Mleczko dr.Hauschka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 16:06   #1
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827

Mleczko dr.Hauschka?


Nie znalażłam żadnych opini na wizażu na jego temat, czy któraś z was używała? http://sklep.drhauschka.pl/index.php...tory=87&gama=1

pozdrawiam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 17:47   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Question Dot.: Mleczko dr.Hauschka?

Podczepie sie do twojego watkumam nadzieje,ze nie masz nic przeciw;ale pewnie przy okazji ktos tez odpowie na moje pytanie
szukam opinii na temat Olejeku migdałowego do twarzy Weledy,nie znalazlam nic na KWC ale moze ktoras z Was go uzywala?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 19:46   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mleczko dr.Hauschka?

Cytat:
Napisane przez agnieska
Nie znalażłam żadnych opini na wizażu na jego temat, czy któraś z was używała? http://sklep.drhauschka.pl/index.php...tory=87&gama=1

pozdrawiam
mam probke i calej jeszcze nie zuzylam, ale jest to lekkie mleczko , ktore uzywa sie jak krem. Teraz jest dla mnie za slabe, bo zaczynam sie przesuszac po retinalu, ale wczesniej byl nawet, nawet.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:31   #4
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Mleczko dr.Hauschka?

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Podczepie sie do twojego watkumam nadzieje,ze nie masz nic przeciw;
jasne że nie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
mam probke i calej jeszcze nie zuzylam, ale jest to lekkie mleczko , ktore uzywa sie jak krem. Teraz jest dla mnie za slabe, bo zaczynam sie przesuszac po retinalu, ale wczesniej byl nawet, nawet.
ja mam oficjalnie skórę tłustą, trądzikową, nieoficjalnie łykam od 4 miesięcy Aknenormin = zrobienie z mojej skóry normalnej = częstsze przesuszenia (gdy jednak cos mi wyskoczy i suszę suszę). O ustach już nie wspomnę, wieczny suchy otworek w skórkach
Ale nie o tym miałam pisać.. na stronie Hauschki jest napisane "Wskazówka: W przypadku skóry mieszanej należy zmieszać olejek z mleczkiem do twarzy na wewnętrznej powierzchni dłoni, a następnie rozprowadzić na powierzchni skóry; oba preparaty zastosowane łącznie przeciwdziałają powstawaniu zaskórników i nadmiernemu procesowi rogowacenia." I zastanawiałam się czy naprawdę tak będzie działać - nawilżać i jednocześnie niedopuszczać do wyprysków Bo zamówiłam jednocześnie ów słynny olejek
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 23:01   #5
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Smile Dot.: Mleczko dr.Hauschka?

Dla mnie osobiscie ów olejek jest przereklamowany,w zasadzie nie widzialam zadnych efektow dlatego tez zastanawiam sie nad olejkiem z Weledy,moze bedzie lepszy?jakies 3 tyg temu zaczelam uzywac oleju avocado i jestem bardzo z niego zadowolona,wygladzil i dobrze nawilzyl cere,przy tym rano budze sie z gladka i promienna skora o co wczesniej bylo trudno.
Wczesniej mialam cere mieszana z dosc suchymi partiami policzkow teraz zmagam sie z sucha cera ale czolo jest sklonne do przetluszczania sie i badz tu czlowieku madry
Moze jednak znajdzie sie duszyczkaktora uzywala olejku Weledy?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.