowac to,zeby nie urazic jego. Jednoczesnie nie wiem czy mam to odbierac jako ,ze ma mnie gdzies czy jako jego brak wiedzy i doswiadczenia..i jeszcze ta klotnia ze go rozpalilam, a nie chcialam nic zrobic>? Podczas gdy on fakt dotyka mnie, ale nie zastanawia sie czy dochodze i brak jakis pieszczt czulosci

Nie mialam duzo doswiadczen z facetami ale czuje ze to chyba nie tak powinno wygladac? w ogole zaluje ze uleglam wtedy tym pieszczotom, nie dlatego ze nie chcialam, ale dlatego,ze to bylo po klotni i potem jeszcze ten egoizm ,ż ktorym sie spotkalam. Facet szuka zwiazku relacji, nie tylko pieszczot. i twierdzi ze mu na mnie zalezy ,ale po tym zachowaniu nie czuje tego wcale. Powiedzialam mu ze poczulam sie jakby chcial sprowadzic relacje do przyjemnosci, mowi ze nie . Pewnie chce zwiazku, ale nie wiem jak o tym rozmawiac. Tez duzo bierze rzeczy osobisicie. Nie wiem czy mam zaakcetowac ze w tej strefie z nim tak juz jest, czy go uczyc....czy w ogole odpuscic,\moze to nieporozumienie i poobserowowac\? bo nie zalezy mu na mnie skoro mnie tak potraktowal, potem mu dosadnie powiedzialam ,ze zle sie czuje z sytuacja nacisku na pieszczoty ale nie mowilam juz o tym ze chcial jako 1 dochodzic, olal moje potzreby i nie bylo jakies czulosci w tym chwilach w lozku

Edytowane przez qqqwe
Czas edycji: 2022-06-26 o 23:46
qqqwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 20:35   #2
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nieporozumienie z facetem

Bardzo źle to wygląda, ja bym sobie odpuściła tę znajomość. Seks to zbyt ważna sfera i czułość, chęć sprawiania przyjemności partnerowi to przecież podstawy. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że egoista w łóżku nie jest egoistą na innych płaszczyznach. Do tego te pretensje, że go niepotrzebnie nakręciłaś - daj spokój, toż to nawet chłopak, z którym spotykałam się tylko for fun skończył na żartach i przytulankach, kiedy miałam okres i nie chciałam nic specjalnego robić, mimo że też był bardzo nakręcony, a co dopiero, gdyby to miałby być mój facet. Nie musisz akceptować takiego braku szacunku do ciebie. Jakoś kojarzy mi się to z zadatkami na gwałciciela.

Krótko się jeszcze znacie, ja bym to ucięla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2022-06-26 o 20:37
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 07:13   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nieporozumienie z facetem

Zaufanie, szczerość i przede wszystkim - wybor - to coś co musi istnieć miedzy dwojgiem ludzi w sferze seksualnej. Gość zrobił Ci wyrzut, bo nie chciałaś nic z nim robić po tym, jak on nabrał ochoty - masakra. Rzeczywiście nie tak to powinno wyglądać.

Na Twoim miejscu odpuściłabym sobie tego chłopaka. Lepiej spotkać kogoś, z kim takie rzeczy wychodzą naturalnie i miło.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 12:45   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nieporozumienie z facetem

Jasne, że bym wiała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 18:41   #5
qqqwe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Nieporozumienie z facetem

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jasne, że bym wiała.
No przyznam,ze nie moge pozbyc sie negatywnych odczuc po tym wydarzeniu. Wydawał sie idealnym facetem, adorowal okazywal uczucia a potem klotnia i ten egoizm w lozku.
Mam wrazenie ,ze jest teraz jakis bardziej obojetny itd.
Po prostu nie moge zrozumiec tego dysonansu, bylo jak w bajce a potem nagle prestensje domaganie sie, i takie zachowanie....
qqqwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 20:56   #6
bebe25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nieporozumienie z facetem

Pogadaj z nim, to najlepsza opcja. Jak w najbliższej przyszłości będzie nastawiony tylko na siebie, to go kopnij w dupę.

Edytowane przez bebe25
Czas edycji: 2022-06-30 o 22:43
bebe25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 20:13   #7
ProstaDziewucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 10
Dot.: Nieporozumienie z facetem

Cytat:
Napisane przez qqqwe Pokaż wiadomość
czesc, spotykam sie od jakis miesiecy z nowym facetem, ale mialam juz wczesniej faceta. Facet jest ode mnie kilka lat straszy. Do tej pory bylo bajkowo wrecz porozumienie na wyszym poziomie,od razu byl zdecydowany , wydawal sie uczuciowy zaangazowany, staral sie. Jednak ja stopniowo sie angazuje w relacje, powiedzialam mu ze jestem dziewica. Zaczelismy stopniowo sie piescic, Najpierw on mnie, ale nie w taki spoosob by mnie doprowadzac do orgazmu ( z moim bylym mialam orgazmy lechtaczkowe) i byla sytuacja ze spedzalismy weekend i zakomunikowalam ,ze nie chce na razie jego piescic, a on wybuchl , ze go nakrecilam.Potem sie pogodzilismyi piescilismy sie...ale czulam sie zle ze robie to po klotni i on mialam wrazenie byl skupiony tylko na swojej przyjemnosci( wrecz przestawil sie z pieszczenia mnie na pieszczenie siebie) Gdy zaczelam odczuwac przyjemnosc z dotyku (mialam wrazenie ze byl zaskoczony) to powiedzial ze 1 raz widzi ze kobieta dochodzi przez pieszczoty , a nie przez seks. Nie wiem gdzie jego wiedza, jak wiekszosc kobiet dochodzi przez lechatczke, a tylko czesc pochwowo. Czulam sie po tym fatalnie, w ogole mnie nie piescil, tylko skupial na sobie. I jak 1 dochodzi to juz sie mna nie intersowal. To tylko poczatki...ale czuje sie okropnie z tym. Nie wiem, ja zawsze myslalam ze facet czuje sie jak facet kiedy doprowadza do orgazmu, kiedy piesci,daje pryzjemnosc,, nie czuje sie po tym wazna i kochana...raczej jak zabawka do mastrurbacji po tej klotni. Nie wiem czy on jest egoista, czy po prostu nie ma wiedzy jak postepowac z kobieta w lozku, skoro zdziwiony ze orgazm moze miec kobieta bez penetracji? Jesszce ta klotnia, moze faktycznie slabo,ze sie nie odwdzieczalam, ale w sumie nie mialam takich obowiazkow. Ogolnie gosc uczuciowy , wydaje sie w zyciu nieegoista ale w lozku totalnie mi przykro. Nie wiem jak zakomunikowac to,zeby nie urazic jego. Jednoczesnie nie wiem czy mam to odbierac jako ,ze ma mnie gdzies czy jako jego brak wiedzy i doswiadczenia..i jeszcze ta klotnia ze go rozpalilam, a nie chcialam nic zrobic>? Podczas gdy on fakt dotyka mnie, ale nie zastanawia sie czy dochodze i brak jakis pieszczt czulosci

Nie mialam duzo doswiadczen z facetami ale czuje ze to chyba nie tak powinno wygladac? w ogole zaluje ze uleglam wtedy tym pieszczotom, nie dlatego ze nie chcialam, ale dlatego,ze to bylo po klotni i potem jeszcze ten egoizm ,ż ktorym sie spotkalam. Facet szuka zwiazku relacji, nie tylko pieszczot. i twierdzi ze mu na mnie zalezy ,ale po tym zachowaniu nie czuje tego wcale. Powiedzialam mu ze poczulam sie jakby chcial sprowadzic relacje do przyjemnosci, mowi ze nie . Pewnie chce zwiazku, ale nie wiem jak o tym rozmawiac. Tez duzo bierze rzeczy osobisicie. Nie wiem czy mam zaakcetowac ze w tej strefie z nim tak juz jest, czy go uczyc....czy w ogole odpuscic,\moze to nieporozumienie i poobserowowac\? bo nie zalezy mu na mnie skoro mnie tak potraktowal, potem mu dosadnie powiedzialam ,ze zle sie czuje z sytuacja nacisku na pieszczoty ale nie mowilam juz o tym ze chcial jako 1 dochodzic, olal moje potzreby i nie bylo jakies czulosci w tym chwilach w lozku
Poczekaj, poczekaj... Czyli dopóki on Cię pieści i zadowala to jest ok, a Ty się czujesz ważna i kochana, ale jak chce rewanżu, to już jest obraza majestatu i niedobry on, egoista? A to przepraszam bardzo, facet już swoich potrzeb nie ma? Mówisz, że czułaś się jak zabawka do masturbacji, ale nie przeszkadzało Ci, kiedy on był Twoją zabawką? Wtedy było ok? Twierdzisz, że nie miałaś obowiązku się odwdzięczyć, a on miał obowiązek robić Ci dobrze? Jeżeli ktoś zachowuje się egoistycznie, to Ty. Dorośnij do związku, a nie żale wylewasz. Intymność działa w dwie strony

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
ProstaDziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-03, 10:59   #8
qqqwe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Nieporozumienie z facetem

Wygląda na to, ze on to przeczytal. Moze mi odpowie

Edytowane przez qqqwe
Czas edycji: 2022-07-03 o 21:02
qqqwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-05, 06:59   #9
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nieporozumienie z facetem

Cytat:
Napisane przez qqqwe Pokaż wiadomość
Wygląda na to, ze on to przeczytal. Moze mi odpowie
I co odpowiedzial?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-06, 18:48   #10
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nieporozumienie z facetem

'Jesszce ta klotnia, moze faktycznie slabo,ze sie nie odwdzieczalam, ale w sumie nie mialam takich obowiazkow. '

Dobrze rozumiem, że jak Ty go w ogóle nigdy nie pieścisz to nie ma problemu, nie masz obowiązku, ale jak on pewnego razu przestaje i zajmuje się sobą (bo Ty nie chcesz, a on jest nakręcony) to jest problem, on jest egoistą i czujesz się potraktowana przedmiotowo? Co to za tekst, że zawsze myślałaś, ze 'facet czuje się jak facet jak pieści kobietę'. Równie dobrze on mógłby tak manipulować, że prawdziwa kobieta czuje się kobieco jak pieści swojego faceta. Nie widzisz tu jakiejś niespójności w Twoim podejściu? Pewnie, że jak nie chcesz czegoś robić to nie, ale też nie możesz uznawać go za egoistę kiedy on czasami nie chce Tobie tego zrobić i woli zając się sobą, żeby też miał szansę dojść. W sensie, może coś źle zrozumiałam, ale jak Ty to sobie wyobrażasz, że za każdym razem on będzie Ciebie pieścić, doprowadzać do orgazmu, a sam nie ma prawa zająć się sobą gdy się podnieci, tylko ma ciągle robić coś dla Ciebie? Bo facet to facet i powinien marzyć tylko o tym? Nie wiem, może postaw się w jego sytuacji, to zrozumiesz

Po reszcie fragmentów wnioskuję, że żadne z Was nie potrafi rozmawiać + on jest kiepski w łóżku. Albo dlatego, że się gniewa i próbuje Tobą manipulować (idiota), albo po prostu ma gdzieś. Wtedy też niedobrze. I nie tłumaczy się tego brakiem doświadczenia, logiczne dla mnie, że jak na kimś Ci zależy to podczas seksu kiedy nie wiesz czy jest ok, co lubi, to po prostu pytasz go czy jest ok, a nie pieścisz na odwal
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-06 19:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.