Chcę więcej uwagi od faceta. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-20, 10:50   #31
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Chce więcej uwagi od faceta.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ja się czegoś uczepiłam, tak pisała autorka, nie pisała natomiast o ogólnym niedopasowaniu. Co do kosztów to już mówiłam, że często wystarczy jedna wizyta
Autorka pisała, że nie mają tych samych zainteresowań, nie potrzebują tyle samo czułości/seksu/kontaktu, jej chłopak bardziej jarzy się na widok kumpla niż jej, ma więcej tematów z kumpelkami. W półrocznym związku to powinno być patrzenie na siebie maślanymi oczami, rozmowy do rana i leżenie na sobie, tak w skrócie, a nie ciężkie życie pełne problemów. Pewne sprawy w życiu są proste, to nie ten facet, po co sobie utrudniać i brnąć w bylejakość.

Co to za terapia z jedną wizytą? Powiem Ci, chodziłam na terapię par, gdzie w związku nie było problemów, ale przez chyba 8 spotkań rozmawialiśmy o "komunikacji ". A problemem było, że byliśmy niekompatybilni życiowo, ale związek dłużej trwał, oświadczyny itp., więc było więcej na szali, powiedzmy. Nawet w tamtej sytuacji uważam to była strata czasu. Terapeuta nie powie "heloł, czemu w ogóle jesteście razem", tylko rzeźbi w g*.


Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wiele osób ma tą dziwną wizję, że skoro ich coś połączyło (gdzie to mogło być jego lecenie na jej uśmiech, a jej na jego seksownie mądre spojrzenie i miesiąc - dwa zauroczenia pod wpływem hormonów), to potem trzeba się ze sobą bójać x miesięcy lub lat i próbować do tego wrócić, naprawiać. Nieraz na tym forum są opisy związków, że olaboga, co oni ze sobą robią i po co, ale prawie znajdzie się ktoś z radą w stylu: och, skoro jesteście ze sobą już 3 lata (nieważne, że z tego dwa się szarpią i męczą), to walczcie, bo przecież coś Was musiało do siebie przyciągnąć, z jakiegoś powodu weszliście w związek / zaręczyliście się / wzięliście ślub. Abstrahując od tego wątku nawet, bo tu związek nawet się dobrze nie zaczął a formuła już się wyczerpała. To, że ludzi "coś" połączyło nie znaczy, że to coś znaczącego, szczególnie w skali życia. Nieudane inwestycje należy porzucać zanim bilans wyjdzie na niekorzyść.

Pararell, powyższe nie jest do Ciebie, o Tobie, bo to nie wątek o Tobie, żebyś zaraz nie czuła się "wywołana do tablicy".
Niestety jest tak jak mówisz, zgadzam się w zupełności. Dodatkowo zapędzimy się w lata, kochamy tę osobę, choć jesteśmy nieszczęśliwi, no i jak tu się rozstać, "przecież ja go kocham". Sama miłość to za mało. W przypadku autorki miłości pewnie jeszcze nie ma, ale im dłużej w związku, tym będzie potem boleśniej.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 17:22   #32
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Chcę więcej uwagi od faceta.

Zajrzałam na poprzedni wątek autorki o tym chłopaku i jedyne, co można powiedzieć, to dajcie wy sobie ludzie wreszcie spokój z tym związkiem.
Jeżeli to związkiem można nazwać, bo mam wrażenie, że on istnieje tylko w wyobraźni autorki.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 20:00   #33
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chcę więcej uwagi od faceta.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Zajrzałam na poprzedni wątek autorki o tym chłopaku i jedyne, co można powiedzieć, to dajcie wy sobie ludzie wreszcie spokój z tym związkiem.
Jeżeli to związkiem można nazwać, bo mam wrażenie, że on istnieje tylko w wyobraźni autorki.
Acha, czyli tradycyjnie. Pierwsza odpowiedź zresztą moja. Heh...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-01-21 o 20:03
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 21:00:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.