Upominki dla gości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-14, 19:13   #1
cyna_monka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 12

Upominki dla gości


Witajcie, szukałam podobnego wątku, ale przyznam, że na szybko i nie znalazłam. Szukam ciekawego pomysłu na upominki na gości. Krówki, lizaki, miody, dżemy, czekoladki, mydełka, magnesy, wachlarze, nalewki czy drewniane serduszka nie wchodzą w grę, szukam czegoś innego.. macie może jakieś pomysły?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cyna_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 17:11   #2
lady_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Upominki dla gości

U nas były to małe butelki wina ( 250ml) z kokardką - dla pary czerwone i białe, goście samotni mogli sobie wybrać ale mój brat ma firmę importującą wina, także stąd się wziął pomysł natomiast z takich innych rzeczy, to u znajomych były sukulenty - każdy z gości miał postawiony upominek na stole, więc stanowiły one też na początku element dekoracji
lady_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 00:08   #3
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Upominki dla gości

Cytat:
Napisane przez cyna_monka Pokaż wiadomość
Witajcie, szukałam podobnego wątku, ale przyznam, że na szybko i nie znalazłam. Szukam ciekawego pomysłu na upominki na gości. Krówki, lizaki, miody, dżemy, czekoladki, mydełka, magnesy, wachlarze, nalewki czy drewniane serduszka nie wchodzą w grę, szukam czegoś innego.. macie może jakieś pomysły?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na jednym z wesel, na których byłam goście dostawali małe sukulenty w mini doniczkach.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-25, 21:16   #4
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Upominki dla gości

Ogólnie nie podoba mi się cały ten pomysł z upominkami dla gości, ale jak dostałam jakiś czas temu liściastą herbatę w ładnej fiolce, to się bardzo ucieszyłam. Chociaż to też jest coś, co kilku gości ucieszy, a kilku nie będzie miało w ogóle w czym tego zaparzyć
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 12:32   #5
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Upominki dla gości

Moim zdaniem szkoda pieniędzy. Wielu gości zapomina i zostawia te (sorry ale inaczej nie potrafię tego nazwać) duperele na sali. Ja przynaję, że też tak robię, bo serio nie wiem co miałabym zrobić np a takim magnesem ? Mam dużą rodiznę, byłam na wielu weselach. Ludzie wspominają różne rzeczy po czasie, ale nigdy nie słyszałam, żeby ktoś mówił "a na tym weselu to były za**iste gifty"
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 23:19   #6
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Upominki dla gości

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Ogólnie nie podoba mi się cały ten pomysł z upominkami dla gości, ale jak dostałam jakiś czas temu liściastą herbatę w ładnej fiolce, to się bardzo ucieszyłam. Chociaż to też jest coś, co kilku gości ucieszy, a kilku nie będzie miało w ogóle w czym tego zaparzyć
Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem szkoda pieniędzy. Wielu gości zapomina i zostawia te (sorry ale inaczej nie potrafię tego nazwać) duperele na sali. Ja przynaję, że też tak robię, bo serio nie wiem co miałabym zrobić np a takim magnesem ? Mam dużą rodiznę, byłam na wielu weselach. Ludzie wspominają różne rzeczy po czasie, ale nigdy nie słyszałam, żeby ktoś mówił "a na tym weselu to były za**iste gifty"

Zgadzam się z Wami, uważam, że to zbędne, chociaż na większości wesel, na których byłam w zeszłym roku takie prezenty się pojawiały i o ile miło jest dostać słoiczek miodu, małą roślinkę czy słodycze o tyle magnesy z napisem ,,Kasia&Tomek" czy aniołki z gipsu uważam za bezsens kompletny.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 19:50   #7
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Upominki dla gości

Myślałam po prostu o kilku cukierkach w jakimś papierowym pudełeczku, ale jeszcze się wahamy.
Może nic nie będzie i będzie dobrze. Ciekawe czy ktokolwiek to zauważy, że nie było upominku.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-17, 12:50   #8
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Upominki dla gości

Cytat:
Napisane przez pkfstudio Pokaż wiadomość
Ewentualnie można do każdej szyszki dołożyć butelkę wódki weselnej, z tego na pewno zdecydowana większość par będzie zadowolona.
Aż musiałam wygoolać co to szyszki
Dzięki wizażowi wiem o wielu zwyczajach o których w moim regionie nikt nie słyszał. U mnie np w ogóle nie ma zwyczaju rozdawania ciasta. Byłam na wieeelu weselach, nigdy nie dostałam żadnego ciasta. Ewentualnie po weselach rodzeństwa po poprawinach w ramach pozbywania się wszystkiego coś mi wcisnęli

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Myślałam po prostu o kilku cukierkach w jakimś papierowym pudełeczku, ale jeszcze się wahamy.
Może nic nie będzie i będzie dobrze. Ciekawe czy ktokolwiek to zauważy, że nie było upominku.
Odpowiedź brzmi: NIE

Każdy kto był do końca wesela pewnie widział pozostawiane na stołach cukierki i inne gratisy. Szkoda pieniędzy.
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 16:22   #9
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Upominki dla gości

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Myślałam po prostu o kilku cukierkach w jakimś papierowym pudełeczku, ale jeszcze się wahamy.
Może nic nie będzie i będzie dobrze. Ciekawe czy ktokolwiek to zauważy, że nie było upominku.
Myślę, że nawet jak zauważy to nikt sobie tego nie weźmie do serca, mnie by było szkoda kasy, bo i tak nie wszyscy te upominki biorą.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 10:58   #10
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Upominki dla gości

No ja bym zauważyła brak upominku. Mam hopla na punkcie ślubów i zwracam uwagę na każdy detal. Ale... zdecydowanie nie odebrałabym tego negatywnie! Jeśli mam gdzie wygodnie usiąść, jestem najedzona, mam pod nosem smaczne jedzenie i nie umieram z nudów, to czuję, że para młoda zadbała o mnie. To jest dla mnie dużo ważniejsze, niż dodatkowy cukierek, nalewka czy cokolwiek.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 08:58   #11
Grajmi
Raczkowanie
 
Avatar Grajmi
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 94
Dot.: Upominki dla gości

No wlaśnie sami zastanawialismy się nad upominkami bo chcieliśmy im podarować coś więcej niż jedynie ciasto na odchodne. Zdecydowaliśmy sie na drobne czekoladki, wydawało mi się to najbardizej praktyczne ( no i każdy je wziął).

Nie ma jednak obowiazku kupowania takich prezentów Jeśli ktoś nie chce to nie musi. http://hftsem.com.pl/czekoladki-rekl...-z-logo-firmy/

Edytowane przez Grajmi
Czas edycji: 2020-10-02 o 12:37
Grajmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-15, 09:45   #12
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Upominki dla gości

Już jestem po ślubie i miałam oczywiści cukierki w pudełeczku dla gości w podziękowaniu. Na stołach zostało ich dosłownie ze trzy. Goście wzięli je do domu, więc nie ma reguły.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 21:16   #13
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Upominki dla gości

U mnie były mini paczuszki z kilkoma ślubnymi krówkami, a na paczuszce były karteczki z imionami, więc miałam 2w1: winietki i upominki Na stołach zostało dosłownie kilka sztuk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-15 22:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.