Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-03, 11:38   #31
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez VeNkA
Hey! Niedawno postanowiłam przebić sobie nosek (uważam to za bardzo sexowny dodatek hi hi hi) Lecz...mam co do tego pewne obawy i dlatego proszę o pomoc! Moje pytanko to:
1.Jak dbać o nosek po przebiciu?
Ja przemywałam spiritusem salicylowym. Słyszałam, że dobry jest też Tribiotic.
Cytat:
Napisane przez VeNkA
2.Co zrobić i jakie środki stosować gdy kolczyk się znudzi a nie chcę się by pozostała blizna
Mi się nie tyle znudził, co wyjąć musiałam przed operacją Dziurka zarosła w 2 dni, śladu praktycznie nie bylo. Ten, kto wiedział, że kolczyka miałam mógł wprawdze ten drobny slad dojrzeć, ale niezorientowani nie widzieli Potem po pół roku przebiłam nos znowu i jakoś wcale mi się nie nudzi. A nie licząc przerwy mam go od 5lat
Cytat:
Napisane przez VeNkA
3.Czy będzie miejsce gdzie kolczyk ropiało,oraz miało czerwony kolor? Jeśli tak to co robić?
Możliwe, ale jeśli taki stan będzie się utrzymywał zbyt długo lepiej zglosić się do studia piercingu po poradę. Możliwe że to uczulenie na metal, ale tez możliwe, że u Ciebie tak długo i w taki sposób się to goi. U mnie np. wszystko goi się długo, nawet najzwyklejsze dziurki w uszach mi się ciapały
Cytat:
Napisane przez VeNkA
4.Prosze o rady i wogole o informacje na temat przebitego noska wszsytkich Kobitek z góry slicznie dziekuje!
Dodam jeszcze, że nie radzę przebijać noska samemu ani u kosmetyczki, lepiej iść do salonu piercingu. Kolczyk najlepiej wybrać specjalistyczny do nosa. I jak już teraz się boisz, że Ci się szybko znudzi nie przekłuwaj wcale, bo z tego, co mi się wydaje to tylko chwilowa zachcianka.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 11:40   #32
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

[/QUOTE]Dodam jeszcze, że nie radzę przebijać noska samemu ani u kosmetyczki, lepiej iść do salonu piercingu. Kolczyk najlepiej wybrać specjalistyczny do nosa. [/QUOTE]


są salony kosmetyczne w których są osoby które zajmują się piercingiem

Edytowane przez iza_
Czas edycji: 2005-06-03 o 11:41 Powód: nastąpiła pomyłka
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 11:50   #33
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez iza_
Cytat:
Dodam jeszcze, że nie radzę przebijać noska samemu ani u kosmetyczki, lepiej iść do salonu piercingu. Kolczyk najlepiej wybrać specjalistyczny do nosa.

są salony kosmetyczne w których są osoby które zajmują się piercingiem
Fakt, są Trochę źle się wyraziłam. Chodziło mi o przebijanie przez kosmetyczki (nie przez osoby, które się tym fachowo zajmują). Choć sama za pierwszym razem poszłam właśnie do kosmetyczki, to nie polecam. Po pistolecie wewnątrz nosa została mi chyba jakiś kawałek skórki, który jeśli tylko ruszyłam kolczykiem lekko drażnił nos, a poza tym sama dziurka goiła się ponad miesiąc. Drugi raz przebijałam w salonie piercingu igłą i zero problemów - nos zagoił się w niecałe 2 tygodnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 11:58   #34
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

to u mnie było odwrotnie,o wiele lepiej kolczyk zachowywał się gdy przebijałam nos pistoletem, z igłą było gorzej,ale też nie fatalnie.
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 16:23   #35
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Smile Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

W salonie kosmetycznym również wiele kosmetyczek zajmuje się fachowo przebijaniem nosa i innych części ciała, zawsze należy wymagać odpowiednich "papierków" zanim podejmie się decyzję o przebiciu jakiejkolwiek części ciała...
Z wypowiedzi MagJa wynika że kosmetyczki nie są fachowcami w tej dziedzinie, są jeśli tylko przeszły odpowiednie szkolenia, choć fakt nie wszystkie (a mimo to podejmują się i wykonują tego typu zabiegi....wstyd!).
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 16:53   #36
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Nie wolno pozwolić kosmetyczce przebijać sobie którejkowiek części ciała pistoletem (oprócz ucha). Nie da się go wyczyścić i łatwo nabawić się poważnej choroby. Dodatkowo pistoletem nie można dokładnie zrobić takiej dziurki. Wszędzie przestrzegają przed pistoletami - na każdej stronie piercingu. Piercing należy wykonywać tylko i wyłącznie za pomocą igły. Jeśli komsmetyczka używa igły - to dobry znak.

I jeszcze jedno! Przestrzegam przed przekuwaniem języka (wiem, że to nie na jego temat jest wątek, ale chcę to napisać). Nieprawidłowe przebicie języka grozi jego paraliżem, czego skutek jest oczywisty. Dlatego jeśli decydujecie się na ten piercing (mi się marzy, ale ciągle się boję ) to lepiej dać więcej kasy i zrobić to u profesjonalisty. Kolczyk taki wybija również kubki smakowe, ale myślę, że to pikuś w porównaniu z paraliżem a o nim mówi się znacznie rzadziej.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 16:56   #37
sieweczka
Rozeznanie
 
Avatar sieweczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nibylandia...
Wiadomości: 566
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

No to tak Blizna nie pozostanie - malutki otworek Co najwyżej Ale powiem ci tak Jak już sobie przebijesz nie będziesz mogła bez niego żyć Tak jak ja teraz
PRZEZŁÓŚLIWA - na kolonii bede przebijała język Dam znac czy będe miała paraliż Pozdrawiam
__________________
Jestem jaka jestem....

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Waga wymarzona : 60-65 kg


Tabela naszych wymiarów z 18.10.2010.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1287584942
sieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 21:29   #38
RaBiNka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 218
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

ja mam kolczyk 2 rok.Fakt na poczatku wychodzil a to z tego wzgledu ze dziurka musi sie zagoic i zawsze na poczatku trzeba o niego dbac.Ja przecieralam przez dwa tyg.woda utleniana albo spirytusem salicynowym.Teraz jak czasem go zapomne wlozyc to czuje sie jakbym nie miala np.palca.Raz nie mialam kolczyka przez tydzien bo wszyskie gdzies sie zawieruszyly i dziurke bylo widac jak sie dobrze przyjzalas
RaBiNka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:44   #39
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

jezusiu-dziewczyny czy wy macie pojęcie jak wygląda kurs kolczykowania-przyjeżdszasz płacisz 500-700 zł otych masz cztery godzinki wykładów (obrzydliwe zdjęcia,medyczny językitp.) a potem masz zagwarantowane przekłucie jednego miejsca i dostajesz papier że FACHOWO I PROFESJONALNIE MOŻESZ KOLCZYKOWAĆ BO MASZ PEŁNĄ WIEDZĘ TEORETYCZNĄ I PRAKTYKĘ-i co wy na to!!!tłum kosmetyczek robi takie kursy bo kolczykowanie to łatwa kasa-a jeśli macie się gdzieć wybierać to warto zajrzeć na internet albo posłuchać poprzekłuwanych znajomych-jeśli dzieje się coś nie tak to uciekajcie-a podstawa to sterylne TYTANOWE kolczyki-nie pzwólcie sie okaleczać -według mnie piercer musi mieć minimum dwa lata w zawodzie i wykolczykowane conajmniej 300 osób żeby mówić że robi to profesjonalnie
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:47   #40
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
Przestrzegam przed przekuwaniem języka (wiem, że to nie na jego temat jest wątek, ale chcę to napisać). Nieprawidłowe przebicie języka grozi jego paraliżem, czego skutek jest oczywisty.
a to skąś wytrzasnęła-w języku jest kilka nerwów w tym nerw podjęzykowy-ale uwierz mi że przy przekłuciu nie da si.ę na żaden trafić tak żeby cię sparaliżowało-co innego z tętnicami te podjęzykowe łatwo uszkodzić-i dlatego potrzebny jest doświadczony piercer
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:03   #41
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Ja mam kolczyka w nosie od 3 lat. Sama sobie przebiłam nos, ale nie polecam tego, u mnie zagoiło sie bez problemu, ale każdy jest inny, poza tym trzeba to zrobić odpowiednio, zeby czegoś nie spaprać. Na początku miałam kolczyk z taką kuleczka na końcu, ale on wypadał przy każdym wycieraniu twarzy ręcznkiem :-[[[ Dlatego zmieniłam go na taki, który można zagiąć w nosie, dopasowując go do jego kształtu w srodku. Można go wyjąć, ale nie tak łatwo, sam nigdy nie wypada. Do przemywania stosowałam wode utleniona, pod kilku dniach już nic nie bolało, nie było obrzeku ani nic z tych rzeczy
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-05, 20:54   #42
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Ad. pistolety - http://www.tattoo.com.pl/graph/pistol2.gif
Co do paraliżu - czytałam o tym dużo razy. Wiem, że to główny powód dla którego nie można robić tego samemu.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 21:07   #43
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

jeśli chodzi o pistolety,to powiem szczerze ze nie znam sie na tym,ale widzialam ten którym miałam przekłuty nosek.był inny niz ten którym przebijają uszy.do kazdego kolczyka pani miała osobny pistolet-sterylny i kazdy osobno oryginalnie zapakowany,wczesniej nie był uzywany-jestem pewna!
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 11:42   #44
Miyuki
Raczkowanie
 
Avatar Miyuki
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
Angry Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

ojejj...przyznam szczerze ze jestem przerazona po przeczytaniu wiekszosci postow!jestem starsznie wrazliwa jesli chodzi o Body Modyfication np. piercing.Dla mnie to temat rzeka...moge o tym nawijac dniami i nocami tak jak o dredy'ach.Zaczne od tego ze kosmetyczka robiaca "tatuaze" i "kolczykujaca" ...nie nie nie chce tego nawet komentowac nikogo urazic ale nie mozna robic wszystkiego.Bylabym wdzeczna gdyby kosmetyczki robily to co potrafia czyli zabiegi itd. to w czym sa naprawde dobre a nie zabieraly sie za "okaleczanie" ludzi i wciskanie im ciemnoty.Ja w ogole nie czaje jak mozna przebijac komus pistoletem nos..a co dopiero pepek jezyk czy brew!albo robic marne tatuaze na np. 3 lata... a potem takie naiwne panny przychodza z placzem bo sie patrzec na to nie da.Przedewszystkim jak cos robic to robic dobrze i w salonach profesjonalnych.Nie warto oszczedzac na takich rzeczach bo potem sa tego drastyczne konsekwencje.Kolczyki z zadnego srebra bron boze! stal chirurgiczna albo tytan (jedynie nakladki moga byc srebrne) zakupione w salonach a nie w sklepach z bizuteria(jest szeroki wybor np z Wildcat).

A w ogole mialam pisac o nosku..hahaha jak zwykle jestem zakrecona:P
Wiec przebicie boli nie ma co ukrywac noc to nos chwilka bolu i po strachu naprawde nic starsznego gojenie sie to sprawa indywidualna.Jak ja przebilam to nie mialam problemow byl tylko lekko zaczerwienieny.Polecam masc Tribiotic, jesli by troszke ropialo to nie nalezy panikowac.Przedewszystkim dbac...az do przesadnosci.Nie smarowac w tej okolicy nosa purdem ani niczym innym.Zadnymi tonikami z alkoholem,zapachami itd.Skora musi sie zagoic i trzeba dac jej na to troche czasu.Przemywac mozna sola fizjologiczna pare razy dziennie.
Co do kolczyka...nie polecam tych zakonczonych kulka...jest dramat przy wyjmowaniu a wiadomo ze czasami kolczyk wyjac na moment trzeba polecam kolczyk typu Labret.Wiecej dowiesz sie w salonie zreszta najlepiej tam sie udac rada sluze rowniez ja w razie watpliwosci i polecam np stronke www.wildcat.pl (tam ABC kolczykowania)
Dziewczyny nie bierzcie mojego gigantycznego posta do siebie bo mi nie chodzi o obrazanie kogos.Poprostu znam sie na tym troche,spedzilam bardzo duzo czasu z ludzmi ktorzy robia to na codzien i w salonach,sama jestem wykolczykowana i kocham to...dlatego zlosci mnie gdy ludzie niszcza cos tak pieknego i przez swoja glupote okaleczaja innych! Pozdrawiammmmmmmmm
Miyuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 11:44   #45
Miyuki
Raczkowanie
 
Avatar Miyuki
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Jesli chodzi o blizny to ja nie mam np z tym problemu.Moja skora swietnie sobie radzi z takimi sprawami i dziurki po kolczykach mi sie zrastaja.Pozatym jest swietny proszek w aptece nie pamietam nazwy i inne dobre srodki na zrastanie sie blizn..cudenka sladu po tym prawie zadnego nie ma
Miyuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 14:52   #46
Młoda1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Chce zrobić sobie kolczyk w nosie podczas wakacji nad morzem czy nie spowoduje to dodatkowych kłopotów z gojeniem się dziurki?
Po jakim czasie można wyjąć kolczyk po raz pierwszy?



pomózcie
__________________
Młoda1990
Młoda1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:54   #47
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

a po co chcesz go wyciągać-jeśli chcesz coś sobie przekłuć to nie rób tego żeby wyciągać i wkładać spwrotem bo sobie tylko nos rozbabrasz-a nad morzem musisz znaleźć dobre studio-poszukaj na necie -ale pamiętaj,że profesjonalista nie przekłuwje nieletniego be z zgody rodzica;co do aparatów jednorazowych do przekłuwania nosa-co z tego że sterylny jak jkolczyk tam załadowny zawiera nikiel a przy przekłuwaniu(czytaj ROZRYWANIU)BOLI JAK CHOLERA-PO ZATYM SPRAWIA NIESPODZIANKI-NP SIĘ NIE ROZPADA
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 14:36   #48
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Question A co z noskiem?Czy boli itp?

Heh tu wszędzie widze tematy o kolczykach w pępku a ja chciałam się coś dowiedziac od posiadaczek kolczyka w nosku.Opowiadajcie co wiecie tzn. czy bolało,jakim sposobem miałyście robiona dziurkę,ile zapłaciłyście,czy są jakieś przeciwskazania do zrobienia takiej ozdoby i czy długo się goi no i tym podobne.Będę bardzo wdzięczna dziewczyny-opowiadajcie!Z góry dziękuję
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2005-06-18 o 15:39
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 20:28   #49
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: A co z noskiem?

Hmmm czy mam pecha czy poprostu nikt posiadający wiedzę na ten temat tu nie trafił?bo jestem bardzo ciekawa....
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 11:04   #50
PatiKoniara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Smile Kolczyk!! Pilne!!

Mam pytanie. Planuję sobie zrobic kolczyk w nosie ale aby zgodziła sie na niego moja mama muszę jej "przedstawić" o nim jak najwięcej informacji (czy boli, czas gojenia itp., itd.). Czy ktoś może mi pomóc? Czym się przebija pistoletem czy igłą? Myślę że igą ale slyszałam też że pistoletem tez można. Czym bardziej boli? A jak chcę wymienić kolczyka to idę już z kupionym kolczykiem, czy to trzeba kupić u kosmetyczki? Słyszałam że kolczyki musi wymieniać kosmetyczka. Acha i czym różni się ten kolczyk z zagiętą końcówką od tego... A właściwie jakie są jeszcze kolczyki. Z kuleczką? Proszę o odpowiedź.
PatiKoniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:15   #51
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

Ja dużo słyszałam o kolczykach w nosie bo moja przyjaciółka przybijała go w zakładzie kosmetycznym. Wiem na pewno że to boli. Moja przyjaciółka mie=ała przebijany nosek igłą. NIe wiem czy można pistoletem (może wtedy mniej boli). Najlepiej idź do kosmetyczki i się zapytaj czy można pistoletem przekłuć nos. Co do czasu gojenia to jest podobny jak po przekłuciu uszu tylko troche dłuższy- przynajmniej z tego co sama wiem Kaosmetyczka u której będziesz to robić da ci pełen wybór kolczyków żebyś sobie dopasowała. Lepiej nie przychodź ze swoim bo może się okazać nie odpowiedni a przede wszystkim nie bedzie sterylny. Na rodzajach kolczyków to się nie nie znam może inne wizażanki ci pomogą
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 13:15   #52
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

Hej!!! ja miałam kolczyk 6 lat)było super-wyciagnęłam teraz z noska-wymaga tego niestety moja praca..ale za to w uszach mam jeszcze sporo przekłuwała mi go w Gdańsku kosmetyczka pistolecikiem-nic nie bolało...przez pierwsze 3 noce musiałam spać z przyklejonym plasterkiem(aby kolczyk w trakcie snu nie wypadł-gdyby wypadł to ciężko byłoby go wsadzic do takiej świeżej rankinio a poza tym to goił się znakomicie-troszke ropaiło ale to zawsze tak jest na poczatku jak się wpakuje w ciało jakieś inne ciało obce także nie bolało ,szybko sie wygoiło i kolczyki sama później zmieniałam(kurde miałam we wszystkich kolorach żeby mi do ciuchów pasowało )nigdy nie lubiałam kolczyków z zagiętą końcówka gdyż trudniej się go wyciągało i wkładało...kupowałam takie zwykłe jak do ucha takie z maleńkimi cyrkoniami(piłowałam końcuwkę pilniczkiem do paznokci i spoko, nie kłuł w nosek)..Pozdrawiam!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 13:48   #53
PatiKoniara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

A jak można wiedzieć w jakim mieście przekłówałaś nosek?? I czy jakoś specjalnie prosiłaś o przkłócie pistoletem. Ach i czy ten pistolet był taki jak do przekłówania uszu? Bedę musiała się zorientować w jakim salonie kosmetycznym w Poznaniu robią te "cudeńka" pistoletem. A może ktos wie? I czy cena się zmienia w zależności od tego czym się przekłówa?
PatiKoniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 17:20   #54
PatiKoniara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

Może jestem ciekawska () ale chcialabym jeszcze wiedzieć czym różni się przekłówanie u kosmetyczki od przekłówania w salonie percingu (słyszałam że u kosmetyczki przebija się "pistoletem" a w salonie body percingu igłą)?
PatiKoniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 20:06   #55
msmarta
Raczkowanie
 
Avatar msmarta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 74
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

tez mam zamiar w przeciągu kilku następnych dni przekłóć sobie nosek :P mialam to zrobic sama ale za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac (w ktorym miejscu dokładnie przekłóć)
Orientuje sie ktoś moze ile to kosztuje??
msmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 20:21   #56
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

ok 50zl
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 22:12   #57
msmarta
Raczkowanie
 
Avatar msmarta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 74
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

o jaaa.... nie stać mnie
msmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 06:18   #58
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

takie ceny są w moim miescie.zaczyna się od 45...
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 06:47   #59
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

Hej! ja przekłuwałam jak byłam na wakacjach w Gdańsku..pistolet był taki jak do ucha...myślę że lepiej pistoletem bo od razu masz kolczyk w nosku a igłą to jeszcze musi tą igłe wyciągać i wsadzać kolczyk-a wtedy to już napuchnety jest troszkę nosek o może to troszkę boleć...ale to już wasza decyzja a co własnoręcznego przekłocia to ODRADZAM!!!!NIE RÓBCIE TEGO SAME!!! Bo to różnie bywa jak mnie np.zobaczyła moja pani doktor laryngolog z kolczykiem w nosku to strasznie mnie skczyczała że niby jestem niemądra i nie zdaję sobie sprawy z niebezpieczeństwa bo na płatkach nosa jest dużo zakończeń nerwowych..ktore można uszkodzić i może sparaliżować pół twarzy..nie wiem czy mnie straszyła czy co ale ja i tak go nisiłam dalej))Pozdrawiam!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 07:10   #60
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Kolczyk!! Pilne!!

ja przekłuwałam dwa razy.raz igłą a raz pistoletem,nie spuchlo ani razu..

asia81 widze,ze jestes z raciborza...fajniutko...
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.