Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 10:41   #1
martuss_marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18

Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć


Tak, zdradziłam swojego chłopaka, ale to już było ponad rok temu. Nie mogę o tym zapomnieć cały czas o tym myśle. Mój TŻ nie nazywa tego zdradą, dawno jak sam twierdzi wybaczył to. Sytuacja sama w sobie jest bardzo skomplikowana, więc może zacznę od początku : Rok temu na początku sierpnia z grupką przyjaciół postanowiliśmy że jedziemy pod namioty, była nas 5 i tylko ja z moim TŻ bylismy parą wiec mieliśmy spać w jednym namiocie a reszta w jednym. Zaczeło się picie, wszyscy oczywiście siedzielismy w naszym namiocie gdy braklo alkoholu poszlismy na pobliską stacje benzynową i od nowa piliśmy, gdy juz każdy miał dość wszyscy poszli spac w jednym namiocie naszym dwu osobowym,wyobraźcie sobie jak było ciasno. Ja leżałam przytulona do mojego ukochanego a za mną leżał on, nagle poczułam ze ktos dotyka mnie po posladkach, dlugo nie myslac odsunelam sie kawalek, blizej do TŻ, chwilę później poczułam jak majtki mi sie roczylają i nawet nie wiem kiedy on juz to zrobil, poczulam go w sobie wiec błyskawicznym ruchem przysunelam sie do chłopaka, on ciagle spal, gdy znów poczulam tam reke, delikatnie go obudzilam i na ucho mu powiedzialam zeby wzial reke nizej (reke mial na plecach moich) i wtedy poczuł jego rekę, zaczęła sie awantura, kazał mi przejsc na drugą strone i do konca nocy on spacl kolo niego(moja przyjaciolka widziala co ON zaczal robić, więc nie zareagowala tylko poszla do drugiego namiotu) Rano mój ukochany byl zalamany ze pozwolilam sie w ogole dotknąć, dlugo nie myslac wsiadł do samochodu i pojechał, ja wrócilam do domu i chwilę pozniej zobaczylam jego samochód pod domem, mowil ze mnie kocha ze chce ze mna byc, ale nie znał wtedy jeszcze calej prawdy, powiedzialam mu juz wieczorem, przełamałam sie, powiedzial tylko dwa słowa : zabije go wsiadl w samochod i pojechal, zrobil mu pod domem awanture, chodził przez następny czas strasznie zalamany tak jak ja, ale powiedzial ze musze z nim byc ze nie moge teraz tak po prostu odejsc ze on mnie kocha, potrzebuje. i Tak jestesmy ze soba do teraz, a mnie ciagle nie daje spokoj to co sie stalo, to ze w trakcie mojego zwiazku z nim byl tam tez ktos inny, a przecież tak bardzo go kocham. Jest mi cięzko nie wiedzialam gdzie mam sie podziac z tym problemem dlatego pisze tutaj....
martuss_marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:46   #2
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
Tak, zdradziłam swojego chłopaka, ale to już było ponad rok temu. Nie mogę o tym zapomnieć cały czas o tym myśle. Mój TŻ nie nazywa tego zdradą, dawno jak sam twierdzi wybaczył to. Sytuacja sama w sobie jest bardzo skomplikowana, więc może zacznę od początku : Rok temu na początku sierpnia z grupką przyjaciół postanowiliśmy że jedziemy pod namioty, była nas 5 i tylko ja z moim TŻ bylismy parą wiec mieliśmy spać w jednym namiocie a reszta w jednym. Zaczeło się picie, wszyscy oczywiście siedzielismy w naszym namiocie gdy braklo alkoholu poszlismy na pobliską stacje benzynową i od nowa piliśmy, gdy juz każdy miał dość wszyscy poszli spac w jednym namiocie naszym dwu osobowym,wyobraźcie sobie jak było ciasno. Ja leżałam przytulona do mojego ukochanego a za mną leżał on, nagle poczułam ze ktos dotyka mnie po posladkach, dlugo nie myslac odsunelam sie kawalek, blizej do TŻ, chwilę później poczułam jak majtki mi sie roczylają i nawet nie wiem kiedy on juz to zrobil, poczulam go w sobie wiec błyskawicznym ruchem przysunelam sie do chłopaka, on ciagle spal, gdy znów poczulam tam reke, delikatnie go obudzilam i na ucho mu powiedzialam zeby wzial reke nizej (reke mial na plecach moich) i wtedy poczuł jego rekę, zaczęła sie awantura, kazał mi przejsc na drugą strone i do konca nocy on spacl kolo niego(moja przyjaciolka widziala co ON zaczal robić, więc nie zareagowala tylko poszla do drugiego namiotu) Rano mój ukochany byl zalamany ze pozwolilam sie w ogole dotknąć, dlugo nie myslac wsiadł do samochodu i pojechał, ja wrócilam do domu i chwilę pozniej zobaczylam jego samochód pod domem, mowil ze mnie kocha ze chce ze mna byc, ale nie znał wtedy jeszcze calej prawdy, powiedzialam mu juz wieczorem, przełamałam sie, powiedzial tylko dwa słowa : zabije go wsiadl w samochod i pojechal, zrobil mu pod domem awanture, chodził przez następny czas strasznie zalamany tak jak ja, ale powiedzial ze musze z nim byc ze nie moge teraz tak po prostu odejsc ze on mnie kocha, potrzebuje. i Tak jestesmy ze soba do teraz, a mnie ciagle nie daje spokoj to co sie stalo, to ze w trakcie mojego zwiazku z nim byl tam tez ktos inny, a przecież tak bardzo go kocham. Jest mi cięzko nie wiedzialam gdzie mam sie podziac z tym problemem dlatego pisze tutaj....
To przecież był gwałt!
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:54   #3
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Dobra, ale gdzie w tym wszystkim Twoja zdrada? Nie bierz odpowiedzialności za to, że jakiś palant chciał Cię wykorzystać.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:56   #4
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
chwilę później poczułam jak majtki mi sie roczylają i nawet nie wiem kiedy on juz to zrobil, poczulam go w sobie wiec błyskawicznym ruchem przysunelam sie do chłopaka
Toż to jakiś bardzo zwinny chłopiec był .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:58   #5
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Jaka zdrada?
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:00   #6
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Jaka zdrada?
dokładnie to nie zdrada, a gwałt jak dla mnie.
dziwne że nic z tym nie zrobiłaś i pozwoliłaś aby zboczeniec chodził i cieszył się wolnością.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:03   #7
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Co Ty masz za znajomych? Szok.

Ale Twojej zdrady tam nie widzę.
Ewentualnie myślę, ze powinnaś gostkowi dać po buźce przy pierwszym kontakcie, którego sobie nie życzyłaś.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 11:04   #8
martuss_marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

To jest zdrada ja to tak odbieram, zapomniałam napisać ze własnie jak szlismy na stacja to ja go sprowokowalam bo go dotknelam, a pozniej nic nie zrobilam nie powiedzialam mu ze nie chce, nie reagowalam.
martuss_marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:05   #9
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
To jest zdrada ja to tak odbieram, zapomniałam napisać ze własnie jak szlismy na stacja to ja go sprowokowalam bo go dotknelam, a pozniej nic nie zrobilam nie powiedzialam mu ze nie chce, nie reagowalam.
Co znaczy, że go dotknęłaś? Gdzie, jak?

No, to Twój błąd, że nie zareagowałaś od razu i przyznam, że nie rozumiem dlaczego.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:08   #10
martuss_marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Dotknęłam go tam, chciałam zrobić nie wiem na złość swojemu chłopakowi (wiem to bylo mega głupie, a tłumaczenie ze byłam pijana i nie wiedzialam co sie dzieje jest bez sensu i nic nie tłumaczy) Teraz sobie to tłumacze tym ze chyba chcialam mu po prostu udowodnic ze jego wczesniejsze napady zazdrosci byly bezpodstawne i moze chcialam mu dac wreszcie ten prawdziwy powod.
martuss_marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:08   #11
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
Ja leżałam przytulona do mojego ukochanego a za mną leżał on, nagle poczułam ze ktos dotyka mnie po posladkach, dlugo nie myslac odsunelam sie kawalek, blizej do TŻ, chwilę później poczułam jak majtki mi sie rochylają i nawet nie wiem kiedy on juz to zrobil, poczulam go w sobie wiec błyskawicznym ruchem przysunelam sie do chłopaka, on ciagle spal, gdy znów poczulam tam reke
to on Cię dotykał czy coś więcej? bo nie mogę sie połapać, ale jeśli tak to jest gwałt to po pierwsze, po drugie dziękuję za taką przyjaciółkę która nie reaguje, skoro widziała to mogła zareagować, po trzecie nie obwiniaj się bo to nie Twoja wina Ty przecież tego nie chciałaś, no ja na twoim miejscu jakby ktoś zaczął mnie tak dotykać to by dostał w mordę raz a porządnie

no i widać co alkohol robi z człowiekiem, sprowokowałaś go no i co zrobić koleś miał wolna drogę

Edytowane przez Margolcia23
Czas edycji: 2013-08-28 o 11:11
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 11:11   #12
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
Dotknęłam go tam, chciałam zrobić nie wiem na złość swojemu chłopakowi (wiem to bylo mega głupie, a tłumaczenie ze byłam pijana i nie wiedzialam co sie dzieje jest bez sensu i nic nie tłumaczy) Teraz sobie to tłumacze tym ze chyba chcialam mu po prostu udowodnic ze jego wczesniejsze napady zazdrosci byly bezpodstawne i moze chcialam mu dac wreszcie ten prawdziwy powod.
O_o
Aha.
Właściwie nie wiem jak to skomentować.
Ty macasz po jajach kolegę, potem w namiocie on maca się po tyłku i grzebie w majtkach.
Brak słów.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:17   #13
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Chryste panie, nic nie rozumiem, opisz to dokładniej jak chcesz żebyśmy Ci radzili.

Ty go dotknęłaś gdzie, jak, przy swoim chłopaku, on to widział czy nie, zanim on później Cię dotknął w tym namiocie czy kiedy? A w tym namiocie co on zrobił dokładnie i dlaczego nie zareagowałaś inaczej i gwałtowniej? Albo może jakaś mądra wizażanka mi to wytłumaczy bo mój mózg nie ogarnia tego.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:23   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
To jest zdrada ja to tak odbieram, zapomniałam napisać ze własnie jak szlismy na stacja to ja go sprowokowalam bo go dotknelam, a pozniej nic nie zrobilam nie powiedzialam mu ze nie chce, nie reagowalam.
Na tej samej zasadzie można uznać, że "sprowokowaniem" go było już samo to, że tam byłaś. Ty tak serio? Sprawca czyściutki, a "ja zdradziłam"? Dziewczyno, ogarnij się. Skąd u Ciebie tendencja do brania na siebie czyjejś winy. I Karolynka90 ma rację: szokuje mnie postawa Twoich znajomych.

Mam nadzieję, że to prowo.

EDIT: ale w co Ty go dotknęłaś??

Już nie mam nadziei, że to prowo. To na 100% prowo. Jeszcze niecały tydzień do końca wakacji.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-08-28 o 11:25
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:24   #15
martuss_marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Chryste panie, nic nie rozumiem, opisz to dokładniej jak chcesz żebyśmy Ci radzili.

Ty go dotknęłaś gdzie, jak, przy swoim chłopaku, on to widział czy nie, zanim on później Cię dotknął w tym namiocie czy kiedy? A w tym namiocie co on zrobił dokładnie i dlaczego nie zareagowałaś inaczej i gwałtowniej? Albo może jakaś mądra wizażanka mi to wytłumaczy bo mój mózg nie ogarnia tego.

Dotknęłam go w krocze, tak przy swoim chlopaku ale on tego nie widzial, tak, przed tym co sie stalo w namiocie, w tym namiocie on mnie dotykał a pozniej wsadził, nie wiem czemu nie zareagowalam gwaltowniej, moze myslalam ze to moja wina bo go wczesniej sprowokowałam.
martuss_marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:24   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Chryste panie, nic nie rozumiem, opisz to dokładniej jak chcesz żebyśmy Ci radzili.

Ty go dotknęłaś gdzie, jak, przy swoim chłopaku, on to widział czy nie, zanim on później Cię dotknął w tym namiocie czy kiedy? A w tym namiocie co on zrobił dokładnie i dlaczego nie zareagowałaś inaczej i gwałtowniej? Albo może jakaś mądra wizażanka mi to wytłumaczy bo mój mózg nie ogarnia tego.

Ja rozumiem to tak:
Autorka wątku dotknęła kolegę "tam" <-- chyba po kroczu go pomacała. Bo na złość chłopakowi chciała zrobić.
Spali w namiocie, on ja macał po pupie. Ona nic, odsunęła się. No to on dalej macał. Ta dalej nic. On odsunął majtki i nagle "poczuła go w sobie" <-- chyba wsadził ptaka. Wtedy się odsunęła znowu i obudziła chłopaka żeby położył swoją rękę na jej tyłku, że to taka chyba ochrona przed tamtym natrętnym.

O.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:28   #17
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Chryste panie, nic nie rozumiem, opisz to dokładniej jak chcesz żebyśmy Ci radzili.

Ty go dotknęłaś gdzie, jak, przy swoim chłopaku, on to widział czy nie, zanim on później Cię dotknął w tym namiocie czy kiedy? A w tym namiocie co on zrobił dokładnie i dlaczego nie zareagowałaś inaczej i gwałtowniej? Albo może jakaś mądra wizażanka mi to wytłumaczy bo mój mózg nie ogarnia tego.

mój mózg też tego nie ogarnia za bardzo, może więc niech autorka nam to lepiej wyjaśni

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
Dotknęłam go w krocze, tak przy swoim chlopaku ale on tego nie widzial, tak, przed tym co sie stalo w namiocie, w tym namiocie on mnie dotykał a pozniej wsadził, nie wiem czemu nie zareagowalam gwaltowniej, moze myslalam ze to moja wina bo go wczesniej sprowokowałam.

to Ty nie czułaś że Ci wsadza? nie reagowałaś bo może było Ci dobrze? nie wiem, ale dobra rada następnym razem mniej alkoholu
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:29   #18
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Eeee...
Złapałaś obcego faceta za kroczę, a gdy potem w namiocie wziął się za Ciebie, zamiast zacząć krzyczeć poczekałaś aż sobie podziała, a potem szepnęłaś na uszko swojemu facetowi, żeby bronił ręką Twojej pupy?



Cóż, może to i nie zdrada. Ale na miejscu faceta bardzo bym się martwiła, że mam dziewczynę idiotkę.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:31   #19
martuss_marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Wsadził go bardzo gwałtownie, i odrazu jak poczułam to sie szybko odsunelam.
martuss_marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 11:36   #20
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

tu nie trzeba było się odsuwać tylko krzyczeć (tak jak Ema napisała) i lać typa po mordzie
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:36   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
Wsadził go bardzo gwałtownie, i odrazu jak poczułam to sie szybko odsunelam.
"Weź" nie trolluj.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:59   #22
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Nie ogarniam. w takich przypadkach reaguje sie natychmiastowo, wrzeszczysz na typa, zdzielasz go po mordzie i budzisz faceta aby mu poprawil. Natomiast jesli najpierw lapiesz go po ptaku, po czym spokojnie przyjmujesz macanko i wlozenie ( no sorry, w ciagu sekundy na pewno by nie wsadzil, trzeba jeszcze odchylic majty i wycelowac chwile), to jak dla mnie sama tego chcialas. i dlatego masz wyrzuty sumienia.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:06   #23
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

nie wierzę w to co czytam, po prostu nie ogarniam

201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:09   #24
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Zaraz, zaraz... Czyli ty najpierw go pomacałaś po kroczu, żeby zrobić na złość swojemu facetowi, a później on w odwecie w przeciągu ułamku sekundy wszedł w ciebie?
Świat się kończy...
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:09   #25
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Edyta1990 Pokaż wiadomość
Nie ogarniam. w takich przypadkach reaguje sie natychmiastowo, wrzeszczysz na typa, zdzielasz go po mordzie i budzisz faceta aby mu poprawil. Natomiast jesli najpierw lapiesz go po ptaku, po czym spokojnie przyjmujesz macanko i wlozenie ( no sorry, w ciagu sekundy na pewno by nie wsadzil, trzeba jeszcze odchylic majty i wycelowac chwile), to jak dla mnie sama tego chcialas. i dlatego masz wyrzuty sumienia.

zgadzam się widocznie autorko sama tego chciałaś
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:11   #26
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
"Weź" nie trolluj.
Eeee tam to nie troll

Sytuacja tylko źle przedstawiona ,bo to nie on gwałtownie w nią wszedł tylko ona w tym ścisku chciała tyłkiem się rozepchać i tak nieszczęśliwie się stało
...... i ta koleżanka niczym Riddick ,się porobiło ...
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:16   #27
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Nieźle się uśmialam, czytajac ten wątek. Jesli to wszystko prawda, to radzilabym Ci autoro zrobic cos by IQ zwiekszyc, bo piszesz jak male bezmyslne dziecko, ktore niczego nie rozumie. Poza tym skoro go pomacalas w krocze, moze myslal ze tego chcesz, zwlaszcza, ze nie protestowalas. Ciekawa jestem ile masz lat. Tez znam takie osoby, co na zlosc chlopakowi czy komus robia jakies idiotyczne rzeczy, tak o. Jakby nie byly swiadome swiata i w ogole. I Edyta trafiła w samo sedno, masz wyrzuty, bo po prostu tego chcialas, gdybys nie chciala, nie macalabys go po kroczu i PRZEDE WSZYSTKIM od razu zareagowała, a nie pozwalala mu sie macac i posuwac.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-08-28 o 12:18
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:17   #28
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez martuss_marta Pokaż wiadomość
Dotknęłam go w krocze, tak przy swoim chlopaku ale on tego nie widzial, tak, przed tym co sie stalo w namiocie, w tym namiocie on mnie dotykał a pozniej wsadził, nie wiem czemu nie zareagowalam gwaltowniej, moze myslalam ze to moja wina bo go wczesniej sprowokowałam.
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość

Ja rozumiem to tak:
Autorka wątku dotknęła kolegę "tam" <-- chyba po kroczu go pomacała. Bo na złość chłopakowi chciała zrobić.
Spali w namiocie, on ja macał po pupie. Ona nic, odsunęła się. No to on dalej macał. Ta dalej nic. On odsunął majtki i nagle "poczuła go w sobie" <-- chyba wsadził ptaka. Wtedy się odsunęła znowu i obudziła chłopaka żeby położył swoją rękę na jej tyłku, że to taka chyba ochrona przed tamtym natrętnym.

O.
O matko
Jeżeli to nie troll to w takim wypadku nie można nazwać tego wykorzystaniem seksualnym nijak mimo, że zazwyczaj jestem dość ostra w ocenie takich spraw ale tutaj-no nie.

Zdrada faktycznie ale nie nawet to w namiocie a to, że złapałaś kolesia za krocze przy swoim chłopaku
To w namiocie to po prostu brak Twojej reakcji.
Na jakim świecie ja żyję? Chyba znalazłam się w ciemnej części wizażu
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:31   #29
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

Ja też jestem z reguły ostra w ocenach gdy coś podchodzi pod wykorzystywanie seksualne, ale jak dla mnie tutaj do wykorzystania nie doszło. I tak, traktowałabym to jako zdradę, bo jak ktoś mi robi coś czego nie chcę to wrzeszczę, a nie czekam aż skończy albo szepczę komuś do uszka, żeby się zainteresował, bo tak w sumie to mnie właśnie gwałcą Dotknęłaś - pierwszy niefajny moment, nie zareagowałaś tylko dałaś przyzwolenie na "zabawę" - drugi. Rozumiem że masz wyrzuty sumienia i uważam, że są słuszne, dla mnie to nie było w żaden sposób wykorzystanie z użyciem przemocy ani nic z tych rzeczy. I nie chodzi o to, że go "sprowokowałaś", bo to nie jest żadne usprawiedliwienie dla niego; tylko o to, że nie reagowałaś tak, jak reaguje osoba, która czegoś nie chce.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:32   #30
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdradziłam go i nie mogę zapomnieć

miala majtki na sobie i on w nia wszedl nagle ?dobre
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.