Wytrzymałe pończochy na ślub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-03, 20:26   #1
moni91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: górny śląsk :)
Wiadomości: 39

Wytrzymałe pończochy na ślub


Witam wszystkie Panny Młode!

Chciałabym się Was poradzić w sprawye wyboru pończoch na ślub. Wiem, że wszędzie polecają pończochy z pasem, ale ja nigdy takiego nie nosiłam i nie mam pojęcia jak się sprawdzi na weselu. Boję się też, że kupię jakiś felerny, a nie będę miała czasu na zakup nowego. Dlatego zdecydowałam się na samonośne. Pytanie tylko - jakie...? Wiem, że chcę kolor cielisty (nie chcę wyglądać jak komunijna dziewczynka w białych rajstopkach :P ), ale nie wiem, które wybrać. Bardzo zależy mi na tym, aby były wytrzymałe, bo mam talent do dziurawienia rajstop byle czym. Przeszukałam kilka wątków, ale są one sprzed kilku lat, mniemam, że w branży pończoszanej wiele się przez ten czas zmieniło. Kiedyś w sklepie wypatrzyłam Gattę, podobno ma właściwość "nielecących oczek" - czy to prawda? O rajstopach Fortissima czytałam bardzo skrajne opinie. Sama już nie wiem, co myśleć. A, zależy mi też, aby były troszkę grubsze niż tradycyjne 15 DEN, bo mam brzydkie nogi, nie chcę, żebyb to się aż tak rzucało w oczy. Pomożecie?
moni91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:16   #2
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Cytat:
Napisane przez moni91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Młode!

Chciałabym się Was poradzić w sprawye wyboru pończoch na ślub. Wiem, że wszędzie polecają pończochy z pasem, ale ja nigdy takiego nie nosiłam i nie mam pojęcia jak się sprawdzi na weselu. Boję się też, że kupię jakiś felerny, a nie będę miała czasu na zakup nowego. Dlatego zdecydowałam się na samonośne. Pytanie tylko - jakie...? Wiem, że chcę kolor cielisty (nie chcę wyglądać jak komunijna dziewczynka w białych rajstopkach :P ), ale nie wiem, które wybrać. Bardzo zależy mi na tym, aby były wytrzymałe, bo mam talent do dziurawienia rajstop byle czym. Przeszukałam kilka wątków, ale są one sprzed kilku lat, mniemam, że w branży pończoszanej wiele się przez ten czas zmieniło. Kiedyś w sklepie wypatrzyłam Gattę, podobno ma właściwość "nielecących oczek" - czy to prawda? O rajstopach Fortissima czytałam bardzo skrajne opinie. Sama już nie wiem, co myśleć. A, zależy mi też, aby były troszkę grubsze niż tradycyjne 15 DEN, bo mam brzydkie nogi, nie chcę, żebyb to się aż tak rzucało w oczy. Pomożecie?
Jeśli masz długą suknię to nie wiem czy jest sens martwienia się czy masz brzydkie nogi czy też nie, bo nie będzie ich widać
Ja kupiłam na swoje samonośne z Gatty, przymierzyłam je i fajnie się trzymają. Miałam już je kiedyś na jednym weselu i w ogóle się nie obsunęły także polecam.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:30   #3
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Najlepiej zainwestować w pas
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:31   #4
Orange2
Raczkowanie
 
Avatar Orange2
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Jeżeli masz długą suknię to nie przejmuj się oczkami, bo prędzej zahaczysz o coś suknią niż ponczochami
Sama też wybiorę samonośne, cieliste, ale nie mam pojęcia z jakiej firmy. Wiem tylko, że na pewno kupię co najmniej 2 pary, co by mieć w razie "wu" :P
Orange2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 14:12   #5
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Cytat:
Napisane przez moni91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Młode!

Chciałabym się Was poradzić w sprawye wyboru pończoch na ślub. Wiem, że wszędzie polecają pończochy z pasem, ale ja nigdy takiego nie nosiłam i nie mam pojęcia jak się sprawdzi na weselu. Boję się też, że kupię jakiś felerny, a nie będę miała czasu na zakup nowego. Dlatego zdecydowałam się na samonośne. Pytanie tylko - jakie...? Wiem, że chcę kolor cielisty (nie chcę wyglądać jak komunijna dziewczynka w białych rajstopkach :P ), ale nie wiem, które wybrać. Bardzo zależy mi na tym, aby były wytrzymałe, bo mam talent do dziurawienia rajstop byle czym. Przeszukałam kilka wątków, ale są one sprzed kilku lat, mniemam, że w branży pończoszanej wiele się przez ten czas zmieniło. Kiedyś w sklepie wypatrzyłam Gattę, podobno ma właściwość "nielecących oczek" - czy to prawda? O rajstopach Fortissima czytałam bardzo skrajne opinie. Sama już nie wiem, co myśleć. A, zależy mi też, aby były troszkę grubsze niż tradycyjne 15 DEN, bo mam brzydkie nogi, nie chcę, żebyb to się aż tak rzucało w oczy. Pomożecie?
miałam pończochy z tej serii, oczko rzeczywiscie nie poszlo, ale zrobiły mi się w nich żółte pięty (tzn nie na mojej skórze, tylko pończocha ma żółte pięty) i całkiem to się nie spiera, więc ostatecznie nie jestem zadowolona
a na swoim ślubie mialam cieliste ponczochy samonośne z bialą koronką na górze, przetrwały calą noc. Miałam suknię na kole, więc to pewnie pomogło - bezposrednio nogami niczego nie dotykałam. A pończochy są śliczne i miały bardzo gruby ten pasek silikonu więc sie fajnie trzymaly.

Edytowane przez Paulinagm
Czas edycji: 2016-08-05 o 14:18
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 14:54   #6
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
.............
Ja kupiłam na swoje samonośne z Gatty, przymierzyłam je i fajnie się trzymają. Miałam już je kiedyś na jednym weselu i w ogóle się nie obsunęły także polecam.
ja waśnie też takie kupiłam, a nigdy jeszcze ich nie testowałam, więc oby się nie obsuwały
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 09:30   #7
moni91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: górny śląsk :)
Wiadomości: 39
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Czytałam, że wiele osób jest zadowolonych z pończoch Calzedonii, niektórzy twierdzą, że są lepsze niż Gatta. Wczoraj byłam w sklepie obejrzeć co nieco, ale cena mnie zabiła. 30 zł za parę! Musiałabym mieć 2, wiadomo. Z drugiej strony, jeśli naprawdę są tak wytrzymałe, to może warto? Nie chciałabym ich ubierać tylko jeden raz (choć ryzyko zawsze jest, wiadomo :P )
moni91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 13:32   #8
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

polecam pończochy cieliste z białą koronką


https://www.romartex.pl/pl/p/Slubne-...ia-koronka/186

z Marilyn też mają
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 20:44   #9
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Ja miałam samonośne pończochy Gatty, w jednej poszło mi oczko, ale nie zauważyłam tego w trakcie wesela, a pod długą suknią i tak nie widać Ale ja niestety tak mam, że bardzo szybko pojawia mi się oczko niezależnie od marki i ceny. Na weselu miała w zapasie 2 pary pończoch i jedne rajstopy użyłam tylko tej jednej pary. W Gattcie sprzedawczyni chciała mi wcisnąć pas do pończoch, bo tak wygodniej bla bla bla, a samonośne będą się zsuwać. Mi jeszcze NIGDY nie zsunęły się samonośne pończochy, dlatego też nie widzę sensu specjalne kupować pasa do pończoch i testować go akurat w czasie ślubu... Kolor pończoch miałam cielisty.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 19:38   #10
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Cytat:
Napisane przez lawendax Pokaż wiadomość
ja waśnie też takie kupiłam, a nigdy jeszcze ich nie testowałam, więc oby się nie obsuwały
ostatecznie założyłam rajstopy, samonośki grulały mi się na udzie aż do kolana, w rajstopach czułam się ok, rajstopy w płynie, które były w pierwszej mojej wersji nie zdały egzaminu próbnego, a bez niczego nie nadawały się moje nogi
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 10:52   #11
MsGo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 29
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

ja już kilka razy kupowałam samonośne z calzedonia
tanie nie są ale wytrzymałe i dobrze się nóżki trzymają
do butów z odkrytymi palcami polecam rajstopy w sprayu ale tylko sally hansen znowu tanie nie są ale jedne starczają mi na wesela przez cały sezon nic mi jeszcze nie zabrudziły a nóżki wyglądają super
MsGo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 06:06   #12
Audrey35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wytrzymałe pończochy na ślub

Cytat:
Napisane przez moni91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Młode!

Chciałabym się Was poradzić w sprawye wyboru pończoch na ślub. Wiem, że wszędzie polecają pończochy z pasem, ale ja nigdy takiego nie nosiłam i nie mam pojęcia jak się sprawdzi na weselu. Boję się też, że kupię jakiś felerny, a nie będę miała czasu na zakup nowego. Dlatego zdecydowałam się na samonośne. Pytanie tylko - jakie...? Wiem, że chcę kolor cielisty (nie chcę wyglądać jak komunijna dziewczynka w białych rajstopkach :P ), ale nie wiem, które wybrać. Bardzo zależy mi na tym, aby były wytrzymałe, bo mam talent do dziurawienia rajstop byle czym. Przeszukałam kilka wątków, ale są one sprzed kilku lat, mniemam, że w branży pończoszanej wiele się przez ten czas zmieniło. Kiedyś w sklepie wypatrzyłam Gattę, podobno ma właściwość "nielecących oczek" - czy to prawda? O rajstopach Fortissima czytałam bardzo skrajne opinie. Sama już nie wiem, co myśleć. A, zależy mi też, aby były troszkę grubsze niż tradycyjne 15 DEN, bo mam brzydkie nogi, nie chcę, żebyb to się aż tak rzucało w oczy. Pomożecie?
ja zainwestwałam w pas i pończochy taki babcine oryginalne nylonowe, są rewelacyjne super cienkie nie idą oczka bo mateiał jest inny jak w tych z lycry. Piękny kolor jak z drobinkami złota( natural) Ja wybrałam dwie pary jedne ze szwem xxx drugie wziełam sobie bez szwa takie nylonowe , to wg mnie jest najlepsze rozwiązanie nawet w upalne dni ponieważ struktura materiału nie jest tak przylegajaca jak w tych normalnych i nie czuć ich na nogach zupełnie. taka mgiełka. Ważne - nie idą w nich oczka - jeśli zaczepi się gdzies można dać do repasaczki. Długożywotnie służą na specjalne okazje. koniecznie do tego pas na 6 żabek - nie taki sypialniany!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-05-12 o 09:12 Powód: link
Audrey35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 07:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.