Mamy luty 2023 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-20, 21:06   #1
mamonkey
Raczkowanie
 
Avatar mamonkey
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 246

Mamy luty 2023


Hej, czy są tutaj kobietki z terminem na luty 2023?

03.02 - theali, druga ciąża (syn z 08.2021)
05-10.02 - nowa180321
12.02 - mamonkey, 31l., pierwsza ciąża

Edytowane przez mamonkey
Czas edycji: 2022-06-27 o 06:30
mamonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 08:07   #2
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Hej Zgłaszam się Aplikacja pokazuje termin porodu ok 21-22 luty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 10:23   #3
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

To i ja się nieśmiało przywitam. Nieśmiało, bo na wczorajszej wizycie (5+5) widać było jedynie pęcherzyk. Wiem,że poszłam troszkę za wcześnie ale zależało mi na kontakcie z moim lekarzem przed jego urlopem teraz czekamy do 4.07 i wtedy już musi być zarodek z bijącym serduszkiem. A czy będzie,czas pokaże
To moja 4 ciąża, mam 2 córki i syna. Reakcja otoczenie na kolejną ciążę- czy chciałaś???? Tak, chciałam
Termin wstępnie na 15.02

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 12:30   #4
mamonkey
Raczkowanie
 
Avatar mamonkey
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy luty 2023

Witajcie mam nadzieję, że razem miło spędzimy 9 miesięcy i że uzbiera się nas więcej
Ania_mala, będziesz nam w takim razie służyć doświadczeniem
Miszel, to Twoja pierwsza ciąża?

U mnie pierwsza, wszystko nowe i jeszcze nie do końca do mnie to dociera
mamonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 16:24   #5
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Każda ciąża inna, ale jak coś to pomogę

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 18:22   #6
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Termin na 3 lutego, druga ciąża, mam dziesięciomiesięcznego syna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 19:33   #7
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez mamonkey Pokaż wiadomość
Witajcie mam nadzieję, że razem miło spędzimy 9 miesięcy i że uzbiera się nas więcej
Ania_mala, będziesz nam w takim razie służyć doświadczeniem
Miszel, to Twoja pierwsza ciąża?

U mnie pierwsza, wszystko nowe i jeszcze nie do końca do mnie to dociera
Ja mam w domu 22 miesięcznego synka Pierwsza ciąża mocno wystarana i całe 9 miesięcy z problemami, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej... Strasznie się boję powtórki z rozrywki
U mnie dzisiaj 5+0. Jak na razie czuję się zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży, wtedy miałam bardzo silne bóle podbrzusza które potrafiły mnie wybudzić w nocy. A teraz tylko kilka dni przed planowanym okresem i kilka dni po teście czułam brzuch jak na okres a tak nic, od czasu do czasu zakłują jajniki. Ale ani mdłości, ani zachcianek na ryby jak wcześniej Nic mi nie śmierdzi. Jedynie piersi bolą ale też jestem niecały tydzień po odstawieniu synka od piersi, jak tylko dowiedziałam się o ciąży musiałam zacząć brać Acard i musiałam odstawić małego
Jeszcze u ginekologa nie byłam, mam iść w połowie przyszłego tygodnia, czekam na wiadomość od mojego lekarza. Ale dzisiaj przy okazji zrobienia TSH w sumie dla własnej wiedzy zrobiłam też 3x betę. Dzisiaj 6,5 tys więc mam nadzieję, że za tydzień będzie już widać zarodek i serduszko No i TSH ponad 4 gdzie nigdy nie miałam problemów z tarczycą, w pierwszej ciąży też TSH cały czas na poziomie 1,2 także pewnie będę musiała brać leki na zbicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-21, 20:30   #8
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Ja mam na pokładzie 6latke, 5latke i 3latka

A objawy w tej ciąży delikatniejsze niż poprzednio. Bolą mnie piersi, jestem ciągle zmęczona i strasznie chce mi się pić no i schudłam kilogram jak n początku każdej ciąży:P
W pracy czuje się normalnie ale jak wracam do domu to bym mogła spać i spać

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 22:01   #9
mamonkey
Raczkowanie
 
Avatar mamonkey
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy luty 2023

No wiadomo, ale nawet organizacyjnie - kiedy jakie badania zrobić, co kupić itd. - ja zupełnie zielona jestem, nie mam też bliskich znajomych/rodziny z dziećmi
Ale widzę, że póki co tylko ja bez doświadczenia
mamonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 11:17   #10
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Mamy luty 2023

To ja również nieśmiało się przywitam Aplikacja pokazuje termin na 21.02 czyli moje urodziny Na pokładzie mam synka z maja 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Termin na 3 lutego, druga ciąża, mam dziesięciomiesięcznego syna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Nie wiem czy mnie pamiętasz z wątku staraczkowego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 12:26   #11
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Nie wiem czy mnie pamiętasz z wątku staraczkowego
Pamiętam, pamiętam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-22, 13:34   #12
mamonkey
Raczkowanie
 
Avatar mamonkey
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy luty 2023

W pierwszym poście bym powpisywała jakieś informacje o Was - ptp (choć to może wcześnie jeszcze, ale na spokojnie będziemy zmieniać jak coś ). Co byście jeszcze chciały? Terminy wizyt? Która to ciąża?
mamonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 13:37   #13
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Z mojego doświadczenia - terminy wizyt szybko odechciewa się wszystkim aktualizować
Więc jestem za minimum, które się w sumie nie zmienia - termin, która ciąża. My chyba jeszcze swój wiek miałyśmy na wrześniówkach '21.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 17:06   #14
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia - terminy wizyt szybko odechciewa się wszystkim aktualizować
Więc jestem za minimum, które się w sumie nie zmienia - termin, która ciąża. My chyba jeszcze swój wiek miałyśmy na wrześniówkach '21.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że to dobry pomysł
30 lat, 2 ciąża, synek z sierpnia '20, termin 21.02

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 17:50   #15
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Też jestem za minimum ale nie wpisuj mnie jeszcze proszę dopiero jak zobaczę serduszko

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 16:31   #16
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Hej ja mam termin na 5-10 luty , ale wstępnie ustali się go na pierwszych prenatalnych. Widziałam już serduszko tydzień temu , jutro idę na pierwszą wizytę na NFZ .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 16:54   #17
mamonkey
Raczkowanie
 
Avatar mamonkey
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
Hej ja mam termin na 5-10 luty , ale wstępnie ustali się go na pierwszych prenatalnych. Widziałam już serduszko tydzień temu , jutro idę na pierwszą wizytę na NFZ .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć nowa będziesz prowadzić ciążę na NFZ? No właśnie, jak u Was dziewczyny? Prowadzicie prywatnie, na NFZ czy Luxmed/Medicover czy jakie tam inne pakiety macie?
Ja się waham między prywatnym a Medicover, byłam już na wizycie i tu i tu i jakoś nie porwała mnie żadna z opcji
mamonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 18:17   #18
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Prywatnie. U ginekologa, który prowadził 2 z trzech poprzednich ciąż, robi też prenatalne,więc sprawdzony człowiek chociaż finansowo dramat..za ostatnia wizytę+ cytologia 350 zł

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 18:49   #19
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez mamonkey Pokaż wiadomość
Cześć nowa będziesz prowadzić ciążę na NFZ? No właśnie, jak u Was dziewczyny? Prowadzicie prywatnie, na NFZ czy Luxmed/Medicover czy jakie tam inne pakiety macie?
Tym razem na NFZ, w poradni przy szpitalu, przy którym rodziłam. Po pierwszej wizycie mam wrażenie, że fajnie trafiłam z lekarzem - bardzo młody, jeszcze w trakcie specjalizacji, ale niesamowicie konkretny.

Pierwszą ciążę prowadziłam w Luxmedzie - było do przeżycia, ale bez rewelacji. Teraz już takiej opcji nie mam, nie trakcie urlopu rodzicielskiego skończyła mi się umowa w pracy A prywatnie to mogę zapłacić za prenatalne czy jakiś dodatkowe badania (teraz na początku zalecił mi USG piersi), ale nie za wszystko.

Na NFZ najbardziej mnie wkurza bardzo luźne podejście do czasu pacjenta (teraz we wtorek byłam na wizycie, weszłam do gabinetu 1,5 godziny po umówionym czasie), ale całościowo czuję się lepiej zaopiekowana niż w Luxmedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-23, 19:19   #20
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Ja się jeszcze zastanawiam . Pytanie na jakiego lekarza prowadzącego trafię jutro , to poradnia przyszpitalna i zależy mi żeby mimo wszystko mieć tam lekarza bo inaczej patrzą niestety podczas porodu . Jak trafię na tego co nie chce to będę chodzić by odhaczyc , a w między czasie prywatnie ( tak prowadziłam już ciążę ) . Byłam też z Medicover i tragedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 22:03   #21
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Ja będę chodziła prywatnie ale do kolegi męża z pracy także mam nadzieję, że będzie łaskawszy w cenach
Dziewczyny a wy macie jakieś objawy? Mnie wcześniej pobolewał brzuch, teraz od czasu do czasu coś tam pociągnie albo zakłuje i tyle. Piersi też już tak nie bolą Nie mam mdłości ani nic. Zaczynam się bać czy wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 22:50   #22
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Mnie trochę mdli,ale mniej niż poprzednio,głównie po jedzeniu. Nie odrzuciło mnie od kawy i mięsa jak wcześniej.Piersi też już bolą mniej, brzuch czasem czuję czasem nie. Jestem tylko taka słaba, niedospana ciągle nie zadreczaj się brakiem objawów, one się pojawiają i znikają.

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 04:54   #23
mamonkey
Raczkowanie
 
Avatar mamonkey
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze zastanawiam . Pytanie na jakiego lekarza prowadzącego trafię jutro , to poradnia przyszpitalna i zależy mi żeby mimo wszystko mieć tam lekarza bo inaczej patrzą niestety podczas porodu . Jak trafię na tego co nie chce to będę chodzić by odhaczyc , a w między czasie prywatnie ( tak prowadziłam już ciążę ) . Byłam też z Medicover i tragedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dobrze się to sprawdzało? Sama zastanawiam się, jak zorganizować wizyty w Medicover + prywatnie. Nie do końca mam zaufanie do Medicover, ale nie chcę zbankrutować na prywatnych. Nie wiem, jak to ugryźć...

---------- Dopisano o 04:54 ---------- Poprzedni post napisano o 04:52 ----------

Co do objawów, to ja niewiele miałam, piersi mnie nie bolały w ogóle, mdłości delikatnego raz są, raz ich nie ma. A nawet to chyba nie mdłości, co jakby niestrawność na żołądku. Jedyne co to większe zmęczenie, które też przechodzi i większy apetyt. Kawę tak samo bym piła, nie odrzuca mnie praktycznie od niczego.
Nie przejmuj się
mamonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 06:07   #24
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez mamonkey Pokaż wiadomość
O dobrze się to sprawdzało? Sama zastanawiam się, jak zorganizować wizyty w Medicover + prywatnie. Nie do końca mam zaufanie do Medicover, ale nie chcę zbankrutować na prywatnych. Nie wiem, jak to ugryźć...

---------- Dopisano o 04:54 ---------- Poprzedni post napisano o 04:52 ----------

Co do objawów, to ja niewiele miałam, piersi mnie nie bolały w ogóle, mdłości delikatnego raz są, raz ich nie ma. A nawet to chyba nie mdłości, co jakby niestrawność na żołądku. Jedyne co to większe zmęczenie, które też przechodzi i większy apetyt. Kawę tak samo bym piła, nie odrzuca mnie praktycznie od niczego.
Nie przejmuj się
Ja byłam spokojniejsza , badania miałam za darmo dzięki NFZ a prywatnie wiedziałam że z dzieckiem jest ok bo sprzęt na NFZ pozostawiał wiele do życzenia

Co do objawów , to ja mam tylko mega mega mdłości , ale one zaczęły się od momentu gdy zobaczyłam serduszko . Nawet piersi mnie nie bolą , chociaż dalej jestem kp .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 08:10   #25
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Ja będę chodziła prywatnie ale do kolegi męża z pracy także mam nadzieję, że będzie łaskawszy w cenach
Dziewczyny a wy macie jakieś objawy? Mnie wcześniej pobolewał brzuch, teraz od czasu do czasu coś tam pociągnie albo zakłuje i tyle. Piersi też już tak nie bolą Nie mam mdłości ani nic. Zaczynam się bać czy wszystko ok
Poza brakiem okresu nic a nic Mooże trochę bardziej zmęczona jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 09:19   #26
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Zazdroszczę wam że macie brak objawów , ja czekam w kolejce na ginekologa i błagam o jakieś leki na mdłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 10:55   #27
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Ja dziś zaliczyłam pierwsze badania krwi. Ciekawa jestem, co z glukozą będzie, bo rano przy podlewaniu balkonu z rozpędu zjadłam pojedynczą poziomkę 🤦
A i bez tego ewentualnego przekłamania wyniku cukrzyca ciążowa jest jedną z moich największych obaw (znów, mimo że w poprzedniej ciąży cukry miałam wzorowe - najlepsze w życiu ).

W ogóle co do braku objawów to mam wrażenie, że mój organizm lubi stan ciąży. Pierwsza ciąża to był jedyny czas, kiedy miałam faktycznie ustabilizowane hormony tarczycowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 17:02   #28
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Mamy luty 2023

Ja też poproszę o wpisanie jak zobaczę serduszko. Wczoraj byłam na wizycie w luxmedzie, bo chciałam zobaczyć czy mi się spodoba lekarz. Na razie jest tylko pęcherzyk. Kolejna wizytę mam na NFZ u mojego lekarza 6.07 i będę chodzić pewnie do niego i do luxmedu, a prenatalne wiadomo, prywatnie.

@theali, dobrze kojarzę, że jesteś z Poznania? Do jakiego ginekologa chodziłaś w pierwszej ciąży?

Poprzednią ciążę prowadziłam w medicoverze i poza tym, że miałam prenatalne w cenie pakietu, to nie byłam zadowolona z opieki. Zobaczymy jak będzie w LM, póki co wrażenie pozytywne.

Co do objawów, czasem zakluje mnie podbrzusze i od kilku dni czuje, że mam podwyższone tętno i jestem taka roztrzęsiona. Ale to już konsultuje z kardiologiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 17:10   #29
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Ja też okolice Poznania. Chodzę do dra Korbelaka w centrum drews. W Luxmedzie była kiedyś Drews-Piasecka ale podobno dostać się do dobrego lekarza w Luxmedzie to wyczyn

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 18:21   #30
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam że macie brak objawów , ja czekam w kolejce na ginekologa i błagam o jakieś leki na mdłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak po wizycie?
Ja się pospieszyłam z tym brakiem objawów, dzisiaj pobolewają jajniki, kłuje podbrzusze i cały dzień mi niedobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 13:46:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.